Poslední příspěvky

Stran: [1] 2 3 ... 10
1
Hlavní nádraží / Re:korektor
« Poslední příspěvek od luba kdy Včera v 21:58:16 »
Ahoj.
Já bych se toho ujal, napiš na sz.
2
Hlavní nádraží / Re:korektor
« Poslední příspěvek od nobody kdy Včera v 21:21:26 »
to se nenajde nikdo ?? cekal jsem aspon 2 - 4 lidi ze budou ochotni projet korekturu (sloh i gramatiku) , ale ozvala se jen jedna osoba.  :'(
3
Vítejte na tomto webu / Re:Nováčči, koukejte se představit
« Poslední příspěvek od MissWetPants kdy Včera v 14:54:33 »
Ahoj,

je mi 32 let a jsem holčička, co se ráda nechá přebalovat (ale i si ráda hraje a dívá se na pohádky), ale vzhledem ke své zálibě ve výměně rolí i hodná Paní na hlídání, co přebalí a postará se o svého chlapečka:-)
K zálibě v plínkách jsem se dostala až celkem nedávno, moc dlouho jsem se hledala, ale tohle je konečně ono:-)
4
Prodám / koupím / hledám / Re:Prodám Molicare classic L
« Poslední příspěvek od fruitr kdy Včera v 13:22:36 »
Na ty co nedostane tak mohou koupit v obchodě Molicare slip, jediny rozdil je ze jsou modre ;)))
5
Prodám / koupím / hledám / Re:Prodám Molicare classic L
« Poslední příspěvek od DLTom kdy Včera v 13:00:15 »
Při odběru vic jak jeden kus sleva 100 Kč.  Proto mi piste rovnou do zprav kolik baliku chcete.
6
Převratná novinka / Re:Adélčin dětský tábor 11
« Poslední příspěvek od Iloveplenky kdy Červenec 19, 2018, 21:34:54 »
Pěkný příběh, nemohu se dočkat pokračování.
7
Prodám / koupím / hledám / Re:Prodám Molicare classic L
« Poslední příspěvek od DLTom kdy Červenec 19, 2018, 19:54:32 »
30Ks jako v každém balíku a 500kč za jeden.
8
Převratná novinka / Adélčin dětský tábor 11
« Poslední příspěvek od luba kdy Červenec 19, 2018, 17:54:23 »
Adélčin dětský tábor 11, Velké drama


Bylo krásné slunečné dopoledne. “Pokud počasí dovolí, půjdeme odpoledne k vodě a na lodičky“ navrhl Petr. „Hurá“! Zajásaly děti. “Ať žije Petr” ozvalo se z dětských hrdel. „My s Ondrou a Honzou teď zajedeme nakoupit pro náš tábor, doufám, že to tady nepobouráte“ opět žertoval Petr. „Neboj, my na ty rošťáky dohlídnem“ řekla Hanka. „Jací rošťáci, od doby, co tady není Vébr, tak je to tu v pohodě a tady Olin se ukázal, jako ten nejlepší kámoš“ řekl Lojzík. „Ty, Petře, tak si představ, Vébr mi volal a vyhrožoval, že má pistoli, že nás tady postřílí, pěknej vůl, co“? „To, jo“ řekl Petr a zasmál se.
Také Emma s Alexem se rozhodli, že si vypůjčí vůz a projedou se po okolí. „Adél, ne, abys tady dělala bordel“ řekla škádlivě Emma. Adélka ji na rozloučenou přátelsky plácla po zadku. „Co se škádlívá, rádo se mívá“ zarecitovala Jana. V táboře panovala pohoda a veselí.
„Ty, Petře, mě se ten Vébr nějak nelíbí“ řekl Ondra. „Nesejčkuj, to on tak vyhrožuje“ řekl mu na to Honza. Petr řídil a měl divný pocit, jako by jej svírala zlá předtucha. „Nevím, ale mě se ten kluk taky nelíbí, vidíte, co dělá starej Vébr“ řekl zamyšleně od volantu Petr. „Máš sice pravdu, ale, aby nás tady postřílel? To by bylo snad příliš fantastické, nezdá se Ti“? Pochybovačně řekl Ondra. „Tak to kluci vypusťme z hlavy, věnujme se nákupům, jednak pro tábor a taky, co chtějí jednotliví členové a vedoucí od nás přivézt z města“ opět doložil Petr.
V táboře panovala dobrá nálada, Adélka seděla s Terezkou a Pavlou na lavičce a všechny tři se opalovaly. „To je nádherně“ pochvalovala si Adélka. „Jsem moc ráda, že jsem sem jela“ na to Pavla. Přišla za nimi Renatka a usedla vedle nich. „Tak, co, Renatko, už se tady nebojíš“? Dotázala se jí Terezka a vzala ji na klín. „Ne, tady díky Adélce už ne“ a mile se na holčičku usmála. „Ta bojovka to ve mě zlomila, to bylo to nejdobrodružnější z celého tábora, však sis dobře vedla Adélko“ opět řekla Renatka. „Ta bojovka byla suprová, teď už mne žádné další dobrodružství nečeká“ řekla Adélka a slastně se protáhla. „To sluníčko tak krásně svítí, odpoledne půjdeme k vodě“ dodala ještě. „Nezapomeň si vzít plavky s těma těsnejma gumičkama“ radila jí Pavla. Dívky včetně Adélky se srdečně rozesmály.
Olin, Slávek a Standa si házeli s míčem. „Seš dobrej, Oline“ řekl Standa. „Co Tvůj táta, jak se mu líbí v Rakousku“? Dotázal se se zájmem Slávek. „Ale, jo, má to tam dobrý“ řekl hoch. „seš fakt kámoš, navíc, Tvůj táta ten dort uhradil“ pochvalně řekl Slávek. „Ano, také mi právem vynadal“ řekl Olin. Pak ještě dodal: „stejně to byla kluci pitomina“.
„Ty sketo, tak jsem tady“ ozvalo se za jeho zády“. Ohlédl se a spatřil Karla Vébra. „Tak jsem tady, zrádče a jak jistě víš, zrádcové se popravují“ řekl Karel a ke zděšení všech se v jeho ruce objevila pistole. Olin se dal na útěk. „Neblbni, to je jenom hračka“ se smíchem řekl Slávek. „že hračka“? Posměšně si odfrkl Karel. V tom bylo slyšet cvaknutí závěru pistole a záhy zazněl výstřel. Olin se zastavil v běhu a nevěřícně zíral před sebe. Následovala druhá rána. Chlapec se s nářkem zhroutil k zemi“. „Cos to udělal“ zvolal zděšeně Slávek. „Tenhle brzo zdechne a teď mne oba poslouchejte, jste mými rukojmými, tahle pistole není žádná hračka, jak jste se mohli přesvědčit. Jestli uděláte sebemenší pohyb, zastřelím vás oba, jako divoké kachny, tak si to dobře rozmyslete
„Jů, kluci střílejí z kapslovky“ vypískla radostně Adélka: „to se tam půjdu podívat“ a již šla. Slyšela tuto malou skupinku dětí, šla za hlasy. „Co se tady děje“? Zvolala radostně. „Nechoď sem“! Vykřikl Slávek. „Drž hubu, nebo Tě taky voddělám, jak tamtoho“. „Olin je asi mrtvej“  stačil ještě říci Standa. Adélce ihned došlo, co se stalo, že Karel Vébr má pistoli. Na dokreslení hrůznosti situace se ozval slabý Olinův nářek. „Ten už dodělává“ konstatoval Karel. Adélka užasla nad tím, jak může být někdo tak krutý, snědení dortu, její vhození do louže brala ještě, jako klukovinu, ale tady jde o vážnou věc, o životy . Kolena se jí podlomila, věděla, že je třeba neprodleně jednat, ale, co udělat, aby tím nikoho neohrozila? „Ty, Karle“ zapředla s ním hovor. „Co chceš? Vypadni, za chvilku tady budou jatka“ zasyčel nenávistně Karel. „chci Ti něco nabídnout“ pokračovala se stísněným hlasem Adélka. „Co Ty mi prcku můžeš nabídnout“ rozchechtal se Karel. „Jen nech být, vyměním sebe za tyhle dva kluky“ nabídla se Adélka, její hlas byl již pevnější. „Co bych z Tebe měl, Ty škvrně“ řekl posměšně Karel. „Jsem částečně z Ostrova Robinsona Crusoe, pokud bys mne vzal, jako rukojmí, mohl bys dostat i nějaké výkupné“. „Ty seš teda formát, Adél, víš, co riskuješ“? „Ano, vím, pusť prosím Tě ty dva kluky“. Slávek a Standa zůstali zaraženě stát. „Tak, upalujte, vy dva poserové, tadyhle ta holka vám právě zachránila ty vaše mizerný životy, chtěl jsem vás oba za chvíli voddělat, ale tadyhle za tu dostanu milion Doláčů a ještě letenku do Karibiku, tak, upalujte, než si to rozmyslím“.
Adélka vycítila z Karlova rozvášněného hlasu, že jeho pozornost s vidinou tučného výkupného ochabuje a je třeba rychle jednat. „Teď, nebo nikdy“ řekla si a počala rychle jednat.
To, co se následně stalo bylo dílem okamžiku. Adélka sklonila hlavu, rozběhla se proti Karlovi a vší silou mu vrazila hlavou do břicha. Následoval kopanec do rozkroku. Karel zařval, leknutím upustil pistoli, která s třesknutím dopadla na kámen. „Kluci, odkopněte ji, ať na ni nedosáhne“! Zvolala hlasitě Adélka. „Ty zmije“ zasyčel Karel a prudce jí stiskl hrdlo. Slávek na nic nečekal a běžel za vedoucími, kterým v chvatu vše vylíčil. „To snad ne“! Zvolala zděšeně Jana. „Olina zabil“ dodal ještě chlapec.
Adélka se se svým protivníkem rvala, ale ten ji držel za hrdlo. Dívka lapala po dechu a pomalu jí docházel vzduch. „Tohle mi zaplatíš“ řekl Karel. Adélka se již nebránila, slyšela hučení v hlavě. V tom pocítila teplo v rozkroku a došlo jí, že čůrá. Po chvíli se i pokadila. „Seš pěkně podělaná, ale všecka čest, nesmrdíš, to je divný“ slyšela jako by z dálky. Po chvíli ji obestřela temnota.
„Adélko, už je dobře“ slyšela nad sebou čísi hlas. Skláněly se nad ní Hanka, Terezka, Pavla a Lenka. „Kde to jsem“?“V táboře, kluci přemohli toho Vébra“ informovala holčičku Pavla. Adélka slyšela jekot sirény. „Záchranka“ došlo jí. V době, kdy Karel škrtil Adélku, přiběhly vedoucí se skupinkou kluků, zpacifikování útočníka bylo dílem chvíle. Ten byl svázán provazy a zuřivě řval.
„Tak, co ještě potřebujeme nakoupit“? Tázal se Petr svých dvou kamarádů, když v tom zazvonil jeho mobil. Na jeho druhém konci byla Hanka, která mu vše vylíčila. „To je hrozný, tak si kluci představte, že mladý Vébr vzal tátovu pistoli a ohrožoval náš tábor, dokonce zranil Olina a Adélku málem uškrtil, již ho zpacifikovali, ale jsem z toho špatnej“ řekl Petr a strašně zbledl. „Mám převzít řízení“?Dotázal se starostlivě Ondra. „Ne, to zvládnu“ řekl Petr a hlas se mu chvěl. Oba nasedli, vůz se rozjel k táboru.
„Ten hoch bude v pořádku, sestři, dobře jste si vedla při jeho záchraně, průstřely levé ruky a nohy, ztratil hodně krve, také utrpěl šok“ sděloval Lence diagnózu lékař záchranné služby. „Je mimo nebezpečí života, ale pro jistotu jsem povolal vrtulník“ a již bylo slyšet hukot motoru vrtulníku záchranné zdravotnické služby.
Petr s ostatními dvěma hocchy dorazil do tábora. „Co se tady pro boha stalo“? „Vébr přijel s pistolí, ostatně, zde je“. Ten se zmítal v provazech a u úst se mu objevovala pěna. Petr o něj ani pohledem nezavadil. Rozběhl se k Olinovi, kterého nakládali do vrtulníku. „Bude v pořádku“? Dotázal se záchranáře. „Bude, hned ho převezeme do nemocnice a dáme mu transfůzi“.
Vrtulník se vznesl do vzduchu. A opět byly slyšet syrény, tentokrát policejní. Do tábora přijelo několik policejních vozů. „Chlapče nešťastná, cos to proved“ řekl směrem ke Karlovi postarší policista: „hrozí Ti polepšovna“. „co ta dívka“? Dotázala se lékaře Hanka. „Bude v pořádku, utrpěla šok, ale je mimo ohrožení života, musíme ji vzít do nemocnice“ oznámil lékař. „Mohu jet s vámi“? Dotázala se Hanka. „Samozřejmě“ odpověděl lékař. Naložili Adélku do sanitky. Ta se stulila Hance do náručí a rozvzlykala se. Vlivem toho všeho se ještě jednou řádně pokadila.“Do nemocnice přijeli Alex s Emmou. „My Tě vystřídáme“ nabídla se Hance Emma. Spolu Adélku přebalily, sestřička ji uložila do postele na jednom z pokojů, Emma s Alexem se nabídli, že budou s ní, jako psychická podpora, s čímž personál souhlasil.
Došlo na vyšetřování. Chlapče nešťastná, cos to provedl“ Opět řekl starší policista Karlovi. Ten se třásl po celém těle, neboť mu došel rozsah jeho činu a nyní na něj dolehly jeho případné důsledky. Rozplakal se. „To sis měl uvědomit dřív, ten dort a ostatní věci, to byla klukovina, ale vzít pistoli a málem tady postřílet děti“ hrozil se Petr. „Co se stalo s Olinem“? Ptal se v slzách Karel. „Teď se ptáš“ řekl přísně Petr. „Měl by tady být nějaký psycholog“ řekla Hanka: „jednak pro ty děti tady a taky pro toho chlapce“. „Ano, vše zařídím“ řekl jeden policistaa někam volal. „Jede sem jeho otec“ řekl další z policistů. „Můj táta“? vyhrkl Karel. „Ano, Tvůj táta“ řekl hrozivě jeho otec, který dorazil. „Cos to vyvedl Ty grázle“ a jal se sina bít. Ten se roztřásl a strachy se pomočil a později i pokálel. „Ty“! Vskřikl otec. „Nechte toho, já jsem Vám říkal, že mu škodíte, těch pár facek jste mu měl dát již dříve, teď je pozdě“ zasáhl Petr. „Pane Vébr, budete vyšetřován za to, že Váš syn měl přístup ke zbrani“ řekl chladně velitel zásahu kapitán Dvořák. „Také máme další věci, budete muset jet na stanici, hoch bude umístěn do diagnostického ústavu.
Vyšetřování nadále pokračovalo, Emma s Alexem byli s táborem ve spojení. „Asi to budeme muset říct Irence“ řekla Emma Alexovi. „Asi jo, třeba zasáhne online i jako psycholožka“ souhlasně řekl Alex, který starostlivě dodal: “bůh ví, jaký vliv to bude mít na psy chiku naší Adélky”. “To ví jen pán bůh” smutně řekla Emma: “nevím, zda tenhle tábor nebude předčasně rozpuštěný”.
Pokračování příště.

9
Prodám / koupím / hledám / Re:Prodám Molicare classic L
« Poslední příspěvek od plenkyc kdy Červenec 19, 2018, 00:35:38 »
Lákavá nabídka, můžu se zeptat na cenu a počet ks,,?
10
Prodám / koupím / hledám / Re:Prodám Molicare classic L
« Poslední příspěvek od paja-cr kdy Červenec 18, 2018, 22:01:32 »
Kolik a za kolik případně za jaké v nabídce jest?
Stran: [1] 2 3 ... 10