Anketa

Oznámkujte příběh (jako ve škole)

1
13 (72.2%)
2
2 (11.1%)
3
1 (5.6%)
4
0 (0%)
5
2 (11.1%)

Celkem hlasů: 8

Hlasování ukončeno: Února 06, 2008, 16:24:34

Autor Téma: Plenky navždy - 7. díl  (Přečteno 13565 krát)

Offline nikos28

  • Jsem modrej
  • 50 a více
  • *
  • Příspěvků: 82
  • Karma: -2
Plenky navždy - 7. díl
« kdy: Února 06, 2008, 16:24:34 »
Bylo vidět, že mají radost z toho, že mě vidí. Jejich vytržení z mého plenkového zábalu nemělo konce. "Vidíš, jak ti to sluší. Je ti v těch plenkách určitě dobře. Vím to," říkala mamka a stále rukou jezdila zezadu dopředu po mých plenkách. Hrozně mě to vzrušilo a zároveň jsem se styděl. Všechno se ve mně mísilo, ale když matka Jany řekla: "No ták, Péťo, nestyď se. Hezky stříkej do plínek, jsme tady s tebou, nemůže se nic stát." A Jana mi nacpala do pusy dudlíka a říkala: "Pšt, pšt, chlapečku můj, neboj." Už jsem to nevydržel a ejakuloval snad nejkrásnější orgasmus do balíku plen.
Pak mě ještě chvíli konejšily, hladily po overalu a po vláskách a říkaly: "Peťulko, už je dobře, už je dobře." Byl jsem šťastný. Potom jsme si ještě cvhíli povídali a na závěr návštěvy mi mamka oznámila jednu radostnou a druhou méně radostnou zprávu. Zítra mají dovolení si mě odvézt na víkend domů. Zajiskřilo mi v očích, ale jen do chvíle, kdy mi Jana oznámila, že doktor rozhodl po mé dvouměsíční hospitalizaci, že jsem nesvéprávný, nevyléčitelný a že potřebuji opatrovnictví. Odebírají mi mentální způsobilost. V tu chvíli jsem na to ale tolik nemyslel, těšil jsem se na druhý den až pojedu konečně domů a budu normálně žít.
Ráno mě sestřička ani nemusela budit, už jsem nemohl dospat. Rychle mě přebalila, dala igelitové kalhotky, růžové froté body mi zapnula na patentky mezi nohama a dala dudlík velkých rozměrů. Ani jsem to nevnímal, už jsem si představoval až si vezmu civilní oblečení, zajdu s Janou do baru a hezky se pomilujeme.
Před branou už na mě čekaly. Jana v lakovém upnutém overalu, její maminka v kožené obepínající sukni a bílé halence a má matka měla květované šaty a přes ně igelitovou zástěru. "Tak pojď, Péťo, jedeme. Ještě zapneme mezi nožičkama pásy od velké sedačky, dáme dudlíček tam, kam patří - ták - a můžeme jet." V tu chvíli mi všechno došlo - práce, vztah, soukromí, majetek, všechno je pryč. Mým osudem jsou plenky navždy !!

P.S. Jsem si vědom, že řadě z vás bude v příběhu chybět detailnější popis jednotlivých akcí a pocitů Péti. Bohužel v této době mám tak málo času, že to nešlo. Jsem rád, že jsem do příběhu nacpal základní osnovu, kterou jsem si vytyčil, a stihl tím říct vše důležité z mého pohledu.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Bibinko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 799
  • Karma: 5
    • AB/DL - CR/SK
Re: Plenky navždy - 7. díl
« Odpověď #1 kdy: Června 11, 2008, 22:02:06 »
Velmi hezké... BUDE NĚKDY POKRAČOVÁNÍ ??????????????????????
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: Plenky navždy - 7. díl
« Odpověď #2 kdy: Srpna 07, 2008, 21:33:16 »
Moc krásný,chodím si to sem číst pořád dokolečka.
Už se těším na pokračování nebo nový příběh...........
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Vit-ass

  • Host
Re: Plenky navždy - 7. díl
« Odpověď #3 kdy: Září 30, 2008, 07:45:39 »
Dalsi pokracovani neni potreba, spis dalsi pribeh navazujici na tento
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Kulbik

  • Email nefunguje
  • 10 a více
  • *
  • Příspěvků: 42
  • Karma: 0
Re: Plenky navždy - 7. díl
« Odpověď #4 kdy: Října 01, 2008, 21:42:17 »
Supr
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Dudánek

  • Host
Re: Plenky navždy - 7. díl
« Odpověď #5 kdy: Července 03, 2009, 19:19:25 »
Jo, tohle mi prosvištělo před očima, jak sanitka přes křižovatku. Opět jedno dílo, které jsem četl, četl, četl a pak zjistil smutnou skutečnost, že už jsem vlastně nadobro dočetl... V příběhu se mi líbilo celé to lhostejné chování sestřiček, bezmocnost toho muže a pocit, že ho vlastně nikdo nechápe. Že nemůže nic dělat a že ani neví, co má dělat, aby z toho vyváznul co nejlépe. Nakonec z toho vyváznul co nejhůře, pro což jsem rád. Celá příběhová linie se mi prostě na chvíli ohřála na srdci a zanechala na něm svou stopu. Nevím, jestli bych chtěl pokračování, jestli by to nebylo už trochu moc a jestli by se tím nepropásla poslední šance, jak skvěle ukončit příběh, ale rozhodně bych rád věděl, jak to u nich doma bude fungovat, jestli ho přítelkyně opustí, jestli se pokusí zařadit do normálního života, protestovat proti svému verditku atd. Mohlo by to být zajímavé.

Nakonec jsem došel k názoru, že by bylo pěkné napsat novou povídku navázanou na tuhle, ale s jiným názvem a úplně od znova s novým začátkem a novým koncem, jen se stejnými charaktery situací a pocity.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline jurko

  • Email nefunguje
  • 50 a více
  • *
  • Příspěvků: 50
  • Karma: 1
Re: Plenky navždy - 7. díl
« Odpověď #6 kdy: Dubna 07, 2013, 15:30:24 »
velmi pekne napísané
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -51
Re: Plenky navždy - 7. díl
« Odpověď #7 kdy: Srpna 10, 2013, 15:58:47 »
Az na ten konec bych si to mozna zkusil taky. O svepreavnost nechci prijit. A pak taky se mi dost ekluje podelat se. To delam zasadne na zachode.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »