Poslední příspěvky

Stran: [1] 2 3 ... 10
1
Hlavní nádraží / Re:"Dětská" vůně
« Poslední příspěvek od boy_in_nappies kdy Včera v 20:14:05 »
Jo mají toho spousta dobrýho
2
Hlavní nádraží / Re:ABDL level
« Poslední příspěvek od tretioko kdy Včera v 17:39:07 »
Mi tyhle škatulky moc nejedou.

Sice používám dudlík na spaní skoro každou noc, relativně často si dám džus, icetea nebo aquarius do flašky, ale plínky jen velmi příležitostně.

Už dlouho ne, ale jednu dobu jsem se často scházel s jednou ženou, kterou to bavilo asi tak, jako to baví i mě samotnýho.

Mojí ex. jsem tohle "ukázal" a dopadlo to hodně zle - zničila mi život. Takže postoupit do kategorie expert nebo master se mi už moc nechce. I když... Moje máma i ségra asi pořád vědí, že před 25 nebo více lety jsem měl doma nějaký dudlíky a flašky, nicméně o tom se nikdo z nich nezmiňuje. Možná na to zapomněly, byť o tom dost pochybuju - ale je to tak správně. Ségra by to asi pochopila, ale já nevidim důvod, proč bysme se v tom měli znova po tolika letech babrat. Máma by to asi nepobrala... I když... mám určitý indicie, že jsem svoje spády zdědil po fotrovi, ale ani to už nezjistim a ani mě to nezajímá - nic by mi to nepřineslo. Vrtat se v intimnostech mojeho rodičovstva fakt nemám zapotřebí.

A slovo nováček mě uráží, protože v tom jedu nemálo desítek let.
3
Hlavní nádraží / Re:ABDL level
« Poslední příspěvek od spida kdy Včera v 16:08:37 »
Jsem Expert,

Neříkám na potkani že jsem ABDL ale pokud přijde řeč na sex a neřesti tak se přiznám. Nestydím se za to kdo jsem. A přeji aby jste do tohoto stavu došli všichni.
4
Hlavní nádraží / Re:ABDL level
« Poslední příspěvek od Miško kdy Včera v 13:55:29 »
Podnikavý nováčik až odvážny nováčik. Keď som "začínal" mnohé veci neboli, doslova som experimentoval pokus- omyl. V súčasnej dobe (teraz, tento moment) je to na jednej a tej istej úrovni. Dokedy? Všetko ukáže postupom času samotný čas.
5
Hlavní nádraží / Re:"Dětská" vůně
« Poslední příspěvek od martinpcz kdy Včera v 13:11:57 »
Přípravky a zboží od Eurona můžu jen doporučit. Sám používám aviváž a prášek na praní, tekuté mýdlo na ruce od Eurona Cerny.
6
Hlavní nádraží / Re:"Dětská" vůně
« Poslední příspěvek od boy_in_nappies kdy Prosince 09, 2023, 23:44:15 »
Mě se nejvíce líbí tato řada. Můžu nabídnout 15% slevu, kdyby někdo chtěl

https://www.euronabycerny.com/c/19/go-spunky
7
Hlavní nádraží / Re:"Dětská" vůně
« Poslední příspěvek od Miško kdy Prosince 09, 2023, 20:42:05 »
Samotná detská vôňa je príjemná (je to vlastne vôňa kozmetiky). Zatiaľ mám skúsenosti s púdrom a šampónom. Ako by som reagoval neviem....
8
Hlavní nádraží / Re:inkontinentní vs.AB/DL
« Poslední příspěvek od jarda kdy Prosince 09, 2023, 04:11:41 »
Je to pravda já trpím taky inkontinenci a stydím se za to dělám vše pro to abych to skryl ale poslední dobou už na to kašlu
9
Příběhy / Re:Miško
« Poslední příspěvek od Miško kdy Prosince 08, 2023, 21:36:14 »
Chcem čitateľov tohto príbehu upozorniť že tento diel je nateraz posledný. Dielo píšem ako jeden veľký príbeh už nie po častiach. Až bude hotový (netrúfam si odhadnúť kedy) pridám pokračovanie. Chce to veľa času a nápadov niečo stvoriť. Zatiaľ ďakujem za priazeň, ktorú ste venovali týmto riadkom.
10
Hlavní nádraží / Re: inkontinentní vs.AB/DL
« Poslední příspěvek od Miško kdy Prosince 08, 2023, 18:18:44 »
Pripájam sa aj ja.  Nie ja sa za čo hanbiť, alebo skrývať. Treba prijať veci také aké sú. Aj život si treba "troška spestriť".
Stran: [1] 2 3 ... 10