abdl.cz

Abdl => Plenky => Téma založeno: cesestka Května 03, 2026, 13:07:35

Název: plenky z TEMU
Přispěvatel: cesestka Května 03, 2026, 13:07:35
Koupil si někdo nějaký plenky na TEMU? Pokdu nao napiště hodnocení.
Díky.
Název: Re:plenky z TEMU
Přispěvatel: Rudlla79 Května 04, 2026, 10:05:54
Díval sem se na ně ale ještě sem je nekupoval.  Ale kupoval sem ochranné PVC kalhotky  M a ty byly malí a když sem koupil vel. L tak sem se do nich vešel 3x .  Hlava mi nebere to jejich číslování.
Název: Re:plenky z TEMU
Přispěvatel: gxl Května 05, 2026, 15:04:14
Po zkušenostech s "čínskými" e-shopy bych se tomu radši vyhnul. Jo občas dorazí přesně to co člověk čeká a objednal si, a jindy zase úplný nesmyl. Ceny jsou mnohdy velmi lákavé, ale po zkušenostech viz kalhotky výše, radši kontaktuji české výrobce kteří vždy velmi rádi a ochotně pomůžou a doporučí nejlepší variantu. Viz třeba obchod needo.cz, in-tex.cz, mmmm.sk atd... Teď hodně nakupuji na https://eu.nru.co.uk/ mají poštovné po EU zdarma a jiný sortiment než na mmmm.sk. Můžu taky doporučit: https://aposbrno.cz/146-inkontinencni-spodni-pradlo