abdl.cz

Abdl => Příběhy => Téma založeno: raulik Června 22, 2019, 18:44:23

Název: Banan - ode dnes kazdemu, kdo...
Přispěvatel: raulik Června 22, 2019, 18:44:23
Zdar,


ode dneška platí pravidlo, že jakmile se v příběhu objeví :


- jakýkoliv náznak sexu či zneužívání nezletilých
- náznak fyzických poškození těl - myšleno různé amputace (jako v již smazaných pár příbězích)
- jakýkoliv náznak navádění k čemukoliv nezákonnému
- reálně mě nenapadá co dále zakázat, nicméně je asi jasno, že ani určité náznaky prostě trpět nebudeme


Autor bude ihned odměněn banánem na cestu. Příběhy číst nehodlám, a proto se držte na uzdě sami, jakmile zjistím, že ne, bude ban - bez upozorňování či diskuzí.
Název: Re:Banan - ode dnes kazdemu, kdo...
Přispěvatel: luba Června 22, 2019, 20:24:22
Ahoj.
Psaní mne velmi baví, rád bych nadále vydával a proto se ptám, zda klauzule o sexu se týká jen nezletilých, nebo i toho, když v příběhu bude sex dvou mladých dospělých  a svéprávných lidí?
Děkuji za odpověď.
Název: Re:Banan - ode dnes kazdemu, kdo...
Přispěvatel: raulik Června 22, 2019, 20:44:55
Je to jednak otazka legality (zneuzivani deti, neplnoletost apod) a druhak otazka jisteho vkusu (zmrzaceni cloveka a nechutnosti s tim spojene).
Název: Re:Banan - ode dnes kazdemu, kdo...
Přispěvatel: chlapeček Června 22, 2019, 22:46:18
Platí to ode dneška? Tak co bude s příběhy  před tím když byl základ jiný a pokračování taky ?
Název: Re:Banan - ode dnes kazdemu, kdo...
Přispěvatel: raulik Června 22, 2019, 22:50:03
Plati to spesl pro tebe - viz obsah pribehu, ktere jsem dnes smaznul - takze bych se byt tebou moc neozyval.
Název: Re:Banan - ode dnes kazdemu, kdo...
Přispěvatel: Kejklir Června 23, 2019, 13:02:28
Raulíku sorry, musím reagovat i za cenu banána. Tvá zmínka o jednom příběhu zde, kde byli usekané nohy mě fakt rozesmála. Ježíš to byla taková p...vina.Když si vzpomenu na reakcii toho fiktivního ubožáka, tak se musím smát. Jak to bylo?
„Ne moje nohy, vy svině.“ A vzápětí v další větě bylo, jak se usmívá, když sociální pracovnice znásilňuje jeho ošetřovatelku.
Ona ta fantazie je někdy strašná, ale i tak bych to zařadil do úsměvného hororu. Za mě však jsem byl rád, když se to utlo, protože si neumím představit běhajícího psa v plenkách, majícího lidskou hlavu.
Sorry já musel reagovat..  ;D ;D ;D ;D
Název: Re:Banan - ode dnes kazdemu, kdo...
Přispěvatel: raulik Června 23, 2019, 13:47:53
Neni zac se omlouvat. Primarne v tomto vlakne resim zakon. Autor je budto dospely clovek a pak si je vedom, ze mozna jsou nejake zakony (nemluve o moralnim zakonu), nebo je to decko, ktery zde na tomto webu nema co delat.

Tohle, co pises, byla vsak otazka vkusu. Nevim, co ma mel ten pribeh spolecneho s ABDL, vyjma toho, ze byl v plenkach jako mimino. Hranici fyzickeho poskozeni s trvalymi nasledky tohle forum prekracovat nebude, at je to natvrdo, nebo v naznacich. Ja cetl z cele povidky nahodou par vet, nicmene posleze jsem procetl vic a nestacil se divit. Autorovi bych doporucil lecbu - coz myslim vazne, a take jsem doporucil, at publikuje jinde. Nestalo se tak - budto ho taky smazli, nebo se k tomu ani neodhodlal.

Tento web je zde proto, aby pomohl lidem se s tim vyrovnat, pripadne aby si jini lide mohli udelat obrazek o tom, co abdl je. Asi to dal nemusim rozmazavat, jakej obrazek by si po precteni teto povidky kdo udelal.
Název: Re:Banan - ode dnes kazdemu, kdo...
Přispěvatel: Tomasek666 Června 23, 2019, 14:56:41
Souhlasím z Raulikem příběh který byl smazán byl dost drasticky , a hold si musíme uvědomit že zde jsou i dětí ,kteří se sem dostaly na ukor falešných informací a moho toto použit i v životě což není zrovna dustojné
Název: Re:Banan - ode dnes kazdemu, kdo...
Přispěvatel: abdlskretik Června 25, 2019, 00:11:19
doufám že to naplatí u forem třeba plácaní po plence nebo dávání na zadeček ale jinak také soulasím
Název: Re:Banan - ode dnes kazdemu, kdo...
Přispěvatel: chlapeček Června 25, 2019, 08:11:48
Dobře,  omlouvám se , že jsem tolik přestřelil.  Příběh jsem začal prepisovat a vše co je zde zmíněné jsem smazal . Chci se , ale taky zeptat na to naplácání na zadek zda i tam to platí .
Název: Re:Banan - ode dnes kazdemu, kdo...
Přispěvatel: rejden Června 26, 2019, 20:08:38
Nemůžete prostě psát o dospělých lidech? Je to ADULT baby. Nechápu proč máte tu potřebu.

EDIT: Dokážu si prostě představit že se zakáže psát o nezletilých ve spojitosti s ABDL. Proč by to tu mělo být? Vždyť ani ta regrese není nijak závratná, pokud se puberťák vrátí jakkoliv do dětství je to pár let.
Název: Re:Banan - ode dnes kazdemu, kdo...
Přispěvatel: jane Června 26, 2019, 21:58:23
Souhlasím plně s rejdenem.
Navíc si myslim, že třeba třináctileté děcko ani adult baby být nemůže.
Název: Re:Banan - ode dnes kazdemu, kdo...
Přispěvatel: Iloveplenky Června 27, 2019, 01:26:28
Třeba mě se více líbí když se píše o někom komu je třeba 15.
Název: Re:Banan - ode dnes kazdemu, kdo...
Přispěvatel: rejden Června 27, 2019, 08:18:56
Jenomže člověk kterému je 15 nemá ani tak silný dopad abdl a pritom conse tyce třeba závislosti na rodičích je na tom člověk co má 15 a 18 ohromně podobně pokud studuje. To ještě není hotová ani střední, pořád může mít maximálně brigádu nebo práci přes léto. Žije u rodičů a nic moc se nemění, akorát už to v podstatě není dítě. I když v 18 jsou to všechno ještě mláďata.
Název: Re:Banan - ode dnes kazdemu, kdo...
Přispěvatel: Iloveplenky Června 27, 2019, 09:38:28
Mě je třeba 18 tak mi věk 15 přijde bližší než kdyby tu byl příběh o někom kdo už nechodí do školy, komu je 25 a po většinu času pracuje
Název: Re:Banan - ode dnes kazdemu, kdo...
Přispěvatel: Iloveplenky Června 27, 2019, 09:39:46
Nejsem AB ale spíše DL, a to už od čtrnácti let.
Název: Re:Banan - ode dnes kazdemu, kdo...
Přispěvatel: 13jh02 Června 27, 2019, 15:41:10
Ty hranice jsou někdy těžko uchopitelné. Něco je povolené/zakázané od 15, 18 či 21 let. A v případě ABDL je těžké najít ten správný mix. V každém případě souhlasím, že pravidla stanovená jak legislativou, tak správci se musí dodržovat. Máte-li pochybnosti, není nic snazšího, než to zde prokonzultovat. Myslím, že je zde dost rozumných lidí, co ochotně poradí.

Pěkné příběhy mohou být i bez násilí či donucování...
Název: Re:Banan - ode dnes kazdemu, kdo...
Přispěvatel: janam3 Července 01, 2019, 08:40:29
Vidím, že máte můj příběh stále v živé paměti.
Název: Re:Banan - ode dnes kazdemu, kdo...
Přispěvatel: Tyrion Července 02, 2019, 00:49:28
Já tady teď budu za ďáblova advokáta... Ale když pravidla, tak pravidla...

Určitě to není všechno. Taky jsem si všiml, že se to podobně řešilo už před bezmála patnácti lety, heh: https://abdl.cz/index.php/topic,274.msg2074.html#msg2074 ... A teď jako co s tím, jsou to prostě často dobrý povídky, jenom už se podle mě nevejdou do pravidel. A pochybuju, že by měl někdo práva a čas to přepsat.

Osobně si pohrávám s myšlenkou nějaké necenzurova(tel)né publikační platformy, přesně pro tyhle texty, ale to se snadno řekne a hůř udělá.
Název: Re:Banan - ode dnes kazdemu, kdo...
Přispěvatel: 13jh02 Července 02, 2019, 13:42:49
Možná to zaznělo v jiném tématu ... Asi nejvhodnější je vyhnout se přímému uvedení věku. U většiny příběhů by pak nebylo poznat, kolik je hrdinovi let a podobné debaty by byly bezpředmětné. Dohadům se díky zaměření nikdy nevyhneme, ale i můžeme argumentovat AdultBaby - tedy dospělých, kteří se vciťují do rolí dětí. Asi by také pomohlo nezmiňovat konkrétní produkty, ze kterých je patrná nezletilost - např. pampersXX, které dospělý uživatel těžko navlékne.

Co se týká různých nucení, je to hrozně obtížné. V některých dějích lze vypozorovat buď výslovný souhlas, či tichý souhlas. To bych toleroval. Ale sadopraktiky, kde je oběť nucena do něčeho, co vyloženě nechce s možnou zdravotní újmou bych ponechal specializovaným serverům, případně do speciální sekce "ověřených uživatelů", kde je zaručena plnoletost (např. těch, co prošli srazy, příp. jej poznali moderátoři/modří osobně).

U újmy na zdraví je zase na zvážení, zda k újmě došlo při nehodě, nebo bylo záměrné. Záměrné se mi nelíbí. Ale např. jako důsledek nehody může být akceptovatelné s následným vyrovnáváním se s následky. Z tohoto pak mohou vzniknout dost silné příběhy, které i přes drastičnost děje nikoho neurážejí.
Název: Re:Banan - ode dnes kazdemu, kdo...
Přispěvatel: Pan J2 Července 06, 2019, 20:19:44
Tak teď úplně nevím. Pokud bude v příběhu prsatá zdravotní sestřička s hlubokým výstřihem tak už je to taky náznak sexu a Terminátor mi zaklepe na dveře nebo jak?
Název: Re:Banan - ode dnes kazdemu, kdo...
Přispěvatel: raulik Července 09, 2019, 10:45:03
Prosim, muzete to Panu JS nekdo vysvetlit ? Na tohle opravdu nemam.
Název: Re:Banan - ode dnes kazdemu, kdo...
Přispěvatel: jane Července 09, 2019, 11:42:59
Nechci nikoho urazit, ale přijde mi, že tu tak čtvrtina lidí neumí číst. :D Jasně se píše, že se to týká NEZLETILÝCH, tj. lidé pod 18 let.
Název: Re:Banan - ode dnes kazdemu, kdo...
Přispěvatel: antiginda Července 13, 2019, 13:28:51
Nu tak tady budeme psát jenom o lidech 18-65 let a jen a pouze o tom že nasadil pochcal posral vyhodil. 4 slova konec příběhu stačí tečka. když už tady máme zavádět socialismus tak ať to fičí.
A co tak zakázat příběhy úplně, tím se vyřeší všechno.
Ještě nějaké další vtipné příspěvky ? - edit by raulik
Název: Re:Banan - ode dnes kazdemu, kdo...
Přispěvatel: kajal Července 13, 2019, 22:47:23
Možná to bude od "nováčka" trochu drzé pustit se do poučování zběhlých matadorů, ale nedá mi to.
Jsou tu určité oblasti, které jsou prostě tabu, už jen proto, že si nemůžeme dovolit chybu, pokud jsem si povšiml, tak česká společnost je stále uzavřená některým věcem, ne zcela chápe některé věci. Pokud si pamatuji, když vyšel jeden článek na téma AB/DL v tzv. hlavní proudu (dovolil jsem si překlad z angličtiny, ať máme taky českou terminologii), tak tehdy se pod tím lidé vyjadřovali dost "nepříjemně", když budu eufemistický, prostě nebyli a nevím, jestli jsou, připraveni přijmout tohle jako součást společnosti. Ať se vám to líbí nebo ne, tak tančíme v minovém poli. Proto i já osobně uznávám, že dva z příběhů, které jsem "napsal" jsou v šedé zóně, a proto bych byl raději, kdyby byly smazány (důvody: v obou se dá mluvit buď o mentální regresi nebo o alternaci osobnosti, nejsem si jistý na kolik je tohle akceptovatelné...; jména přihodím později, teď si je z hlavy nevybavím).
Teoreticky by se mohl aktér vyskytovat pod věkovou hranicí 18 let, ale za dané situace, je lepší těch 18+, a když už se tu někdo zmínil o hranici pod, tak tam jsem na anglo-amareckých fórech termín teenage baby, ale z hlediska zdravého rozumu bych raději nezacházel pod hranici 15 let, už tam je to u aktéra takového příběhu sporné...