Autor Téma: inkontinentní vs.AB/DL  (Přečteno 5679 krát)

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
inkontinentní vs.AB/DL
« kdy: Srpna 10, 2014, 16:16:40 »
Ahoj, snad se tady nikoho nedotknu, ale chtěl bych sdělit jednu věc: Zásadní rozdíl mezi námi, kteří trpíme inkontinencí (lhostejno jakého stupně) a mezi těmi, kteří rádi nosí plínky, je ten, že u nás se staly plínky běžnou součástí našeho oblečení. Já když si něco vyřizuji ve městě, si nemůžu říct: "teď se mi to nehodí, musím s tím chvíli ještě počkat." Resp. můžu si to říct, ale stejně mi to není moc platné. Když tato potřeba přijde, tak přijde, a kolikrát i v nejméně vhodnou dobu. Neodsuzuji DL ani AB pro jejich zálibu nošení plínek, resp. u AB nošení dětských oblečků. Mj. i já uvažuji o ušití body, resp. dupaček. Moje motto zní: "když už plínky musím nosit, tak z toho nemám dělat žádnou tragedii. Musím si to nošení plínek nějakým způsobem zpříjemnit."
A po pravdě jsem rád, že jsem narazil na tyto stránky. Abych se vrátil k meritu věci: vyčetl jsem, že tyto stránky navštěvuje málo lidí, kteří trpí inkontinencí. Moc se nedivím, stále mnoho lidí, kteří trpí touto nemocí, se to snaží nějak skrýt, prostě se uzavřou do sebe. Jakoby se styděli za to, že musí nosit plínky, a to ne z nějakého rozmaru, ale z nutnosti. Nechci se tím nikoho dotknout, ale věřím tomu, že kdo bude chtít, cestičku si k nám najde. A to i z řad inkontinentních lidí.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: inkontinentní vs.AB/DL
« Odpověď #1 kdy: Srpna 17, 2014, 09:20:59 »
Když se k tomu lidé v okolí staví až pohrdavě, tak se nemají stydět? Je též rozdíl, zda člověk žije na vesnici, malém městě, velkém městě. Mnozí ve svých příspěvcích napíší, že i když někdo viděl jejich "odchylku od běžného stavu ve společnosti", tak to bylo bez reakce. Osobně nevím proč bych měl na kohokoliv reagovat způsobem, že o tom budou vědět. Spíš si v duchu řeknu, co je to za d.b1la, vypadá jak 3.14ča, dobrej úchyl.
Nějakou měsíc zpět byl v nějakém časopise článek o mužích v punčochách. Názor na to byl mezi spolupracovníky zamítavý. A to je věc, které je při chladném počasí praktická i pro muže.
Faleš lidí je taková, že se s daným člověkem dovedou bavit, ale za jeho zády ho bez milosti odsoudí.

Párkrát jsem si do města vyšel s malou jednorázovkou, ale vždy zůstala suchá. I tak to byl příjemný pocit.
Nejlepší je to v zimě, kdy pod oteplovačkama nepůjde vidět, i když trochu plena protekla.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline VENDI

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 153
  • Karma: -2
Re: inkontinentní vs.AB/DL
« Odpověď #2 kdy: Listopadu 22, 2014, 02:10:50 »
Zdravím FrantuM, a plně s ním souhlasím. Je opravdu hodně lidí kteří se za to stydí.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Miško

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 180
  • Karma: -12
  • .
    • www.abdl.cz
Re: inkontinentní vs.AB/DL
« Odpověď #3 kdy: Prosince 08, 2023, 18:18:44 »
Pripájam sa aj ja.  Nie ja sa za čo hanbiť, alebo skrývať. Treba prijať veci také aké sú. Aj život si treba "troška spestriť".
Bez cumlíka ani na krok.

Offline jarda

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 20
  • Karma: -1
Re:inkontinentní vs.AB/DL
« Odpověď #4 kdy: Prosince 09, 2023, 04:11:41 »
Je to pravda já trpím taky inkontinenci a stydím se za to dělám vše pro to abych to skryl ale poslední dobou už na to kašlu