Poslední příspěvky

Stran: [1] 2 3 ... 10
1
Hlavní nádraží / Re:První plenky
« Poslední příspěvek od speedy.007 kdy Dnes v 09:38:46 »
Já se naučil nakupovat na S bazaru nebo třeba na Aukru. Nakoupíš často za víc než poloviční cenu. Když to jde, přebírám si plenky osobně.Nikdo se na nic neptá. Nedávno jsem bral 3 balíčky od jedné paní ( myslím, že si takto přivydělávají lidé, co je mají na předpis nebo např.ti, co pracují v domech pro seniory) a už jen ta představa, jak si pro ně jedu za nějakou ženou, byla silně vzrušující  ;)
2
Hlavní nádraží / Re:Látkové plenky
« Poslední příspěvek od MiTomášekMi kdy Dnes v 08:09:37 »
Pardon trochu  blbě jsem to napsal chtěl jsem vědět jestli de použít něco jiné než igelitové kalhotky :D
3
Převratná novinka / Hurá na ostrov
« Poslední příspěvek od luba kdy Dnes v 07:40:38 »
Hurá na ostrov


„Brzy tady bude advent a vánoce, opět se sem začnou sjíždět zahraniční turisté a hlavně naši blízcí“ řekla s úsměvem Irenka Davidovi. „Ano, již se moc těším, přijedou naši i Vaši a také Martina. Hovořil jsem se Servácovými, ti letos také chtějí přijet. No, Miloš si určitě zaplavkaří“. „Ty, abys tomu zase nedal korunu, viď“? Se smíchem řekla Irenka. Pak dodala: „ve Střední Evropě je o náš ostrov zájem a to jak mezi plenkaři, tak i běžnými turisty, ty zajímá především Robinson Crusoe a vše, co s ním souvisí. ABDL Turism vypraví z Vídně do Port Of Spain 2 letadla a pokud bude zájem, tak i více, ta budou příslušně vybavená“. „Přijede i několik Polských plenkařů“ řekl Zbygniew a na jeho tváři se na místo radosti zračily chmury. „Ty z toho nemáš radost“? Dotázala se jej Irenka. „Ano, měl bych radost, kdyby v Polsku nepanovalo takové napětí. Ve volbách, které se konaly začátkem listopadu zvítězila Pravá strana Polska, která je velmi netolerantní, troufám si říct, že jsou to fašisté a plenkaři nebudou mít na růžích ustláno, dokonce chtějí zavřít závody IN Tradingu“. „To je zlé, ale doufejme, že se to tam urovná stejně, jako v Česku“ řekl David.
Ostrov Robinsona Crusoe se již připravoval na nával vánočních turistů, neboť krom těchto nejkrásnějších svátků v roce se jedná o svátky plenkařů, které se zde již staly tradicí. Kapacity a to jak na pevninském ostrově, tak i hausbóty byly připravovány zdolat ten nával co nejlépe.
Také Emma s babičkou se rozhodly, že odletí. Alex s dědečkem ještě zůstali v Rakousku, bylo třeba zařídit spoustu věcí. V době, kdy obě odlétaly do Port Of Spain k tomuto letu přijížděli i lidé z Čech a mezi nimi i Adélka s Markétkou a Roman se Štěpánkou a jejími rodiči. „Tak, konečně Tě poznávám, Adél“ řekla Emma v hale, kde čekali na spoj. Adélka se k ní přiblížila. „Ty seš Emma, viď? Mluvili jsme spolu po Skype a potřebuješ naplácat“ a již ji plácla po zadku. „Ty vostudo, Ty máš plínky“ zašeptala jí do ucha,. Emma nelenila a také ji plácla přes zadek: „Nech se být, vostudo, taky je máš“ řekla Emma a obě se srdečně rozesmály.
„Jsem ve spojení s Irčou“ pochlubila se Adélka a podala Emmě tablet. Obě se pozdravily: „Doufám, že se Ti na ostrově bude líbit“ řekla Irenka. „A také tam mají pranýř“ dodala ještě a povyprávěla jí o Mirčiných hrátkách. Obě se tomu upřímně zasmály.
Emma se taktéž pozdravila s Romanem. Ten byl velmi spokojený: „už nemluví sprostě“ hlásila Adélka. „Ty taky, co nevíš, to nepovíš“ řekla se smíchem Markéta.
Emma s ní zapředla rozhovor: „Víš, Adél je naše zlatíčko, co bychom se bez ní počaly“ řekla Markéta a mile se na Adélku usmála. „Také by měla dostat naplácáno“ řekla Emma. „Ty bys měla dostat“ řekla Adélka a šibalsky se na ni usmála.
Letištní rozhlas ohlašoval jejich let. Nastoupili do letadla a stevartka je rozsazovala podle pořadníku. Adélka s Emmou seděly vedle sebe. „Než dojedeme, určitě něco ty dvě nezvedené holky provedou“ řekla babička Markétě. „Ale, kdepak, ony jsou hodné“. „Jo, když spí a chleba neptají“ řekla babička.
Kapitán letadla všechny přivítal na palubě: „dovolte, abych vás všechny uvítal a popřál vám příjemný let. Jelikož jste většinou ABDL turisté, je vše pro vás připraveno a to nočníky, plenky, plenkové čipy. Pokud budete potřebovat přebalit, letušky to mile rády udělají, nebude jim to vadit, jelikož je to zneutralizované, ale za tyto nadstandardní služby je menší příplatek viz ceník, který máte před sebou. Ještě jednou vám přeji příjemný let, prosím, připoutejte se, odlétáme“. Letadlo se vzneslo do vzduchu a za chvíli všem Vídeň pomalu mizela z očí. Panovala velmi přátelská atmosféra, neboť se mnozí již z dřívějška znali z ostrova. to platilo o Servácových. „Tak, co, Miloši, zas budeš mít plný plavky“? Řekla Adélka. „Adél, Adél, že dostaneš na prdél“? Zahrozila jí žertem Markéta. Miloš Emmě povyprávěl o svých zážitcích z Polska i z ostrova.
Následovalo rozdávání jídla. Emma si dala kuřecí s hranolky, Adélka rybu se šťouchanými bramborami, babička Čínskou masovou směs s rýží, totéž si dala i Markéta. V letadle panovala skvělá nálada, kapitán pustil do palubního rozhlasu příjemnou hu dbu. „To je jako na zájezdech“ řekl Miloš Servác. Nutno podotknout, že všichni hovořili každý podle svého a kdo nerozuměl, tomu to bylo přeloženo. „Ano, je to takový zájezd na ostrov, v Port Of Spain budete naloděni na trajekt a pak hurá na ostrov“ řekl kapitán.
Během letu byli všichni ve spojení s ostrovem a již se vzájemně na sebe těšili. Paní Smolíková škádlila Miloše,připojil se k ní i Luboš. „Co Lukáš Prošek, také přijede“? Dotázal se Miloš. „Taky tady budou s Janou a Lukášovou mamkou“ řekla Irenka: „jsem ráda, že se toho postkryonického syndromu zbavil“ dodala ještě.
Adélka se neklidně zavrtěla a za chvíli byl slyšet neklamný zvuk vyprazdňování. „Kdo se nám to tady pokadil“? Řekla škádlivě Emma. „Ty, přece“ řekla se smíchem Adélka. „Nesváděj to na mne“. „Neboj, za chvíli i ta Tvoje plínka bude pěkně napěchovaná“ řekla Adélka a zasmála se. Markétka ji přebalila. Brzy si takto postupně začali ulevovat i ostatní plenkaři. Ty, které neměl kdo přebalit obstaraly letušky, které v tom byly před tím, než byl let započat vyškoleny. Jako jedna z dobrovolnic se k nim připojila i babička, které to vůbec nebylo nepříjemné. Když přišla za Emmou, řekla: „Ty, Emmo, nejraději bych to taky zkusila, něco mne k tomu přitahuje“. „Neutralizační látka IN vyzařuje takové fluidum, že to chtějí mnozí přebalující také zkusit“ řekla Emma. Babička si zakoupila plenky a řádně se do nich počůrala i pokadila. Emma s Markétkou ji přebalily. „Je to zvláštní“ řekla s úsměvem babička.
Také Davidova babička se na Valérii již těšila. „víš, babičko, Emmina babička“. „Pššššt“řekla Markétka. „Ja, tož ona se take pokadila“? Emmina babička zrudla studem. „Ja, tož, nic si z teho nedělé, toďkaj  o Silvestro tak bóchale, že sem se lekla a hned sem měla navaleny v gatich a co se stalo, gdež nende o ževot, no, však ve vite, o co de“. Markétka raději dala Adélce prst na ústa, aby náhodou to „hezké“ slovo neřekla. Ta se jen rozpustile zasmála.
Let nadále probíhal velmi pohodově, jeho účastníci se chovali velmi uvolněně a nenuceně. Někteří včetně Adélky se prospali. Když Adélka spala, řekla Emma: „učiněný andílek“. „No, jak říkám, když spí a chleba neptá“ řekla jí šeptem Markéta. Obě se tiše rozesmály.
„Také z Paříže odlétá podobné letadlo, na jeho palubě budou i Lantiérovi“ řekla Irenka Milošovi. „Tak, to si nechám líbit“ řekl Miloš a povyprávěl všem o těchto vzácných lidech. „Začínali z ničeho a díky Ostrovu Robinsona Crusoe se dostali nahoru“ řekl opět Miloš. „Ostrov Robinsona Crusoe je zárukou serióznosti“ řekl Fred, Rakouský plenkař, který taktéž hodlal strávit dovolenou na tomto čarokrásném ostrově, který této komunitě skýtá širokou škálu služeb.
Letadlo přistálo na letišti v Port Of Spain. Po odbavení již následovalo přivítání s ostrovany, kteří je zde již očekávali. Nechyběli David s Irenkou, Davidovou babičkou, paní Smolíkovou s Mirkou a další. Jelikož trajekt odplouval až večer a letadlo přistálo v hlavním městě Trinidadu a Tobaga dopoledne, bylo dost času si tuto metropoli prohlédnout.
Všechny fascinoval ten čilý ruch, který v Port Of Spain panoval. Zaujala je ta pestrobarevnost Karibiku. Všichni si dali oběd u jednoho Indického stánku, jídlo bylo kořeněné a velmi chutné. Následovaly nákupy, jednalo se o šunku a Angosturu.
Po prohlídce hlavního města Trinidadu a Tobaga Port Of Spain již následovalo nalodění na trajekt. Všichni se rozesadili do svých kajut, kde si vybalili své věci. Po krátkém celním odbavení, které bylo spíše formalitou se trajekt odpoutal od mola a směřoval na Ostrov Robinsona Crusoe.
Cesta byla opět velmi příjemná, lidé si vzájemně sdělovali různé dojmy. Emma byla trajektem přímo uchvácena, „Je to nádherný“ řekla Irence. „Doufám, že se ti bude na ostrově líbit“. „To víš, že jo, těším se.
V noci šli všichni spát, trajekt tiše klouzal po hladině Karibiku, která byla klidná.
Ráno přistál ve Velké zátoce Ostrova Robinsona Crusoe.
„Tak jste konečně na ostrově, buďte tady vítáni“ řekla Irenka nově příchozím. „Jsem moc ráda, že jsem Tě poznala“ řekla jí emma. „Tak, vidíš, zvládla jsi to a nyní jsi tady na ostrově a prožiješ tady hodně hezkých chvil, vždyť jsi naše občanka“. „Ano,  máš pravdu“ řekla Emma a mile se na ni usmála. Hlavou jí proběhlo vše, co doposud zažila a byla ráda za to, že to vše tak dobře dopadlo.


4
Hlavní nádraží / Re:První plenky
« Poslední příspěvek od delfin kdy Dnes v 02:14:01 »
Kup Tena Slip - lepítka se dají několikrát přelepit, to budeš ze začátku hodně potřebovat. :)
5
Hlavní nádraží / Re:Je tu někde ta povídka?
« Poslední příspěvek od marco kdy Dnes v 00:30:44 »
Kralko vánoční dárek :)
https://abdl.cz/index.php/topic,4392.0.html
budu se snažit dát tam všechny díly co mám a co nejdřív  8)
6
Příběhy / Můj dětský trest
« Poslední příspěvek od marco kdy Dnes v 00:28:25 »
Můj dětský trest
autor: chlapeček
opět přidávám další povídku ze starého fora, postupně přidám víc částí

Ahoj,je mi 31 let jmenuji se Vlastík a už od asi tak dvanácti mě vzrušují nesmírně plenky.Toto je moje první povídka,takže se bude doufám líbit.Omlouvám se za pravopis to nebyla nikdy moje silná stránka.


Byl pátek odpoledne a já jsem šel ze školy domů. Byl přede mnou nejen volný víkend, ale ještě jarní prázdniny. Přemýšlel jsem, jestli někam s mamkou pojedeme a nebo budeme doma. Najednou jsem si uvědomil, že jsem si den předtím hrál na miminko a nevěděl jsem, jestli jsem vše pořádně schoval. Mamka mi totiž občas přišla na mou skrýš s plenkami a hrozně mi vynadala. Doufal jsem, že je vše schované. Když jsem přišel domu, tak mě nejdřív zarazil řetěz na dveřích. Musel jsem zazvonit a po chvilce mi přišla otevřít mamka. Když jsem se zul, tak mě řekla, ať jí dám bundu a batoh s učením. Odnesla to do mého pokoje a hned se vrátila. Posadila mě do křesla a sedla si vedle mě.
Potom spustila: ,,Našla jsem zase tvoje plenky jak jsi si opět hrál na miminko. Když se ti to tak líbí, tak z tebe udělám malého chlapečka kterému bude rok a půl." Udiveně jsem na ní koukal, jestli to myslí celé vážně. Ona však pokračovala:
,,Táta bude jezdit celý týden na chatu a já se o tebe budu starat. Budeš nosit plenky a to 24 hodin denně a budeš je také používat na to k čemu jsou určené. Plenky si nesmíš nikdy sám sundat. Dále tě budu sama oblékat do věcí, které jsem Ti ušila. Také tě budu krmit a koupat. Spát budeš chodit vždy když o tom rozhodnu. Jestli budeš zlobit, tak každému řeknu co jsi ten týden dělal a to jak ve škole tak i na chatě."
Jenom jsem koukal a nebyl schopen slova. Mamka mě vzala za ruku a odvedla mě do mého pokoje. Na posteli se pod dekou něco rýsovalo. Na stole, pod kterým jsem měl některé svoje hračky, byla deka s igelitovou plenou a na tom prostěradlo. Na polici jsem si všiml, že jsou plenky a plenkové kalhotky a další věci. Mamka mě položila na stolek a začala mě svlékat celého do naha. Když jsem přední ležel nahý, tak si natřela ruce olejíčkem a začala mě masírovat. To bylo super. Potom si otřela ruce a vzala plenkové kalhotky a několik velkých bavlněných plenek. Všechno to srovnala, vzala mě pod koleny a nadzvedla, aby pode mě dala plenky. Když mě na ně položila, tak jsem zjistil, že jsou pěkně tlusté. Napudroval můj rozkrok a protáhla plenky mezi nohama. Upravila je na břiše a u plenkových kalhotek zapnula knoflíky. Potom mi navlékla body a zapnula je. Přes ně jsem dostal tepláky jako dostávají batolata i s kšandama. Nakonec mi dala ponožky a potom rozhodla, že to takhle bude stačit. Zvedla mě a odvedla do obejváku, kde mě posadila do křesla. Došla do kuchyně pro dětskou láhev z mlékem. Dala mi do pusy dudlíka od láhve a já jsem byl nucený vypít celej obsah. Potom mě odvedla do mého pokoje, dala mi na zem hračky a řekla ať si tu hraji a nezlobím. Hrál jsem si s autama a přemýšlel co bude dál. Za chvilku vešla mamka a dala mi do pusy dudlíka s příkazem,že ho nesmím vyplivnout. Dál jsem si hrál, ale najednou jsem ucítil divnej pocit v břiše. Něco ve mně zarachotilo. Po chvilce jsem to už neudržel a pustil jsem svěrače. Nejdřív jsem se pokakal a potom do toho ještě pořádně počůral. Byl to pořádný náklad, co jsem měl v plenkách. Začal jsem přemýšlet co teď mám dělat. Naštěstí vešla mamka a řekla mi že je čas na večeři. Kouknul jsem se na hodiny a uviděl jsem, že je už půl sedmé večer. Mamka mě odvedla do obejváku. Musel jsem jít s nohama od sebe. Plenky byly pěkně tlusté a také byly doplněny nákladem. Mamka mě posadila na židli a začala mě krmit kaší. Snažil jsem se jí upozornit na plné plenky. Ona řekla: "Vím co se ukrývá ve tvých plenkách. Teď tě dokrmím a hned tě přebalím do suchého".
Opravdu mě potom odvedla do koupelny, kde měla také upravený stůl a přebalovací pult. Pustila vodu do vany a mezitím mě svlékla. Když odkryla moje plenky, tak mi řekla: ,,Vlastíček nám pěkně čural a kakal do plenek". Očistila mě jinou plenkou od nejhoršího, odstranila použité plenky pryč. Potom mě pomohla do vany a celého mě umyla. Osušila mě a odvedla do mého pokoje. Tam mne položila na stůl. Potom vzala plenky a kalhotky, pořádně mě zapudrovala a zabalila mě do nich. Byly o dost tlustší, než ty předtím. Řekla mi, že to jsou plenky na noc. Potom mi dala dupačky a odvedla mě k televizi, kde mi zapnula večerníček. Sama se vrátila do mého pokoje a něco tam kutila. Když skončil večerníček, tak mě odvedla do dětského pokoje. Na posteli jsem spatřil něco zvláštního. Byl to spací pytel pro mimina, ale v mé velikosti. To bylo to co se rýsovalo pod dekou. Mamka mě na něj položila a v mžiku mě do něj zabalila. Potom odběhla a vrátila se z láhví mléka. Musel jsem ho vypít. Potom jsem dostal dudlíka a mamka mi přečetla pohádku na dobrou noc. Dostal jsem pusu a potom mamka odešla. Přemýšlel jsem jak asi budu spát v tak silných plenách. Najednou na mě začal přicházet spánek a já odplouvám do říše snů.

Pokračování příště.
7
Tie zuby v predchádzajúcom diely boli trochu veľa na môj vkus, ale toto je super. Teším sa ako to bude pokračovať. :D
8
Plenky / Attends Slip Active
« Poslední příspěvek od umpalump kdy Včera v 22:48:36 »
ahoj máte nějaké zkušenosti s Attends Slip Active já osobně 100 procent krásně mokré mi oblehly mé mezinoží a neprotekly
9
Hlavní nádraží / Re:První plenky
« Poslední příspěvek od umpalump kdy Včera v 22:27:14 »
obědnej si vzorky zdrma přijdou okolo do týdne a  z nich si můžeš vybrat
10
Hlavní nádraží / První plenky
« Poslední příspěvek od manmo kdy Včera v 22:19:27 »
Ahoj,

zvažuji koupi prvních plenek, ale vůbec nevím co a jak a proto mám několik otázek. Kde je koupit? Jaké koupit? Jak je to s dopravou, diskrétnosti atp. A jak je to z erekcí při nasazování plenek? :-)


Díky moc za všechny rady. Kdybych něco opomenul tak budu rád, když mě doplníte.
Stran: [1] 2 3 ... 10