Poslední příspěvky

Stran: [1] 2 3 ... 10
2
Převratná novinka / Odměna 2, Přílet na ostrov a aklimatizace
« Poslední příspěvek od luba kdy Dnes v 18:41:25 »
Odměna 2, Přílet na ostrov a aklimatizace


„“Připoutejte se, prosím, budeme přistávat“ uslyšel Frederik z palubního rozhlasu. Před tím si na chvíli zdřímnul. Připoutal se a letadlo po chvíli přistálo na mezinárodním letišti v Port Of Spain. Následovalo odbavení, to proběhlo velmi hladce.
„Tak Vás vítáme v Karibiku“ uslyšel za sebou. Spatřil mladou dívku a hocha,ten měl tmavé brýle, hned na první pohled bylo znát, že je nevidomý. „Já jsem Irenka“ „já David“ představili se mu. „Já Frederik“. „Budeme si tykat“ navrhl David a Frederik byl tímto bezprostředním navázáním kontaktu velmi mile překvapen. „Prohlédneme si hlavní město Port Of Spain“ řekla Irenka. „rád“ odpověděl Frederik.
Hlavní město Trinidadu a Tobaga jej uchvátilo, panoval zde čilý ruch. Navštívili Indickou tržnici a dali si vynikající placky s kuřecím masem a pálivou omáčkou. „Karibik mne zaujal“ řekl Frederik. „To ještě nejsi na ostrově“ odpověděl mu David.
Sedli si v jedné z kaváren, kde je pozdravili jejich známí, nějací Marghemovi, velmi příjemní lidé. David povyprávěl jejich historku, kdy byli zadrženi „Jo, to byly časy“ řekl Marghem.
Čas v Port Of Spain příjemně uběhl, bylo třeba pomýšlet na odjezd na Ostrov Robinsona Crusoe. Zvolili si noční trajekt, který je časně ráno přivezl na Ostrov Robinsona Crusoe.
Velká zátoka jej uchvátila. „O té jsem četl, odtud Robinson Crusoe vyhlížel nějakou loď, která by jej vysvobodila ze samoty a vidíte, nakonec tady založil dobře prosperující osadu a dnes moderní stát“ řekl David. „Doufám, že se Ti tady bude líbit“ řekla Irenka. Pak ještě dodala: „vítám Tě tady a přeji ti, aby Tvoje mise přinesla hodně užitečného a věř, že ti budu v mnohém nápomocna“ a poplivala jej pro štěstí: „tfuj, tfuj, tfuj“. Všichni se srdečně rozesmáli.
„Tak, mládeži, jdu si vybalit“ řekl Frederik. „A taky přebalit“ vtipně dodala Irenka. „Nevím, říká se, nikdy neříkej nikdy, ale dnes asi ne. Mimochodem, zkusil jsem to a není to zas až tak špatné, je to daleko lepší, než, když dříve lidi fetovali“. „Tak, jo, ubytuj se, my na Tebe počkáme tady na pláži při Velké zátoce“ řekla opět Irenka.
Frederik se přeplavil na malém člunu ke svému hotelovému hausbótu, kde se nechal zapsat a ubytoval se v již zamluvené kajutě. Ta byla prostorná, vešli by se sem dva lidé. „Je to tu nádherné“ říkal si.
Po té, co si vyřídil potřebné věci, nechal se zavézt na pláž, kde na něj již čekali David s Irenkou. Spolu se prošli po ostrově. „Tady je nádherně“ řekl Frederik. „Uvidíš, že Ti ten ostrov přiroste k srdci, jako nám“ řekl David. „Vyprávějte mi něco o sobě“ řekl opět Frederik. „Zajdeme si na skleničku do některého z barů a třeba do nočníkového“ navrhla Irenka. Zprvu jej to šokovalo, ale pak si řekl, že jej v tomto směru nesmí nic překvapit. O nočníkových barech se dozvěděl až zde. „Jsi z toho nějaký konsternovaný“ zasmála se Irenka. „To víš, překvapilo mne to“ na to s úsměvem Frederik.
Usedli na barové stoličky s nočníky. David s Irenkou jakožto zkušení matadoři vykonali svou potřebu. Frederik se chvíli ostýchal, ale i on nakonec překonal stud a učinil totéž. „Je to dobrý odbourávač tabu ty nočníkové bary“ řekl uznale. „Tady je toto tabu kompletně odbouráno“ na to s úsměvem David. Připili si a David s Irenkou Frederikovi vyprávěli své životní příběhy. „Tak to smekám“ řekl Frederik. „Je až s podivem, jak jsi zvládla tu psychologii v tak dříve netolerantním Česku“ řekl obdivně a pozvedl skleničku s tmavým Karibským rumem. „Díky bohu a hlavně tady Davidově podpoře“ řekla Irenka a láskyplně se na Davida podívala. „Pevně věřím, že se mi zde bude líbit“ řekl Frederik. Povídali si dlouho přes půlnoc, po té šel spát na svůj obří hotelový hausbót, ale nemohl dlouho usnout, v hlavě si probíral zážitky posledních hodin. Nakonec k ránu na pár hodin usnul.
Již druhý den mu nastala běžná práce. Nejprve se seznámil se vším, co souvisí s Ostrovem Robinsona Crusoe a tamními plenkaři. „Neboj, vpluješ do toho a brzy se v této problematice budeš cítit, jako ryba ve vodě“ říkala mu Irenka a nemýlila se. Během několika dnů se obeznámil alespoň se základy. Měl možnost navštívit různé instituce včetně střediska pro dětské plenkaře. Zprvu jej to udivilo, ale pak poznal, že tyto děti jsou velmi šťastné. Irenka mu dala k dispozici složky dětí. „Je úžasné, jak akceptují svou zálibu a před Tebou Irenko smekám klobouk, jak dokážeš dát do hromady děti s jejich rodiči a odbourat to tabu“. „Někdy je to náročné,ale nakonec se to podaří“ řekla mu na to Irenka.
Pomalu se aklimatizoval na Ostrově Robinsona Crusoe, byl jako v Jiříkově vidění. Sbíral informace a zasílal na svou mateřskou kliniku. „Ty se tam máš, jako na dovolené, to Ti dal náš starej docela pěknou odměnu“ říkali mu kolegové. „Vůbec si nestěžuju, ba naopak, je to tady pohodové“ říkával. „A co nějakou tu holku, tu sis tam ještě nenašel“? Dobírala si jej jeho přímá nadřízená Barbara: „třeba nějakou hezkou v plenkách“. „Ale, jděte“ říkal jí se smíchem: „na to mám ještě dost a dost času, nejprve je kariéra a pak rodina“. „Jen nechte být“ řekla Barbara Johansonová.
Aklimatizace probíhala v naprosté pohodě, alespoň po psychické stránce, horší to již bylo s tělem a zejména se zažíváním. Již od dětství trpěl při změně prostředí na zácpu a příchod sem na Ostrov Robinsona Crusoe nebyl výjimkou. Zprvu tomu nevěnoval pozornost, ale zhruba po třech dnech se mu akutně chtělo na velkou, avšak měl něco neodkladného, pocit zmizel, nevěnoval tomu žádnou pozornost.
 Věnoval se své práci, problematika tamních plenkařů jej úplně pohltila, těšil se, jak své zkušenosti v budoucnu zůročí doma ve Švédsku.
Seděl a na svém notebooku brouzdal po Internetu, studoval vše, co souvisí s ABDL tématikou. Dostal se na Německý server die Ärztin, který se zabýval zdravotnickou tématikou spíše pro širokou laickou veřejnost. Nalezl zde různé rubriky, nejvíce jej však zajímaly nehody a pocity jejich účastníků. Většina lidí popisovala šílený boj a po té, co došlo k prohře, následoval nepopsatelný pocit související s úlevou. Něk teří lidé popisovali svůj stud jednak nad tím, že se jim to stalo, ale zejména je fascinovalo to, že se dostavily ony pro ně neznámé libé pocity. Jelikož je Německo tolerantní zemí, nedocházelo zde k napadání, někteří zde radili používat neutralizační látku IN. “To je opravdu zajímavé” řekl si Frederik. Přečetl si i několik zdařilých literárních děl: “jak tak koukám, stane se mi práce koníčkem” řekl si a musel se tomu pousmát.
Byla středa, měl po práci. Rozhodl se, že si zajde někam k vodě, bylo vedro. Zašel na pláž při Velké zátoce. Byla zde hlava na hlavě, lidé si pouštěli různou hudbu, z plážového rozhlasu zněly taktéž hezké melodie,bylo to zde jako v babylónu, ale jemu to přinášelo radost. Šel si zaplavat. Z dálky k němu doléhal ruch z ostrova. Byl dobrý plavec, uplaval notný kus, po té se vrátil. Ulehl na deku a vzal do ruky tablet. Opět studoval server die Ärztin. Jedna mladá žena popisovala, že nebyla několik dnů na velké a náhle ji to postihlo na dálnici v zácpě. Boj se svými svěrači nakonec prohrála a popisovala, že se její kalhotky nafoukly k prasknutí. “To není možné” říkal si Frederik a cítil, jak jej ta problematika do sebe vtahuje.
V tom uslyšel prodavače banánů. Koupil si dva velké a hned je snědl. “jsou daleko lepší, než ze supermarketu” pochvaloval si. Po té si šel opět zaplavat. Vrátil se na břeh, lehl si a oddával se slunečním paprskům. V tom uslyšel zakručení v břiše a pocítil tlaky. “Jo, nebyl jsem 4 dny na velké” pomyslel si. Pak jej něco ponoukalo, aby to pustil do plavek. “Přeci nejsem” řekl si a náhle pocítil, jak kadí. Bylo to doprovázeno příslušnými zvuky. Krom toho vyprázdnil i svůj močový měchýř, vše bylo zneutralizované. Ležel a v tom přišla další vlna. Pocítil úlevu. Sáhnul si do zadu na plavky a jeho ruka fascinovaně spočinula na obrovské bouly. “Vždyť ty plavky jsou k prasknutí a pak, že někteří lidé kecají” řekl si. Ještě chvíli tak ležel fascinován tím, co se mu stalo, po té se šel do sprch dát do pořádku. Plavky ponechal v prádelně, jejich obsah dal do linky na zpracovávání zneutralizovaných produktů. V půjčovně si zapůjčil čisté, po vyprání a usušení se opět převlékl do svých. Ještě nějakou dobu se slunil a plaval, večer šel do svého hotelového hausbótu. Neustále myslel na tu svou nehodu: “tak, ostrov mne již přijal se vším všudy, ale, vůbec mi to nevadí, je to zneutralizované a mohu říci, že to odbourává stres, ani se těm plenkařům nedivím” říkal si. Pak jej ještě napadla další myšlenka: “alespoň spojím teorii s praxí a začal tuto svou nehodu zkoumat do hloubky a porovnávat ji se zážitky ostatních lidí, kteří se svěřili Internetu. “Ze strany kliniky je to opravdová odměna” říkal si a vzpoměl na své začátky se Švédskými plenkaři. Vybavila se mu Alma. “Co pak asi dělá, nejraději bych jí zavolal” a již vytáčel její číslo. “Ahoj Almo” “No, ahoj Frederiku, to jsem ráda, že Tě opět slyším, tak, povídej, jak se máš na ostrově”? “Báječně” řekl a vypověděl jí své zážitky, nehodu však zamlčel. Z jejího vřelého tónu vycítil, že jí není lhostejný a zahřálo jej to u srdce. “Doufám, že se sem někdy dostanu” řekla Alma: “Nevím, jak to ještě všechno dopadne, naše cestovka má nějaké problémy a tak se teď rozhodují, koho z nás hodí přes palubu”. “To je mi líto” řekl, ale pak se kousl do rtu, neboť si uvědomil, že je to tak stupidní fráze. “S tím nic nenaděláš” řekla Alma: “zkusím jinou cestovku”. “Jsi statečná”. “to není o statečnosti, Frederiku, je to o vůli to nevzdat”. Ještě chvíli si takto povídali a Frederik měl z tohoto rozhovoru velmi příjemný pocit. Když skončili, hřálo jej to u srdce.
Byl taktéž v kontaktu i s ostatními plenkaři ve Švédsku, kterým předával své čerstvě nabité zkušenosti. Rozhodl se, že si zřídí poradnu. Když to sdělil prof. Lindbergovi, ten mu řekl: “kolego, myslím, že je to dobrý počin, zřiďte si bezplatnou linku a zkuste to”.
Pokračování příště

3
Plenky / Re:Vzpomínky na minulost
« Poslední příspěvek od nobdx kdy Včera v 23:23:13 »
Také nějaké přidám ;-)
4
Převratná novinka / Odměna 1, Audience u šéfa
« Poslední příspěvek od luba kdy Včera v 19:18:42 »
Odměna 1, Audience u šéfa


„Dále“ ozvalo se. Frederik vstoupil do kanceláře šéfa psychiatrické kliniky ve Stockholmu Alexandra Lindberga. „Posaďte se, !Frederiku“. „Ano“. „Sandro, můžete nám udělat dvě kávy“? Poprosil šéf. „Tak, to bude zlé, když šéf vaří kávu“ řekl si v duchu Frederik.  Alexandr Lindberg se probíral papíry, oba mlčeli,. „Tady jsou ty kávy“ řekla sekretářka. „Sandro, teď prosím, aby nás nikdo nerušil“ řekl Alexandr Lindberg. Byl to přísný šedesátník, Frederik byl jako na jehlách. „Tak k tomu, proč jsem si Vás dal zavolat. Zjistil jsem, že se staráte o komunitu zdejších plenkařů“,. „Omlouvám se“. „Nepřerušujte mne“ řekl nesmlouvavě šév: „já Vám v žádném případě nic nevyčítám, ba, naopak, vedete si skvěle a jak jsem zjistil, jste dokonce v občasném kontaktu s Ostrovem Robinsona Crusoe, odkud čerpáte informace“. „Ano, víte, obrátila se na mne jedna mladá dívka, konkrétně Alma Nilsenová s tím, že od své puberty má touhu nosit plenky“ řekl Frederik. „A Vy jste jí doporučil neutralizační látku IN a také, aby plenkařila. Vy jste tu dívku vlastně zachránil před sebevraždou a ne jen ji, také několik dalších lidí. Když jste se o tyto lidi začal zajímat, nejprve mne to šokovalo a pobouřilo, jsem přeci jen z té staré školy, po té, co jsem se uklidnil, vyhledal jsem si informace na Internetu a nestačil jsem se divit, kolik lidí takto plenkaří. A teď k jádru věci, proč jsem si Vás zavolal“. „Teď to přijde, buď mi řádně vynadá, nebo vyhodí“ řekl si Frederik v duchu. „Tím, že jste pronikl do této vpravdě exotické komunity a jako psychiatr o ní hodně víte, navrhl jsem našemu ministerstvu zdravotnictví, aby Vás v rámci grantu vyslalo na Ostrov Robinsona Crusoe, mělo by se jednat o půlroční pobyt. Jste svobodný, bez závazků“. Frederik nevěřil vlastním uším: „tak, já pojedu na ostrov“. „Bude Vám samozřejmě vypláceno stipendium, vrátíte se jako erudovaný lékař v této oblasti a možná, že se stanete i renomovaným odborníkem, ve Švédsku máte v tomto směru obrovské zkušenosti a to díky té dívce“. „Ano, ta za mnou přišla“ rozběhly se vzpomínky na plné obrátky. „Dobrý den pane Doktore“ Oslovila jej tehdy mladá dívka: „Jmenuji se Alma Nilsenová“. „Co Vás ke mě přivádí“? Dotázal se jí Frederik. „Našla jsem si tuto kliniku na Internetu, Vy jste tady nejmladší a také doufám, že bez předsudků. Jsem zoufalá“. „Nějaká nešťastná láska“? „Vůbec ne, ve svém psychickém stavu bych asi kontakty nenavázala“. „Co se děje“? „Je to velmi ošemetné, nevím,jak začít“. „Tak, klidně hovořte, co Vám přinese slina na jazyk“. „Když já se tak strašně stydím“. „Ale, nestyďte se, víte, co? Udělám dvě kávy“. Postavil na dva šálky a uvařil kávu. „Víte, pane doktore, já totiž od svých třinácti let mám zvláštní touhy a to mít na sobě plenku a vykonávat do ní potřebu. Nevím, proč mne to tak strašně bere, ale jsem toho plná. Snažím se na to nemyslet a věnuji se sportům, avšak večer mne ten démon opět sužuje. Nyní na tom Ostrrově Robinsona Crusoe objevili neutralizační látku IN, která vše sice zneutralizuje, ale i tak mám z toho mindráky. Já někdy uvažuju i o sebevraždě, že bych si vzala prášky a bylo by po trápení“. „a co,kdybyste si vzala neutralizační látku IN, plenku a zkusila to, nebo, víte, co? Umístíme Vás sem na kliniku, třeba na 3 dny, můžeme vám napsat pro zaměstnavatele, že trpíte dočasnými depresemi“. „To jsem cvok“? Rozplakala se dívka. „Ale, vůbec, ne, jste normální, akorát máte dylema, které je třeba vyřešit, rozetnout Gordický uzel. Ve Vašem případě to je nejjednodušší řešení, nebo se chcete trápit do smrti? Třeba dojdete k závěru, že je Vám to nepříjemné a bude to pro vždy uzavřená kapitola“. „A co, když nedojdu? Získala jsem si o tom informace na Internetu a hodně lidí skončí tak, že nosí plenky, že je to vtáhlo, stane se jim nehoda, oni pocítí něco nedefinovatelného, prý se tomu říká endorfíny a je vymalováno“. Frederik vzal do ruky tablet a na dívčin pokyn vyhledal příslušné stránky. „Zní to zajímavě“ řekl a již věděl, že toto bude směr, jímž se bude jeho kariéra ubírat.
Zajistil dívce hospitalizaci na pokoji, v němž byla sama. Když se s tím svěřil své nadřízené, jíž byla Barbara Johansonová, ta řekla poněkud konsternovaně: „teda, kolego, to je zajímavé, ale, zkuste to, uvidíte, co Vám to dá, ale mám strach, co náš starej, až se to dozví“.
Alma pobyla na klinice 3 dny, opatřil jí plenky a neutralizační látku IN. Po té, co si ji po oněch třech dnech zavolal, stala ses ní proměna. Byla jako vyměněná, jako by z ní spadl velký balvan. „doktore, já jsem se rozhodla, s tou neutralizační látkou IN je to příjemné, nesmrdí to, to teplo na zadku, zkuste to také“. Rozesmál se. „Už na sebevraždu nepomyslím ani omylem, také jsem si hodně věcí v klidu prostudovala, také tady ve Švédsku je klub plenkařů. Mám prosbu, mohu za Vámi tyto lidi posílat“? „Proč ne, Vám to pomohlo“.
Od té doby se z nich stali dobří přátelé. Alma pracovala v oblasti cestovního ruchu, práce ji velmi bavila, kromě toho uměla dobře péci, občas mu přinesla nějaké to chutné pečivo. Brzy se stal zpovědníkem Švédských plenkařů a získal si jejich důvěru. Jednou se zkusil počůrat i pokadit do plenky za pomoci neutralizační látky IN a vůbec mu to nebylo nepříjemné. Také si pořídil chytrý a diagnostický nočník Smart potty. Jeho vztah k této komunitě byl na klinice všeobecně znám, ale nemluvilo se o tom, až nyní si jej dal šéf předvolat a sdělil mu tuto novinu.
„To jste mi udělal radost“ vykoktal Frederik. „Nedělám to kvůli tomu, abych Vám udělal radost“ řekl Lindberg: „je to z toho důvodu, že je to komunita, která si zaslouží určitou pomoc a hlavně pochopení. Naše země se snaží být tolerantní, Tuto Vaši stáž berte i jako odměnu za Vaše výsledky, neboť jste pár lidí zachránil před sebevraždami“. „To jsem rád a děkuji Vám“ „Mě neděkujte, bude Vás tam čekat práce, jako tady, akorát tam budou pohodoví lidé, co jsem tak slyšel, jsou velmi vstřícní, je tam jako v jediné zemi na světě u moci strana plenkařů, tak právě tady je jejich mekka, ale jsou to, jak jsem měl možnost prostudovat materiály velmi pohodoví lidé. Lars Svenson, poslanec za Lidovou stranu tam byl a jednal s jejich králem i královnou. Jsou to moc fajn lidi, v časopise Svenska Dagbladet o tom psal. Znám jej osobně, chodili jsme spolu do základní školy, pak se naše cesty rozešly, ale kontakty spolu udržujeme stále. Ten mi říkal, že, kdyby politici takto postupovali, byl by ráj na světě, ale co tady povídám, zkrátka, pojedete na ostrov a budete tam působit. Gratuluji Vám k tak nebývalému úspěchu a hlavně, kolego, držte se a zlomte vaz“. Frederik byl překvapený jeho jednáním, ještě nikdy jej neviděl tak přívětivého. Ne, nebyl to špatný člověk,ale všem se jevil, jako suchar a morous.
„Tak, co Tě chtěl starej“ Dotázala se jej Barbara. Když jí vše vypověděl, obdivně hvízdla. „Hlavně, aby ses nám tam nepo“... „Neboj“ řekl škádlivě a plesknul ji po zadku. Oba se srdečně zasmáli.
Také ostatní kolegové se o Frederikovu novou misi zajímali. „Alespoň budeš v teplíčku a my tady budeme mrznout“ řekl Ralf Erixon. „No, moc času mít asi nebudu, budu zkoumat jevy související s plenkařením“. „Třeba si tam nějakou tu krásnou dívku v plenkách najdeš“. „To nevím“ řekl Frederik a začervenal se. „No, jen se moc nečervenej“ dobíral si jej kolega.
Po celou dobu byl jako ve snách. „tak, já pojedu na ten malý ostrov, kde ztroskotal legendární Robinson Crusoe, který byl hrdina mých klukovských snů a jehož osudy jsem vždy tak dychtivě hltal. Tam jsou i plenkaři, pro některé docela exotická komunita“.
A opět si jej povolal šéf. „Fredrriku, ještě bych Vám chtěl říct jednu věc, či spíše Vám předat jeden kontakt na ostrově. Jedná se o vynikající psycholožku, nějaká Irena Konečná, původem z Čech, která se tam spolu se svým přítelem usadila. Ten její přítel je zcela nevidomý,ale je to obdivuhodný člověk, zapojil se do tamního života a podílí se na různých technických vynálezech. Ta psycholožka je velmi příjemná a vstřícná“ a podal mu vyzitku.
Zašel si na velvislanectví Ostrova Robinsona Crusoe, kde jej přijal velvislanec Orlando Alvaréz. Přednesl mu svou žádost o vízum a předal veškerou dokumentaci. „Musíme si vše o vás zjistit, přijďte zítra a pak se domluvíme“ řekl velvislanec. „Třeba vízum ani nedostanu“ říkal si Frederik. Na druhý den se opět dostavel na velvislanectví. „Tak to vízum již máte hotové, tady mi to podepište. Dáte si kávu“? Řekl a postavil na dva šálky. Následovala neformální beseda, kdy Frederik velvislanci sdělil účel své cesty. „Tak to Vám držím palce, doufám, že se Vám na Ostrově Robinsona Crusoe bude líbit, je to moc hezká země a příjemní lidé“. Frederik odcházel s dobrým pocitem a již mu bylo jasné, že Ostrov Robinsona Crusoe se stane jeho srdeční záležitostí.
Započal intenzívně studovat ABDL a shromažďovat informace o Ostrově Robinsona Crusoe. Alma mu taktéž dodala cenné materiály. „Tak, Ty pojedeš na Ostrov Robinsona Crusoe, to je skvělé“ řekla mu. „Já pracuji v cestovní kanceláři Nord, organizuji zájezdy zahraničních turistů sem, do Švédska, ale já jsem spíš pro teplé krajiny“. „Což, kdyby sis založila vlastní cestovku“? „Já a cestovku? Na to musíš mít kapitál“. „Třeba za 10 let, dokonce bych pro ni měl i název, mohla by se jmenovat Svenska ABDL“. „To je prima nápad“ řekla Alma a celá se rozzářila. Kdyby jen oba tušili, že tento Almin sen nedojde naplnění za 10 let, ale mnohem dříve.
Brzyse informace o tom, že Frederik odletí na Ostrov Robinsona Crusoe roznesla díky Almě mezi Švédské plenkaře a všichni to kvitovali vzhledem k jeho přístupu k nim s povděkem a dva z nich Erich Palmer a Gustava Lindová jej podrobně informovali o tamním životě.
Pomalu se blížil jeho odjezd na Ostrov Robinsona Crusoe. Byl vnitřně napjatý a pořád si říkal: „jak mne ti lidé tam přijmou“? Když se se svými obavami svěřil Gustavě a Erichovi, ti jej ubezpečili, že se mu nebude chtít ani domů.
Rozhodl se, že zavolá Irence. Byl v napětí: „buď se mnou bude chtít hovořit, nebo mne odpálkuje, jsou dvě možnosti“ říkal si a vytočil její číslo. „Prosím“ uslyšel příjemný melodický hlas. „Dobrý den, tady Frederik Svenson“. „Ano, tady Irena Konečná, vím o Vás, jste ten mladý Švédský lékař, který se zajímá o tamní plenkaře a jedné dívce jste zachránil život. Ano,  hodně plenkařů mělo, ale i dnes i přes to, že je k dispozici neutralizační látka IN má v mnoha případech deprese a sklony k sebevraždě, myslí si, že jsou jiní, ale,když poznají náš ostrov, vše z nich rázem spadne. Ráda Vás poznám, Frederiku“. Tíha z něj spadla a cítil se velmi pohodově. „Víte, to, co tady plenkaři budují je opravdu jedinečné a neopakovatelné“ pokračovala v hovoru Irenka. „Již se budu na ostrov těšit“. „Pokud budete s něčím potřebovat pomoci, klidně se na mne obraťte“ řekla. Oba si ještě dlouho povídali. Seznámil se taktéž se sexuoložkou Lindou, která mu poskytla cenné informace.
„Tak, co, jak se těšíš na ten ostrov“? Tázali se jej kolegové. „Jsem zvědav“ odpovídal jim a bylo na něm vidět, že jej tato problematika do sebe plně vtáhla, dokonce se zůčastnil srazu Švédských plenkařů, kde si získal mnohé přátele a ještě více se sblížil s Almou, cítil, že mu tato dívka není lhostejná a on jí zřejmě taktéž ne. Tato akce byla takovou rozlučkou s Frederikem. Všichni mu přáli, ať se mu tam líbí. „Hned bych jela s Tebou“ řekla mu Alma a něžně jej políbila. Vycítil, že tento polibek již nebyl jen kamarádský. Rozloučil se s těmito pohodovými lidmi a již musel balit své věci.
V práci se stavil za kolegy, kteří mu vřele tiskli ruce a přáli mu, aby jeho mise splnila svůj účel. Také šéf mu přál hodně zdaru a nabádal jej hlavně k tomu, aby získal co nejvíce informací o této problematice.
Měl již zbaleno, veškeré dokumenty vyřízeny. Usedl do letadla, které odlétalo ze Stockholmu do Port Of Spain na Trinidadu a Tobagu. „Připoutejte se, budeme vzlétat“ hlásila letuška. Letadlo se vzneslo do vzduchu a Švédsko mu po chvíli zmizelo z očí. Letěl vstříc neznámému. „Jaké to tam bude“? Říkal si v duchu.
Pokračévání příště.
5
O jiných AB/DL stránkách / Re:Rozšíření nabídky In-tex
« Poslední příspěvek od lxmatt kdy Včera v 18:07:52 »
objednane nejaké vecicky tak potom sa pochvalim ;)
6
Prodám / koupím / hledám / Re:Krásné unisex opičkové dupačky
« Poslední příspěvek od mrsorry111 kdy Včera v 12:31:09 »
Já je rád koupím  :)
7
Prodám / koupím / hledám / Krásné unisex opičkové dupačky
« Poslední příspěvek od Holčička kdy Březen 15, 2018, 22:20:59 »
Prodám krásné dupačky pro dospělé s kapucí. Jsou modré barvy se vzorem opiček. Materiál fleece, jsou opravdu moc pohodlné a teplé. Jsou kupovanè z USA ze stránky https://www.foreverlazy.com/adult-onesies-monkeys-pajamas.html
V předu mají 2 zipy a v zadu ještě jeden na zadečku, třeba pro snadnou výměnu plenky 😉, dole na nohavicích mají gumičku a na bocích 2 kapsy.
Velikost sice kupovaná jako XS ale vzhledem k tomu, že jsou z USA a unisex, velikost sedí klidně i na L. Rozměry jsou: 145 cm délka od ramene po dolní okraj nohavice, délka šlapky 24, cm, 55 cm šířka hruď a 58 cm šířka pas, délka nohavice od rozkroku po dolní okraj nohavice  63 cm, délka rukávu od ramene po lem rukávu 67 cm. Původní cena i s poštou z USA 1098 Kč - prodám za 590 Kč. Měla jsem ho snad 2krát na sobě, prodávám jen proto, že je mi bohužel velké. Možnost odeslání je jak ze Slovenska tak z Čr, cena pošty z ČR jako doporučený balík cca 60 Kč. Odesílám samozřejmě vypranè a v neprůhledné obálce 🙂. Ptejte se na cokoli do zpráv, rada odpovím 🙂.
8
Příběhy / Re:Výlet na chatu 3
« Poslední příspěvek od delfin kdy Březen 15, 2018, 19:49:17 »
Také se mi moc líbil! :)
9
Příběhy / Re:Trest 2 pokračování 2 dne
« Poslední příspěvek od gumplík kdy Březen 15, 2018, 09:04:27 »
Já se taky těším na další pokračování. :)
10
Příběhy / Re:Výlet na chatu 3
« Poslední příspěvek od gumplík kdy Březen 15, 2018, 08:47:50 »
Mně se to taky líbilo a budu rád, když bude další díl, už se na to moc těším. :)
Stran: [1] 2 3 ... 10