Poslední příspěvky

Stran: [1] 2 3 ... 10
1
Příběhy / Re:Na chatě 1
« Poslední příspěvek od gumplík kdy Dnes v 00:53:29 »
Krásný příběh. Hned bych si to s ním vyměnil. Jen tak dál a pokračuj. Už se těším na pokračování.
2
Příběhy / Na chatě 1
« Poslední příspěvek od chlapeček kdy Včera v 23:49:55 »
1  jak vše začalo .

Tento příběh zde již kdysi byl . Pokusím se ho s určitou úpravou napsat . Omlouvám se za pravopis a úpravu . Píšu z mobilu .

Jmenuji se Vlastík a jsem kluk jako každý jiný . Jen jedna věc mě odlišuje od mých vrstevníků  . Stále se totiž často v noci počůrám do postele . Nehody mám různě . Někdy i čtyřikrát v týdnu a potom třeba zase dva týdny nic . Rodiče mě pro to nikdy nehubují . Jen mě pořídili velké igelitové prostěradlo a přes něj dali další . Potom na to položili podložku a překryly dalším menším prostěradlem . Pokud se mě stala nehoda , tak jsem musel vždy vše sundat a to včetně povlečení a dát věci do pračky . Potom jsem musel postel povléci a vzít si čisté oblečení . Moje straší sestra Lenka , mě podle své nálady občas pomohla .

Jednou se vše , ale změnilo . Jeli sme s rodiči tak jako každý rok na přehradu do kempu . Já měl se sestrou svoji chatu a oni také svojí . Když jsem se tenkrát vzbudil podruhé za sebou v mokré posteli , neměl jsem z toho dobrý pocit . Vstal jsem a z mých šortek kapala moč . V tu chvíli vešla Lenka .

,,Ahoj Vlastíku , tak jsi měl zase nehodu viď ? No nic , pojď dáme vše spolu do pořádku a já to potom řeknu mamce aby nějak vymyslela ochranu postele ,, .

Společně sme vše udělali , já se došel umýt a šlo se na snídani . Setra mamce pošeptala , že jsem měl opět nehodu .

,,Vlastíku vím , že to neděláš schválně , ale musíme něco vymyslet . Nemůžu tak často  tady žádat o čistě povlečení pro tebe . Něco s tatínkem do večera vymyslíme ,, pověděla mě ona a poslala mne si hrát .

V zápalu her jsem na vše zapoměl . Po večeři sem šel s rodiči do jejich chatky . Na stole sem viděl nějaký zvláštní balík . Došlo mě , že jsou to plenky .

,,Já mám nosit plenky ? ,, .

,,Vlastíku , zkus je aspoň na pár nocí . Když ti nebudou vyhovovat a nebudeš je chtít , tak vymyslíme něco jiného ,, pověděla mne mamka a pohladila po hlavě .

,,No dobře , tak já je zkusím . Jak se oblékají nebo nasazují ? ,, .

,,Lenka ti pomůže , dobrou noc ,, .

Šel jsem se sestrou do naší chatky .

,,Tak co bráško , připraven jít do postýlky ? ,, .

Odpověděl jsem ji , že ano . Ona mě přikázala , svléknout se do naha a lehnout si na postel . Udělal jsem vše co chtěla . Ona rozbalila balík plenek a jednu vyndala . Rozložila si jí a přistoupila ke mě . Já pokrčil nohy v kolenou a na její pokyn nadzvedl zadeček . Plenku dala pode mne a po protažení mezi nohama ji zalepila na bocích . Dostal jsem už je tričko , pusu a po přání dobře noci odešla .

Zkoumal jsem chvilku pocit jaký mě plenka dávala . Byla velmi příjemná na dotek a ikdyž jsem se styděl si to přiznat se mi pocit mít plenku velmi líbil . S tím jsem.usnul .

Ráno mě vzbudilo teplo mezi nohama . Podíval jsem se na stůl a viděl tam balík načatých plenek . V tu chvíli mě došlo , že skutečně jsem spal v plence . Posadil jsem se a odhrnul deku . Moje postel byla , ale suchá . Vstal jsem a šel se na sebe podívat do zrcadla . Měl jsem na sobě tričko a plenku . Ta byla úplně oteklá mojí močí . V tu chvíli sem si uvědomil , že potřebuji čůrat . Trochu jsem se rozkročil a vše vypustil do plenky . V tu chvíli vešla Lenka .

,,Ahoj bráško , tak jak vidím , plenka se skutečně hodila viď ? Tak pojď sundáme jí,, .

Já ji nechal ať mě sundá zcela mokrou plenku .

,, Vypadá to , že se ti plenky líbí co ? Tak pokud by jsi chtěl , můžeš být po dobu prázdnin můj malý chlapeček o které ho se budu starat ,, dala mě nečekaný návrh .

Chvilku jsem přemýšlel a nakonec na vše kývnul . Ona mě otřela ubrouskama a šlo se na snídani . Večer mě čekalo překvapení . Šli sme spolu do naší chatky . Lenka vyndala tašku , kterou odpoledne přivezla z města . Já na ni jen koukal .

Z tašky totiž vyndala velký dudlík , který něžně vložila do mých úst . Vzala mě za ruku a šlo se do sprch . Udivilo mě , že sme šli do dámských sprch . Ty byly větší a měli oddělené sprchové kóje .

Lenka dala tašku stranou a začala mě sama svlékat . Nechal jsem ji , ať dělá co chce a v klidu dudlal dudlík na který jsem si velmi rychle zvyknul . Postavila mě do jedné kóje a pustila vodu . Chvilku jí štelovala a když se ujistila , že mě neopaří začala mne umývat . Nejdřív mne namočila a potom si nanesla na ruce šampon který vymačkala z lahve . Všimnul jsem si , že je na obalu napsáno - koupel pro dobré spaní . Nejdřív mne umyla hlavu a potom postupně celé tělo . Podle mne si tu péči stejně jako já užívala .

Když byla hotová , tak mne utřela důkladně osuškou a dala mě dětský župan v krásné modré barvě . Pod ním jsem neměl vůbec nic . Takto oblečený jsem se vrátil do chaty . Tady mě ho sundala a položila na postel . Vzala plenku k mému údivu ji doplnila o dvě bavlněné a dala vše pode mne . Namazala mě důkladně mastickou , plenku protáhla a pevně jí zalepila . Z tašky vyndala ještě moc pěkné tričko . Mělo na sobě obrázky motorek a bylo modré . Oblékla mě ho a přikryla dekou .

,,Teď ještě chvilku počkej , něco dobré ho pro tebe mám ,, a odešla .

Ležel jsem na zádech a dumlal dudlík . Lenka se za chvilku vrátila a k mému údivu nesla kojeneckou láhev . Vytáhla mě z úst dudlík a nahradila ho savičkou . Zkusil jsem sát a zjistil , že je to řídká ochucená kaše . Lenka klečela u mojí postele a držela láhev dokud jsem jí celou nevypil .

,,Tak a teď už spinkat . Zítra si pro tebe přijdu . A když budeš chtít , můžeš jít i na snídani v plence . Klidně ti jí dám i na výlet ,, .

Ráno mě vzbudil už mě známý pocit . Posadil jsem se a v plence se něco pohlo . Chvilku sem byl zaneprázdněn zkoumáním plenky . Po nějaké době mě došlo co se vlastně stalo .

Pokadil jsem se v noci do plenek . Vstal jsem z postele a šel se na sebe podívat do zrcadla . Ten pohled stál za to . Moje vlasy byly rozcuchaný a na sobě sem měl kromě trička pěkně počůrané a i pokokané plenky . Připomnělo mne to obrázek který jsem v týdnu viděl . Batole v plenkách  . Podíval jsem se z okna a viděl Lenku jak se baví se sestrou mého kamaráda .

Když si mě všimla , tak s omluvou odešla . Přišla za mnou a veselé mě pozdravila .

,,Tak pojď , teď tě přebalím . Mluvila jsem akorát se sestrou Lukáše a její bráška je na tom stejně jako ty . I on dostane na noc plenky a proto ho za chvilku přivedou .,, .

Položila mě na přebalovací pult a sundala plenky . Důkladně mě otřela ubrouskama a zabalila do jiné plenky . Dostal jsem tričko , kraťasy a šlo se na snídani .


Pokračování příště.

3
Vítejte na tomto webu / Re:Dotaz
« Poslední příspěvek od abc333 kdy Března 27, 2023, 17:16:47 »
Jinak jmenuji se Maťo, a je mi 24.

To asi všechno okolo ABDL zálib znáte, tak to se nebudu představovat.

Jinak rád chodím na procházky a jsem moc tulivý tvoreček :)
Ja tiez chodim rad na prechadzky,ale skor take dlhsie tury po lese takze to mame asi splocne :D
4
Hlavní nádraží / Re:Metoda na počurávaní
« Poslední příspěvek od Maker kdy Března 22, 2023, 19:46:48 »
Jestli se chceš ráno probudit v mokrý pleně, tak máš jednodušší v ní jít rovnou spát. Výsledek bude stejnej a zároveň si neodděláš močák.
5
Hlavní nádraží / Re:Metoda na počurávaní
« Poslední příspěvek od martinpcz kdy Března 22, 2023, 16:49:34 »
To raději ne, připadá mi to jako řízená sebevražda vlastních lidských orgánů.
6
Hlavní nádraží / Re:Metoda na počurávaní
« Poslední příspěvek od Abdlboy11 kdy Března 21, 2023, 20:31:56 »
To já samozřejmě nechci. Stačí mi jedno mokré ráno a vykašlu se na to. Navíc já to nedělám cely den. Jen večer před spaním.
7
Srazíky, akce a setkání / Re:Sraz 2023 20-21.5
« Poslední příspěvek od kamikaze3214 kdy Března 21, 2023, 19:10:41 »
Ano bude to teď Čechy protože vila není úplně geniální místo pro celovíkendoví sraz
Mám víc míst ale záleží na přesném počtu lidí
Jen prosím aby lidi všichni co poslaly platbu tak mi napsaly do soukromé zprávy
Zatím odezvu sem dostal od 3 lidí děkuji
8
Hlavní nádraží / Re:Metoda na počurávaní
« Poslední příspěvek od spida kdy Března 21, 2023, 18:42:25 »
Omlouvám se možná budu zbytečně zlý, ale každý kdo chce dobrovolně být enuretik/inko je podle mě debil.


Raději si s tím nezahrávej a buď rád že to máš jako zábavu.
9
Hlavní nádraží / Re:Metoda na počurávaní
« Poslední příspěvek od tretioko kdy Března 20, 2023, 12:27:33 »
Pokud to budeš provozovat příliš často a dlouho, tak se v tom lepším případě propracuješ k tomu, že neudržíš nic.

 Já tohle rozhodně neschvaluju, ale když chce někdo hazardovat se svym zdravim...
10
Hlavní nádraží / Metoda na počurávaní
« Poslední příspěvek od Abdlboy11 kdy Března 19, 2023, 20:30:41 »
Ahoj plenkaři a plenkařky.
Již delší dobu sleduji tohle fórum a až včera jsem si konečně založil účet. A to hlavně z důvodu abych se podělil o zajímavou metodu k vyvolání pomočení😃

Na jednom zahraničním fóru jsem našel metodu, kterou jsem se rozhodnul vyzkoušet. Pokusím se vám to přeložit a potom doplním moje zkušenosti.


"
Nechte svůj močový měchýř mírně naplnit, ale ne až do bodu extrémní naléhavosti.  Dalším krokem je zahájení kontrakce močového měchýře.  Za tímto účelem pevně stiskněte oblast těsně pod pupkem.  Až najdete správné místo, ucítíte naléhavost v močovém měchýři.  Najít správné místo si vyžádá několik pokusů a omylů.  Ke zvětšení stimulované oblasti používám obě ruce.  Jakmile najdete správné místo, opakovaně tiskněte přibližně každou vteřinu (něco jako stejný rytmus jako při resuscitaci).  Asi do minuty byste měli cítit, jak se váš močový měchýř začíná stahovat.  Vydržte proti této kontrakci, dokud nepřejde.  Uvolněte se asi na 10 sekund a postup opakujte. 
 
Každá úspěšná kontrakce je o něco nepříjemnější.  Cílem je opotřebovat sval svěrače tím, že se po určitou dobu napínáte proti kontrakcím.  Po nějaké době začnete mít malé výtoky, kterým nemůžete zabránit, aby vyšly ven.  Rozhodnutí přichází v okamžiku, jak dlouho vydržíte proti tlaku, než se konečně uvolníte.  V tomto okamžiku přichází potenciální riziko a vy se budete muset rozhodnout, jak moc budete tlačit.  Domnívám se, že je zde menší nebezpečí, než kdyby byl váš močový měchýř zcela naplněn a poskytoval neustálý protitlak do močovodů.  (Období vysokého tlaku jsou právě tehdy, když stimulujete močový měchýř ke kontrakci, takže si myslím, že je zde menší riziko než při zadržování velké kapacity).
 
Opakujte často v průběhu dne a dbejte na to, abyste nahradili to, co jste vymočili, ale nepijte nadměrně tekutiny.  V průběhu dne byste měla zjišťovat, že je stále těžší udržet se přes kontrakce a že je těžší kontrolovat výrony moči.  Nakonec dosáhnete bodu, z něhož už nebude návratu, a nebudete schopen ovládat své vyprazdňování.  Stahy močového měchýře začnete mít i tehdy, když bude váš močový měchýř plný bez vnější stimulace.  S únavou svěrače byste měl zjistit, že je obtížnější zadržet moč a i po kratší době.
 
První den, kdy jsem to zkusil, jsem se tu noc nedobrovolně pomočil.  Bylo to poprvé za posledních pět let, co se to stalo.  Dělal jsem to každý den po dobu necelého týdne a každou noc jsem se důsledně pomočoval a asi polovinu těchto pomočení jsem prospal. 
 
Kompromisem je nošení denních plen.  Abych udržel svěrač unavený, držím celou dobu, dokud se už nedokážu udržet.  Pátý den to trvá mnohem kratší dobu, než když jsem začínal.  Netuším, jaké má tato metoda dlouhodobé účinky (pokud vůbec nějaké).  Potenciálně by to mohlo vést k dlouhodobému OAB nebo inkontinenci při přetékání.  Mohlo by to být také jen to, že by se vše vrátilo do normálu, kdybych přestal unavovat svěrač po celý den.  Rozhodl jsem se, že to budu pár týdnů dodržovat, abych viděl, jak se věci vyvinou.
 
Znovu opakuji, že to má svá rizika a nemusí to u vás fungovat tak jako u mě.  Jedním z vedlejších účinků, které jsem měla, je bolestivost bránice ze sevření při snaze probojovat se kontrakcemi.  To se zlepšilo, protože schopnost zadržet se snížila.
 
Zajímalo by mě, jestli to zkusí i někdo jiný a jak to na něj působí. "Včera jsem to poprvé zkoušel a ze začátku mi to vůbec nešlo. Jelikož jsem ležel na posteli. Jakmile jsem se ale postavil, tak se po necelé minutě mačkání trochu připočůral a nešlo to zastavit. Potom už to šlo cim dál rychleji stačilo třeba 15s. Celkem jsem to opakoval asi 20x než jsem měl úplně mokrou plínku. Pro jistotu jsem si jednu vzal i na noc kdybych měl náhodou nehodu. Ale zatím nic. Normálně mě pocit močení probudil.

Zatím to teprve zkouším a samozřejmě nechci být inkontinentní, ale představa že se ráno probudím v mokré pleně je lákavá.Což asi chápete 😃
Co si o tom myslíte? Může to být nebezpečné?

Zdroj
https://www.dailydiapers.com/board/index.php?/topic/69437-method-to-bedwettingurge-incontinence/
Stran: [1] 2 3 ... 10