Autor Téma: Nošení plenek na veřejnosti.  (Přečteno 2046 krát)

Offline ShyDiaperBoy

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 2
  • Karma: 0
Nošení plenek na veřejnosti.
« kdy: Září 22, 2024, 22:31:10 »
Ahoj tenhle týden se chystám na takoví menší tří denní výlet do Prahy a mám takové dilema. Nejradši bych nosil celou dobu plenky akorát mám takový problém s tím že když nosím venku plínku tak jsem hrozně tak nějak v neklidu z toho že by si někdo mohl všimnou že mám no sobě plínku a nemůžu se uklidnit a furt jsem tak nějak vestřehu i když vím že většina lidí se mi nebude dívat na zadek natoš aby si všimli ze nosím plínku. Ještě prosbu na ty co nosí 24/7 můžete mi prosím napsat nějak tipy a triky s přebalovaní na záchodě v restauraci apod. nemám tady s tímhle vůbec zkušenosti a jaké plenky nosíte na veřejnosti. děkuju za rady a kdyby ještě se někdo chtěl potkat tak mi klidně napište jen tak pro info je mi 24 let a v Praze budu od 26.9. do 28.9.         

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 958
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Nošení plenek na veřejnosti.
« Odpověď #1 kdy: Září 22, 2024, 22:44:23 »
Se stav na kafe a pokec u mě v 4abies :) Jinak, neřeš to, chodím běžně v XL plínce (moje velikost je M) s boostrem, a nikdo nic neřešil

Offline cisco

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 15
  • Karma: 1
Re:Nošení plenek na veřejnosti.
« Odpověď #2 kdy: Září 23, 2024, 12:34:54 »
 :) nemám zkušenosti někoho,  kdo nosí 24/7 ale nosím dost často. Společenské události,  výlety,  práce atd. Nepozná se to. Ale na pár věcí si dávám pozor. Nejvíc na to, aby nevylézala z oblečení. Když je člověk v předklonu atd. Nejlepší je na to vhodné body tílko. Když ho mám, tak nemusím nic hlídat ani kontrolovat. A pak pozor aby plenka neprotekla. Jednou jsem to řešil mikinou kolem pasu. Volnější oblečení a vím že nikdo nic nepozná. Ani slušný balík. Pozor je to nakažlivé zjistit že lze nosit prakticky kdykoliv  :)

Offline baby.emilio

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 32
  • Karma: 0
Re:Nošení plenek na veřejnosti.
« Odpověď #3 kdy: Září 23, 2024, 13:16:11 »
Bud v klide, po praze bezne nosim plenky. Dokonco aj do prace a nepostrehol som zeby na mna niekto civel

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 345
  • Karma: 1
Re:Nošení plenek na veřejnosti.
« Odpověď #4 kdy: Září 23, 2024, 22:19:47 »
Jinak já když přijedu do Prahy na dovolenou za příbuznými, tak po městě taky chodím v plínce a PVC kalhotkách. Přebaluji se v přebalovací místnosti pro děti třeba v Paladiu na Náměstí Republiky a nebo v Harfě na Českomoravské taky v přebalovně. Můžeš se tam zamknout a tvrdit, že jsi se byl převléct. Jel jsem autem domů z Prahy do Olomouce v nových PVC kalhotkách a s plínkou a nějak mi plínky protekly, tak jsem se byl v Brně ve Fórumu přebalit a musel jsem to skrýt zavázanou bundou kolem pasu. Nikdo si toho nevšiml a ještě že jsem měl sebou náhradní šortky. Bundu jsem dal do tašky s kalhotama a na sedadlo jsem dal přebalovací podložku a vyčistil sedadlo přebalovacíma ubrouskama a pokračoval jsem v cestě domů.

Offline gxl

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 41
  • Karma: 1
Re:Nošení plenek na veřejnosti.
« Odpověď #5 kdy: Září 24, 2024, 15:18:39 »
Praha.... Co dodat? Poté co jsem zde viděl pána 50+ v růžové, dlouhé sukni a růžových lodičkách s bílými krajkovými ponožkami a džínsové bundě. Tak potkat někoho ve viditelné ABDL plínce mi přijde jako potkat, někoho normálního :D
No teď zase trochu vážně. Nic si z toho nedělej a chovej se normálně. Normální chování je klíč k nenápadnosti. Pokud nebudeš mít mezi nohama, tak velký balík plínek, že budeš chodit jak kačer Donald, tak si toho nikdo nevšimne. Je vhodné mít pod mikinou, nebo tričkem ideálně nějaké bodýčko, nebo aspoň dlouhý nátělník pod zadek ať nic z poza zad nevyčuhuje, když si někde na chvíli třeba sedneš. Co se týká výměny plínek, tak úplně normálně v restauraci v kabince, nebo v obchoďáku. Zvuku plínky se bát nemusíš, stačí aby někde běžel ventilátor a nikdo nic nepozná. Použité plínky dám do pytlíku na odpadky (používám černý, 35 l) a na nejbližším vhodném místě vyhodím z tašky/baťohu. Vhodné místo je v podstatě jakýkoliv kontejner, nebo odpadkový koš, když není okolo dav lidí.

Šťastnou cestu do Prahy a užij si to .)

Offline babyserba

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 424
  • Karma: 1
Re:Nošení plenek na veřejnosti.
« Odpověď #6 kdy: Září 26, 2024, 09:44:04 »
Asi mě nenapadá anonymnější místo než Praha, tam bych to fakt neřešil  :)

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 958
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Nošení plenek na veřejnosti.
« Odpověď #7 kdy: Září 26, 2024, 18:23:14 »
Nač to řešit... Jako byl to trochu pokus, jít takto nakupovat, ale chuť vyzkoušet HugAbie na veřejnosti vyhrála..

Offline bobo

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 60
  • Karma: -1
Re:Nošení plenek na veřejnosti.
« Odpověď #8 kdy: Září 26, 2024, 19:26:50 »
Co to mas cez plenku?

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 958
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Nošení plenek na veřejnosti.
« Odpověď #9 kdy: Září 26, 2024, 19:30:19 »

Offline jarda

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 22
  • Karma: -1
Re:Nošení plenek na veřejnosti.
« Odpověď #10 kdy: Října 08, 2024, 21:42:53 »
No já nosím 24/7 a popravdě už to neřeším když potřebuji prebalit jdu na WC a tam se prebalim dřív jsem se koukal všude ale jak to mám na papíru tak to už neřeším