Autor Téma: Nováčči, koukejte se představit  (Přečteno 53304 krát)

Offline Mike1997

• Registrovaný uživatel
  • 5 a více
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #90 kdy: Duben 26, 2018, 16:58:40 »
Konečně jsem přišel na to, proč jsem na tomhle fóru nemohl dělat nic, kromě čtení, no to je sláva.  :o

Jinak zdravím všechny, já jsem Michal a je mi 21. Pleny mě berou v podstatě už od nějakých 4 nebo 5 let, co si vzpomenu, ale v poslední době mě to začíná celkem nudit. Jinak kromě toho miluji pívo, videohry a hudbu, převážně Metal a Rock, ale rád si poslechnu i Jacksona a také nějaký ten Swing nebo Blues je také potěšení pro mé uši. Už to začínám moc rozebírat, takže to tu raději utnu.

Přeji všem pěkný den.
Masturbace je nekrofilie, když jsi dead inside.

Offline fruitr

• Registrovaný uživatel
  • 10 a více
« Odpověď #91 kdy: Květen 19, 2018, 17:25:44 »
Ahoj jsem kluk DL objevující AB a hledám online i offline přátele.

Offline Diaper_boi

• Registrovaný člen BPM
  • Čerstvé maso
« Odpověď #92 kdy: Květen 20, 2018, 22:17:27 »
ahoj jmenuju se petr jsem DL a hledám přátele z plzeňského kraje

Offline Synek

• Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
« Odpověď #93 kdy: Červenec 03, 2018, 18:49:43 »
Ahoj volám sa Patrik som DL a chcel by som nájsť nových kamarátov

Offline mimi69

• Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
« Odpověď #94 kdy: Červenec 04, 2018, 14:59:07 »
Ahoj, jsem holka co si občas ráda hraje, kouká na pohádky a také mám silnou zálibu v plenkách, které nosím 24h. denně. Moc ráda brouzdám po těchto stránkách a čtu si povídky, ale nejde mi otevřít vše, jelikož mám odepřený přistup. Ráda bych zde poznala nějaké lidičky co mají stejné zájmy.

Offline xxx

• Příliš sexy na normální nick
  • 10 a více
« Odpověď #95 kdy: Červenec 13, 2018, 11:39:40 »
Ahoj,
také rád nosím plenky. Mohli bychom si o tom povídat. Odkud jsi a kolik ti je let?

Viktor

Offline MissWetPants

• Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
    • MissWetPants
« Odpověď #96 kdy: Červenec 20, 2018, 14:54:33 »
Ahoj,

je mi 32 let a jsem holčička, co se ráda nechá přebalovat (ale i si ráda hraje a dívá se na pohádky), ale vzhledem ke své zálibě ve výměně rolí i hodná Paní na hlídání, co přebalí a postará se o svého chlapečka:-)
K zálibě v plínkách jsem se dostala až celkem nedávno, moc dlouho jsem se hledala, ale tohle je konečně ono:-)

Offline gepard

• Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
« Odpověď #97 kdy: Červenec 31, 2018, 11:36:29 »
Ahoj, tak jsem se zde také zaregistroval, ale fórum znám už dlouho. Nejsem úplným milovníkem plenek, ani je nenosím, ale chtěl bych být spíše miminkem, aby se o mě někdo jako o miminko staral. Chci mít hlavně dudlík v puse, a aby mě někdo vozil v kočárku, zabalil do fusaku apod. Samozřejmě i přebalil, protože to k tomu patří a moc rád se nechám přebalit, ale jinak plenky nejsou úplně můj největší zájem. Rád bych zde poznal někoho, kdo má stejné zájmy a s někým se i seznámil. :)

Offline fusak

• 101 a více
« Odpověď #98 kdy: Srpen 05, 2018, 21:46:04 »
Milý Gepard,
skratka ABDL pozostáva zo štyroch slov a plienkam sú venované iba dve z nich, takže je to 50:50.
Niekto je na plienky, niekto na cumlíky, niekto na dupačky, niekto možno na fusaky a niekto na niečo úplne iné. Každý to má inak - ale nezabúdaj, vždy si členom komunity - takže vitaj a cíť sa tu ako doma.
Ak budeš mať chuť prehodiť pár slov, rád ich s tebou poprehadzujem.

Offline TheIlluminati

• Registrovaný uživatel
  • 10 a více
« Odpověď #99 kdy: Srpen 13, 2018, 23:00:16 »
Ahoj jsem kluk z Prahy který rád nosí plenky a používá je všemi způsoby bohužel nemám nikoho kdo by se o mě staral a přebaloval mě

Offline diaperboyss74

• Čerstvé maso
« Odpověď #100 kdy: Srpen 19, 2018, 09:59:10 »
Ahojte, mám 17 rokov a rád nosím plienky.

Offline JiříS

• Registrovaný uživatel
  • 50 a více
« Odpověď #101 kdy: Srpen 19, 2018, 20:46:28 »
Ahój už jsem tu několik let ale až teť jsem se rozhodl sem napsat a něco o sobě napsat :-) bydlím v Karlovarském kraji  je mi 20 let rád dudlam dudlík  nosím plenky a pořádně je používám a při tom koukám na filmy pohádky.  Rád na této stránce si čtu příběhy.  Nosím je ven na nákupy občas a hodně málo kdy i do práce. 

Offline Kelli

• Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
« Odpověď #102 kdy: Září 18, 2018, 21:55:57 »
Ahoj,

Tak konečně sem se našel a zaregistroval :)
 tož na úvod, jméno mé je Petr a su z Olomouce je mi 32 (většinou XD) jo a pracuju jako soustružník ;)
Bohužel nebo bohudík... i když jsem chtěl přestat tak to nedokážu a plenky se staly po letech moji drogou a někdy i nutností na noc... 
Najde se tu někde pro mě druhá polovička? kluk nebo holka? tak nějak jsem všeho chuť i ve smyslu pro AB/DL hrátky,
 (takže nejsem vybíravý) 
Co z příběhů, můj nejoblíbenější je "plenková polepšovna" ta je nezapomenutelná :) člověk se do toho úplně vžije...

Mno nic nebudu to prodlužovat.. prosim prosim plinku nosim...  XD and i love it :)

Offline DDLK

• Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
« Odpověď #103 kdy: Září 24, 2018, 19:14:07 »
Zdravim vsechny.

Jsem chlap, 37 let, nastesti svobodnej, ale problemu mam nemalo - kdo nema nejakej.

Nevim,  jestli jsem vic AB nebo DL (mj. mam velice pozitivni vztah k BDSM hratkam,) ale  tohle me uz netrapi. Samolepky a supliky nejsou moje hobby.  Spis jsem uz tak trochu "stara osahana pistole," ale ne kdejaka - napriklad CZ75 , takze porad este docela funkcni - vztazeno k mymu datu vyroby ;D.

Co bych vam este napsal: Ziju v cizine, ale narodil jsem se v Praglu. Nesnasim Fotbal, Regueton, par konkretnich osob, snih a kvetak.

Tak prozatim asi vsechno, jdu se porozhlidnout po webu.

Offline DDLK

• Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
« Odpověď #104 kdy: Září 24, 2018, 20:14:39 »
Nemuzu nikde tady najit zaden kontakt na administratory a uz mam problem !!! Tohle podivny PC mi z nejakyho duvovu vzalo misto Nicku "DDLK" muj mail. A ted uz nevim, jak to zmenit...