Autor Téma: Srázek ?  (Přečteno 15569 krát)

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Srázek ?
« kdy: Září 20, 2015, 18:50:39 »
Tak kdypak by jste nejraději další srázek co ?


Update 1: Lidi, važte ten prosinec, nevíte co je vždy za shon před vánocema ?
« Poslední změna: Září 23, 2015, 13:30:16 od raulik »

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 340
  • Karma: 1
Re:Srázek ?
« Odpověď #1 kdy: Září 21, 2015, 22:30:08 »
Já bych strašně rád na srazík,jenže mám blbou práci,kde dělám skoro furt odpolední a dělám i o víkendu,takže moc nevím,jestli se zůčastním.Snad mi to vyjde. :'(

Offline Bibinko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 799
  • Karma: 5
    • AB/DL - CR/SK
Re:Srázek ?
« Odpověď #2 kdy: Září 21, 2015, 22:39:30 »
Hihihihi tak tohle se mi libí...

Já měl za to, že se tu řeší kdo by chtěl a ne kdo nemůže a proč... Tohle už tu bylo.

Proč tedy třeba já když mám zaměstnání defacto 24/7 - si ten čas na sraz najdu!

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Srázek ?
« Odpověď #3 kdy: Září 21, 2015, 22:50:55 »
Forek k tematu :

Minuly tyden jsem konecne po letech zacal s kamosem dohadovat vylet na strelnici za ucelem meho vyzkouseni par pistolek apod. Sehnal nejakyho znamyho a dohodlo se to na dnes dopoledne. Ve ctvrtek rano jsem to musel presunout kvuliva praci na pozdeji, abych to ve ctvrtek odpoledne mohl presunout zpet na dnesek dopoledne, abych to dneska opet musel presunout na pozdeji - coz uz jsem se na to fakt vykvajz a nepresunoval nic.

To jen kratkej forek bezneho meho dne. Lidi, chapu, ze mate praci (kdo tvrdi, ze si nemuze vzit volno, keca z 99%), chapu, ze mate rodiny, zname, plany apod. Proto je zde anketka, ktery mesic by vyhovoval nejvice lidem - a je to zpusobem - jo, chci na sraz, ten sraz se dohaduje pro 20 a vice lidi, takze si to holt budu muset zaridit. Fakt neni realne, aby - bez Vaseho pricineni - byl srazek, to proste nejde, nebot kazdy nekdy nemuze. Mimochodem, kazdej druhej tady rano vstava, kazdej prvni tady chodi do prace - at uz od X do X vikendy volne, ci nonstop sluzba stylem vyjezdovky, ci cokoliv jineho. Znovu tudiz apeluji na to, ze pokud se chceme sejit, je proste nutne se podvolit a zaridit si to. I z tohoto duvodu se to resi takto dopredu a i z tohoto duvodu bude opet zaloha predem. Co se tyce zaloh, myslim, ze se nekteri poucili a nebudou ji opet posilat s vymluvami na posledni chvili.

A ted z peknejsiho soudku - rad bych srazek v prosinci, ale obavam se, ze tento termin nevyjde, protoze - nebudeme si nic nalhavat - proste neprijdete. Vzdyt znate ten frmol kolem vanoc. Zkusil bych vsak - pokud by byl zajem, zkusit neco mezi svatky, nebo posleze v lednu.

Takze vsichni, kdoz chcete dorazit, vcetne bazlivych novacku (nebojte nekouseme), jste samozrejme vitani a pokud termin nebude presne ten Vas, zkuste si s kolegou prohodit sluzbu.


P.S.> Strileni bylo bajecne :-) Konecne jsem si zkusil vystrilet zasobnik za par vterin...


Forek na zaver : Mam chut ten pokusnej terc zmensit, povesit na dvere bytu a pod to napsat - Vazeny potencialni zlodeji, takto vypadal muj prvni terc, chces videt, jak bude vypadat ten druhy na vlastni oci ?


Rejp na uplny zaver : Kdy bude konecne srazek na morave ??

Offline Kubík

  • Existující tvor
  • 50 a více
  • *****
  • Příspěvků: 58
  • Karma: 1
Re:Srázek ?
« Odpověď #4 kdy: Září 22, 2015, 01:23:59 »
mně je to fuk, když to bude v krátkém týdnu rád přijdu

Offline newbie

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 242
  • Karma: 11
Re:Srázek ?
« Odpověď #5 kdy: Září 22, 2015, 12:06:21 »
Proboha jak vypada kratky tyden? vsechny maj 7 dni :D Zatim vim, ze nektery tyden v prosinci nebudu v CR, takze az se ustanovi nejake terminy budu sdilnejsi. Radeji bych to ale nechal asi az na leden. Pokud se sejdem v minimalne takovem poctu jako minule, tak bude parada. Pokud se predem dohodneme muzu zase na sraz pritahnout nejake ne zcela bezne dostupne vyrobky jako Abri M4 / L4 igelit, Comficare, Inspire, Crinklz...

Offline Kubík

  • Existující tvor
  • 50 a více
  • *****
  • Příspěvků: 58
  • Karma: 1
Re:Srázek ?
« Odpověď #6 kdy: Září 22, 2015, 16:00:29 »
Krátký týden = Středa,Čtvrtek // naopak dlouhý týden je ten zbytek mimo Středy a Čtvrtku... to máme my kdo makáme 15h-16h denně :D


Např teď budu mít krátký, na štedrý den (24) budu mít krátký a 1.1.2015 krátký  Dál jsem to zatím nezkoumal
« Poslední změna: Září 22, 2015, 17:13:37 od raulik »

Offline nobody

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 296
  • Karma: -4
  • jsem uzivatel
Re:Srázek ?
« Odpověď #7 kdy: Září 22, 2015, 18:55:50 »
my co delame normalne 8 - 10 hodin tento pojem nezname :) je fakt ze delam jen od po do patku ;)

Offline newbie

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 242
  • Karma: 11
Re:Srázek ?
« Odpověď #8 kdy: Září 23, 2015, 07:58:19 »
Proboha sdzrte se komentaru jestli delate 8 nebo 15 hodin, nikoho to tu nezajima. Jednak uz to tu bylo asi tak 150x a jak rikal raulik, kdo chce, cas si udela. Ted uz se ma resit jen termin.

Offline nobody

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 296
  • Karma: -4
  • jsem uzivatel
Re:Srázek ?
« Odpověď #9 kdy: Září 23, 2015, 21:13:51 »
paklize to bude opet v patek na "starem" miste tak za mne ANO  ;)

Offline Kubík

  • Existující tvor
  • 50 a více
  • *****
  • Příspěvků: 58
  • Karma: 1
Re:Srázek ?
« Odpověď #10 kdy: Září 23, 2015, 23:25:13 »
Já bych si čas udělal kdyby to šlo ale bohužel nejde :D Záleží jaká bude sezóna a počet cizinců v praze :D


OK. Beru to jako uzavřené téma, prosím ke Kubíkovi už se nevyjadřovat. - raulik
« Poslední změna: Září 23, 2015, 23:33:13 od raulik »

Offline ababyi

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 281
  • Karma: 26
    • mmmm.sk
Re:Srázek ?
« Odpověď #11 kdy: Září 24, 2015, 13:27:39 »
Ako som uz naklikal v ankete, hocikedy okrem decembra. December je kazdy rok blazinec.

A k tomu, kto kedy a preco nemoze: V restauracii si tiez nevyberate z jedalneho listka systemom "no, ten rezen si nedam, pretoze maso nejem, a polievku by som si asi dal keby v nej nebola mrkva, a ci budem zemiaky sa pridte spytat o 10 minut..." -- proste si vyberiete z ponuky to, co vam vyhovuje, a hotovo.

Offline kreter

  • Email nefunguje
  • 10 a více
  • *
  • Příspěvků: 23
  • Karma: -8
Re:Srázek ?
« Odpověď #12 kdy: Září 27, 2015, 21:17:48 »
nevadi keby sa tam pokakam? ja bi som prisiel

Offline PetrMyslivec

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 639
  • Karma: 8
Re:Srázek ?
« Odpověď #13 kdy: Září 28, 2015, 10:18:46 »
Nemyslím si, že by to mělo někomu vadit, to je každého věc a jak jsem vždycky říkal a potvrzuje se mi to jako zlaté pravidlo - Dělat si každý může kde chce co chce, pokud tím neobtěžuje ostatní.

Offline kreter

  • Email nefunguje
  • 10 a více
  • *
  • Příspěvků: 23
  • Karma: -8
Re:Srázek ?
« Odpověď #14 kdy: Září 28, 2015, 20:08:27 »
nme sa to stava casto. mam igelity na stolicke ab by pretieklo. to bude aky hotel ?