Autor Téma: Jaké plenky máte na sobě dneska?  (Přečteno 277641 krát)

Offline peja

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: 2
  • Malé pokakané batolátko
Re:Jaké plenky máte na sobě dneska?
« Odpověď #45 kdy: Října 18, 2015, 12:06:31 »
Já jsem si koupil tyto plenky http://www.ltx.cz/adult-baby-1/nocni-plenky-pro-dospele-deti.html a jsou super. Jsem počůral a pokakal jak batolátko a drží ty plenky dobře. Ještě jsem si koupil jejich dudlík pro adult baby a ten je parádní.
Připadám si jak malý batolátko, teď mi už chybí jen někdo kdo by mě přebalil .

Offline brooks

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 28
  • Karma: 3
Re:Jaké plenky máte na sobě dneska?
« Odpověď #46 kdy: Října 18, 2015, 12:12:47 »
Jedna ABRI FORM  L4 Premium a zatiaľ je to parádička  :)

Offline bracesfan

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 72
  • Karma: -1
Re:Jaké plenky máte na sobě dneska?
« Odpověď #47 kdy: Října 18, 2015, 21:01:48 »
Já jsem si koupil tyto plenky http://www.ltx.cz/adult-baby-1/nocni-plenky-pro-dospele-deti.html a jsou super. Jsem počůral a pokakal jak batolátko a drží ty plenky dobře. Ještě jsem si koupil jejich dudlík pro adult baby a ten je parádní.
Připadám si jak malý batolátko, teď mi už chybí jen někdo kdo by mě přebalil .
Akorát ty ceny několikrát dražší než v normálních e-shopech ...

Offline nuk-boy

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 137
  • Karma: 0
Re:Jaké plenky máte na sobě dneska?
« Odpověď #48 kdy: Října 18, 2015, 21:03:33 »
Já jsem si koupil tyto plenky http://www.ltx.cz/adult-baby-1/nocni-plenky-pro-dospele-deti.html a jsou super. Jsem počůral a pokakal jak batolátko a drží ty plenky dobře. Ještě jsem si koupil jejich dudlík pro adult baby a ten je parádní.
Připadám si jak malý batolátko, teď mi už chybí jen někdo kdo by mě přebalil .

Plenky hezké, ale 99Kč za jednu plenku je teda hodně...

Jinak dudlík, kterej na těch stránkách mají za 399Kč koupíš na českých stránkách za cenu kolem 70 Kč...

Offline plenkar123

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 17
  • Karma: 0
Re:Jaké plenky máte na sobě dneska?
« Odpověď #49 kdy: Října 19, 2015, 16:05:48 »
ID slip extra a v ni vložnou molicare

Offline Janka

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 26
  • Karma: 0
Re:Jaké plenky máte na sobě dneska?
« Odpověď #50 kdy: Října 20, 2015, 16:48:09 »
Dnešek si fakt užívám. Jsem v práci sama, v celé budově nikdo, jen ostraha (a ten chrápe v recepci)  ;). Takže od rána mám na sobě jen (a když říkám jen, tak myslím jen. Nic víc.)  2x M4 a v nich 3x Seni V. A už je to docela váha tahat mezi nohama skoro plnej balík  :D

Jinak cesta z Prešova zpět do UNL proběhla maximálně vzrušeně. S plným balíkem a natřásajícím se autě po D1 jsem měla často problém se soustředěním  ;D Domů jsem doslova doběhla a ihned jsem si musela ... to už je mimo tohle vlákno ale určitě víte co  :-*

Offline peja

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: 2
  • Malé pokakané batolátko
Re:Jaké plenky máte na sobě dneska?
« Odpověď #51 kdy: Října 21, 2015, 19:48:46 »
Já jsem si koupil tyto plenky http://www.ltx.cz/adult-baby-1/nocni-plenky-pro-dospele-deti.html a jsou super. Jsem počůral a pokakal jak batolátko a drží ty plenky dobře. Ještě jsem si koupil jejich dudlík pro adult baby a ten je parádní.
Připadám si jak malý batolátko, teď mi už chybí jen někdo kdo by mě přebalil .
Akorát ty ceny několikrát dražší než v normálních e-shopech ...

Ceny jsou vyšší, ale neviděl jsem v jiných českých eshopech pleny pro dospělé v dětských motivech.

Offline djwiktor

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 96
  • Karma: 1
Re:Jaké plenky máte na sobě dneska?
« Odpověď #52 kdy: Října 27, 2015, 07:22:18 »
Ja dnes po vybornom spanku jednu Cellsan M, v nej vloznu od Airoliver, a cez nu Depend Super Slip L.  A uz si to vychutnvam v praci, den bude dlhy.

Offline mich

  • 5 a více
  • **
  • Příspěvků: 5
  • Karma: 0
Re:Jaké plenky máte na sobě dneska?
« Odpověď #53 kdy: Listopadu 03, 2015, 19:05:13 »
fialovou Molicare M a pres ne kalhotky, super kompbinace pokud chcete aby vam to pekne drzelo u tela

Offline Mrartin

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 25
  • Karma: 0
Re:Jaké plenky máte na sobě dneska?
« Odpověď #54 kdy: Listopadu 10, 2015, 16:52:57 »
Já  dneska abri form  l4 a kalhotky. Pokud je plenka pořádně plná to bez kalhotek nejde
Tak vypadala po příchodu z práce

Offline Dorotova

  • Email nefunguje
  • 10 a více
  • *
  • Příspěvků: 39
  • Karma: 0
Re:Jaké plenky máte na sobě dneska?
« Odpověď #55 kdy: Listopadu 11, 2015, 05:43:04 »
Právě se oblékám do práce a mám nachystaných 5 látkových na to ID slip super a přes to body na stažení. Mělo by to vydržet  :) celý den

Offline peja

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: 2
  • Malé pokakané batolátko
Re:Jaké plenky máte na sobě dneska?
« Odpověď #56 kdy: Listopadu 11, 2015, 18:59:05 »
tak to je vodvaz, ale nebude to hygienické být celej den v práci v jedněch plenách. Ale obdivuji se si troufneš jít do práce v plenách, to já bych nedal, z důvodu převlékaní na šatně to by byly pohledy. Pokud máš inkontinenci tak to je jiná situace s tím se nedá nic dělat. Ale stejnak v práci z důvodu hygieny přebaloval. Já mám rád se pokakat nebo počůrat a užít si to ale bejt v tom nějak moc dlouho. Mě se totiž líbí ten pocit přebalení do nové pleny, jako nějaké batolátko které neumí na nočník.

Offline mirekkkk

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 64
  • Karma: -15
Re:Jaké plenky máte na sobě dneska?
« Odpověď #57 kdy: Listopadu 12, 2015, 05:00:44 »
Já mám TENA také, s největší savostí, již jsou totálně mokré, za večer jsem je skoro pročůral a již třikrát jsem do nich stříkal sperma...

Offline sm_sexik

  • Email nefunguje
  • 10 a více
  • *
  • Příspěvků: 18
  • Karma: 0
Re:Jaké plenky máte na sobě dneska?
« Odpověď #58 kdy: Listopadu 12, 2015, 16:42:12 »
ahoj, ja som dnes nasiel odvahu a zasiel som do ltx.cz kde som si kupil plienky neznamej znacky. Udavana savost je 4000ml, maju potlac s medvedikmi a su zvonka igelitove ... super pocit... jednu mam na sebe, zatial som sa do nej len vystriekal ale zachvilu dufam otestujem aj savost :)

Offline Fabineman

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 39
  • Karma: -3
Re:Jaké plenky máte na sobě dneska?
« Odpověď #59 kdy: Listopadu 12, 2015, 22:41:55 »
Pozrel som si stránky ltx, ale... Nič proti gustu, sú strašne predražení. Nuk 5 je 5x drahší, ako ho kúpiš na oficiálnej stránke nuk.cz alebo nuk.sk. Ja som ich kúpil za 3,69€ oni ich majú za 15... Nehovoriac o tím, že plienky majú len v jednej veľkosti a pýtať za kus 5€... To už je moc.