Poslední příspěvky

Stran: [1] 2 3 ... 10
1
Hlavní nádraží / Re:ABDL na Šímrání
« Poslední příspěvek od boy_in_nappies kdy Včera v 13:15:13 »
Zajímavý podcast. Je pravda, že lgbt, kteří nejvíce volají po toleranci jinakosti jinakosti sami nepřijímají. Takže české lqbt a ABDL nejde dohromady. A taky je fakt, že není téměř nikdo komu by se ABDL líbili a chtěl se o ně starat. Každý chce sám přebalit. Takže dík za podcast.
2
Hlavní nádraží / Re:ABDL na Šímrání
« Poslední příspěvek od boy_in_nappies kdy Včera v 09:10:29 »
Díky už se těším
4
Hlavní nádraží / Re:Preference
« Poslední příspěvek od Lexter19 kdy Včera v 06:41:17 »
Já se snažím vždy využit co to jde. Občas to sice přeženu, ale to k tomu tak nějak patří. Mám rád tlusté pleny. Do práce nosím Tena ultima, jinak ABDL plenky. Teď jsem ve fázi, že do práce jdu v Tena ultima a na přebalení mám sebou jenom ABDL plenku. A abych neměl moc na výběr, tak to nosím společně s katétrem, takže není možné být bez pleny:D . Časem bych chtěl chodit jen v ABDL plenkách.
5
Hlavní nádraží / Preference
« Poslední příspěvek od lodivod kdy Včera v 03:35:28 »
Jak to máte s četností přebalování? Preferujete vydržet v počůrané plence co nejdýl a nebo naopak častější přebalování? Plenky dostupné v lékárnách tolik nevydrží a když to má člověk jako koníčka, tak to pak do nich pustí vše a za chvíli je plenka plná.Od té doby co jdou objednat plenky s igelitovým povrchem i u nás v e-shopu, tak na ně nedám dopustit, i když jsou teda drahé... ale snesou toho hodně a udělají mezi nohama pořádnou výplň.
6
Hlavní nádraží / Re:Marshmallow Challenge
« Poslední příspěvek od cesestka kdy Května 20, 2024, 07:08:54 »
a co to vevnitř udělá jak se to změní?
7
Hlavní nádraží / Muzea kočárků, hraček apod
« Poslední příspěvek od Mimi-z-Prahy kdy Května 19, 2024, 17:11:33 »
Ahoj,
napište odkazy na muzea v ČR či SK, které jsou na téma kočárky, miminka, hračky  apod...

1) Historické kočárky - Mělník:
https://www.muzeum-melnik.cz/stale-expozice-1/historicke-kocarky/

2) Retro kočárky - Mimoň:
https://www.historiemimone.cz/mimonske-retromuzeum/

3) Království historických kočárků - Dlouhá Loučka
https://kralovstvihistorickychkocarku.cz/

4) Kočárky - Skalka:
https://www.obec-vlastislav.cz/zamek-skalka/

5) Hračky - Benátky nad Jizerou:
https://toymuseum.cz/
8
Hlavní nádraží / Re:ABDL level
« Poslední příspěvek od Malejjelen kdy Května 18, 2024, 20:57:18 »
osobně se řadím mezi pokročilé.

Ví to má přítelkyně která mi to toleruje i si sama občas plínku vezme, ale max doma a nepoužívá je. Já jí mám klidně i na procházce/výlety atd a používám jí. Na veřejnosti chodím normálně oblečený aby to nebylo vidět. ze začátku jsme si kupoval pleny v lékárně a neměl jsme problém si pro ně jít, ted už ale jen ABDL pleny vyhovují mi daleko více. nejraději mám trest či megamax. A ty nosím i na  veřejnosti.
9
Příběhy / Ako som sa pokakala
« Poslední příspěvek od Nikol19 kdy Května 18, 2024, 19:27:14 »
Minulý týždeň som sa pokakala. Prišla som domov zo školy a keďže mama nebola doma bo išla ku kaderníčke, rozhodla som sa využiť príležitosť. Ale o tom že ju využijem som ešte nevedela. Sedela som pri pc a keď začalo to nutkanie, začala som premýšľať nad tým že by som to mohla urobiť do gatí. Ale stále som len čakala a čakala a nutkanie bolo silnejšie a silnejšie. Nakoniec som sa sama seba opýtala či sú zamknuté dvere a tak som ich išla skontrolovať. Zamkla som a už som cítila že to ide. Lahko som sa prehla do predu a pokakala som sa. Stála som pri vchodových dverách, pokakaná a rukou siahala na zadok cez tepláky, stiahla som si trochu gate aby som to nemala úplne nalepené na zadku. Chvíľu som sa prechádzala po byte, chodila som po štyroch, skúšala skákať a nakoniec som sa dala do poriadku a bola som opäť pri pc. Plienky som neskúšala ale objednala som pampers 2 kusy na skúšku a rearz daydreamar S tiež 2. Pôjdeme v júni do Gabčíkova na výlet a práve preto by som chcela plienku. Mám voľnejšie oblecenie takže by to až tak vidieť nemalo byť. Ale o tom až neskôr. Papaaaa
10
Hlavní nádraží / Re:Plenky a obleceni
« Poslední příspěvek od babyserba kdy Května 18, 2024, 14:56:12 »
Já obvykle nosím volný kalhoty, takže si myslím, že to skoro vidět není, to leda, když už jsou pleny dost plný. Větší problém je třeba oblečení v práci, kdy bohužel většinou mívám kalhoty tak těsný v rozkroku (co jsem kde fasoval), že bych si pod to pleny radši fakt nebral. To nemluvím o převlékání ve společné šatně...
Stran: [1] 2 3 ... 10