Autor Téma: Plenky pro zacatecnika  (Přečteno 15842 krát)

Offline Pettulinka

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 12
  • Karma: 0
Re:Plenky pro zacatecnika
« Odpověď #15 kdy: Července 19, 2015, 23:40:16 »
Ahoj. Díky všem za moudré rady. Koukám, že se to tu trochu kvůli nevinnému dotazu rozjelo  :D . Nejvíce mě zaujaly rady s možností zaslat si plenky z e-shopu buďto na poštu či uloženku a do poznámky napsat "diskrétní zabalení", to by mě asi nenapadalo. Díky taky za tipy na konkrétní eshopy s poznámkama, které "diskrétní zabalení" dodržují a které nikoliv. Jsem možná trochu paranoik, ale osobně bych byl radši, aby mě ABDL tolik nebralo a nemusel jsem tohle vůbec řešit.
Projíždím teď eshopy a už se těším až mi dojde první balíček.

Na živý nákup v lékárně ne ZP se vážně už necítím. Tedy aspoň ne do doby, dokud půjde plenky zasílat poštou.  :) V mé příhodě s lékárnou mě zarazily i dotěrné dotazy paní "chytré" lékárnice, jestli k tomu mám potvrzení od doktrora, že by to pak přes pojišťovnu nebylo tak drahé.

Offline hrisnik

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 93
  • Karma: 10
Re:Plenky pro zacatecnika
« Odpověď #16 kdy: Července 21, 2015, 20:00:48 »
Občas se snaží pomoct až vlastně překážej :)

Moc dobře si vzpomínám na své první začátky, kdy rodiče odjeli na týden na dovolenou a já byl poprvé doma komplet sám. Plenky jsem objednal tenkrát přes Elišku. Nejdřív jsem se nervoval, aby nedošli v pátek, kdy byly rodiče ještě doma a pak jsem se celý víkend nervoval , aby dorazili ten týden, co jsem byl sám :) Krabice byla obyčejná, název na krabici nic neříkající. Vzpomínám si, jak jsem byl nervozní na poště a dělal si představy, jak se to vysype, jak je to průhledné apod. Sucho v krku, hukot v uších... Paní na přepážce ví kulové, jestli v té krabici co mi vydává jsou plenky, nosorožčí nohy, munice nebo bomba :) Když mi tu krabici dávala, nedělo se vůbec nic. Ten týden ale stál tenkrát za to :)

Do zdravotních potřeb se neodvážím do teď. Tady máš můj hluboký respekt :)

Offline Mircaa

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 121
  • Karma: 0
  • Co Vás na mně sere?
Re:Plenky pro zacatecnika
« Odpověď #17 kdy: Července 22, 2015, 20:41:44 »
2 Mircaa: ??. Taky jsem to nepochopil. Už to pls nehul a vysvětli, co to mělo znamenat.

Budu se vám věnovat jak to půjde. Prosím nehažte tzv. do pytle pro hloupé, nejsem taková jak si myslíte.
Občas někdy ujedu a s tím mám problémy, myslím na věc a píši hodně dopředu a nikdo mi nerozumí.
Nikomu se nevysmívám ale chtěla jsem jen urychlit odpověd ale zase jako vždy myšlenkou asi ke dnu.
Pak sem blbka ale ne blondina, vím že to měkké i tam nepatří ale takhle to se mnou je. Jak někdo píše pls
tak vůbec nevím co to je, prášky neberu ani nějaké blbé léky ani to co tu píšete, to by jste mi urazili všichni, fakt jo...
Prostě když objednávám plenky nebo jiné věci, kupuji tak všude, jsem známá jako nákupčí pro zákazníky, tento post
jsem si vybudovala jen proto aby když třeba dojde zboží tak mi doručovatel který doveze materiál řekne zas tady máš
nějakej balík, kolik ti to vynáší a já s úsměvem někdy kilo někdy víc záleží co zákazníci chtějí. Pošták - a co daně a já
kašlu na ně mám vedoucí v PHA ta řeší tyto věci. Asi ted zase nikdo nechápe ale co, mám krytý záda a mohu si objednat co chci
a nikdo neví že je to pro mne. Takhle je to u mne, vím že jsem asi slovem ublížila viz asi pár příspěvků proti mě
no tak zveřejněte mail a budu mít po ptákách a nebo po pipině  :) Když to ted shrnu tak se omlouvám za svoje nejasné výtvory vůči
zde přítomným v klubu ABDL, prominte snad se někdy polepším  v citaci. Fakt jo, omlouvám se pánové i slečinky v těle mužů i slečinek kteří se zde balí do plínek. Každý zde máme svůj malý problém je to záliba nebo se musí a nebo obojí. Tak pardon, Miruška.
Ahoj a odpovědi prosím s citem, děkuji moc...  ;) 

Offline vyckis

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 56
  • Karma: 0
Re:Plenky pro zacatecnika
« Odpověď #18 kdy: Července 23, 2015, 10:23:56 »
Měla by si trošičku přemýšlet, než sem něco napíšeš.Zbytečně to tady víří emoce atd...Jsou tu lidi jak zkušení tak začátečníci,kteří jsem přišli proto,aby se něco dozvěděli o plenkách a věci s tím související,popřípadě dostali nějakou užitečnou radu a vyvarovali se tak tomu,na čem se spálili právě ti zkušení....A nazývat někoho hloupým nebo neschopným jen proto, že se zeptal se mi nelíbí.
Toť asi vše k tomu,co zde zaznělo.

Offline Pettulinka

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 12
  • Karma: 0
Re:Plenky pro zacatecnika
« Odpověď #19 kdy: Srpna 09, 2015, 23:10:31 »
Tak už je to doma. Děkuji za všechny rady a tipy. Nakonec jsem objednal Abri Form M3 ze stránek zijtekvalitne.cz. Přímo u objednávky měly napsáno "diskrétní balení" a skutečně diskrétní bylo. Celé bylo zabaleno v černé fólii a žádném známky, které by prozrazovali obsah. Nechal jsem si je doručit na pobočku uloženka.cz, tj. další výhoda pro paranoiky jako já. Takže toť můj tip pro všechny začátečníky a už se nemůžu dočkat až budu mít chvíli soukroumí abych si plenky mohl užít :)

Offline vyckis

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 56
  • Karma: 0
Re:Plenky pro zacatecnika
« Odpověď #20 kdy: Srpna 10, 2015, 09:40:27 »
výborně.Tak hezké plenkaření přeji..:)

Offline kvetinka

  • slezska divka
  • Existující tvor
  • 10 a více
  • *****
  • Příspěvků: 30
  • Karma: -1
  • slezska divka
Re:Plenky pro zacatecnika
« Odpověď #21 kdy: Srpna 18, 2015, 15:59:30 »
Kupowlam penky http://www.apotheke-drmario.eu/de/ Lekarna jest w Varsndorf. Lekarna ma Abriform a Tena.

Kvetka
Hrad prepevný jest Pan Buh náš

- Kwjetka Kika z Kytlice