Autor Téma: Forek k patku  (Přečteno 4849 krát)

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Forek k patku
« kdy: Července 25, 2015, 23:02:12 »
Citace od Tropixe :


Citace
Čus, psal jsem, že to budu řešit na nejbližším srazu a jak nějaký bude, tak předem na foru oznámim, že tam budu. Ovšem jsi to asi nepochopil a navíc jsem se dozvěděl, že tam ani nemám chodit, tak jak to je? Z.


Moje odpoved je jasna, stale to chce resit, uz od dob srazu v Jizerkach, dokonce chtel usporadat sraz okradenych, kde by se jim revanzoval, avsak stale nic nepodnika, takze....




Offline kvetinka

  • slezska divka
  • Existující tvor
  • 10 a více
  • *****
  • Příspěvků: 30
  • Karma: -1
  • slezska divka
Re:Forek k patku
« Odpověď #1 kdy: Července 27, 2015, 13:52:12 »
Lubien Krkonoše a  Jizerské hory.
Hrad prepevný jest Pan Buh náš

- Kwjetka Kika z Kytlice

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re:Forek k patku
« Odpověď #2 kdy: Července 28, 2015, 10:47:45 »
Nebyla úplně příležitost, no, dořešit to musim, nemám rád nedořešené věci. Otázka je kdy a jak, jestli přijdou ty lidi, se kterýma to mám řešit, na sraz a zda-li chtějí, abych taky dorazil.
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Forek k patku
« Odpověď #3 kdy: Července 28, 2015, 13:43:41 »
Nech si reci od cesty, pokud tem lidem das vedet, ze jim chces vratit co dluzis, tipuju ze se dostavi - pripadne jim to samozrejme muzes i poslat,ze ? Ale to bys musel chtit a ne jen recnit a recnit.

Offline nobody

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 296
  • Karma: -4
  • jsem uzivatel
Re:Forek k patku
« Odpověď #4 kdy: Července 28, 2015, 20:28:18 »
asi to patri do jineho oddeleni. S tropixem je to trochu slozitejsi :) casto nebere telefon , obcas ma deravou pamet . Hold uz na to asai ma vek  8)