Autor Téma: Plánovaný celovečerní sraz Praha, pouze pro přihlášené  (Přečteno 14608 krát)

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Jeden srazík skončil a už se plánuje další, tentokráte celovečerní. Bude zvláštní tím, že tam nebude vpuštěn nikdo nepřihlášený = nebude tam nikdo cizí.


Jako termín navrhujeme jeden z pátků na začátku srpna.


Co Vy na to ?
« Poslední změna: Června 05, 2015, 10:05:48 od raulik »

Offline nobody

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 296
  • Karma: -4
  • jsem uzivatel
Re:Plánovaný celovečerní sraz Praha, pouze pro přihlášené
« Odpověď #1 kdy: Června 05, 2015, 07:05:42 »
a nejaky cas od kdy je to planovano ?? pripadne orientacne misto srazu. Jde mi o to jestli to stihnu y prace. diky

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Plánovaný celovečerní sraz Praha, pouze pro přihlášené
« Odpověď #2 kdy: Června 05, 2015, 09:12:37 »
Tohle berte zatim jako pruzkum zajmu, pak se dohodnou podrobnosti, az se bude vedet vic.


Offline pyžamáček

  • Existující tvor
  • 50 a více
  • *****
  • Příspěvků: 61
  • Karma: -1
Re:Plánovaný celovečerní sraz Praha, pouze pro přihlášené
« Odpověď #3 kdy: Června 05, 2015, 15:05:55 »
Já si myslím, že každý, kdo se bude chtít opravdu zúčastnit, tak si to s předstihem zařídí, odpovědi typu "nevím, jestli to stihnu z práce, nevím, jestli nebudu u moře, nevím, jestli nebudu někde v p----i..." mě přijdou hloupé, jestli se chci zúčastnit, tak se přihlásím, a podle toho se zařídím, anebo se zúčastnit nechci, nebo vím, že na to nemám, tak se nezůčastním a nepíšu kraviny, a nehledám důvody jak se z toho vykroutit. Možná by byla nejlepší nevratná záloha, a hned by se vidělo, kdo má skutečný zájem.. Se mnou můžete počítat. Lukáš.

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Plánovaný celovečerní sraz Praha, pouze pro přihlášené
« Odpověď #4 kdy: Června 05, 2015, 15:36:04 »
Prosim vsechny, at si zaskrtnou, ktere terminy mohou. Podle toho totiz pak budeme vybirat. Dekuji za par emailu, ale nemam hlavu jen na to a tudiz prosim do ankety.

Offline nobody

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 296
  • Karma: -4
  • jsem uzivatel
Re:Plánovaný celovečerní sraz Praha, pouze pro přihlášené
« Odpověď #5 kdy: Června 05, 2015, 20:40:22 »
to pyzamacek. Budu ti oponovat. Mam danou pracovni dobu a nehrozi ze bych odesel driv. Naopak , dnes jsem byl o hodinu dele - hodne prace. Sefa nezajima ze mas nejaky sraz. Jde se domu az je vse hotovo.

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Plánovaný celovečerní sraz Praha, pouze pro přihlášené
« Odpověď #6 kdy: Června 05, 2015, 20:49:26 »
nobody> Myslim, ze nema cenu dale diskutovat. Budto prijit budes chtit a zaridis si to, nebo nebudes a nezaridis. Sraz neni o dohode dvou lidi a upravovat ho dle toho, jak muze jeden clen je nerealne, takze se budto nekdo podridi, nebo nepodridi. Promin, ale opravdu nebudeme resit sraz dle tve pracovni doby, ale treba dle moznosti pronajmu prostor, nebo dle volby vetsiny, apod. Zatim je potreba rici, ktery z tech terminu by vyhovoval nejlepe. Jinak co se tyce oponovani, presun se do rubriky hlavni nadrazi a tam si oponuj, tady jen spamujes vlakno.

Jinak pro nektere mimoprazske - ano, sraz bude v Praze, nebot jsem z Prahy a organizuju ho dohromady s Bibinkem a par dalsimi. Jakmile budu bydlet v Brne, budu organizovat srazy tam, ale prozatim tam holt nebydlim a ani to v budoucnu sveho zivota nikterak neplanuji. Muzete vsak usporadat sraz vy a ja dorazim - spolecne s par dalsimi lidmi.

Offline pyžamáček

  • Existující tvor
  • 50 a více
  • *****
  • Příspěvků: 61
  • Karma: -1
Re:Plánovaný celovečerní sraz Praha, pouze pro přihlášené
« Odpověď #7 kdy: Června 05, 2015, 21:26:25 »
Pro "nobody" - nezlob se na mě, ale tak jako ty to má v práci zařízeno spousta lidí včetně mě, i já dělám o sobotách a nedělích, dělám i na vedl. poměr, taky nemohu odejít z práce, kdy se mi zachce... ALE !!! mám taky nějakou dovolenou, a pokud se chci něčeho opravdu moc zúčastnit, tak si na to tu dovolenou vezmu ( případně si to prohodím s kolegou atd..), nevolnictví bylo pokud vím zrušeno. Jako zaměstnanec máš nějaké povinnosti, ale současně i práva - tak jich využívej, a nedělej ze sebe vykořisťovaného zoufalce, který je naprosto ve všem závislý na tom, co řekne ŠÉF. Víc si myslím nemá cenu se k tomuto rozhovoru vracet, a já už se k němu vracet nebudu.


Totez plati i pro tebe. Pecte na to, nebo si to vyreste na hlavnim nadrazi. Pokud nobody nechape, pak mu to stejne nevysvetlis. Pulka evropy uz vi, ze chodi do prace a nemuze si to zaridit. - raulik
« Poslední změna: Června 05, 2015, 21:28:18 od raulik »

Offline alf

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 63
  • Karma: 0
Re:Plánovaný celovečerní sraz Praha, pouze pro přihlášené
« Odpověď #8 kdy: Června 06, 2015, 16:49:24 »
Když se to bude konat toho 31.7, jak to asi zatím vypadá tak se chci zeptat kde a kolik se to bude konat.
http://abdl.cz/Smileys/default/smiley.gif

Offline Bibinko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 799
  • Karma: 5
    • AB/DL - CR/SK
Re:Plánovaný celovečerní sraz Praha, pouze pro přihlášené
« Odpověď #9 kdy: Června 06, 2015, 22:23:54 »
V každém případě počítejte s tím, že se zálohy vybírat budou. Neb pokud si prostory budeme chtít rezervovat, tak je musíme zaplatit bez ohledu na to, kolik lidí dorazí.
Píšu to jen proto, aby jste měli přehled.

Offline petka63

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 760
  • Karma: 9
Re:Plánovaný celovečerní sraz Praha, pouze pro přihlášené
« Odpověď #10 kdy: Června 07, 2015, 22:35:31 »
Zdarec ve spolec,
ano sraz bude v práglu - asi to bude tím že tam bydlí / žije cca 10% obyvatel ČR + nemluvě o rozdílných možnostech nejmenšího "velkoměsta" světa :-D

Zatím je mi termín volný = nemám uvedené termíny obsazeny.

otázka pod čarou: budeme nějak kolektivně řešit ubytování, nebo to bude záležitost každého (bude-li mít zájem přespat)?

ps: a ne, nejsem z prahy, jsem z vesnice které se jmenuje "ČR-mimo Prágl" :-D

ps2: banána prosím doručit na adresu xxxxxxxxx xx, xxx xx, xxxxxxx, kontaktní telefon +420-xxx-xxx-xxx
Věci se prostě rozbíjejí. A komplexní systémy se rozbíjejí komplexně.

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Plánovaný celovečerní sraz Praha, pouze pro přihlášené
« Odpověď #11 kdy: Června 08, 2015, 11:48:13 »
petka> banana za trest nedostanes :-)

Offline lycanth

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 129
  • Karma: 0
Re:Plánovaný celovečerní sraz Praha, pouze pro přihlášené
« Odpověď #12 kdy: Června 09, 2015, 09:49:16 »
Ja jsem rad ze zas bude uzavreny sraz, protoze na ty kecaci ctvrtky moc nemuzu (uz prilis lidi mne v atelieru zna ze zivota mimo a AB/DL bych jim nerad vesel na nos).

Offline lambo02

  • 5 a více
  • **
  • Příspěvků: 6
  • Karma: -1
Re:Plánovaný celovečerní sraz Praha, pouze pro přihlášené
« Odpověď #13 kdy: Června 13, 2015, 01:28:07 »
za mě. nikdy jsem na žádným srazu nebyl. hrozně rád bych zašel, ale když čtu reakce místních lidí, tak nevím. datumově - je to tolik dopředu že si to zařídím. ale obsazenstvo, mám z toho strach. tolik zbytečně konfliktních lidí, to nemám za potřebí. chtěl bych se bavit, užít si to. a ne se stresovat, že nějaký zakomplexovaný člověk s obavami a nejistotou v samo sebe bude něco ŘEŠIT !

Offline jarda

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 20
  • Karma: -1
Re:Plánovaný celovečerní sraz Praha, pouze pro přihlášené
« Odpověď #14 kdy: Června 13, 2015, 07:59:26 »
No rad půjdu ještě jsem na zadním srazu nebyl tak musím tam byt ☺☺