Autor Téma: Můj životní příběh, nebo začátek nové éry ...  (Přečteno 5885 krát)

Proxo

  • Host
Můj životní příběh, nebo začátek nové éry ...
« kdy: Června 16, 2010, 11:05:51 »
Píši Vám sem poprvé, i když jsem už Vašim dlouhodobějším členem. U mě se začaly projevovat pocity TB a následně AB už v 9 letech, a bylo to tím, že jsem byl jako 8 roční zneužit. Proto jsem pociťoval v sobě špínu, chtěl jsem se vrátit do období dětství, kdy jsem byl ještě nevinný člověk. Vše se to dělo postupně, ale už ve 12ti jsem jednou narazil na pojem AB / DL, a hned jsem si o něm zjistil téměř vše. Už 2 roky dozadu jsem na internátě využíval internet, a stal jsem se mimochodem členem i Vaší stránky. Prožil jsem tu příjemné chvíle, ale stále jsem snil o tom, že se mi jednou podaří dostat do pleny. Ten okamžik nastal asi 2 týdny dozadu, kdy jsem oslavil 19. narozeniny. Všiml jsem si, že moje máma má ve skladu uloženo asi 6 plenek MoliCare, tak jsem neváhal a jednu si vzal. U sebe jsem si pak plenku vyzkoušel, seděla jako ulitá:) Pleny jsem od té doby měl ještě 3 krát, vše v průběhu týdne. No začal jsem se hlouběji zamýšlet. Pleny jsou přece jen dar, ale občas umí být i prokletím. Minulý týden v sobotu (opět jsem byl v plence), jsem se definitivně rozhodl. Abych nemohl vzít své rozhodnutí zpět, nejprve jsem plenku poškodil, rozstříháme jsem ji na menší části. Pak jsem se vybral do mého krbu, kde jsem zbytky spálil. Byl to pro mě zajímavý pocit, na jedné straně lítost, na druhé straně pocit úžasné svobody, jakoby ze mě spadl 7 let rostoucí kámen. Teď už týden abstinovat a ještě jsem neměl potřebu litovat můj čin. Konečně mi je lépe, nemusím nic tajit, jsem znovu obyčejný čovek. Nicméně držím Vám palce i nadále, doufám že toto fórum bude prosperovat, a pamatujte, nic si nedělejte z Vaší záliby, protože lidé jako vy jsou často mnohem lidštější, milejší a jemnější než obyčejný dospělí. Držím Vám palce, mějte se tu dobře:)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »