Autor Téma: ABDL komunita na G+  (Přečteno 8533 krát)

Offline kluk-v-plenkach

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 85
  • Karma: -2
ABDL komunita na G+
« kdy: Srpna 11, 2014, 15:42:04 »
O stavu tohoto webu už se tady nadiskutovalo dost a tak mě napadlo, (jen teoreticky, nic se zatím neorganizuje) byl by dobrý nápad přesunout ABDL komunitu na Google+ po vzoru jedné cizojazyčné skupiny stejného zaměření? https://plus.google.com/communities/104 ... 9419683156
Výhodou pro ty, co nechtějí (chápu je) odtajnit své skutečné jméno, že na G+ již není povinné vystupovat pod svým skutečným jménem. http://www.lupa.cz/clanky/google-uvolnu ... ym-jmenem/

Navíc by administrátoři se mohli soustředit jen na příspěvky a obsah celkově, nikoliv už na technické věci okolo - takže ulehčení práce. ;-) Nakonec zpřehlednění a zjednodušení webu komunity by snad přineslo kýžený efekt- větší aktivita a nováčci (na víc než jeden příspěvek :D). Přesměrovat doména automaticky na adresu komunity na G+ by taky šla.

Nekamenovat, jen se ptám v teoretické rovině.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re: ABDL komunita na G+
« Odpověď #1 kdy: Srpna 11, 2014, 18:27:30 »
Nebyl jsi nahodou jednim z tech, kteri chteli vytvorit neco noveho a jaksi to upadlo v zapomeni ?
Jako fakt me bavite lidi. Novych databazi uz je na serveru asi 6 za ty leta = pocet pokusu nekterych uzivatelu o novy web, nove forum, nove neco, ale nikdy to dotazeno do konce nebylo, pritom admini byli vzdy pristupni a ochotni ke komukoliv, kdo se chtel angazovat.

Na G+ ti hodne lidi nevleze uz z principu, ale to by bylo na delsi povidani.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -51
Re: ABDL komunita na G+
« Odpověď #2 kdy: Srpna 11, 2014, 18:58:34 »
Ja na G+ ani nahodou, to uz neni forum, ale asocialni sit a k tem mam napriklad ja hodne silnou averzi. Asi jsem jeden z mala (poslednich,) kdo este nema twitter/fcb...
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline kluk-v-plenkach

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 85
  • Karma: -2
Re: ABDL komunita na G+
« Odpověď #3 kdy: Srpna 11, 2014, 20:16:34 »
raulik: No byl, jen se na to trochu zapomnělo a nebyl čas, ale snad se do toho zase ponořím a dodělám to ;-) Úplná kecka nejsem, jen v jedné osobě je to horší něco dělat.
Proč by na G+ hodně lidí nevlezlo? O co je Google horší než třeba Facebook, nebo si chtěl spíš napsat že na sociální sítě obecně moc lidí z téhle komunity nevleze (i když na G+ již nejsou vyžadována skutečná jména)?

tretioko: Bez toho "a" prosím ;-) Sociální síť má člověk takovou, jakou si jí udělá a jaké lidi si k sobě pustí .. ostatně jako v reálu :D

 Mě to jen napadlo pro ulehčení práce na pozadí a vlastně i ušetření nákladů majitelů (platila by se jen doména na přesměrování).
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline newbie

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 242
  • Karma: 11
Re: ABDL komunita na G+
« Odpověď #4 kdy: Srpna 11, 2014, 22:25:44 »
Mozna proto ze to vlastni google a cokoliv tam jednou nahrajes ci napises, uz si s tebou spoji a jedno jestli jako anonym.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline fusak

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 149
  • Karma: 1
Re: ABDL komunita na G+
« Odpověď #5 kdy: Srpna 12, 2014, 09:50:06 »
Nie je to dobrý nápad.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -51
Re: ABDL komunita na G+
« Odpověď #6 kdy: Srpna 12, 2014, 10:39:35 »
Proc nazyvam socialni site asocialnimi... Napadlo vas co vlastne tyhle fenomeny zpusobuji ? Lidi se mnohem mene schazeji, nechlastaji spolu a tak i mnohem mene soulozi. Asocialni site jsou dneska uz vetsi metla lidstva nez alkohol, zejmena mezi vekovou kategorii 15 - 25. Na tohle digitalni silenstvi jednou vymre tahle civilizace. Tolik muj nazor na vec. Na fcb udajne panuje silna cenzura  - zachytil jsem mnoho stiznosti, ze nekomu byl zablokovan ucet/smazan material AB/DL... Vic nemam co bych dodal.

PS: Asi pred mesicem me malem smetla z dalnice blondyna (cca 24,) letela tak 140 - 150 se svym BMW X5 a datlovala neco na androidu... To jen jako priklad. Bojim se na silnici, ale mnohem vic se bojim toho, co delaji ostatni, nez sam sebe.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline kluk-v-plenkach

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 85
  • Karma: -2
Re: ABDL komunita na G+
« Odpověď #7 kdy: Srpna 12, 2014, 12:04:44 »
tretioko: To jsou jen kecy, je to prostě přirozený vývoj (byť se někomu nemusí líbit), když se někdo chce scházet v reálu, tak se může stejně dobře scházet a jít si třeba na pivo ať už na soc.sítích je nebo není ;-)
A že lidi teoreticky méně chlastají je snad dobře :D stejně jako v případě cigaret. Jedno ničí játra a mozkové buňky a druhé plíce a navíc smrdí nejen kuřák, ale i vše okolo!
 Myslím, že si pleteš cenzuru s porušením pravidel daného serveru- to je velký rozdíl! Každý server si může pravidla nastavit podle sebe a povinnosti uživatele je je dodržovat, nebo hrozí postih. Prostě na Facebooku je erotický obsah zakázán, je dost jiných míst kde se sdílet dá.

K tomu P.S. není co dodat, to samozřejmě problém je, ale nemůžou za to soc. sítě, telefony ani jejich autoři- to je jen blbost uživatelů.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re: ABDL komunita na G+
« Odpověď #8 kdy: Srpna 12, 2014, 20:47:11 »
Diky za info, hele fakt tomu veris ze to das ? - Nerejpu, jen vidim realitu i z predchozich ruznych snazeni. Kazdej ma plnou hubu kecu - obecne, nebrat osobne - ale skutek utek a pak se divite, ze na Vas admini kaslou. To se tyka webu, srazu i cehokoliv. Jak v jedne osobe ? Radeji to nepitvej.

Co se tyce G+ a FB, tak je asi jasno - sice jsi tam pod nickem, ale v tu chvili kazdej z tehto firem vi, ze jsi to ty, podle prohlizece, cookies a sikovneho nastroje jednou google analytics, jednou facebook like tlacitko. Jestli mas potrebu vyzvanet na potkani co jsi kdo jsi, tak hodne lidi ne.

Co se tyce usetreni nakladu za web, tak se neboj, tady by se fakt neusetrila ani koruna :-)

Neber to zle, ale proste taktez na tyto site nevlezu, stejne jako hodne lidi kolem.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline kluk-v-plenkach

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 85
  • Karma: -2
Re: ABDL komunita na G+
« Odpověď #9 kdy: Srpna 12, 2014, 22:10:26 »
Že by ten web měl hosting grátis na firemním serveru zaměstnavatele vlastníka/ů, nebo tak něco? :D To pak věřím, že by se neušetřila ani koruna, když není kde šetřit. A samotná doména je skoro nic, takže to ani nepočítám :)

 Detail: na fb se dle na žádné přezdívky nehraje, tam jsou skutečná jména stále povinná.
 
Že to ví lidi (spíš boti) z googlů, facebooku, seznamu.. že to jsem a co mám rád je mi osobně celkem jedno (statistika vládne světu), a proti tomu aby se něco intimního dozvěděli i lidé z mého okolí se dá více méně bojovat- právě tou druhou identitou, beze jména a jen s přezdívkou.

Nevadí, nikomu to nenutím..
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -51
Re: ABDL komunita na G+
« Odpověď #10 kdy: Srpna 13, 2014, 10:31:28 »
Citace: "nadrzeny"
K tomu P.S. není co dodat, to samozřejmě problém je, ale nemůžou za to soc. sítě, telefony ani jejich autoři- to je jen blbost uživatelů.

Porad za tohle zivoty ohrozujici jednani asi nejsou dostatecny postihy. Kdyby se misto pokut rezalo rakoskou na holou, kazdej takovej vul/dyllyna by si to hned rozmyslel/a. Bohuzel, tohle jde proti filozofii "rozvinute kozumni spolecnosti," AI a jinych "pseudoochrancu" lidskych prav. Ale ja jsem vsema deseti pro (i kdybych to mel nekdy sliznout treba i ja sam...) Me je celkem jedno, kdyz se nekdo chce zabit (o jednoho pitomce min,) ale at aspon pritom nezabiji nekoho, kdo este chce nejakej cas zit. Ty blondyne jsem musel uhnout skoro az do pangejtu, a ze nalitava na zadek kamionu, co jel prede mnou, si vsimla opravdu az na posledni chvili. Takze pukud by do toho nakladaku nalitla, tak do toho asi vletim taky - nejspis bych to neubrzdil, bo jsem chtel ten nakladak predjizet. Kdyby to nakladak zahamtnul, tak dobrzdim, ale s blbbou blondynou jsem jaksi nepocital. Ja mam rad adrenalin, ale ten zrovna  za volant nepatri.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline VENDI

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 153
  • Karma: -2
Re: ABDL komunita na G+
« Odpověď #11 kdy: Listopadu 22, 2014, 02:17:15 »
nadržený: Budu o tom přemýšlet. Mám jen facebook, ale málokdy tam zajdu. Navíc se budu snažit poslat alespoň nějaké svoje foto ať tu nemám prázdno.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »