Autor Téma: Holky a reakce na plenky  (Přečteno 2426 krát)

Offline lodivod

  • Email nefunguje
  • 10 a více
  • *
  • Příspěvků: 24
  • Karma: 1
Holky a reakce na plenky
« kdy: Srpna 08, 2024, 02:16:00 »
Chtěl bych se zeptat, jaké máte reakce na to, že holce řeknete o tom, že vás vzrušují plenky. Asi nebudu sám, když se přiznám, že dřív to zkoušel člověk na chatu, kde to bylo anonymní a buď se dotyčná okamžitě odporoučela ( což bylo 99% případů) nebo na to téma padla jedna dvě otázky a pak taky zmizela. A tak jsem to jednou zkusil na Facebooku u kamarádky, co byla zrovna na mateřské a vím, že tehdy na diskotékách po mně jela a já posilněn pivem jsem jí řekl, že nosím plenky. Ona byla kupodivu zvědavá, jestli se počurávám a nejsem opruzený a docela jsme si o tom povykládali. Nechtěl jsem tu konverzaci pokaždé vést na téma plenky, tak jsme kecali o všem možném, když se známe, ale pak přestala odepisovat a na zprávy nereaguje. No pozitivní je, že máme spoustu společných přátel a nikomu o tom mém plenkaření neřekla :) A jednou jsem na lide.cz na chatu narazil na jednu dominu, co byla ochotná se o plenkách bavit. Ale ta prerefovala dominanci ale né v plenkách i když se na to téma ptala.

Offline phoenix83

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 43
  • Karma: 3
Re:Holky a reakce na plenky
« Odpověď #1 kdy: Srpna 10, 2024, 09:42:42 »
Nehovorím to nikomu. Načo aj. Ak čakáš od žien nejaké uznanie, alebo pochopenie tak to dosť ťažko. Je to každého osobná vec. Nás, čo nosíme plienky, je celkom malé percento a stoho je ešte menšie percento (ak nie rovno promile) žien. Takže aj reakcie budú v drtivej väčšine negatívne. Tak to proste je.
Moja žena vie, že ich nosím a nevadí jej to, ale jasne že sa s ňou o tom stále nerozprávam. Raz som to nadhodil či ich nevyskúša, povedala nie a ďalej sme sa o tom nebavili. Nevadí jej ani ak ich mám v posteli, ale sama ich proste nevyskúša. A tak to aj beriem. Takže je dosť jednoduché si z toho odvodiť, ako by zrejme reagovala cudzia osoba.

Offline gxl

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 41
  • Karma: 1
Re:Holky a reakce na plenky
« Odpověď #2 kdy: Srpna 11, 2024, 10:07:02 »
Souhlasím s phoenix83. Já nosím plínky ze zdravotních důvodů (jen na noc) a mám velké štěstí, že mám manželku, která je velmi tolerantní. Ale i její tolerance má své meze. A vím, že pro ní používání plínek je dle doslovné citace: "Asexuální". Takže ano bere mě takového jaký jsem, a jestli potřebuji používat plínky, nemá s tím problém, ale tím to končí!

V jednom příspěvků zde na fóru jsem psal, jaký je rozdíl mezi známostí a ŽENOU na celý život. Stačí trochu pohledat a najdeš.

Offline Malejjelen

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 25
  • Karma: 0
Re:Holky a reakce na plenky
« Odpověď #3 kdy: Srpna 12, 2024, 12:03:21 »
Jak je psano známost to většinou nepochopí, žena na celý život ano.
Moje partnerka to ví. Občas si plinku vezme, ale nepouziva ji to jsem se jednou optal řekla ne a vic jsem to nezkoušel. Nevadí jí ale že do ní potrebu dělám já a užíváme si to v posteli i s plenou.

Offline Miminecko

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 44
  • Karma: 0
Re:Holky a reakce na plenky
« Odpověď #4 kdy: Srpna 14, 2024, 10:28:49 »
Moje přítelkyně mě bere s tím co mám rád...ale už dlouho mi sama plenku nedala a tak si ji dávám sám do ničeho ji neženu...spím i s dudlíkem který si dávám sám... vlastně všechno si dávám sám...pás cudnosti, kolík prostě všechno co chci používat...plenky třeba v práci nemůžu nosit tak si dám aspoň kolík.jen mě mrzí že už moje se do toho nezapojuje ale tak co nadělám

Offline Malejjelen

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 25
  • Karma: 0
Re:Holky a reakce na plenky
« Odpověď #5 kdy: Srpna 14, 2024, 14:14:24 »
Moje přítelkyně mě bere s tím co mám rád...ale už dlouho mi sama plenku nedala a tak si ji dávám sám do ničeho ji neženu...spím i s dudlíkem který si dávám sám... vlastně všechno si dávám sám...pás cudnosti, kolík prostě všechno co chci používat...plenky třeba v práci nemůžu nosit tak si dám aspoň kolík.jen mě mrzí že už moje se do toho nezapojuje ale tak co nadělám
Tak to naštěstí moje přitelkyne se i podílí, teda pás ani kolík nevyuživam to me nejako neláká. Ale treba vybrátorem přes plínku mi to dělá často.

Offline Okanzee

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 12
  • Karma: 0
Re:Holky a reakce na plenky
« Odpověď #6 kdy: Srpna 16, 2024, 08:42:07 »
My jsme se poznali s přítelkyní na ddlg seznamce a už rok spolu žijeme. Bohužel poslední dobou je little méně a méně a cítí se mnohem lépe jako subinka / otrokyně / sluzka. Půl roku o kombinaci subinky vs plenky nemohla být řeč, subinku a little přísně odděluje. V poslední době alespoň už si nechává dávat plenky defacto pořád a z našeho DDlg vztahu je spíše vztah napůl DDlg, napůl D/s, vzájemně propojené. Je to taková malá zlobivá holčička, ale spíše nosí kostým sluzky a hodně používáme pouta, řetězy a tak, obojek má defacto 24/7, jen do školy ne. Plenky už dáváme i ven a dokonce i látkové přes jednorázovku, takže jsou dost vidět, na to si zvykla, i když původně nechtěla, teď ji to nevadí. Miluje, když ji venku mám pripnutou na vodítko, chodíme takhle často na procházky na Vyšehrad.

Offline xxx

  • Příliš sexy na normální nick
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 120
  • Karma: 0
Re:Holky a reakce na plenky
« Odpověď #7 kdy: Října 17, 2024, 19:50:48 »
Chtěl bych se zeptat, jaké máte reakce na to, že holce řeknete o tom, že vás vzrušují plenky. Asi nebudu sám, když se přiznám, že dřív to zkoušel člověk na chatu, kde to bylo anonymní a buď se dotyčná okamžitě odporoučela ( což bylo 99% případů) nebo na to téma padla jedna dvě otázky a pak taky zmizela.
A nebylo to třeba jenom tím, že jsi to na ni vybalil moc brzo? Věděl jsi, že už je nakloněná tomu se bavit o sexuálních záležitostech?