Autor Téma: Super galeria, fotky na zakupenie za super ceny  (Přečteno 5332 krát)

Offline djwiktor

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 96
  • Karma: 1
Super galeria, fotky na zakupenie za super ceny
« kdy: Května 11, 2013, 12:39:41 »
Ahojte, pri browsovani som narazil na tuto super stranku. su tam sice platene downloady, ale stoji to za to :) http://www.diaperjoy.com/content/list/?type=2&genreid=5
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline PetrMyslivec

  • Moderator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 639
  • Karma: 8
Re: Super galeria, fotky na zakupenie za super ceny
« Odpověď #1 kdy: Května 11, 2013, 14:43:08 »
ne, že bych do toho šťoural, ale trochu by mě zajímalo o co v tomhle linku jde, protože je tam hned několik věcí, zejména to, že jsou tam položky za poplatek, které jsou komerčního charakteru - předně jsou tam věci ne z jedné konkrétní stránky, ale hned z několika webů, takže nepředpokládám, že došlo k nějaké domluvě mezi majiteli placených stránek a dohodli se, ani to nevypadá, že by šlo o podobný systém, kde by někdo zprostředkoval pouze obchod, jako například u portálu "clip4share.com" a pod... na tuhle stránku jsem narazil zejména pro to, že v momentě, kdy nešel abkingdom.com jsem hledal info o činnostech jejího majitele a přišel na to, že mu patří i zde uvedená stránka diaperjoy.com - a jeden z důvodů náhlého nedávného ukončení abkingdom.com byl blokace bankovního účtu jejího majitele.

všechno v pohodě a nemám nejmenší problém, protože je volnost trhu a i já jsem měl VIP zonu, ačkoli já jsem nechával velikost příspěvků na vás, každopádně když někdo drze vydělává na majetku někoho ostatního a předně ne nijak málo -> jedno video 4,5 € je trochu moc, když u placených stránek je běžné měsíční předplatné kolem 25 - 30 € a to si můžete stáhnou vše nového během toho měsíce a vše, co se do doby vašeho předplatného vytvořilo, což bývá několik stovek videí a tisíce fotek :D

EDIT: koukal jsem se do obchodních podmínek a celý web je konstruován jednoduše - uživatelé nahrávají materiál a poté za něj inkasuji - ve skutečnosti to však takhle ale s největší pravděpodobností není, ale nahrává pouze majitel, který inkasuje za cizí díla (majetek) peníze a protože je pouze majitel prostoru a nepřebírá zodpovědnost za obsah, nehrozí mu vůbec žádný postih :) jak jednoduché - Končím s ABkingdomem :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »