Autor Téma: Nový sraz  (Přečteno 7084 krát)

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
Nový sraz
« kdy: Srpna 08, 2014, 22:45:33 »
Ahoj všem, bude nějaký nový sraz? Jsem tady nový, podotýkám, že plínky musím nosit kvůli inkontinenci, ale jsem rád, že jsem našel lidi, kterým to nevadí. Moje motto zní: "Když už plínky musím nosit, tak z toho nesmím dělat žádnou tragedii." Rád bych se seznámil i ostatními lidmi. Zdravím všechny "plenkaře", ať už ty, co nosí plínky pro svoje potěšení; anebo také ty, co plenky musí nosit kvůli svému zdravotnímu stavu. Rád se podělím o svoje osobní zážitky. Franta
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline boy_in_nappies

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 289
  • Karma: 2
Re: Nový sraz
« Odpověď #1 kdy: Srpna 09, 2014, 08:39:00 »
Taky rád přijedu na sraz :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline PetrMyslivec

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 639
  • Karma: 8
Re: Nový sraz
« Odpověď #2 kdy: Srpna 09, 2014, 16:28:38 »
tady se musí udělat nějaká nová základna, minimálně stránky, nebo alespoň blog, kde bude někomu na první pohled jasné, že se o ně někdo stará a má cenu tam chodit, protože třeba alespoň jednou týdně tam budou nové informace a návštěvníci budou mít chuť tam chodit právě z toho důvodu, aby nezmeškali třeba nějakou událost, jako je sraz - protože si myslím, že není nejmenší problém, když lidi, co se znají se navzájem obvolají telefonem a příští týden je sraz - vlastně první "sraz" co byl v moji režii se řešil den předem, ale je otázka, jestli by takový sraz měl smysl - já si myslím, že ne, protože tam právě nebude nikdo další, než ti, co se už dobře znají - jenomže kam mají chodit ti noví pro informace, že se vůbec nějaká taková akce chystá? Na stránky se kouknou jednou v lednu, pak v srpnu a aby se neřeklo, tak ještě v listopadu - pořád to samý řadu let -> nemá cenu se dívat, nic se neděje - neřeším a to je škoda... Až dám do kupy nějaký příběh a obsah spustím web veřejně, třeba to něčemu prospěje
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline nobody

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 296
  • Karma: -4
  • jsem uzivatel
Re: Nový sraz
« Odpověď #3 kdy: Srpna 09, 2014, 21:43:20 »
ono je to složité. Je pravda , že to tu extra nežije . Je to ale věcí nás všech co sem chodíme. Napsal jsem jeden příběh , ale cestou na stranky se to zaseklo a tím padem se to sem nedostalo. Mozna je to i u jiných uživatelů.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline plenkyc

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 190
  • Karma: 1
Re: Nový sraz
« Odpověď #4 kdy: Srpna 11, 2014, 01:44:26 »
Ahoj, podle  me fóru nechcípá. Jen se dostalo do fáze, kdy vše podstatné už bylo řečeno a není moc o čem se bavit. Chodim se sem dívat co je nového snad každé dva dny.
Srazu bych se rad zúčastnil, ty předchozí my vždy utekly kvili nedostatku času
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -51
Re: Nový sraz
« Odpověď #5 kdy: Srpna 11, 2014, 13:40:14 »
Ja rad na sraz zajdu, ale kdo vi kdy to bude - az zase pojedu do cz a to fakt nevim kdy. Za dlouho... Tak se aspon schazim a chlastam s mistni populaci. A je to taky sranda.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
Re: Nový sraz
« Odpověď #6 kdy: Srpna 17, 2014, 09:40:59 »
S tím musím souhlasit, některé víkendy mám volné, jiné pracovní, ikdyž jsem v práci jen v so nebo v ne
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline šmoulík

  • Čerstvé maso
  • Příspěvků: 2
  • Karma: 0
Re: Nový sraz
« Odpověď #7 kdy: Prosince 01, 2014, 23:03:06 »
Ahoj když by byl  sraz tak dejte  vědět.  Rád přijdu.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline PetrMyslivec

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 639
  • Karma: 8
Re: Nový sraz
« Odpověď #8 kdy: Prosince 02, 2014, 07:35:12 »
Jak? Jakým způsobem Ti můžeme dát vědět?  :D

To je prostě ten celý problém a já tady nechci zakládat flame, off topic, ani nic podobného, ale chci vám jasně vysvětlit, proč se nic takového, jako sraz stát za těchto okolností nemůže. Já si myslím, že něco takového, jako je sraz se dá domluvit relativně rychle - myšlenka je jasná a to, že chceme sraz a nevidím důvod k tomu domlouvat kdy, kde a jak půl roku, jenomže i v tomhle je háček, protože sem už několik let chodí lidé víceméně svátečně, takže realita byla a zřejmě i bude taková, že tady vznikne, nebo se dá podmět na nějakou myšlenku s nějakou skupinou lidí, v průběhu debat a rozvíjení té myšlenky se už ta myšlenka řeší s úplně jinou skupinou lidí, která sem teď aktuálně chodí, protože je tady nová, nebo dlouho nebyla a je ráda, že se konečně něco děje, zatímco ta první skupina sem už zase nechodí a samotné realizování té myšlenky, pokud k němu vůbec někdy dojde se už děje zase s úplně jinou skupinou lidí, což je jednak chaotické a už se vytratila podstata té myšlenky a není ani jasné, zda má cenu ten nápad vůbec realizovat, jestli k něčemu bude a hlavně pro koho...

Za tu dobu, co se tady nějaký nový sraz vůbec domlouvá tady nespočet lidí dalo najevo, že ho chce, ale z toho ohromného počtu lidí, když by nějaký sraz byl dorazí jenom malá  skupinka a nebude to proto, že nechce, ale hlavně z toho důvodu, že se ani nedozví, že nějaký sraz byl. Za půl roku se přijdou podívat na těch pár nových příspěvků, zjistí, že byl sraz o kterém nevěděli a nezapomenou poznamenat "to je škoda, že jsem o srazu nevěděl, rád bych dorazl/a".... ale není to vyloženě jejich chyba, protože je sem momentálně nic netáhne.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Fallen_Angel

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 340
  • Karma: 2
Re: Nový sraz
« Odpověď #9 kdy: Prosince 14, 2014, 19:28:31 »
Mám stejný názor, Petře, ale to se asi pojí s celým fungováním těchto stránek. Je to jen fórum zastrčené kdesi na internetu, které už jen přežívá, než že by žilo. Přitom by zabralo asi tak deset minut obeslat všechny členy s nějakou pěknou pozvánkou.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re: Nový sraz
« Odpověď #10 kdy: Prosince 15, 2014, 15:53:51 »
No, jak to čtu, lidí by bylo dost, co by chtěli dorazit, ale je potřeba to domluvit ne na hned, ale dopředu, aby se o tom jednak dozvědělo co nejvíce lidí, jak píše Petr, a jednak aby si všichni stihli udělat čas (volno v práci a tak). Nahodil bych nějaký datum třeba na jaro a vidělo by se :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu