Poslední příspěvky

Stran: [1] 2 3 ... 10
1
Převratná novinka / Fátima 4
« Poslední příspěvek od luba kdy Včera v 16:29:18 »
Kapitola 4. Kristýna alias Fátima


Fátima opustila areál velvislanectví Ostrova Robinsona Crusoe a zamířila k vozu. Věděla, že to již nebude ta džihádistka s touhou zabíjet, ale bude napomáhat dobru. Nasedla do vozu a během chvíle se ocitla zpět na velvislanectví Íránu, kde byla přivítána poněkud chladně. „Tos nám pěkně zavařila: řekl chladně velvislanec a zároveň duchovní. „Co jsem měla dělat, když mne ta mrcha proradná tak přelstila“? bránila se Fátima a znělo to velmi přesvědčivě. „Půjdu do Basry ke svým“řekla: „budu se snažit dokázat, že jsem hodná Alláhovy přízně“. „To Tě šlechtí“ řekl duchovní. Pak však vážně dodal: „problém bude, jak Tě tam dostat“.
Za to Kikina byla na Ostrově Robinsona Crusoe bouřlivě oslavována. Všichni jí gratulovali. „Ta Fátima je zlatá holka“ řekla jí Irenka. „To je, jsme dobrými přítelkyněmi, akorát to zahrála tak přesvědčivě, že jsem si naplnila kalhotky. Jinak mám další trofej do sbírky“. „Ty by sis je naplnila i tak“ na to Irenka a obě se bláznivě rozesmály. „Ty seš kus, Irčo“ na to opět se smíchem Kikina.
Kikina byla dopravena na americkou vojenskou základnu na Guantanámu, kde se setkala s Claire. „Mělas na mále, ta holka je formát“ řekla claire Kikině. „Jo, zahrála to tak přesvědčivě, že jsem nedoufala, že se z toho dostanu se zdravou kůží“ na to Kikina a podvědomě se otřásla. Pak dodala: „ta holka bude pro nás pracovat, je skvělá, zná prostředí a mentalitu tamních fanatiků a obzvláště holek. Slíbila mi, že tu jednotku přivede k rozumu“. „Myslíš, že nesplyne opět se svým prostředím“? Pochybovačně řekla Claire. „Jak mám jeden krk, tak jej vsadím“ na to Kikina a usmála se. „Vím, že jí nevěříš, ale, kdyby byla mrcha, tak mne tam na té ambasádě oddělá“. „Něco na tom je“ přisvědčila Claire.
Fátima byla dopravena ke své jednotce do Basry. Stalo se tak tím způsobem, že u kubánských břehů kotvila loď šejcha Ahmada Sulejmána, který podporoval radikální islamisty. Ten ji vzal ochotně pod svá ochranná křídla a dopravil do Basry. Tam byla u dívčí jednotky bouřlivě přivítána, neboť ji považovali za ztracenou. Všechny se jí vyptávaly na její anabázi. Obdivovaly její nezdolnou vůli se sem opět dostat. „No, ale ta agentka mne přitlačila ke zdi“ říkávala o situaci, kdy se spolu s Kikinou dostaly na velvislanectví Ostrova Robinsona Crusoe.
Fátima vyprávěla o svých zážitcích na Guantanámu s tím, že se Američanům pomstí, avšak ve svém nitru byla plně rozhodnuta, že pomůže Kikině a všem lidem, kterým jde o zachování života. Chodila s otevřenýma očima a nastraženýma ušima, aby mohla včas zmařit případnou akci dívek. Prozatím byl klid, neboť bezpečnost byla posílena.S Kikinou byla ve spojení pomocí šifrovaného telefonu, jednalo se o textové zprávy.
„Teď se nic moc neděje, možná, že bys měla odjet zpátky na ostrov, ne, že bych Tě vyháněla, ale je tady mrtvo“ řekla Kikině dobrácky Claire, když spolu jednou seděly u kávy. „Taky si to myslím, tak, že si zbalím a poletím z Havany na ostrov, zarezervuji si letenku, pak mi dáš vědět, když bude něco, co by mne mohlo zajímat“.“ Ty myslíš, že operace Fátima někam pokročí“? Dotázala se zamyšleně Claire. „To nevím, teď má pauzu, vrátila se ke své jednotce a zkoumá terén. Prozatím nemá příležitost k zásahu“ referovala Kikina, která pak ještě dodala: „zdá se mi to, jako ten pověstný klid před bouří“.
Jako by na dotvrzení jejích slov jí zapípal mobil. „Ozvi se mi, Fatima“ stálo v textové zprávě. „Tak, už je to tady a z mého návratu na ostrov bude houby“ řekla Kikina a usmála se.
„Tak, co pro mne máš, Fátimo“? dotázala se po úvodních zdvořilostech. „Možná, že Tě to bude zajímat, jedná se o Tvou krajanku, která se dala k bojovníkům za Islámský stát, jmenuje se Kristýna, stejně jako Ty a říká si nyní fátima stejně, jako se jmenuju já. Provdala seza Omara, který je fanatik a ona teď propadla touze zabíjet. Co se mi podařilo zjistit, směřuje nyní do Egypta, kde chce zabít co nejvíce turistů“. Kikině přeběhl mráz pozádech.
Claire si ihned všimla, že informace, které poskytuje Fátima Kikině jsou velice závažné. „Nevíš, Fátimo, kde má ta holka udeřit“?“Ano, vím. Nachází se v Egyptě, konkrétně v Hurgádě, kde je velké množství zahraničních turistů“. “A sakra“ ujelo Kikině. „Ona dělá hanbu jak jménu Kristýna,tak i Fátima“. „To bych řekla“ na to Fátima a na jejím hlase byla znát vděčnost za to, že si Kikina jejího jména váží. „Moc Ti děkuju, Fátimo, rozjedeme akci“ řekla Kikina a zavěsila.
Ve stručnosti pověděla Claire o české džihádistce. Za chvíli byla k dispozici i nahrávka, kterou si Claire pozorně vyslechla. Kikina pak mezi tím studovala články na Internetu. Dozvěděla se o ní následující informace. Jednalo se o Kristýnu B ze Středočeského kraje. Jako dítě byla šikanována svými rodiči i ve škole. Umiňovala si, že se někomu pomstí a jejím vzorem byla Olga Hepnarová, která najela s nákladním autem do lidí a 8 jich zabila, bylo i velké množství raněných. Později byla popravena. Kristýna se dostala do střediska českých muslimů v Praze na Černém Mostě. Tam se seznámila s učením Koránu a postupem času jej přijala za své. Vdala se za Omara, který byl Syřan a bojoval za Islámský stát. Také Fátima, jak si později Kristýna začala říkat odjela na východ.
Kikina se spojila s nevládní agenturou, jejíž šéfovou byla Petra. Ta jí řekla: „pověřím Lubu, vše o této holce dohledá a zašle Ti to, řeknu mu, ať ssebou hodí“. „To nemusíš, je to spolehlivý člověk“ na to Kikina. Nemýlila se. Luba jí vše během hodiny opatřil, jednalo se i o její projevy na sociálních sítích, šlo převážně o Facebook. „Její nenávist jde snad, až za hrob, ale, já ji vyškolím“ bručela si polohlasně Kikina.
Rozhodla se, že odletí do Hurgády. „Máme Ti dát někoho ssebou“? Dotázala se jí Claire. „Ne, nebude třeba, vystačím si, mám plán, jak ji zaskočit. „Bude ke všemu odhodlaná“ na to Claire. „Neboj, půjdu na to psychologicky“ na to Kikina a záhadně se usmála.

Kikina se musela na svou misi nejprve pečlivě připravit. S pomocí Lubu se nabourala do jejího profilu na Facebooku. Po té již následoval kontakt, kdy se vydávala za její spolubojovníky. Zjistila tak bez námahy, kde se dívka nachází. Claire jí opatřila turistické vízum. CIA a tajná služba Ostrova Robinsona Crusoe  se dohodly, že bude působit, jako turistka.
Následoval odlet do Egypta. Kikina byla v napětí, jak bude setkání s džihádistkou probíhat, měla určitý plán. Po příletu do Hurgády se ubytovala ve stejném apartmá, jako Kristýna alias Fátima. Tato pětadvacetiletá dívka ji ohromila. Byla zahalena do muslimského šátku, Kikina ji nenápadně sledovala. Kristýna alias Fátima se lišila od ostatních tím, že ve svém malém hotelovém apartmá pobývala sama. Egypt však je v tomto ohledu tolerantní, jen lidé si o tom šuškali.
Za dva dny si Kikina řekla: „teď, nebo nikdy“ a rozhodla se konat. Dívka byla ve svém pokoji a modlila se k Alláhovi. Kikina zaklepala. Nic se nedělo, počkala, až se domodlí. Po té Kristýna alias Fátima vyzvala Kikinu ke vstupu. „Ahoj Kristýno, nebo Ti mám říkat Fátimo“? Spustila na ni Kikina Česky. Dívka na chvíli strnula, po té se však rozhodla zaútočit. Kikina využila jejího překvapení a zaváhání, bleskurychle jí nasadila připravená pouta a dala jí roubík do úst, aby nemohla vykřiknout. “Tvoje stará vlast Tě dohnala“ řekla jí opět v jejich mateřštině. „Chtělas zabíjet, vše o Tobě vím. Měla by ses stydět, navíc, že nosíš jméno Kristýna, já jsem také Kristýna, ale všichni mi důvěrně říkají Kikina. Co Tě to holka popadlo, máš štěstí, žes nikoho nezabila. Pokud se dostaneš do Česka, hrozí Ti dlouholetý žalář“. Dívčiny oči se hrůzou rozšířily. Snažila se něco namítat, ale roubík jí to nedovolil, navíc se začala kroutit. Kikina prohledala její pokoj, kde nalezla výbušniny. „Tys chtěla tady použít, viď“? Dotázala se chladně. Dívka očima přisvědčila, objevila se v nich nenávist. „Ano, bylas šikanována, ale to Tě ještě neopravňuje k tomu, abys zabíjela nevinné lidi“. Pak smutně: „holka nešťastná, do čeho ses to navezla. Jediné, co pro Tebe mohu udělat, tak uklidit to svinstvo tady“, myslela tím výbušniny. Spojila se s Claire a vše jí oznámila: „akci jsem provedla tiše a nenápadně, nezmohla se na žádný odpor. Je to moje krajanka, polehčující okolností ji budiž to, že nic prozatím nespáchala, jenom se na to připravovala. Zlikviduju ty výbušniny a budu se ji snažit přivést na pravou cestu a udělat z ní zase civilizovanou dívku“. „Jak myslíš, zabránilas možná pěknému masakru“ stavěla se vstřícně k jejímu návrhu Claire.

„A co teď sTebou, holka nešťastná“ obrátila se Kikina na Kristýnu alias Fátimu. Ta na ni nenávistně hleděla, ale současně se do jejích očí vkrádal strach. Kikina jí vyndala roubík z úst, věděla, že nebude křičet. „Můžeš mne třeba zabít“ procedila skrz zuby dívka. „To v žádném případě, vždyť Ty seš vlastně oběť“ řekla Kikina klidně: „vím, bylas šikanována, pak ses dala na Islám a stala ses bojovnicí za ten jejich proklatej stát“. „A co“ odpověděla jí na to dívka. „A Ty bys chtěla zabíjet“? Na to Kikina a zadívala se jí tvrdě do očí. „Jo, Tys mi to Ty mrcho překazila“. „Podívej se támhle z okna“ vybídla ji Kikina. „A co tam uvidím“? Řekla nakvašeně Kristýna alias Fátima.“Vidím matku s šestiletou holčičkou a s miminkem v kočárku a co má být“? „Jen se dobře podívej a polož si otázku, zda bys je byla schopná zabít, tu holčičku, která vedle své mámy poskakuje, jako to kůzle“? Dívka zbledla. „No, tak, pověz, chtěla bys to nevinné dítko zabít“? „Já, já nevím“ špitla dívka: „myslela jsem“. „Cos myslela“? Dotázala se jí přísně Kikina. „No, že se někde odpálím“. „Jo, Ty se někde odpálíš, kromě svýho prašivýho života zničíš třeba i tady to nevinné dítě, fuj, styď se“. Kikina nyní dávala svému rozhořčení průchod, při tom na ni upírala velice přísný pohled.
Náhle si povšimla, že s ní něco není v pořádku. Ještě více zbledla a začala se kroutit. Ihned jí došlo, oč běží, ale, dělala, jako by nic. „Žádný zbytečný pohyby, nebo Tě tady odprásknu, jak prašivou kočku“ procedila skrz zuby. „Mě se chce na velkou“ špitla nesměle Kristýnaalias Fátima-. „A to Ti mám věřit“? Vyštěkla na ni Kikina, ale jakožto zkušená pokakanda věděla, že nelže. „Jo, je to akutní“ odpověděla jí prosebně dívka a do očí se jí vedraly slzy. „Nehraj mi tady komedii“ opět přísně Kikina, která se zájmem sledovala její boj s velkou potřebou. „Já to asi nedám“ žadonila Kristýna alias Fátima. „To je Tvoje věc“ na to Kikina a stále na ni mířila pistolí. Pak, jako by nic řekla: „rozhodla jsem se Tě zabít“ a stiskla spoušť.
Ozvalo se suché cvaknutí,Kikina neměla během své akce zbraň nabitou, počítala spíše s psychologií, což jí dokonale vyšlo. Dívce se podlomila kolena a již byly slyšet zvuky vyprazdňujících se střev. Místností se začal linout typický odér. Kikina začichala: „co to tady tak smrdí“? Řekla s mohutnou porcí ironie. „Já, já“ zakoktala dívka. „Nadělala sis do kalhot, hrdinko a to bys chtěla ve jménu toho Islámského státu zabíjet“. Kristýna alias Fátima se rozbrečela na celé kolo. „Neřvi a dej se do pořádku“ řekla jí Kikina: „pak se uvidí, co s Tebou“. Pak z kapsy vytáhla granulky neutralizační látky IN: „na, dej si to do kalhotek“. Dívka ji mechanicky poslechla a s údivem zjistila, že zápach jako mávnutím kouzelného proutku zmizel. Původní ponížení vystřídal jiný, nedefinovatelný pocit, sama se v sobě nevyznala. Pod Kikininým dohledem se dala do pořádku, ale byla z toho všeho v takovém šoku, že jí musela Kikina pomáhat, ale vůbec jí to nebylo nepříjemné. „Nakonec se z nás stanou kámošky“ řekla Kikina, která měla svůj plán, jak této nešťastné dívce s vymytým mozkem pomoci.
Pokračování příště.


2
Hlavní nádraží / Re:Věda o ABDL
« Poslední příspěvek od themara kdy Října 22, 2020, 12:44:03 »
Děkuji za odkaz :)
3
Hlavní nádraží / Re:Věda o ABDL
« Poslední příspěvek od pocuranek kdy Října 21, 2020, 20:10:30 »
4
Hlavní nádraží / Re:Věda o ABDL
« Poslední příspěvek od Drains kdy Října 21, 2020, 14:04:02 »
Já si to uvědomil už ve 4 letech že se mi to líbí.
A stalo se to tak že jsem měl v těch letech vysoké horečky a bolest celého těla. Takže chůze byla těžká. A tehdy mi mamka dávala na noc plínky. Takové ty co se musely na boku zavazovat (měl jsem tehdy 1 ročního bráchu)
Nikdy jsem se nepočůral :D
Ale když jsem byl zdravý tak jsem je sem tam na noc bral ze skřínky.

A jo, sexuálně mě to vzrušuje, ale spíš se cítím s tím líp. Po sexu mi je pak většinou z toho trapně :D
5
Hlavní nádraží / Re:Věda o ABDL
« Poslední příspěvek od themara kdy Října 21, 2020, 09:02:59 »
nedáte někdo odkaz nemohu to najít :( díky všem
6
Hlavní nádraží / Re:Věda o ABDL
« Poslední příspěvek od 13jh02 kdy Října 20, 2020, 22:16:11 »
To věkové objevování a praktikování není až tak překvapivé. Kolem 10. roku si začínáme uvědomovat směrování. A kolem 18. roku začíná osamostatňování a je možnost si to vyzkoušet bez rodičovského dohledu.
7
Novinky / Re:Hledá se admin
« Poslední příspěvek od ababyi kdy Října 18, 2020, 20:34:32 »
Tak ti nikto nehovoril ani doteraz, tvoja excelencia :)
8
Novinky / Re:Hledá se admin
« Poslední příspěvek od raulik kdy Října 18, 2020, 12:49:10 »
Kdyz se byvalym prezidentum rika stale pane prezidente, budou mi stale rikat pane admine ?
9
Novinky / Re:Hledá se admin
« Poslední příspěvek od ababyi kdy Října 18, 2020, 11:29:26 »
Ono zase také terno to nie je, ale veď uvidíme  :)
10
Novinky / Re:Hledá se admin
« Poslední příspěvek od mskvor kdy Října 18, 2020, 09:34:37 »
Tak blahopřeju  ;D
Stran: [1] 2 3 ... 10