abdl.cz

abdl starší - jen převedeno z minulého fóra, zamčeno => VIP Sekce => Klábosení mezi VIP => Téma založeno: nobody Prosince 07, 2014, 05:54:53

Název: hypnoza
Přispěvatel: nobody Prosince 07, 2014, 05:54:53
chtel jsem se optat jestli uz nekdo zkousel tuto metodu ??
Název: Re: hypnoza
Přispěvatel: PetrMyslivec Prosince 08, 2014, 18:59:37
To je zase hodně složité a velké téma, alespoň pro mně :) - takže na začátek řeknu, že já osobně s hypnózou (klasickou) zkušenosti mám - věřím na to a byl jsem ji několikrát podroben (dobrovolně, jinak to ani nelze)... asi tě zajímá určitě hypnóza z našeho tématu, třeba taková, kdy se dají projevit trochu větší sklony AB/DL, kdy se třeba někdo začne chovat opravdu jako dítě, pomočovat se, nebo třeba zženštileji, jako "sissy" - taky si myslím, že to není větší problém, i když s tím zkušenosti zatím nemám a pravda je taková, že z tohoto mám asi i respekt, ale je dobré se podívat, co hypnóza vlastně je, protože hypnotizováni jsme vlastně neustále, ať je to reklamou v televizi a jinde, v populární hudbě, nebo především ve škole, kde jsme k tomu přímo učeni, takže hypnóza je především o upření pozornosti na jednu jedinou momentálně nejdůležitější věc, tu přenést do podvědomí a pak ji nevědomě praktikovat, což právě může být lehce zneužitelné tou reklamou a podobně. Není to tedy takové, že by při hypnóze člověk spal, ale je ve stavu maximální pozornosti a "programuje" se a myslím si, že programovat se dá opravdu cokoliv, záleží na jedinci, zda to chce, věří tomu a dokáže se tomu poddat - je submisivní. Násilně někoho zhypnotizovat nelze.
Název: Re: hypnoza
Přispěvatel: nobody Prosince 10, 2014, 20:24:24
Dekuji za podrobne vysvetleni. Slo mi o to , jestli je mozne pomoci hypnozy udelat presny opak. Treba se "zbavit" tohoto problemu. Ze by clovek ztratil zajem o tuto problematiku.

diky