Autor Téma: Plenky pro zacatecnika  (Přečteno 15788 krát)

Offline Pettulinka

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 12
  • Karma: 0
Plenky pro zacatecnika
« kdy: Července 15, 2015, 05:57:06 »
Ahoj, jsem už pár let taky ABDL praštěný, ale oproti ostatním tady na fóru jsem v tomhle stále ještě začátečník, takové malé miminko ve světě dospělých  :) . Nemusím asi ani podotýkat, že o mé zálibě zatím vůbec nikdo neví, a rád bych aby to tak zůstalo. Mám za sebou už i první nákup plenek. Objel jsem asi 4 lékárny než jsem narazil na nějakou, kde plenky pro dospělé měli. Byl to ale porod, strašně jsem se styděl a zároveň byl z toho celý rozrušený. Naneštěstí mi prodaly nějaký Teny, ale jen nasazovací kalhotky a můj sen jsou plenky na lepítka.

Má prosba o radu tedy zní, "jak si koupit diskrétně plenky" ? Láká mě to online, ale nemůžu si je nechat zaslat poštou rovnou domů. Tak jsem zvažoval možnost "balík na poštu", ale tam mám zase strach, že u okýnka dostanu přímo viditělný balík plen se všema logama a obrázkama. Máte nějaký tip? Zkušenosti? Možná i rada ohledně typu a značky plínek a doporučení na eshop by se hodila  :) Díky moc

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
Re:Plenky pro zacatecnika
« Odpověď #1 kdy: Července 15, 2015, 07:57:34 »
Ahoj,

Chápu Tvé obavy z nákupu, to časem přejde. Určitě je lepší jít do zdravotnických potřeb než do lékárny, tam je mají skladem. Chceš-li nakoupit přes net diskrétně, je to jednoduché. Stačí si nechat poslat balík na Uloženku či něco podobného a máš to úplně v klidu. Při maximální úrovni paranoie se zaregistruješ pod falešným jménem a adresou, zaplatíš na Uložence hotově a nikdo nic nekontroluje.
Pokud jde o pleny, já doporučuji Seni Quattro, ale záleží na Tobě, zkus se porozhlídnout v diskusích tady.

Ms

Offline DLTom

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 70
  • Karma: 1
Re:Plenky pro zacatecnika
« Odpověď #2 kdy: Července 15, 2015, 11:26:20 »
Objednej poštou z eshopu, vše ti přijde v neutrální hnědé krabici, strach je neopodstatněný. Pro jistotu a klid na duši si do poznámky k balíku napiš diskrétní zabalení.

Offline Mircaa

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 121
  • Karma: 0
  • Co Vás na mně sere?
Re:Plenky pro zacatecnika
« Odpověď #3 kdy: Července 15, 2015, 17:59:18 »
Ahoj, jsem už pár let taky ABDL praštěný, ale oproti ostatním tady na fóru jsem v tomhle stále ještě začátečník, takové malé miminko ve světě dospělých  :) . Nemusím asi ani podotýkat, že o mé zálibě zatím vůbec nikdo neví, a rád bych aby to tak zůstalo. Mám za sebou už i první nákup plenek. Objel jsem asi 4 lékárny než jsem narazil na nějakou, kde plenky pro dospělé měli. Byl to ale porod, strašně jsem se styděl a zároveň byl z toho celý rozrušený. Naneštěstí mi prodaly nějaký Teny, ale jen nasazovací kalhotky a můj sen jsou plenky na lepítka.

Má prosba o radu tedy zní, "jak si koupit diskrétně plenky" ? Láká mě to online, ale nemůžu si je nechat zaslat poštou rovnou domů. Tak jsem zvažoval možnost "balík na poštu", ale tam mám zase strach, že u okýnka dostanu přímo viditělný balík plen se všema logama a obrázkama. Máte nějaký tip? Zkušenosti? Možná i rada ohledně typu a značky plínek a doporučení na eshop by se hodila  :) Díky moc


Ahoj taky jsme kupovali z e-shopu ale poslední dobou najdeš většinou velice levně na Bazoš.cz , v shopech balík za asi 400+ něco navíc jak kde, na Bazoši je to deset dní jsme objedńali 3balíky po 30ks Tena Flex, balík za 80,-Kč a 3x Depend 20ks v balíku taky za 80,-Kč/ks. Platba na účet opět jak kdo požaduje ale bát se nemusíš dojde diskrétně v krabici. Na Bazoši se dobře nakupuje mám i navigaci za 760,-Kč super. Přeci nebudeš rvát do plínek zhruba 450 a více za ks když jiní dávají na prodej za hubana od 60 až třeba 140, musíš se v tom prohrábnout a odpovědít na inzerát který se nabízí níže a vybrat plínečky které ti sedí. Ostatní později. Tak se neboj a hodně zdaru přeji. Miruš.   :)

Offline Mircaa

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 121
  • Karma: 0
  • Co Vás na mně sere?
Re:Plenky pro zacatecnika
« Odpověď #4 kdy: Července 15, 2015, 21:55:11 »
Pardon došlo k omylu, stránka se jmenuje noveinzeraty.cz  pak zadejte plenky a mělo by to být
bazoš je trocha jiný styl, omlouvám se ...  ;)

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re:Plenky pro zacatecnika
« Odpověď #5 kdy: Července 16, 2015, 00:58:27 »
Ahoj já jsem měl také poprvé strach ale šel jsem do zdravotních potřeb řekl jsem že bych potřeboval pleny třeba teny ,řekneš velkost ale je nejlepší si prve najít na netu přesný nazev např tena slip maxi medium a říct že k tomu potřebuješ doklad aby bylo jisté že to není pro tebe. Ve většině prodejen ZP to proběhne bez jakých koliv dotazu pokud pleny mají tak je přinesou pokud ne tak je objednají. Neboj se ničeho a skus to .

Offline xsat

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 63
  • Karma: 3
Re:Plenky pro zacatecnika
« Odpověď #6 kdy: Července 16, 2015, 17:58:59 »
Ahoj, jestli chceš nakoupit v e-shopu, můžu jedině doporučit obchod zijtekvalitne.cz.
Tam by se dalo říct, že to s tou diskrétností skoro až přehání. Kromě toho, že na krabici kromě samolepky od pošty není absolutně nic, ještě obsah uvnitř několikrát obalí černou stretchovkou (asi kdyby náhodou krabice rupla či co). Akorát nevedou Euron slip / iD slip, což je škoda.
To lekarna.cz tak důkladná není, zboží je jen zavřený v zalepený krabici, která je ale taky relativně nenápadná, je na ní logo Lékárna a takový vystřihovací zvířata.
www.lekarzna-zdravi.cz (kde nakupuju protože mají iD slip nejlevněji) mi poprvý poslali krabici, která byla evidentně od plenek Molicare s logem i vyobrazeným produktem, ale nebylo to zas tak vážný - nebylo to barevně a moc to vidět nebylo. Ty lidi co na poště pracujou zajímá hlavně kdy už budou mít padla, než pravděpodobný obsah zásilek a souvislost s nápisy na krabicích, a klienty zase zajímá hlavně kdy už konečně přijdou na řadu než co že to je na tý krabici / v tý krabici co odnáší támhleten mladej ..
U další objednávky z www.lekarna-zdravi.cz jsem tam připsal "prosím o diskrétní balení", což v jejich mysli znamená že pokud použijou krabici od plenek (tentokrát depend), přelepí loga a nápisy neprůhlednou páskou (takže jsou pořád trochu vidět, ale ne moc dobře).
Ale to už nějak neřeším, on si tě opravdu nikdo nějak všímat nebude, pokud si budeš připadat strašně nápadně, tak to jen proto, že si připadáš strašně nápadně. Já z toho měl taky ze začátku nervy, ale párkrát to zkusíš a už ti to bude připadat jako naprostá banalita, nehodná jakýhokoli nervování. Co se týče typu, nejlepší je zkusit všechny a sám dojít k něčemu, co ti vyhovuje nejlíp.

Offline Mircaa

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 121
  • Karma: 0
  • Co Vás na mně sere?
Re:Plenky pro zacatecnika
« Odpověď #7 kdy: Července 17, 2015, 00:59:38 »
Tak toto se mi nikdy nestalo, kdokoli pošle plenky tak není ani na balíku vidět kdo
odesílá, pouze jen dotyčný s kterým máte kontakt. Pouze odes.adres. stačí,
Nedělejte z toho kovbojku nestříli se nikde. A ted do mne, jisté procento lidiček
fakt neví co a jak, chtěli by za pusinu a dostat to domů komínem jak od Ježíška,
ale to nejde dyk Ježuch už přesluhuje nebo nený fakt jo... Papaááá ...

Offline Mircaa

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 121
  • Karma: 0
  • Co Vás na mně sere?
Re:Plenky pro zacatecnika
« Odpověď #8 kdy: Července 17, 2015, 01:12:33 »
Názory určitých zde plenkařů vybočují z mé hlavy neb toto co tu píší
je total na prt, to jste snad nikdo nikdy nedostal poštu od firem a měli jste třeba na balíku
napsáno kalhotky pro tebe? Jste jetý. Nikde to totiž není vidět a odesílající si je vědom
diskrétosti pro majitele by nebyl poškozen on sám, to asi nikdo nechápe... Fakt
jak na BabyLandu, bez mozku a o ničem... Připadáte mi jak malý Járové od pískoviště
tak si jen hrabejte v písečku a bábovičku a kyblíček a nemotej se sem prosím, nebo
ptej se maminky jo jinak to nejde, jinak to nebude, tak čus...  :P

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
Re:Plenky pro zacatecnika
« Odpověď #9 kdy: Července 17, 2015, 07:36:41 »
Ad Mircaa: Můžeš být konkrétní? Nějak jsem Tvé dva poslední příspěvky nepochopil....

MS

Offline PetrMyslivec

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 639
  • Karma: 8
Re:Plenky pro zacatecnika
« Odpověď #10 kdy: Července 17, 2015, 09:19:05 »
Ani já jsem to nepochopil, protože ona to totiž zase taková legrace není... je to sice do jiného tématu, ale když už to tady rozmazáváš, tak máš pravdu, že většině lidí je úplně jedno pro co si chodíš na poštu, ale někde ta situace může být docela jiná. Třeba v menší městech, nebo na dědinách o sobě lidé vědí první poslední a je dobré začátečníkovy poradit co by se mohlo přihodit... mně se stalo několikrát, že přišli plenky v originální krabici - dneska to neřeším, protože objednávám jak píšeš přes konkrétní lidi na aukru apod., případně objednám na e-shopu zdravotnických potřeb přes pilulku a jenom tam zdělím, že mám objednávku - většina mě tam zná, takže nemusím ani říkat jméno, ale moc dobře si pamatuji na své začátky a tak se lidem jako Pettulinka a podobným vůbec nedivím, natož abych jejich obavy nějak zesměšňoval >:(

Nechci dělat Vendulku (ať je to klidně za banánka, s tím se v tomhle případě smířím), ale myslím si, že daleko lépe jde poznat kdo je tady "jetý" z úrovně psaného projevu, než z podložených obav.

Občas by to chtělo se trochu vcítit do druhých, než ze sebe dělat mistry světa.

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Plenky pro zacatecnika
« Odpověď #11 kdy: Července 17, 2015, 09:33:38 »
Souhlas s Petrem, ne kazdy to ma tak jednoduche. Ja to taky neresim, ale... Posledni balik byl sice pekne zabalenej, ale odesilatel klinikshop.cz :-D Tak jsem rikal prodejci, ze me osobne je to fuk, ale nekdo muze bejt docela nasranej az beda :-D :-)

Btw> Proc by to melo byt Petre na banana ? Koukam ze v tom obecne dost plavete, co je a co neni na banana. Neplette si demokracii se soukromym vlastnictvim a jak jsem se vcera dozvedel fasismem :-)

Mirca > Hod se do klidu chlapce.


Mskvor > Taky ji/ho nechapu :-D
« Poslední změna: Července 17, 2015, 09:40:46 od raulik »

Offline vyckis

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 56
  • Karma: 0
Re:Plenky pro zacatecnika
« Odpověď #12 kdy: Července 17, 2015, 09:45:31 »
Já objednávám přes Pilulku a jsem spokojen.Vždy do poznámky napíšu diskrétní balení a dojde to v nepopsané krabici zalepené tmavou páskou.Vyzvednu balik a odcházím.Ale je potřeba, jak říká Petr těm co začínají pomoct a poradit.Co bych za to dal,kdyby byl internet,když ja jsem začínal....

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re:Plenky pro zacatecnika
« Odpověď #13 kdy: Července 17, 2015, 14:28:12 »
Musím souhlasit s většinou začátečníkům je třeba pomoc . Mě osobně forum v mnohém pomohlo a to i rada s tím lístkem ze ZP že jsou pleny pro nikoho jiného. Ti co tu dělají jen ramena jaká je to dnes sranda tak neví o co de. Já např. bydlím ještě s rodiči a zvědavost nezná hranic. Furt se ptají co mě to chodí za balíky ,tak se vymlouvám že je to pro kolegu z práce že je to z e-shopu kde já mám slevu a podobně. Kdyš jsem chodil ještě na učnák tak jsem říkal že je to pro spolužáka ale to jsem předevžím objednával vzorky zdarma od různých značek. Dnes je to mnohem jednoduší díky internetu a dříve to muselo být dost děsný jít do ZP  :-[chci pleny na sebe nevím jaké a jakou velkost :'( nechtěl bych to zažít . Dneska si na netu najdu značku , velkost a přesný název a jdu do ZP to a to chci. Ale jako začátečník jsem sprva kupoval dětské na to nikdo nekouká a kort když ví že v rodině je malé dítě. Jinač pošty na vesnicích děs a hruza čeho všeho se všímají.

Offline xsat

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 63
  • Karma: 3
Re:Plenky pro zacatecnika
« Odpověď #14 kdy: Července 17, 2015, 20:13:02 »
2 Mircaa: ??. Taky jsem to nepochopil. Už to pls nehul a vysvětli, co to mělo znamenat.