Autor Téma: odhalen ??  (Přečteno 14243 krát)

Offline mocik139

  • Email nefunguje
  • Čerstvé maso
  • *
  • Příspěvků: 2
  • Karma: 0
odhalen ??
« kdy: Března 16, 2013, 10:48:35 »
Zdravim, jmenuju se Martin a je mi 23. pišu jsem protoze rad nosim jen jednorázove  plenky. S touto zalibou ziji uz 7 let, a bohuzel bydlim jeste s rodici. dařilo se mi to opravdu tajit celou dobu.  Az do tohoto unora.
Snazil jsem si nějak spestřit posledni dobou mou zalibu.
Vim o tom ze moje máti chodi kazde rano do meho pokoje pro špinavé pradlo.
A myslim si ze o me zálibě asi uz vi protoze nejradeji v plenkach spím a obcas se mi stane ze mam peřinu dole z postele.
Akorat to nevim jiste, rad bych to zjistil a nejak to rodičům vysvetlil ale nevim jak jim to rict.
Bojim se ze to treba jeste nevi a ja bych se zbytečne prozradil.
Nedavaji to zase ale ani najevo jako by to vedeli.  Napadlo me jak to treba zjistit ze bych v pokoji ukryl kameru ale zatim jsem to neudelal. Nevym co bych jim po tom řek kdyby se me tušení potrvdilo.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline PetrMyslivec

  • Moderator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 639
  • Karma: 8
Re: odhalen ??
« Odpověď #1 kdy: Března 16, 2013, 14:54:13 »
Pakliže Tvoji rodiče mají ve zvyku chodit bez pozvání do Tvého pokoje, je Tvé tušení prakticky 100 procentní, protože předpokládám, že v plenkách nejenom spíš, ale tak nějak občas se v nich vyskytneš i v jiných částech společných prostor a takové věc jako plenky v rozkroku jsou prostě nápadné už více a to nemluvím o maličkostech, jako že si lze velice rychle všimnout toho, že používáš nějak málo toaletu, nebo zvuku lepítek, či samotných plenek - takové zvuky jsou nezaměnitelné :)

Je Ti 23 let, takže budu vycházet ze předpokladu, že pracuješ, případně studuješ a brigádně si vyděláváš a nějakým způsobem i finančně přispíváš na chod domácnosti a dalších věcí, takže rodiče moc nemají potřebu řešit, proč jejich 23 let starý syn používá plenky - dejme tomu, že věří tomu, že pokud jde o zdravotní problém, předpokládají, že bys takovou věc nenechal jenom tak a byls u lékaře, který Ti doporučit takové řešení.

Jelikož už o Tvých plenkách zřejmě vědí a nedošlo k nějaké výměně názoru (což je velice dobré znamení), že to není asi moc OK, volil bych jednu z těchto cest:

PRAVDA - říci, že se Ti to líbí, ale důrazně bych upozornil, že to nemá naprosto nic společného s pedo, že je takových lidí ohromná hromada, že vzhledem k tomu, že ses rozhodl používat plenky přirozeně dodržuješ zvýšenou hygienu, neobtěžuješ tím nikoho, dáváš si pozor aby tě neviděli sousedi a atd... to podle toho, co jsou zvyklí Tví rodiče řešit, tak podle toho poskytni uklidnění, třeba takové, že díky tomu jsi daleko pozornější / klidnější v práci / škole.

LEŽ - stávali se ti nehody, lékař tě ujistil, že nejde o žádné chronické, ani vážnější onemocnění a mělo by se to časem zlepšit a jako ochranu máš prozatím plenky.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Drains

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 103
  • Karma: 0
Re: odhalen ??
« Odpověď #2 kdy: Března 16, 2013, 17:24:44 »
Taky jsem bydlel u rodičů do 23 let, tak vím čím procházíš, jen ve svém pokoji jsem měl více soukromí. Protože jsem si ho měl udržovat v čistotě sám. Tak mi tam rodiče nechodili.
Ten pocit co máš, že asi to tuší jsem měl taky. Tak to tak nech a netrap se stím. Nevím, ty kdyby jsi zjistil, že tví rodiče mají radí piss a slyšel by jsi to nebo nedej bože viděl :D Taky by jsi chtěl sníma o tom mluvit? Já rozhodně ne a jsem si jistý že ani rodiče.

Tohle je nejlepší řešení. Prostě se na vzájem tolerujte a nebavte se o věcech, které dle mého názoru pro obě strany nejsou důležité. Když už se tě zeptájí, tak jak psal nademnou lež nebo pravdu.

Ale jinak mlčeti je zlato :) To je můj názor a zažil jsem si to taky i ve stejném věku :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline mocik139

  • Email nefunguje
  • Čerstvé maso
  • *
  • Příspěvků: 2
  • Karma: 0
Re: odhalen ??
« Odpověď #3 kdy: Března 16, 2013, 19:36:14 »
Je to velika uleva se takhle kdyz to tak reknu anonymne sverit, nejspis opravdu  do toho nebudu vrtat.
A kdyz se me zeptaji tak asi budu lhat.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline PetrMyslivec

  • Moderator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 639
  • Karma: 8
Re: odhalen ??
« Odpověď #4 kdy: Března 16, 2013, 19:45:15 »
Asi tak, jak bylo napsano - pokud nemusis, nerikej, to co jsem napsal ja uz bylo pro potreby, kdyz bys o tom mluvit chtel, nebo musel.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline lodivod

  • Email nefunguje
  • 10 a více
  • *
  • Příspěvků: 19
  • Karma: 0
Re: odhalen ??
« Odpověď #5 kdy: Března 16, 2013, 23:49:10 »
Podobnou zkušenost mám i já. Taky bydlím u rodičů a doma není zvykem zamykat si pokoje. Moje máti asi před 4 rokama cosi hledala a mimořádně ji napadlo se mi podívat i pod postelí. Našla tam akorát balík plenek. Byla uplně vyděsená a posílala mě k doktorovi aby mě zdravotně prohlédl. Řekl jsem že to mám na sexuální hrátky a od té doby mám klid. A od té doby mám vyřešený problém, jak se zbavit balíku mokrých plenek. Už má na to čuch, donese mi černý pytel na ty "moje věci" a já si to v klidu přenesu přes barák a nikdo jiný o tom neví :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -51
Re: odhalen ??
« Odpověď #6 kdy: Března 17, 2013, 02:41:10 »
Ja se asi budu opakovat, ale me to neproslo. Byl jsem odhalen a konfrontovan v 17. Omezil jsem se na odpoved "Do toho ti nic neni" a rozbilo to kompletne moje rodinny vztahy. Dneska jsem rad, ze rodicovstvo je ode me hodne daleko a necpe se mi do zivota. Vazne na to nejsem zvedavej. Z dalsich (mozna i horsich duvodu) se s familii nebavim.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re: odhalen ??
« Odpověď #7 kdy: Května 03, 2013, 13:13:48 »
No já si myslím že mamka to taky ví ale nedáva to na jevo což je super přišel jsem nato když se jednoho dne to mě bylo asi tak 16  v mem pokoji objevila přestěhovaná postel. Vešel jsem a polilo mě horko měl jsem vedle postele totiž svou skrýš koknu na ono místo a skrýš prázdá řeknu si prušvich ale vtom vedle postele zahlednu krabici a ejhle moje plenky a další věci jsou na světě jistá chvilka nadšení a oddechnutí ale vzapětí mě polil studený pot to bude proslov už to slišim.jdu do kuchině na jídlo ale kupodivu mamka jen pozdraví a zeptá se co řikam na přestěhovaný pokoj a zda jsem našel svoje věci a dal žadné komentaře.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline vyckis

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 56
  • Karma: 0
Re: odhalen ??
« Odpověď #8 kdy: Května 06, 2013, 09:51:51 »
Dnes už s rodoči nebydlím,ale měl jsem podobne zkušenosti s mamkou.Ta měla tendenci mi pořád uklizet skřín a ono v bytovce 2+1 není moc mist kam plinky schovat a jednou jsem si šel najisto pro plinky a ejhle oni tam nebyly.našel jsem je až druhy den uplně na jinem mistě a vyprane...takže na 100% to ví,ale nikdy nic neřekla.:)tak kdoví co si myslí ale ptat se ji na to určo nebudu...:)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: odhalen ??
« Odpověď #9 kdy: Května 30, 2013, 20:50:55 »
Tak dnes jsem řekl rodičum že pleni musím mýt a sám sem se divil co na to rodiče jelikož to věděli celou dobu a prej jsem s tim trpěl jako malej tak mi je davali na noc a od te doby je mam a je to super  ;)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -51
Re: odhalen ??
« Odpověď #10 kdy: Května 31, 2013, 01:52:52 »
Jardo, kdybys aspon nekecal a psal poradne. Pises jak decko ze treti tridy.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: odhalen ??
« Odpověď #11 kdy: Června 10, 2013, 16:11:58 »
Tak jsem se konecne dostal k pravde schoval jsem si v pokoji na skrini kameru abych si to natocil zda me ve spanku vidi v plenach kdyz rano chodi mati pro spinave pradlo, dalo to zabrat ale uz znam pravdu, mama se vzdy na me podiva a nijak ji to nevadi dela jako by to nevidela i když jsem na tom videu opravdu jen v plenach a bez periny. Jsem celkem rad ze to semnou nijak nekonzultovala protoze nevim co bych ji rekl. Ale jedno vim jiste muzu uz v klidu pokazde spat s jednorazovkama a nedělat si starost ze me rano nachyta.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: odhalen ??
« Odpověď #12 kdy: Června 10, 2013, 16:45:18 »
Tak jen pozor abyste potom neměli problém si najít holku a nezmrzli v plenách do konce života. Plenkaření je sice hezké, ale sex a ženu NIKDY NEMOHOU NAHRADIT!!!!
Jardo to myslíš vážně ty tvoje pravopisný chyby? Nechodís do zvláštní školy? Mě se to úplně příčí číst. Tohle jsou naprosté základy psaní a ty je nezvládáš :(.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Pan J2

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 100
  • Karma: -7
Re: odhalen ??
« Odpověď #13 kdy: Června 11, 2013, 11:05:48 »
Když nepotřebuješ sex, nepotřebuješ ani ženskou.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -51
Re: odhalen ??
« Odpověď #14 kdy: Června 11, 2013, 14:24:02 »
Ja potrebuju zenskou. Ale dost je stridam. Pliny jen jednou za cas s moji kamoskou.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »