Autor Téma: Víkend v plienkach  (Přečteno 8694 krát)

Offline plienocko

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 12
  • Karma: 0
Víkend v plienkach
« kdy: Července 14, 2015, 19:14:58 »
Volám sa Michal. Keď mám príležitosť rád nosím plienky a rozhodol som sa podeliť o jeden perfektný zážitok. 

Bolo piatkové popoludnie a dohodol som sa  s kamarátmi, manželským párom (Monika a Marek), že u nich strávim víkend. Už dlhšie sme si písali cez internet. V piatok po prací som prišiel k nim. Sadli sme si u nich v obývačke. Bol som veľmi vzrušený, lebo na tento víkend som sa veľmi tešil. Dali sme si troška vínka na zoznámenie a uvoľnenie. Rozprávali sme sa, keď v tom prišla ku mne Monika a ani neviem ako ma vyzliekla. Povedala, že odteraz budem ich malý chlapček. Dala mi pletenú čiapku s veľkým brmbolcom a zaviazala pod bradou, vraj aby som si ju nedal dolu. Na ruky som dostal rukavice so zámkom. Cez oči mi obviazali mohérový šál. Niečo som dostal do úst, aby som nemohol rozprávať a to zafixovali ešte ďalším šaľom. Dali mi plienku. Nič som nevidel, ani nemohol hovoriť. Na rukách som mal zamknuté tie rukavice, takže som sa z toho nemohol vyslobodiť. Marek povedal, že teraz som ako malé dieťa. Cítil som ako mi dávajú medzi nohy kožušinový fusak a hovorili, že teraz budem mat nožičky pekne od seba. Cítil som ako ma balia do niečoho príjemne mäkkého. Marek povedal, že ma teraz pekne zabalia do fusaku aby mi nebolo zima a budem ako bábätko v perinke. Na to mi dali ešte ďalší. V tých príjemných kožušinkových fusakoch som sa cítil ako v siedmom nebi. Nemohol som sa vôbec pohnúť. V tom prišla Monika, "Musíš byt už hladný", povedala, uvoľnila mi ústa ale skôr ako som stihol niečo povedať mi do nich strčila cumeľ z detskej fľašky. Povedala: "Teraz sa pekne napapaj!". Potom neskôr mi dala piť ešte viac kráť čaj. Povedala, že keď sa mi bude chcieť cikať mám sa pocikať do plienky. "Potom ta prebalím." "Teraz ťa necháme, keď si sa najedol, aby si si pospinkal." Ako som ležal a užíval si ten pocit bezmocnosti v konbinacií s prijemnou mäkkou kožušinkou a mohérovým šálom cez tvár som zistil že sa mi chce cikať. Keďže som nebol zvyknutý cikať po ležiačky tak som mal menší problém. Snažil som sa pohnúť, chcel som sa postaviť, no nedalo sa. Bol som veľmi tesne zabalený. Marek s Monikou si dali záležať, aby som sa z toho nedostal. Nezostávalo mi nič iné, ako sa snažiť, pocikať sa takto ako ležím. Nakoniec sa to podarilo. Cítil som ako mi steká moč do plienky. Takto pocikaný som si užíval ten pocit, až som zaspal. 
 O nejaký čas, nemal som vôbec prehľad o tom koľko je hodín, prišla ku mne Monika. Rozbalila ma z fusaku, dala dolu plienku a povedala "Teraz môžeš isť na záchod a potom si ťa okúpem." Keď som vyšiel zo záchoda už ma čakala napustená vaňa. Po kúpaní som znova dostal plienku a body. Vtom prišiel do izby Marek obliekol mi veľký mohérový sveter a čiapku. Vraj aby mi nebolo zima. Zobrali ma do obývačky. Sedel som tam v plienke, svetri a čiapke a pozerali sme nejaký film v TV. Keď skončil ma zabalili znova do fusaku. Monika mi dala ešte na noc piť mlieko z kojeneckej fľašky. Popriala mi dobrú noc. Do úst mi už nič nedala, že aby sa mi dobre spinkalo. Ráno ma Monika zobudila, keď sa prišla na mňa pozrieť. Zavolala na Mareka, aby priniesol raňajky, samozrejme v kojeneckej fľaške. Ľahol si vedľa mňa a nakŕmil ma. Mal som chuť na normálne jedlo, ale keďže som bol zviazaný v spacáku a mal som v ústach dudlík z fľašky som nemohol nič povedať. Myslel som si, že keď zoberie tú fľašku, potom poviem, že chcem normálne raňajky. Keď som chcel už začať niečo hovoriť mi v tom jeden z nich dal zasa niečo do úst a zaviazal okolo hlavy šálom. Marek mi povedal, že nech si ešte pospinkám, lebo malé bábätká potrebujú spať a odišiel. Cítil som sa takto veľmi dobre a nič iné mi ani nezostávalo len sa snažiť zaspať. Chcelo sa mi cikať, našťastie som to už bez väčších problémov pustil do plienky a som zaspal. Keď som sa zobudil mi Monika prebalila pocikanú plienku. Obliekla mi body, voľnejšie nohavice a dlhý chlpatý sveter, aby nebolo vidieť, že mám na sebe plienku. Cez ústa mi zaviazala hrubý mohérový šál a dala čiapku. Povedala, že teraz sa ideme všetci spolu prejsť von a potom do neďalekej reštaurácie na obed. Keďže mi predtým Monika s Marekom dávali veľa piť a nedovolili ísť na záchod tak som sa vonku pocikal do plienky. Bol to príjemný pocit, keď som sa prechádzal s tou plnou plienkou medzi nohami. Keď sme prišli domov ma Monika s Marekom okúpali, prebalili, dali medzi nohy fusak a zabalili ako prechádzajúci večer. 
V nedeľu sa zopakovalo sobotné dopoludnie. Po obede ma Monika s Marekom ešte okúpali. Potom mi priniesla Monika veci, v ktorých som prišiel k nim a povedala, aby som sa obliekol, pretože už je čas ísť na vlak. Ešte sme sa chvíľku v obývačke rozprávali, potom ma odprevadili na stanicu a poďakovali sme si za pekný víkend. 
Vo vlaku som sedel spokojný, oddýchnutý a tešil som sa na ďalšie stretnutie s nimi.

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
Re:Víkend v plienkach
« Odpověď #1 kdy: Července 14, 2015, 20:23:39 »
Hezký příběh, díky za něj.
MS

Offline 13jh02

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 385
  • Karma: 2
Re:Víkend v plienkach
« Odpověď #2 kdy: Července 15, 2015, 13:18:00 »
Příjemné čtení

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 340
  • Karma: 1
Re:Víkend v plienkach
« Odpověď #3 kdy: Července 17, 2015, 22:16:01 »
Taky se mi líbí tento příběh.

Offline Chlap-ec

  • Email nefunguje
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 140
  • Karma: 0
Re:Víkend v plienkach
« Odpověď #4 kdy: Července 23, 2015, 15:59:57 »
pekné  :)
Milujem pocit bezmocnosti maleho dietata v plienkach i obleceni, o ktore sa staraju ...
Nikdy som to este neskusal, len o tom snivam, mozno...