Autor Téma: Stav tohoto fóra po čtvrt roku  (Přečteno 5606 krát)

Offline PetrMyslivec

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 639
  • Karma: 8
Stav tohoto fóra po čtvrt roku
« kdy: Srpna 24, 2015, 01:09:07 »
Nechci být hnusný, ale toho fórum je po snad ani necelém čtvrt roku zase opět jedna velká prasárna, díky čemuž se ani mně samotnému nechce moc přispívat. Kouknu na nějaké aktualizované téma, které by mě podle názvu mohlo zajímat a buď je totálně rozesrané tím, že se mluví o něčem jiném, nebo se tam mluví pro mě nesrozumitelnou řečí, případně má někdo potřebu namísto odeslání jednoho většího příspěvku odeslat pro jistotu 4 za sebou.

Klidně vezmu moderátora, jestli to pomůže, ale osobně se divím, že se nedokážete naučit pár jednoduchý pravidel, které platí snad všude na internetu a jsou logické!?!, jako alespoň:

Zakládejte jasné a výstižné názvy nově vytvořených témat (téma "plenky" fakt nepovažuji za výstižné, když je pak v tom fóru témat se stejným názvem hned několik - je to nepřehledné)
Držte se probíraného tématu (když někdo založí téma kde se ptá kde koupit například určitý druh plenek tak nechápu, proč mu tam někdo sere příspěvky o tom jaké plenky používá a jak je mu v nich dobře)
Jeden příspěvek stačí (možná by to chtělo tlačítko pro editaci příspěvku, alespoň na těch pět minut, pokud se třeba stane že někdo udělá chybu v příspěvku)
Nějakou úroveň by to chtělo (chápu, že se dneska už háčky / čárky moc nepěstují, stejně tak nějaká ta pravopisná chyba se naseká, ale že jsou tady příspěvky, který ani nečtu protože to je jako kdyby to psal školák, to nepobírám. Nejsme snad retardi!)

Offline 13jh02

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 385
  • Karma: 2
Re:Stav tohoto fóra po čtvrt roku
« Odpověď #1 kdy: Srpna 24, 2015, 02:09:35 »
Mám podobný pocit. Víc se raději rozepisovat nebudu, nemíním si zvyšovat stupeň varování

Offline kreter

  • Email nefunguje
  • 10 a více
  • *
  • Příspěvků: 23
  • Karma: -8
Re:Stav tohoto fóra po čtvrt roku
« Odpověď #2 kdy: Září 27, 2015, 21:23:58 »
je tu pekne mne sa to paci