Autor Téma: Konečně to tu trochu žije! :)  (Přečteno 5710 krát)

Offline babygeorge

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 85
  • Karma: 0
Konečně to tu trochu žije! :)
« kdy: Října 30, 2014, 16:31:37 »
Nedá mi to, abych nepochválil Tropixe a Sphinx za příběhy v sekci AB,Little  girls, TB, kterými naprosto nevídaně a úžasně oživili stránku :) Opravdu oba příběhy jsou krásně čtivé, perfektně slohově sestrojené a hlavně BiBi(ale příběh o Nikče taky) má velmi originální nápad a zápletku(s terapií ab), takový příběh jsem ještě nečetl. U Tropixova příběhu je navíc chvályhodná rozsáhlost a bohatá slovní zásoba...No-zkrátka SE TO PĚKNĚ ČTE a oběma autorům patří za celou abdl komunitu velký dík :) nebýt právě těhle příběhů, tak je to forum úplně mrtvý, takže doufám, že budete psát dál a přeju, ať múzy líbaj' :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline babygeorge

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 85
  • Karma: 0
Re: Konečně to tu trochu žije! :)
« Odpověď #1 kdy: Října 30, 2014, 16:36:13 »
Samozřejmě dík patří i ostatním autorům a koneckonců všem aktivním členům fora, protože jsou to oni, díky komu forum existuje, ale těmto dvěma by byl opravdu hřích nepoděkovat, odvedli velký kus práce, nehledě na to, že jejich příspěvky mám na očích nejvíc, vzhledem k tomu, že AB, TB a little girls je sekce mě nejbližší :D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
Re: Konečně to tu trochu žije! :)
« Odpověď #2 kdy: Října 30, 2014, 17:27:21 »
Ano, jsem si jist, že ABDL komunita je už dlouho Tropixovi vděčná, ať už si říká momentálně jakkoliv (Thank you, Mr. Google.)  :lol:
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re: Konečně to tu trochu žije! :)
« Odpověď #3 kdy: Října 30, 2014, 23:29:09 »
babygeorge: díky moc  :)

msskvor: Tvé vyhledávácí schopnosti jsou neuvěřitelné, dokážeš najít na googlu snad ani to, co tam neni  :mrgreen: A tak ani nevím, jak jsi to myslel, ale tuším  :?:  :|
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu

Offline VENDI

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 153
  • Karma: -2
Re: Konečně to tu trochu žije! :)
« Odpověď #4 kdy: Listopadu 22, 2014, 02:04:55 »
Přeji krásnou a nerušenou noc. Hezký spánek v plínkách. Po dlouhé odmlce jsem opět zde a jsem rád, že to tady běží. Upřímně se omlouvám za dlouhou nepřítomnost, ale byl jsem dlouhodobě nemocen a navíc bez PC.
Všechny Vás opět zdraví Vendi. A navíc jsem překvapený z inovace stránky. Taky mi to trvalo, než jsem ji znovu našel. :D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re: Konečně to tu trochu žije! :)
« Odpověď #5 kdy: Dubna 19, 2015, 20:47:50 »
Citace: "mskvor"
Ano, jsem si jist, že ABDL komunita je už dlouho Tropixovi vděčná, ať už si říká momentálně jakkoliv (Thank you, Mr. Google.)  :lol:

Ano, jsem si jist, ze specialne nekteri uzivatele jsou Tropixovi vdecni dost - zvlast za okradeni :-)

Ber to jako napomenuti - pokud jsi vedel o koho jde a jeste napises tohle.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
Re: Konečně to tu trochu žije! :)
« Odpověď #6 kdy: Dubna 19, 2015, 22:56:09 »
Tak to bych chtěl, Rauliku ,od Tebe vysvětlit. Jaké napomenutí a za co? Počítám, že tys to věděl celou dobu, já jsem si jen hodil do Googlu jedno telefonní číslo. Silně jsem zvažoval, jestli sem mǎm napsat aspoň tenhle náznak, když majitelé a administrátoři webu jsou v pohodě. Já jsem tu pouhý člen a rozhodně nehodlám hrát roli "hlídacího psa plenkokracie."
Jestli chceš, můžem to probrat přes SZ nebo přes chat, protože scházet se prostě po jistých zkušenostech (podotýkám že s nyní již nepříliš aktivní, nikoliv zabanovanou osobou, rozhodně nehodlám.
MS
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »