Autor Téma: DryNites  (Přečteno 15664 krát)

Offline choozy

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 24
  • Karma: 0
DryNites
« kdy: Listopadu 26, 2015, 18:13:31 »
Ahoj, mám otázku na zkušenější ;)...
Jakou mají savost natahovací plenkové kalhotky DryNites? Uvažuji o nákupu, ale nechci je kupovat zbytečně, když neudrží nic...

Offline newbie

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 242
  • Karma: 11
Re:DryNites
« Odpověď #1 kdy: Listopadu 26, 2015, 19:16:31 »
je to urceno pro deti na nocni nehody, ne na plnou palbu, to si kup radeji neco poradnyho

Offline nuk-boy

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 137
  • Karma: 0
Re:DryNites
« Odpověď #2 kdy: Listopadu 26, 2015, 19:17:39 »
Jedno větší počůrání vydrží.

Offline 3dclub

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 34
  • Karma: 0
Re:DryNites
« Odpověď #3 kdy: Listopadu 26, 2015, 20:40:27 »
Ahoj , no na žádné velké počůrávání to není , to si kup něco lepšího :) Někde jsem četl že mají savost 2000ml , ale bůh ví a ještě by jsi na ně musel hodně pomalu :) Je to jak když máš na sobě slipy.. a ještě v tom není zrovna moc prostoru.. :D

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 340
  • Karma: 1
Re:DryNites
« Odpověď #4 kdy: Listopadu 26, 2015, 22:53:46 »
No nesmíš to pustit úplně celé do plínky,jen po troškách,jen tak učurávat a vydrželo mi to tak na 5 počůrání než opravdu prosákly.

Offline choozy

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 24
  • Karma: 0
Re:DryNites
« Odpověď #5 kdy: Listopadu 28, 2015, 13:19:06 »
Takže slušná kapacita ale mizerná savost...

Offline 3dclub

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 34
  • Karma: 0
Re:DryNites
« Odpověď #6 kdy: Listopadu 29, 2015, 16:29:57 »
Tak zase když vezmeš že jsou určené pro děti do 15 let a ještě k tomu na noc, tak jsou na tom relativně dobře. Když doma není soukromí drynites ideální volba :D můžeš nosit pod teplákama a nikdo nic nepozná :D

Offline DryM

  • Email nefunguje
  • 10 a více
  • *
  • Příspěvků: 14
  • Karma: 0
Re:DryNites
« Odpověď #7 kdy: Prosince 17, 2015, 08:36:42 »
Že nikdo nic nepozná bych neřekl. Vidět sice nejsou, ale nepříjemně šustí!

Pokud nejsou za opravdu supr cenu, nemá smysl je kupovat. Cena/savost oproti dospěláckým je horší. Vzhled, hlavně dívčích, super.
Výprodej v Kaufu za 60 Kč, bylo terno.
S ohledem na protečení to bude myslím pod 1000ml.

Offline MartinP

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 19
  • Karma: 0
Re:DryNites
« Odpověď #8 kdy: Prosince 28, 2015, 18:07:27 »
Hrozné pleny....vypadají hlavně na něžném pohlaví skvostně, ale tím to končí. Jejich šíře a ujetý kanýrky nezachytí v noci téměř nic a co by mělo být v plíně je na prostěradle. Raději pořadnou dobře sednoucí plenku, než-li takový paskvil. Ale proti gustu žádný dišputát :-)

Offline peja

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: 2
  • Malé pokakané batolátko
Re:DryNites
« Odpověď #9 kdy: Ledna 25, 2016, 16:51:08 »
Není to paskvil, jsou určeny dětem do 15-ti let, podle kterou variantu Drynites si koupíte. Pro svou věkovou kategorii a účel nočního pomočování dětí jsou ideál. Nejsou pro adult baby ani náhodou, maximálně tak pěkné na oko. Škoda že v Česku nelze sehnat dospělácké pleny s dětským motivem, posílat ze zahraničí je drahé, to stejný nákup z obchodu ltx.cz, kde jednu chvíli byly krásné pleny pro adult baby s dětským motivem, v noční i denní verzi, savost dobrá. Krásně jsem jsem si to v nich užil, jak malé batolátko, pokakanej a počůranej. Ale byly drahé, koupil jsem 2 denní a 2 noční a cena vysoká, ale jelikož jsem Adult baby, tak mě vzrušují pleny s dětským motivem než obyčejné co jsou určeny primárně pro inkontinentní.

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 340
  • Karma: 1
Re:DryNites
« Odpověď #10 kdy: Srpna 26, 2016, 22:56:43 »
Jojo,taky jsem si tam v LTX koupil ty stejné co Ty a kochal jsem se dětskými motivy.Jinak ještě ty pleny Dry Nites pro kluky se trhají ve švech,ty holčičí jsou na tom lépe. :)

Offline 3dclub

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 34
  • Karma: 0
Re:DryNites
« Odpověď #11 kdy: Srpna 27, 2016, 09:07:39 »
joo :D už tam ale trochu rozšířili množství :) Ale stejně jedna plenka za 150Kč , nekup to :D
Aneb nejsem tak bohatý , abych si kupoval levné věci

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Re:DryNites
« Odpověď #12 kdy: Srpna 29, 2016, 14:27:41 »
Taky jsem si je tam koupil a byl moc spokojený.Měl jsem je v zimě na sobě venku.V kombinaci:plína,body,punčocháče,mikina a oteplovačky moc krásný pocit.Letos to budu opakovat.Plíny pěkně šustí,zkrátka tak jako pro děti.Jen ta cena je samozřejmě moc vysoká.