Poslední příspěvky

Stran: [1] 2 3 ... 10
1
Srazíky, akce a setkání / Re:konání srazu
« Poslední příspěvek od 13jh02 kdy Včera v 22:13:09 »
Je možné se dostat na místo pomocí veřejné dopravy ( vlak, bus, MHD..)? A popravdě se mi úplně nezamlouvá dávání "fantu"v případě pozdějšího příchodu - příjezd s půldenním předstihem jen abyh někde byl včas mě zrovna moc netěší, a pokud budu plánovat dopravu s příjezdem tak nějak akorát - může se stát cokoliv nepředvídaného - zpoždění, které já nezaviním, nestihnu někde přestup atd.. - mám být za to trestán ? Tak nevím nevím.. - z jedné strany je fajn, pokud někdo vůbec takovou akci uspořádá, z druhé strany riskovat, a nechat se sankcionovat při pomyšlení, že "cesty páně jsou nevyzpytatelné.."

Bus - 230 metrů (interval mezi spoji 120 minut)
Vlak - 3,7 km (interval mezi spoji 30 minut)

Jak jsem zmiňoval, je možné odjet i nočním busem. Půldenní předstih není třeba. Nejhorší interval jsou 2 hodiny. Takže obsluha je ...  Třeba já byl takový blázen, že jsem to dal pěšky z Brna (12 km). (Ne)dostupnost veřejnou dopravou v tomto případě není překážka. A myslím si, že pro nezaviněné zpoždění budou mít ostatní účastníci pochopení  ;)
2
Plenky / Re:www.inkopleny.cz - prodej plen po kusech
« Poslední příspěvek od kamikaze3214 kdy Včera v 17:51:57 »
Zdravím bude teď někdy nějaká promo akce
3
Srazíky, akce a setkání / Re:konání srazu
« Poslední příspěvek od raulik kdy Včera v 11:30:49 »
OMG
4
Hlavní nádraží / Freetekno
« Poslední příspěvek od boy_in_nappies kdy Včera v 10:19:07 »
Ahoj, je tu někdo, kdo jezdí na freetekno? Eventuálně někdo, kdo hraje a chtěl by si zahrát s partou, kde jsou i ABDL lidé? Rádi poznáme nové lidi.
5
Převratná novinka / Re:Oper 3
« Poslední příspěvek od luba kdy Včera v 09:07:17 »
Díky moc za komentář, který mne potěšil a upřímně pobavil.
Tak, ne jen dojímavé, ale i projímavé mohou být některé příspěvky na ABDL.
Ještě jednou moc děkuji, komentář potěšil.
Věřte, bude to mít pokračování, bude tam i horor a napětí.
Mám to již hotové, je toho 15 dílů, psal jsem to ještě před vánoci, pak jsem zařadil vánoční a silvestrovská témata.
Nyní budu Oper postupně vydávat.
6
Převratná novinka / Re:Oper 3
« Poslední příspěvek od lahev kdy Včera v 08:46:30 »
Dorazil jsem po noční domů z práce, sundal plnou IDnu, osprchoval, zabalil se, dal si kávu s mlékem a lehkou snídani, jedno pivko, schované od včerejška, aby se mi lépe spalo a ještě zapnul PC.
Nevím proč, ale vlezl jsem ještě na ABDL.cz stránky. Koukl jsem na nepřečtené zprávy a pak na povídky. Upřímně: většinou je nečtu, nějak si o jejich úrovni nic moc nemyslím. Koukám, vidím: Oper1-3, relativní novinka a žádný koment...? Tak jsem si to otevřel a začal číst. Ze začatku nic, nemohl jsem se prokousat dál..., pak najednou mě povídka zaujala a aniž bych chtěl, pustil jsem se s chutí do čtení dalších pokračování. Jenže problém: ranní tlak, káva, pivko vykonávají své! Při čtení o tom, jak se bráchovi v povídce plní slipy, se pomaloučku, sami od sebe začli plnit ne slipy, ale plenky mě. Standartně-nestandartní začátek dne se stolicí! Normálně bych totiž po ránu šel na toaletu, provedl bych všechno potřebné,šel spát a zabalil bych se až na zbytek dne po probuzení. Teď už je ale pozdě něco měnit, jdu si zalézt do postele a po  probuzení se zhygiením, namažu MoliCare Skin, zabalím do čistého a budu zbytek dne fungovat. Jen doufám, že mě manželka nebude odpoledne moc objímat a laskat, možná by měla poznámky. Taky občas praktikuje DL, ale není to úplně její hobby... Tak dobrou  :)
7
Převratná novinka / Oper 3
« Poslední příspěvek od luba kdy Včera v 07:45:50 »
Kapitola 3. Příkoří braná s nadhledem, dálkové studium, Emya


Markéta tím, že se virtuálně setkávala s ostrovany nabyla vnitřního klidu. Brala s nadhledem i zprostředkovatelku práce, která jí byla přidělena. Byla to ta, jenž Markétino sebevědomí tak napoprve srazila a nyní v tom hodlala pokračovat. Jednalo se o čtyřicetiletou ženu, hádavou, nemající žádné přátele. Muž od ní odešel pro její panovačnou povahu a tak si vylévala zlost na druhých. Markétě záviděla její krásu a dávala jí to najevo tím, že jí předhazovala to, že nemá praxi. Neustále jí říkala, že pro ni nemá uplatnění. Jednou vše vyvrcholilo. „Jakou by jste mi nabídla rekvalifikaci“? Dotázala se Markéta. „Vám“? Zvolala zprostředkovatelka a rozhodila v hraném zoufalství rukama: „Vám, no, co bych Vám tak doporučovala. Spíše kravám umývat zadky“. „Jo, to je to pravé ořechové“ nenechala se Markéta vyvést z klidu: „jednou budeš Tykrávo ráda, až budu mejt ten Tvůj podělanej zadek“ řekla, otočila se zády ke konsternované ženě a odešla.
Markéta byla následně kvůli hrubému jednání vyřazena z evidence uchazečů o práci. Když to doma vysvětlila, řekl táta: „neboj, však Ty něco najdeš“. Když hovořila s Milanem, řekla: „já bych tý krávě tu prdel umyla v pořádně ledový vodě, až by se nádavkem i pochcala“ a oba se tomuto jejímu vtipu od srdce zasmáli.
Zprostředkovatelka však ve své pomstychtivosti šla dál. Rozeslala firmám v regionu špatné hodnocení, kde Markétu vylíčila, jako vulgární a sprostou. „To si nenecháme líbit“ řekl jednou táta. „Ale, tati, neboj, ono se to přežene“ těšila jej Markéta: „určitě si něco seženu“, ale jistá si tím nebyla. Posilou jí byly styky s Ostrovem Robinsona Crusoe.
Jednou jí řekla nevidomá masérka Pavla, s níž se taktéž spřátelila: „Ty, Markéto, tak bych pro Tebe měla práci“. „Kde, na ostrově“? „Prozatím ne, mohla bys nastoupit, jako oper u jedné nevidomé dívky, která nosí plenky, prý v tom máš praxi“. „Kde by to bylo“? „V Irsku v Dublinu“. „To by byla paráda“ řekla ohromená Markéta.
Markétiny útrapy se zdaleka neskončily. Od Úřadu práce obdržela dopis, v němž byla vyzvána, aby se dostavila na pohovor. „Tak, konečně se hýbou ledy“ řekla si. Když přišla do kanceláře, v níž seděla její neoblíbená zprostředkovatelka práce, ihned jí bylo jasné, že se nejedná o nic příjemného. „Abyste nepobírala zbytečně sociální dávky, rozhodli jsme se, že budete provádět veřejně prospěšné práce, to znamená, budete zametat ulice, třeba si zde zvýšíte praxi“ řekla s notnou porcí ironie. Markéta byla, jako opařená, ale nenechala se vyvést z klidu. „Tak, jo, proč ne, alespoň budu na čerstvém vzduchu, je to zdravější, než v zakouřené kanceláři“. Její narážka opět směřovala ke zprostředkovatelce práce, která byla silnou kuřačkou a v její kanceláři byl cítit kouř. Žena se na Markétu zamračila. „Tak, aby jste šla“ zabručela.
„To si nenechám líbit“! Křičel táta. „Ale, tati, je to přeci můj boj a proč bych neměla vzít tuhle práci, je to zaměstnání, jako každé jiné. Neznamená, že u toho musím nutně skončit“. „No, jo, ale vem si mou prestiž, co tomu řeknou lidi“ opáčil táta. „Já vím, Ty jsi lékař, ale, vem to tak, že mnozí boháči začali z ničeho, třeba se tak zdokonalím, že si pořídím metařskou firmu“ řekla se smíchem Markéta. „Tak, my Ti s mámou do ničeho nebudeme mluvit“ řekl opoznání smířlivěji táta. Mamka si všimla, že to Markétě vůbec nevadí, že to bere spíš, jako nějaké dobrodružství, ale neříkala nic.
„Ty, ségra, nakonec budou i ty zadečky, neboj“. „Ty mrcho“ řekla se smíchem Markéta a rýpla jej pod žebra. Následovalo přátelské sourozenecké kočkování.
Markéta si v nové práci vedla skvěle, pomáhala starším a brzy se v kolektivu stala velmi oblíbenou. Vůbec se za svou práci nestyděla, častokrát říkávala: „styděla bych se spíš za to, kdybych tady z bůhdarma lenošila“.
Když byla ve styku s ostrovany, brala to vše sportovně. „Tys jí vlastně vytřela zrak“ řekla jí jednou Kikina. „Víš, Kiki, především jsem se nesesypala, snažím se jí dokázat, že je to kráva“.
Na radu svých přátel z Ostrova Robinsona Crusoe se nechala zapsat do dálkového pečovatelského kurzu na zdejší škole, který jí otevíral široké možnosti pracovního uplatnění. Rodičům prozatím nic neříkala, mohli by si informace o tomto nevšedním ostrově najít a mohlo by být i zle. Svěřila se s tím Milanovi, s nímž potají provozovala hrátky. „Ty, ségra, Ty se nakonec uplatníš, jako řitomyjka“ říkával jí žertem. „Kušuj, až přijdeš na ostrov, tak Tě nechám v plných kaťatech, ani si Tě nepovšimnu“. Oba se bláznivě rozesmáli.
Markéta byla velmi učenlivá a tento kurz zvládla po stránce teoretické za 3 týdny. Potají absolvovala závěrečné zkoušky, ale s tímto osvědčením se na Úřadu práce nechtěla hlásit, předpokládala, že se dostane někam do zahraničí.
„Udělej si také ABDL kurz“ radila jí Emma: „nikdy nevíš, kdy jej budeš potřebovat, určitě se Ti bude hodit“. „Když jsem v tom, tak to absolvuju“ řekla Markéta a i toto učivo zvládla. Zkoušku taktéž absolvovala na výbornou.
Rodičům vrtala v hlavách její bezstarostnost. „Aby z mladické nerozvážnosti neprovedla nějakou blbost“ obávala se mamka. „Ale, kdepak“ říkával táta: „naše Markéta má život ráda“. „To nemyslím, ale, aby nesáhla po drogách“ strachovala se mamka. „To bych poznal podle rozšířených zorniček, pár feťáků jsem v ordinaci měl, tak, vím, co to obnáší“ ubezpečoval mamku táta.
Součástí obou kurzů byla i psychologie, kterou vyučovala Irenka. Ta započala Markétu velmi bavit. „Možná, že byla škoda, když jsem nešla v máminých šlépějích a nestala jsem se psycholožkou“ říkala si. Pak ji napadlo, že by při studiu konvenční psychologie neobjevila tak zvláštní a pohodový svět. Z knihovny si však tajně vypůjčovala psychologickou literaturu, aby měla pohled i z druhé strany. Jednalo se o kusé zmínky, něco o fetišismu a úchylce. Původně se na toto téma chtěla dotázat mamky, ale té by bylo zajisté divné, proč se o tuto problematiku zajímá, raději od tohoto záměru upustila.
Markétě zazvonil telefon. „Neznámé číslo, ale to není z ostrova“ prolétlo jí hlavou. Mám jej zvednout“? Jejím tělem probíhalo zvláštní chvění, jako by tušila, že se jedná o rozhodující momenty v jejím životě. Nakonec jej zvedla. Na druhém konci se ozval příjemný a melodický dívčí hlas. „Dobrý den, tady Enya z Dublinu“. „Co si přejete“? Dotázala se s trémou v hlase Markéta. „Dali mi na Vás doporučení z Ostrova Robinsona Crusoe, prý nemáte práci a tak by jste mi mohla dělat něco, jako asistentku, nebo oper, záleží na tom. Jsem nevidomá a navíc nosím plenky“ vysypala ze sebe překotně dívka. „Možná, že s Vámi mluvila Vaše krajanka Pavla“. Markétě začalo svítat. „Ano, už si vzpomínám“ řekla. Rozhovor byl nyní uvolněný a obě dívky si začaly tykat.
Brzy se Markéta a Enya spřátelily. Markéta jí vypověděla, jak k této problematice dospěla a Enya jí řekla, že jakožto nevidomá pobývala v ústavu pro nevidomé v Dublinu. Rodina o ni nejevila zájem, ale ona se sžila s tamním prostředím. Jednou v 15 letech se jí stala nehoda, kdy se pokadila  a od té doby provozuje hrátky s plenkami. V ústavu je akceptovali, neboť měla k dispozici neutralizační látku IN, kterou si kupovala za vydělané peníze, neboť zde pracovala na počítači, naučila se slušně programovat. Po odchodu z ústavu se kontaktovala s Ostrovem Robinsona Crusoe, založila si zde i virtuální firmu, která se zabývala dovozem indiánské keramiky do Irska.
Enya po krátkém čase nabídla Markétě místo asistentky. Ta jej ochotně přijala. Když tuto informaci sdělila doma, její rodiče byli nadšeni. Milanovi, kterému vše sdělila mezi čtyřma očima se rozzářil úsměv na tváři: „zadečky Tě neminou“. „Ty kecko“ odpověděla mu na to Markéta.
Následovaly přípravy na odlet do Irska. Markéta obdržela pracovní povolení na půl roku. Když jej předložila své zprostředkovatelce na Úřadu práce, ta odfrkla: „no, má to tak někdo štěstí, ale, děvenko, něco se mi na tom nezdá“. „A co pak“? Dotázala se s úsměvem Markéta. „Vy a asistentka, nebudete tam nakonec šlapat chodníky“? „Abyste je nakonec nešlapala Vy“ opáčila klidně markéta. „Ven“! Vskřikla brunátná zprostředkovatelka. oper3.docx„už jdu“ na to s úsměvem Markéta a tiše za sebou zavřela dveře, čímž uzavřela jednu životní kapitolu.

Pokračování příště

8
Srazíky, akce a setkání / Re:konání srazu
« Poslední příspěvek od pyžamáček kdy Leden 21, 2020, 15:27:50 »
Je možné se dostat na místo pomocí veřejné dopravy ( vlak, bus, MHD..)? A popravdě se mi úplně nezamlouvá dávání "fantu"v případě pozdějšího příchodu - příjezd s půldenním předstihem jen abyh někde byl včas mě zrovna moc netěší, a pokud budu plánovat dopravu s příjezdem tak nějak akorát - může se stát cokoliv nepředvídaného - zpoždění, které já nezaviním, nestihnu někde přestup atd.. - mám být za to trestán ? Tak nevím nevím.. - z jedné strany je fajn, pokud někdo vůbec takovou akci uspořádá, z druhé strany riskovat, a nechat se sankcionovat při pomyšlení, že "cesty páně jsou nevyzpytatelné.."
9
Prodám / koupím / hledám / Re:Koupím overal.
« Poslední příspěvek od pyžamáček kdy Leden 20, 2020, 19:30:47 »
Ahoj, napsal jsem ti SZ, když tak se ozvi, Lukáš
10
Prodám / koupím / hledám / Re:Japonsko kalhotky
« Poslední příspěvek od djwiktor kdy Leden 20, 2020, 09:08:57 »
Tiez som toto nepochopil.  Prameni to asi z toho co pisal, a co je bohuzial pravda, ze na tomto fore zacali byt striktne pravidla - vela z nich opodstatnene bohuzial.
Kazdopadne v jeho pripade tomu nerozumiem, stacilo predsa hodit rec s adminom a bolo by to v pohode - ved kolko ludi ma moznost ziskat nieco z japonska, mat tam prostrednika?  Skoda no :(
Stran: [1] 2 3 ... 10