Autor Téma: Tomášek  (Přečteno 15270 krát)

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Tomášek
« kdy: Ledna 01, 2014, 23:31:44 »
Toto je příběh o mích začátcích s plenkařením s části je pravdivý s části mírně upraven pro atraktivitu.


          Ahoj jmenuji se Tomáš tento příběh se začíná odehrávat v období mého dětství .
Jako malý jsem se docela často počůrával jak přes den tak hlavně během spánku asi tak do šesti let
plenku na spaní jsem měl asi do čtyř pak už jsem spal bez pleny ale měl jsem pod prostěradlem gumovou podložku asi až do patnácti let. Je sice pravda že přednější pro mě byla hra než nějaká potřeba jít na záchod takže nebilo nic neobvyklého že jsem se občas z venku vrátil buďto počůraný nebo dokonce pokakaný  a to asi až do dvanácti let.  Jeden z důvodů bylo to že se naši rozvedli. To mi bylo asi tak deset let. Poté následovalo období sucha a to asi až do čtrnácti let.
            Asi tak ve čtrnácti a pul letech jsem měl těžký úraz na kole po kterém jsem skončil v nemocnici kde jsem se začal zase v noci počůrávat a tím začala opět éra plenek .Po třech mokrých nocí se sestřička rozhodla že mi dá plenku. Bylo to pro mě dosti trapné protože jsem byl na pokoji ještě se dvěma chlapci kteří byly mladší než já a dovedete si asi představit ty posměšky  které z jejich strany byli na denním pořádku a ke vší smůle jsem ležel ještě v dětské postýlce s postranicemi protože obyčejná postel která byla volná byla rozbitá .Asi po čtrnácti dnech jsem byl v pořádku dokonce jsem se v noci celý týden nepočůral tak mě sestřička zbavila plen a asi za dva dny mě pak propustily domů.
              Můj další problém s počůráváním začal až v 17 letech. Doktorka mi řekla že si stoho nemám dělat starosti že je to u chlapců v tomto věku vlivem hormonálního dospívání ale mamka měla jiný názor a žádala doktorku o poukaz na pleny asi po pětiminutové dyskuzi u které jsem nebyl protože jsem šel na záchod se šampuskou, vyšla mamka i s poukazem do čekárny. Když jsem vyšel z ordinace do čekárny tak mi mamka oznámila že ještě musíme do Zdravotních potřeb vyzvednout poukaz, v tom okamžiku mnou projelo divné mrazení , v duchu jsem si řekl(ukecala doktorku aby mi napsala pleny to je můj konec).Ve zdravotních potřebách nastal můj druhý šok .
Vešli jsme a za pultem stála mladá prodavačka a na otázku co máme za přání mamka odpověděla  „potřebuji plenky tady pro mého syna“ prodavačka se tázala zda máme poukaz mamka neváhala ani vteřinu a s kabelky vytáhla poukaz a podala ho prodavačce ta ho chvíli četla pak se pousmála změřila si mě pohledem a optala se mamky jestli má zkušenosti již s nějakou značkou . Mamka odpověděla že ne ,prodavačka se otázala zda to mají být plenky na denní nebo noční využití poněvač doktorka to tam zapomněla prý napsat ,mamka odpověděla ať jí dá dvě balení na dení použití a dvě na noční jestli to tedy jde  prodavačka vzala kalkulačku chvíli něco počítala pak se koukla do počítače a odpověděla jestliže veme Teny co napsala doktorka tak to vyjde tak jak si přeje
mamka neváhala a odpověděla že je teda veme já jsem přemýšlel proč mamka chtěla i na denní použití když se počůrávám jen v noci no uvidíme řekl jsem si.Prodavačka odešla do skladu pro naše pleny jenže mezitím do obchodu vešli další zákazníci a k mé hrůze dokonce moje bývalá spoložačka ze ZŠ s kterou jsem byl velký kamarád a scházeli jsme se i teď když jsme byli každý na jiném učnáku. Prodavačka po uslišení zvonku nad dveřma zvolala okamžik já připravý jen plýky tady pro toho mladíka a hned vás obsloužím(řekl jsem si že je to od ní dost neprofesionálí taklens vytrubovat pro co si kdo jde) v tu chvíli jsem zrudnul jak rajče a div jsem se nerozplakal protože jsem zahlídl tu svojí kamarádku která to určitě musela také slyšet .Prodavačka vyšla ze skladu a položila čtyři balení plenek na pult a řekla tak ať slouží a ať se syn brzy uzdraví. Pozdravil jsem a odcházeli jsme ven s krámu a vtom se ozve ahoj Tome tak co pořád děláš že ses tak dlouho neozval. (to byla ta má kamarádka co mě oslovila)nevěděl jsem v tu chvíli co říct tak jsem jen odpověděl plačtivým hlasem ahoj no to výš pořad nějaké starosti a odešel jsem. Když jsme dorazili domů tak mi mamka povídá tak a teď když se chováš jak malý dítě tak jim opět budeš a to po dobu dvou měsíců. Vykřikl jsem jen cože to nemůžeš myslet vážně to my nemůžeš udělat,odpověď zněla ale můžu ,dokud nejsi plnoletý a bydlíš u mě tak můžu. Poté jsem odešel do pokoje a po chvíli jsem usnul vzbudil jsem se až druhý den ráno no vlastně mě vzbudil takový divný pocit který jsem ucítil ,jako bych měl něco mezi nohama a nemohl je dát k sobě odkryl jsem peřinu a chtěl jsem se ujistit že jsem se nepočůral protože jsem žádné vlhko necítil ale to co jsem uviděl mě zcela zděsilo měl jsem na sobě plenu která vypadala že už toho moc nepojme jak byla nasáklá ,najednou jsem ucítil nutkavou potřebu jít kadit ,vyběhl jsem na chodbu a šel směrem k WC vzal jsem za kliku ale to ne dveře byli zamčené a tu na mě z kuchyně zavolá  mamka a Tomášek se už vyhajal ,neměl jsem čas reagovat na toto zdrobnělé oslovení které jsem velice nesnášel,protože potřeba neustále sílila zeptal jsem se mamky proč je záchod zamčený na to mi mamka odpověděla že miminka na záchod nechodí a že já ho nebudu potřebovat,hrklo to ve mně co sis to na mě vymyslela . No jak říkám miminka na záchod sami neumí od toho mají přeci plenky tak jako ty jenomže potřeba byla pořád silnější řekl jsem mamce že potřebuju kadit  a ona na to co ti vtom brání od toho máš na sobě plenu tak kaď ať tě můžu přebalit ,věděl jsem že už mamku nepřemluvím tak jsem se rozbrečel a před a jsem se pokadil. Máma mi potom řekla ať přestanu řvát nebo dostanu na zadek ať mám proč brečet a ať jdu do koupelny aby mě mohla přebalit , otočil jsem se a šel do koupelny vzápětí přišla mamka a začala mě zbavovat plen a se slovy že jsem ostuda mi oznámila  že takto podobně budou probýhat celé dva měsíce a že mě během nich naučí chodit na nočník a poté na záchod , já na to odvětil ale mami vždyť já na záchod umím chodit,podle toho jak se chováš to nevypadá copak se normální sedmnáctiletý mladík počůrává do postele a kaká si do kalhot asi né viď takže ty dva měsíce budou takoví tvůj trest kdy budeš non stop v plenkách jen já rozhodnu kdy jí mít nebudeš a budeš si moc dojít běžně ně záchod a až půjdeme za dva měsíce doktorce na kontrolu abys jí mohl oznámit že už se nepočůráváš a už žádný řeči omyla mi zadek a dala čistou plínu .Pak jsem šel do pokoje dělat si nějaké svoje věci a hrat si na počítači asi za půl hodiny mě mamka zavolala k snídani a další šok na stole stála kojenecká lahev s kaší řekl jsem to snad nemyslíš vážně, odpověd zněla ale myslím vem si jí a jez nic jiného nedostaneš sednul jsem si a začal sát a mamka odvětila no tak je hodný Tomášek hezky papej. Oběd vypadal obdobně nějaká omáčka opět ve flašce .K pití jsem dostával čaj taky ve flašce,večeře se skládala se sunaru nebo přesnídávky naplněné opět ve flašce po večeři mě mamka nechala koukat asi tak do devíti na televizi a pak jsem musel jít spát. Než jsem šel do postele tak mě mamka přebalila a dala mi dudlík a pusu na dobrou noc. Napadlo mě že si plenu sundám a nandám až ráno aby mamka nic nepoznala jenže to jsem neměl dělat usnul jsem a jelikož jsem zdatný spáč tak jsem ani naslišel že asi okolo pulnoci mě šla mamka skontrolovat jestli spím mikdy předtím to nedělala a ejhle odkryla peřinu a v tom jsem se probudil a ona se ptá kde mám plenu vymyslel jsem si že už byla počuraná a tak sem si jí sundal a hodil do koše mamka bezeslov odešla a za chvíli se vrátila v jedné ruce novou plenu a v druhé vařečku hned jsem věděl na čem jsem, následoval výprask na holou byl to snad největší výprask který jsem zažil řval jsem jak tur
 nic platný mamka sazela dál jednu ránu za druhou,(výprask trval asi pět minut dostal jsem asi šedesát ran celí tejden jsem si pořádně nesedl)dokonce jsem začal i učůrávat vtom mamka přestala vzala zásyp a dala my novou plenu. Dal jsem si dudlíka do pusi a usnul.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline holit

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 110
  • Karma: 1
Re: Tomášek
« Odpověď #1 kdy: Ledna 02, 2014, 08:05:56 »
Hezky:-)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re: Tomášek
« Odpověď #2 kdy: Ledna 02, 2014, 11:54:23 »
Příběh je i dobrý, ale ta gramatika! A kde jsou čárky?! Příště to pošli nejdřív na korekturu, já vůbec neměl chuť to dočíst ...
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re: Tomášek
« Odpověď #3 kdy: Ledna 03, 2014, 00:16:05 »
Omlouvám se za gramatiku , psal jsem to na tabletu a s tím dotykovým displejem nejsem moc velký kamarád a v češtině jsem také nepatřil k nejlepším. Jináč je to jen část příběhu který píšu pro Tropixe do rádia a poslal jsem ho sem jen abych získal nějakou kritiku a věděl jsem co dělám špatně a zda se někomu aspoň částečně příběh líbí. Asi za 14 dní bych měl mít noťas z opravy doma tak snad už ve zbylé části příběhu bude gramatika dobrá.Chtěl jsem příběh poslat na korekturu ale nějak se mi to nepodařilo a tak jsem ho tam vložil jen tak jak jsem ho sesmolil a ještě ke všemu do jiného tématu .
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re: Tomášek
« Odpověď #4 kdy: Ledna 03, 2014, 00:24:14 »
OK, tak to tam příště pls pošli nebo to můžeš poslat mně, já to opravím a pošlu zpět :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu

Offline mimidudel

  • 5 a více
  • **
  • Příspěvků: 6
  • Karma: 0
Re: Tomášek
« Odpověď #5 kdy: Ledna 03, 2014, 11:35:12 »
moc hezký příběh :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Re: Tomášek
« Odpověď #6 kdy: Ledna 04, 2014, 11:04:53 »
Docela zajímavé čtení,jsem zvědav jaké bude pokračování.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 338
  • Karma: 1
Re: Tomášek
« Odpověď #7 kdy: Ledna 09, 2014, 15:54:21 »
Jo taky jsem zvědav,jak to bude pokračovat.I na tu gramatiku jsem to přečetl až do konce.Hlavně že tím psaním někdo přispívá.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Miško

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 180
  • Karma: -12
  • .
    • www.abdl.cz
Re: Tomášek
« Odpověď #8 kdy: Srpna 14, 2023, 08:24:11 »
Je to pekne napísané, ale hlavne že je to skutočné a s časti upavené. Aj ja mám už napísaný svoj príbeh, ale neviem ho sem dať. Ale najprv spravím takú skúšku..... Dobrá práca, len tak ďalej. Držím palce.
Bez cumlíka ani na krok.