Autor Téma: Kdo jste kdo ?  (Přečteno 43789 krát)

sambal

  • Host
(Bez předmětu)
« Odpověď #15 kdy: Dubna 21, 2006, 14:29:41 »
No tohle nechápu, ale proč to děláš? Samotnému se ti to nelíbí, ale ostatní úmyslně uvadíš v omyl. Ne svým nickem, ten jsi měj tedy jaký cheš, ale nedělej ze sebe holku. Je dobře, že ty maily nemáš, protože by jsem tě s nima poslal někam hodně do pryč (škoda že jsem sám protestoval proti urážení, protože by jsem tady jedno z těch sprostých slov tak rád použil, pozn.). Ne že by jsem ti někdy psal, ale uvědom si jak se asi ten někdo může cítit. Neznám charakter těch mailů, ale jestli si jen s tebou někdo chtěl promluvit, poznat, že existuje v téhle zálibě i opačné pohlaví, tak to ho asi muselo dost zklamat, pokud zjístil, že se pod 18ckou skrývá 50ti letej chlap.

Holt víš o tom své, jak ty sám říkáš. O lhaní a hlavně o lhářích. Sám jedním velkým jsi... Opět jsi u mě klesnul. Sorry.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od sambal »

Offline Vendulka

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 740
  • Karma: 0
(Bez předmětu)
« Odpověď #16 kdy: Dubna 21, 2006, 14:49:45 »
Plácáš nesmysly. Oni ani jednou se nepodepsali. Vůbec nevím jak se kdo jmenoval. Můžu já za to, že tady vleze kde jaký hňup, který uvidí nicka z ženským jménem a hned se z toho může posrat. Já pro slovník nechodím daleko. když si to nepochopil tvoje věc. jen jsem jim a tady těm co se z takzvaných ženských můžou podělat, chtěl předvést jak je to jednoduché. Že se to nedělá vím i bez tvojeho moralizování. Taky mi poslali fotky jak ta Dolinová. jen to někde sebrali a hotovo. když si se mě někdo dělá srandu můžu i já. nejsem ten co se řídí ty po mě kamenem já chlebem. To ani náhodou. Taky je mi jedno jak jsem u koho kles. To mi leží tam kde mám teď mokré plínky. Já narozdíl od vás všech bez vyjímky píšu co si myslím a ne: nemám ji důvod nevěřit atd. tady se každý chce setkat, většina dopisovat, ale jen na papíře. Jinak jsou to jen kecy a žvásty. Tak bu´dte upřimní a pište co si myslíte. Jak chceš někomu nadat tak mu nadej. To platí pro všechny. Přestante si na něco hrát. Pište co si myslíte ne to co je vhodné.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Vendulka »

sambal

  • Host
(Bez předmětu)
« Odpověď #17 kdy: Dubna 21, 2006, 15:03:05 »
Jak myslíš
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od sambal »

sambal

  • Host
Re: TO JE DOBRÝ!!!!!!!!!
« Odpověď #18 kdy: Dubna 21, 2006, 22:04:28 »
No jasně. Jako by to vadilo. Prostě jsem "chlapeček" i když je mi 20. a vůbec to v tomhle případě nebylo myšlený, jako AB... Tak snad to už každý pocjopil, i když jsem tam ty další možnosti dal. Podle mě, zbytečně.

Citace: "lizalx"
sambal zná on určitě ví která to je a ví její nick jako já


nejsem si úplně jistý, jak jsem psal, je jich tu víc

Tahle anketka je trochu nevýrazná, já ji zkusím malinko zviditelnit, když už tady zase je, tak ať se zůčastní co nejvíce lidí
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od sambal »

Offline nobdx

  • Email nefunguje
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 239
  • Karma: 0
(Bez předmětu)
« Odpověď #19 kdy: Dubna 21, 2006, 23:32:26 »
No rekl bych, ze se to tu tosku zvrhlo. Obema stranama  tu cloumaji emoce, ale pravda je tak nekde uprostred.

Vendulka ma pravdu v tom, ze kdyz tady povesi nekomu buliky na nos ze je holka, tak mu to 99% lidi tady zere i s navijakem. (a neni to jen pripad techhle stranek, vlezte si nekdy na xchat ;-) tam v oddeleni sex a neresti byva holek dost, ale 80% jich jsou kluci :-)
A taky rozumim tomu, ze kdyz z nej nekdo dela vola, tak ho z nej dela taky. Za to se na nej nikdo nemuze zlobit.

Co se tyce ankety, tak tam byla chyba uz na zacatku. Ja jsem si ty skatulky taky vylozil jinak. Je to asi tim, ze se DLka asi jako chlapecci neciti :-)

Co se tyce navstevnosti holek zde, tak uvazuju racionalne :-) Neverim tomu ze sem nejaka chodi :-) Jestli nekdo rika, ze sem nejaka chodi pravidelne, tak doufam ze ji dotycny videl na vlastni oci (nejlepe s plinkama ;-) ). Cimz ale nepopiram ze takova nemuze existovat, ale osobne verim jen tomu co vidim (na vlastni bulvy :-) ) a pravdepodonost existence takove bytosti se limitne blizi k nule :-)

A jeste jedna mala rejpava.... kdyz sem tedy ta holka chodi, tak proc neprispiva ;-) (mluvim za sebe, ja prispevky ktery by psala holka nezaznamenal ;-) )

P.S. Doufam, ze ti nevyvolam dalsi flame. A diskutujte vecne a bez urazek a vulgarnosti! Vsichni!  :flower:
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od nobdx »

Offline petka63

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 760
  • Karma: 9
(Bez předmětu)
« Odpověď #20 kdy: Dubna 22, 2006, 08:32:07 »
Kluk jak buk, někdy větší, jindy menší ... podle teploty  :shifty:

ps: DL
« Poslední změna: Dubna 22, 2006, 15:35:05 od petka63 »
Věci se prostě rozbíjejí. A komplexní systémy se rozbíjejí komplexně.

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
(Bez předmětu)
« Odpověď #21 kdy: Dubna 22, 2006, 10:03:45 »
to jste cekali ze vam odpovi nejaka holka? :innocent:  :whistle:
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Anonymous »

Offline nobdx

  • Email nefunguje
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 239
  • Karma: 0
(Bez předmětu)
« Odpověď #22 kdy: Dubna 22, 2006, 16:10:26 »
Ja to necekal a ani necekam  :flower:
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od nobdx »

Offline romik

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 17
  • Karma: 0
    • http://mimiroman1.ic.cz/aBDl
(Bez předmětu)
« Odpověď #23 kdy: Dubna 22, 2006, 16:27:57 »
Já se cítím být "chlapečkem". Je mi skoro třicet a chovám se jako malý dítě. Takže "chlapeček".
Pokud někdo jen nosí plínky a na mimi si nehraje, potom to asi bude "muž".
Doufám, že všichni konečně pochopily, jak to třídění používat.
Bohužel (bohudík) jsme češi a ty jak známo dokážou najít chybu a nejasnost úplně všude. Měli by jsme přestat tolik bazírovat na detailech a věnovat se tématu.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od romik »
Jsem malej, ale šikovnej.Plínky na tom nic nemění.

sambal

  • Host
(Bez předmětu)
« Odpověď #24 kdy: Dubna 22, 2006, 16:54:09 »
Citace: "nobdx"
Ja to necekal a ani necekam  :flower:

já čekal. Minimálně, že sem klikne nějaká ta "holka"  :shifty:
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od sambal »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
(Bez předmětu)
« Odpověď #25 kdy: Dubna 22, 2006, 17:10:12 »
OT: nobdx: ty mas holku ktera je ab/dl? jestli jo nebylo by spatny udelat rozhovor, pokud bude souhlasit samozrejme  :rollyes:  :thumb:
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Anonymous »

Offline nobdx

  • Email nefunguje
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 239
  • Karma: 0
(Bez předmětu)
« Odpověď #26 kdy: Dubna 22, 2006, 19:29:09 »
Moje manzelka neni ab/dl, je jen ab/dl friendly :-) Sama je nenosi, ale moje plenky akceptuje a nekdy mi je sama dava. tot vse :-)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od nobdx »

Offline Vendulka

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 740
  • Karma: 0
(Bez předmětu)
« Odpověď #27 kdy: Dubna 22, 2006, 19:52:17 »
Nezbývá než se smát.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Vendulka »

Offline mirek

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 22
  • Karma: 0
několik postřehů
« Odpověď #28 kdy: Dubna 22, 2006, 21:14:04 »
Především děkuji všem především Sambalovi za tuto stránku. Bylo by nešťastné žabomyšíma válkama jeho a další přispěvatele znechutit. Je skvělé že stránka existuje. Samozřejmě má slabiny a tou hlavní je spojení AB a DL. Zároveň je to však i výhoda protože  tyto zaměření (vyhýbám se označení úchylka) mají docela dost společného. Ale pro DL jsou plenky hlavním tématem a u AB sice také ale jsou i další atributy.Protože obě komunity jsou nepočetné nebo alespoň nepočetní jsou ti kteří se nebojí z nejrůznějších důvodů komunikovat je výhodou toto spojení. Oběma aktivitám se věnuje zjevně málo děvčat a ještě méně se s tím chce někde chlubit. Na internetu najdete i vysvětlení. V některých forech ženy popisují jak se počůraly a dodávají že se jim to líbilo, dokonce je to vzrušilo. Ale není to důvod proč to zkusit znova třeba do plenek, ale důvod trápit se a i případně jít k doktorovi nebo psychologovi. To by chlap asi neudělal. Já jsem ale optimista, situace se určitě zlepší, plenky bude užívat čím dál tím více lidí a to pod tlakem dvou skutečností. Za prvé výrobci potřebují prodávat a je to dobrej byznys a za druhé především zácpy na silnicích a v ulicích měst povedou k tomu, že čím dál tím víc lidí bude plenky používat a snad  objeví v sobě i to co nás k nim táhne. Na jednom internetovém foru s obdobnou tématikou udělali průzkum kdo je kdo ale otázka žena-muž byla rozšířena o věk a vzdělání. Výsledek byl zajímavý, více bylo mladších ale to lze připočíst internetu ale až na vyjímky byli všichni vysokoškoláci, převažovalo technické zaměření obvzláště elektro (od IT po silnoproud) dost bylo také respondentů z leteckých oborů. Už jsem se dost vykecal tak možná zase příště

ahoj mirek
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od mirek »

Offline Vendulka

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 740
  • Karma: 0
(Bez předmětu)
« Odpověď #29 kdy: Dubna 23, 2006, 03:19:19 »
Mirečku hezky si se rozpovídal. Je třeba brát  v úvahu, že internet je anonymní. Proto různé fora, diskuse a ankety je třeba brát z rezervou. Nejsou to tu žádný války. Kdybych sem tam nerýpnul do vosího hnízda tak to tady usne. Každý musí vidět, že se hned diskuse zvedne, když do něčeho rýpnu. A téma žen je to pravé. Většina je tady mladých, plných nadšení. Život jim časem ukáže, že nesmějí věřit všemu co jim tu kdo nakuká. Ženy se nestydí prostě nejsou. Vyjímky potvrzují pravidlo. Kde je hledat?
Ty důvody proč by se plínky měly více používat jsou směšné. Ty tomu věříš, že se lidi budou balit před cestou do plínek?
Nošení plen je úchylka, které se říká plenkový fetišismus. Tento základní pojem se dále rozděluje do více kategorii. Viz kniha Lidská sexualita.
Mezi AB a DL je velký rozdíl V tom, ale problém není. Osobně je mi to jedno, kdo co preferuje. Problém je v té anketě, která nic neříká, když se odpovídá tímto způsobem. Je třeba to napsat ne to odkliknout. Pak bude každý vědět kdo je kdo tak vím prd kdo se k čemu hlásí.

                   Vendulka
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Vendulka »