abdl.cz

abdl starší - jen převedeno z minulého fóra, zamčeno => Příběhy => Příběhy na téma: Adult Baby, Teen Baby, Little Girls => Téma založeno: petra Červen 28, 2014, 18:12:10

Název: Pátek jako miminko
Přispěvatel: petra Červen 28, 2014, 18:12:10
Je mi 25 a nošení plenek jsem jako malá nesnášela, ale asi před 2 roky jsem brouzdala internetem a narazila jsem na různá abdl videa. Začalo se mi líbit nošení plenek, ale nebavilo mě to nosit samotné. Proto jsem začala hledat nějakou maminku, která by se o mě třeba jen na víkend postarala. Našla jsem ji! Začala jsem si psát  s Dominikou, které je 40 a moc ráda se stará o adult. Domluvily jsme se, že bych za ní na víkend přijela. Blížil se ten osudný víkend, v pátek ráno jsem si zabalila nejdůležitější věci a jela jsem na vlak. Cesta trvala asi 2 hodiny. Ve vlaku se mi úplně třásly nohy, byla to moje 1. zkušenost.. co když něco udělám blbě...  Vlak zastavil a já pomalu vystoupila. Když v tom sem ji uviděla! Mávala na mě vysoká dlouhovlasá bruneta... Nastoupila jsem k ní do auta. V autě se mě ptala na různé otázky, když v tom jsme zasatvily před malým baráčkem na konci vesnice.  Od chvíle co jsem vkročila do domu, jsem nemohla mluvit. Dominika mě vzala a položila na postel. Dala mi plenku, dudlík, čepičku na hlavičku, dupačky, botičky a rukavičky. Cítila jsem se být jako správné miminko. Dala mi dokonce i nové jméno, teď jsem byla Prdelka... Posadila mě na židličku, vytáhla v lednice přesnídávku a začala mě krmit. Byla jsem celá vzrušená, neudržela jsem se a počůrala jsem se do mé plenky. Maminka to bohužel poznala, vzala mě ze židličky a šla mě nahoru do ložnice přebalit. Jelikož byl už večer, uložila mě ke spánku do její velké postele. Byla jsem tak unavená, že jsem hned usnula. V sobotu mě nakrmila, přebalila, pak si se mnou chvilku hrála. Kolem 11. mi řekla, že náš víkend skončil. Já jsem se oblékla a jela domů :)

Ps: Tenhle příběh je skutečný a opravdu se stal mě :)
Název: Re: Pátek jako miminko
Přispěvatel: gumplík Červen 28, 2014, 22:21:42
Jé tak to jsi se poměla,já bych taky za ní rád přijel.Nedala by jsi mi na ni kontakt?Plosím.
Název: Re: Pátek jako miminko
Přispěvatel: nobody Červen 30, 2014, 12:02:49
Taky prosim o kontakt, a taky odkud cca je.
Název: Re: Pátek jako miminko
Přispěvatel: boy_in_nappies Červen 30, 2014, 22:34:48
Asi si někdo nevšiml, že je to v sekci příběhy... A tudíž je to jen virtuál... hoňka za monitorem...
Název: Re: Pátek jako miminko
Přispěvatel: Bibinko Červenec 01, 2014, 17:19:28
No a já se bál, že do toho už nikdo nerejpne...

Kdo ví co to vlastně je ??? Vím kdo to ví... AUTOR/KA
Je mi divné, že ještě nikdo nenapadnul autora/ku ohledně pohlaví... Chi chi chi
Název: Re: Pátek jako miminko
Přispěvatel: nobody Červenec 01, 2014, 19:54:37
to jsme nechali tobě  :?
Název: Re: Pátek jako miminko
Přispěvatel: Tropix Červenec 05, 2014, 23:15:58
Taky mám pocit, že pohlaví bude ve skutečnosti trochu jiné ... Ale spíše si to všichni myslíme proto, protože ABDL / DL holek je tu tak málo, že se všechno, co je od holky, zdá, jako fake. Například jsem si tu nedávno pomocí SZ psal (a nejen psal) s jednou velmi příjemnou holčinou, kterou tady 99 % lidí odsoudilo k mužskému pohlaví :)
Název: Re: Pátek jako miminko
Přispěvatel: Bibinko Červenec 06, 2014, 09:04:37
Právě proto a z těchto důvodů, již "předem varuji", před případnými pokusy a výlevy na toto téma...

BUDU NEKOMPROMISNÍ !!!