Autor Téma: Nováčči, koukejte se představit  (Přečteno 166915 krát)

Offline Malejjelen

  • Registrovaný uživatel
  • 5 a více
  • ***
  • Příspěvků: 6
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #240 kdy: Září 21, 2023, 21:25:15 »
Ahoj,
jsem tu nový, ale navštěvoval jsem tuto stránku často bez registrace. Nejsem žádný fake prostě popravdě.
Jsem mladý muž z východních Čech.
Jsem spíše jen na plenky, samozřejmě k tomu i bodyčka a dudlíku občas neodolám. Ale jiné dětské věci mě nelákají.
k plínkám mě to táhlo od dětství. Až při střední škole jsem si ale koupil první pleny. Chvíli mi trvalo než jsem našel nějaké dle představ. To ještě nefungovali ABDL obchody, takže klasika lékárna a ID slip s plastovým povrchem. Ted už ale využívám převážně pleny Trest nebo little kings. Ale i jiné ABDL pleny.
Před pár roky jsem si našel přítelkyni s tou jsme se nějako při našich hrádkách dostali na podobné téma. Tak jsem pomalu na to přešel a svěřil se. Přítelkyně mi to toleruje a občas si i sama plenu vezme. Já je mám na sobě občas i na veřejnosti samozřejmě pod normálním oblečením a používám je tak jak se má. Jen né na kakaní. Na veřejnost si beru klidně i abdl plenu pod rifle nebo v zimě pod oteplováky, ale snažím se být vždy diskrétní. Doma si do plen Trest dám klidně ale i vycpávku.

Offline Lucie

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 10
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #241 kdy: Září 24, 2023, 14:26:17 »
Ahoj, zdá se, že tohle je jediné téma kam lze momentálně psát, takže to asi bude úmysl, že? Já moc na tyhle intro témata nejsem. Proč jsem se tady zaregistrovala je jasné. Ráda se počůrávám do plenek i bez. Poslední cca rok nosím pleny každý den kvůli práci. Někdy si vezmu i na noc. Snad to pro začátek stačí. Další info třeba někdy později.  :)

Offline Miminecko

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 43
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #242 kdy: Září 24, 2023, 15:46:06 »
Těší mě ... popíšeme?

Offline Lucie

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 10
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #243 kdy: Září 25, 2023, 03:12:14 »
No skoro není kam psát. Chtěla jsem napsat nějaké rady někomu v jednom tématu v hlavní sekci, ale tam psát nejde.

Offline Miminecko

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 43
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #244 kdy: Září 25, 2023, 06:57:57 »
Proč vlastně Lucii nejdou psát zprávy?

Offline Lucie

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 10
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #245 kdy: Září 25, 2023, 08:57:36 »
A proč by mi někdo psal zprávu? Jsem tu pár dní.

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -51
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #246 kdy: Září 26, 2023, 08:35:24 »
Noooo... protože v tomto klubu je spousta zoufalců, co píšou ženám jen proto, ze jsou ženy a chtějí od nich přebalit apod.

To je mj. jeden z mnoha důvodů, proč na ABDL fóra ženy moc nechodí ani tam dlouho nevydrží, protože jim neustále někdo posílá uslintaný vzkazy v množství větším než velkém.

Offline Lucie

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 10
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #247 kdy: Září 26, 2023, 12:30:17 »
Ono je pravda, že v tomhle zaměření je převážná většina mužů. A nevím jestli se mi to jen nezdá, ale myslím že co se týče samotného AB, tam je rozdíl ještě větší. Aspoň z mé osobní zkušenosti bývají holky DL (případně jen na wetting) To je i můj případ. Sice jsem jeden čas měla i dudlík, a občas si říkám, že bych si ho zas mohla koupit, ale to je z mé AB stránky asi tak vše.

Offline abriform

  • Email nefunguje
  • Čerstvé maso
  • *
  • Příspěvků: 2
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #248 kdy: Září 26, 2023, 14:23:05 »
Ahoj Lucie,
jsi na instagramu ?

Offline Lucie

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 10
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #249 kdy: Září 26, 2023, 14:36:37 »
Ne. Už jsem trochu starší (přes 30), takže tohle mě neláká.

Offline fusak

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 149
  • Karma: 1
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #250 kdy: Září 26, 2023, 19:18:26 »
A proč by mi někdo psal zprávu? Jsem tu pár dní.
Preto, milá Lucie, lebo tu z teba podaktorí budú mať polúcie ;)
Hlboko sa ospravedlňujem ababyimu za offtopic v tomto vlákne, ale proste som si nemohol pomôcť   ;D

Offline Lucie

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 10
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #251 kdy: Září 27, 2023, 08:24:24 »
Hmm... Tak někdo už psal zprávu s dotazem, jak jsem začínala. To by se mohlo dát i sem, nebo ne? Když už to mám napsané:

Začínala jsem hodně mladá, počůráváním bez plenek. Jako malá holka jsem měla různé nehody. Třeba když mě něco hodně rozesmálo, trochu jsem to pustila do kalhotek. A tak podobně. No a protože to bylo příjemné, občas jsem to večer před koupáním pustila v koupelně do kalhotek úmyslně. Mokré kalhotky jsem pak schovala do špinavého prádla. Pamatuju taky jak jsem se počůrala v posteli. Klasický sen, že jdu na záchod, čůrám, a pak jsem se probudila, a zjistila jsem, že čůrám doopravdy. Hned jsem to zastavila, ale srdce mi bušilo a moc se mi to líbilo. Postel už byla mokrá, tak jsem to pustila ještě trochu, tentokrát už úmyslně. Pak jsem si sundala mokré pyžamo a nahá jsem se snažila usnout vedle toho mokrého fleku. Přechod k plenkám byl asi díky tomu, že se mi líbilo být mokrá, ale skrz kalhotky to hned proteče, tak jsem přemýšlela, jak si to víc užít. A napadlo mě, dát si do kalhotek malý ručník. No a to už je k plenkám blízko. Jako starší jsem si taky učůrávala do menstruačních vložek, a tak podobně.

Offline KukuricaP

  • Registrovaný uživatel
  • 5 a více
  • ***
  • Příspěvků: 6
  • Karma: 2
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #252 kdy: Září 29, 2023, 22:57:53 »
Ahoj, zdá se, že tohle je jediné téma kam lze momentálně psát, takže to asi bude úmysl, že? Já moc na tyhle intro témata nejsem. Proč jsem se tady zaregistrovala je jasné. Ráda se počůrávám do plenek i bez. Poslední cca rok nosím pleny každý den kvůli práci. Někdy si vezmu i na noc. Snad to pro začátek stačí. Další info třeba někdy později.  :)

Luci můžeš trochu rozvést proč nosíš pleny kvůli práci? To si nějak neumím představit. Děkuju :)

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -51
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #253 kdy: Září 30, 2023, 06:31:20 »
Tady máš celý vlákno o plínkách a zaměstnání:

https://abdl.cz/index.php/topic,5159.msg36432.html#msg36432

Offline Lucie

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 10
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #254 kdy: Září 30, 2023, 09:00:10 »
Luci můžeš trochu rozvést proč nosíš pleny kvůli práci? To si nějak neumím představit. Děkuju :)
Pracuju venku, a můj výdělek závisí na tom, kolik toho udělám, a ne jak dlouho jsem v práci. Takže jít na záchod by znamenalo přerušit práci a jet do nejbližšího obchodu nebo někam. Navíc v zimě když mám na sobě troje kalhoty, tričko, mikinu, dvě bundy. Prostě je praktičtější, když se budu počůrávat. V létě bych to sice i vydržela, ale v zimě to víc jak 4 nebo 5 hodin neudržím. Snažím se to držet abych byla suchá co nejdéle, ale jak to tělo vzdá, tak už si potom učůrávám průběžně.