Anketa

Oznámkujte tento článek (jako ve škole)

1
10 (55.6%)
2
2 (11.1%)
3
4 (22.2%)
4
0 (0%)
5
2 (11.1%)

Celkem hlasů: 6

Hlasování ukončeno: Června 23, 2007, 18:48:54

Autor Téma: Malá holčička s plínkama - díl 1.  (Přečteno 13617 krát)

Offline xphd

  • 5 a více
  • **
  • Příspěvků: 6
  • Karma: 0
Malá holčička s plínkama - díl 1.
« kdy: Června 23, 2007, 18:48:54 »
Víš Milly, když u mě budeš přes víkend, musíme si malinko promluvit. Trošku jsem se připravil na Tvou návštěvu, a jak jsi už možná viděla, dal jsem na postýlku igelitový potah. Netvař se tak - vím, že jsi velká holka, ale když jsi mimo domov, není neobvyklé, že se Ti přihodí malá nehoda. Oba víme, že ještě hodně často přes noc počůráváš pyžámko a postýlku. Takže jsem pro Tebe koupil pár věcí a doufám, že budeš hodná holka a necháš mě Tě do nic obléci bez zlobení. Vím, že je je ještě brzo, ale určitě jsi unavená po cestě a nechci, aby se Ti přihodila nehoda na mém novém koberec. Nejsem si jistý, že jsi připravená na kalhotky pro velký holky. Určitě bude pohodlnější, když Ti teď dám plínku, nebudeme čekat až na večer a na postýlku. Pak si můžeš jít hrát nebo koukat na televizi a nemusíš se bát, že zapomeneš. Když se počuráš, příjdeš a řekneš mi to a já Ti vyměním plínku. Souhlasíš ? Hezky si lehni a moc se nevrť.

Ne, opravdu není důvod k pláči - vždyť je to jenom plína. Sice si čůráš do postýlky jako malá holčička, ale nemusíš přece taky tak plakat. Vždyť jsi přece měla plínku na sobě už tolikrát. Je to jen pro jistotu. Pojď, půjdeme nahoru, vynesu tě po schodech. Jasně, klidně si cumlej palec. Už je to lepší ?

No teda, ty už jseš velká holka – začínáš být pěkně těžká, ale já Tě unesu, neboj. Pamatuju si, žes před pár lety nosila plínky na noc vždycky a často jsme si odpoledne hezky hráli. To jsi ani trochu nezlobila, takže vůbec nevím, co s Tebou dneska je? Nejsi první velká holka, která potřebuje plíny.

Ták hop, hezky si lehni na postýlku a já všechno připravím. Hezky si vyhrň šatičky a drž - táák, hodná holka. OK Nadzvedni zadeček, já Ti sundám kalhotky. Ale co to vidím? Milly - ty už jsi počuraná! Kdy se Ti to stalo? Doufám, že ses snažila najít záchod a nepustila to do kalhotek jen tak. Takže plínku Ti teď dáme právě včas, že jo ?

Tak, honem sundat ty škaredý mokrý kalhotky. Nazdvednout zadeček a nevrtět se. Hodná holčička, nadzvednout kolínka a roztáhnout od sebe, určitě si pamatuješ, jak na to. Milly! No teda! Už jseš velká slečna v určitých oblastech! OK, teď dáme plínku pod zadeček. dobrý, trochu nadzvednout … . Tyhle teda dělaj srandovní zvuky, pěkně šustí. A copak píšou na obalu ?. "Pleny pro dívky - zejména pro noční pomočování pro náctileté a dospělé. Udrží slečnu v suchu." O šustění nepíšou nic. Doufám že Ti padnou, teenage holka už nejsi. Já myslím že jo, nevyrostla jsi zas tak moc. Ještě chvilku lež, namažu tě hezky krémem. Nechci, aby moje holčička dostala vyrážku. Někde tady ho mám. Tady je. A copak je tohle – úplně jsem zapomněl, že jsem ho koupil. Mám pro Tebe dudlík, Milly. Pamatuju si, jak’s na něj byla zvyklá. Hej, čemu se směješ. Milly, říkal jsem Ti přece, aby ses nehýbala! No ale když už ležíš na bříšku, můžu Ti namazat zadeček. Doufám, že to není moc studený. Teďka už nedostaneš vyrážku, když budeš počuraná.

Táák, otočit. Dobrý. A přestaň s tím hihňáním, takhle Ti nemůžu dát ten dudlík. No, dobrý. Vypadáš úžasně roztomile! Zase kolínka nahoru, roztáhnout a trochu víc krému. Je to příjemný, že jo ? Ještě trošku tě pohladím … ale ne moc. Teď příjde zásyp, hezky voní, že jo ? Tak, plínu nahoru mezi nožky, hezky pevně … no padne Ti výborně, ne? Nejsi zas tak dospělá :-). Zalepíme pásky po stranách a jsme hotoví. Milly je zpátky v plínkách, do kterých patří.

Když budeš chtít přebalit, musíš přijít a říct mi, že sis načurala do plínky, nemůžu tě přece pořád kontrolovat. Já doufám, že kakat zvládneš na záchod nebo na nočníček. A kdyby se Ti náhodou stala nehoda, musíš mi to přijít říct, jasný ?

Konečně jsi zpátky v plínkách, ležíš na postýlce, cumláš dudlík a vypadáš moc šťastně a spokojeně Nemůžu spustit oči z Tvojí plínky a myslím na to, jak perfektně Ti sedí. Teď už jenom zbývá Ti sundat šatičky a převléct Tě do pyžámka. Koupil jsem Ti moc pěkné, a má na zadečku trochu víc místa, právě pro holky, co si ještě čurají do plínek.

Celý originál v angličtině najdete na http://www.daddys-girl.net v sekci Stories. Toto je upravený překlad. Pokračování příště.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: Malá holčička s plínkama - díl 1.
« Odpověď #1 kdy: Června 18, 2008, 18:17:02 »
krásné moc se mi líbyla
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Bibinko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 799
  • Karma: 5
    • AB/DL - CR/SK
Re: Malá holčička s plínkama - díl 1.
« Odpověď #2 kdy: Června 18, 2008, 18:37:42 »
Pěkné a zajímavě zpracované...
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »