Anketa

Oznámkujte tento článek (jako ve škole)

1
9 (47.4%)
2
4 (21.1%)
3
1 (5.3%)
4
3 (15.8%)
5
2 (10.5%)

Celkem hlasů: 7

Hlasování ukončeno: Června 18, 2007, 00:50:23

Autor Téma: Přebalená holčička Kateřina  (Přečteno 19614 krát)

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Přebalená holčička Kateřina
« kdy: Června 18, 2007, 00:50:23 »
Budu vyprávět příběh, který se opravdu stal.
Jednoho krásného večera jsem čekala kamaráda z jednoho města, kterého nebudu představovat. Blížilo se asi tak 20 hodin. Lukáše jsem začala vyhlížet z okna. Náhle jsem viděla, že už jde. Honem rychle jsem se šla připravit. Oblékla jsem si na sebe krásnou průsvitnou blůzu. Prosvítaly v ní perfektně moje kozy. Přes blůzu jsem si oblékla ještě svetřík, aby mě sousedé neviděli. Lukáš nastupoval do výtahu a já už netrpělivě čekala přede dveřmi až výtah vyjede do druhého patra.

Lukáš vyšel z výtahu a já ho prozatím pozvala dál. Řekla jsem mu, že zajedeme do Kauflandu něco nakoupit, ještě jsme to stačili. Nakoupili jsme nějaké víno a hlavně hodně piva a ostatní pití a alkohol. Když jsme přijeli zpátky domů, tak jsem řekla, že si uděláme kávu. Otevřeli jsme si flašku vína. Po chvíli jsem si vysvlékla ten svetr, protože mi bylo horko. Kozy mi prosvítaly blůzou a já zjistila, že Lukáš je pořádně vzrušený a hlavně, že mu pořádně stojí jeho ocas. Otevřela jsem mu pivo a šla jsem se osprchovat. Za chvíli přišel Lukáš a pustil se do mě. Byla jsem už taky dobře vzrušená, bradavky my stály, jako když mají někomu vypíchnout oči. Lukáš mi začal lízat poštěváček a já mu zase v hezky v puse žmoulala to jeho pořádný péro. Za chvíli mi ho už přirážel do mojí mušličky. Pořádně to tam čvachtalo a já zjistila, že už budu hotová, Lukáš se také po chvíli udělal. To jsme šukali bez kondomu. Potom jsme vylezli oba ze sprchy a já mu řekla, že mu ho vykouřím. Lukáš ani chvíli neváhal. Já mu ho vesele kouřila a on mi pořádně masíroval kozy jako opravdový masér. Když jsme se z toho oba udělali tak jsme si dali malou pauzu – cigárko a pivo. Začali jsme pokračovat. Já, ale najednou řekla, že už radši s kondomem. Naléhám ovšem na barevné kondomy, ale Lukáš to už věděl, tak samozřejmě měl barevné koupené. Nejdříve jsem mu na toho ztopořenýho ptáka navlíkla zelenej. Začal mi nejdříve vysávat moji mušličku do sucha. Pak ale začal pořádně přirážet tím jeho ptákem až kamsi daleko. Ze mě vyzníval jen jeden tón a to byl ááááááááááách nebo óooooooooch. Začala jsem s sebou cukat a Lukáš zjistil, že už budu hotová, začal přirážet ještě víc abych si prožila svůj orgasmus, byl ve mně až po koule. Po chvíli se taky udělal. Zanedlouho jsem mu řekla, že to chci udělat pěkně do PRDELKY. Navlíkla jsem mu další kondom tentokrát červený a pak už jsem zase jenom sténala a sténala. Když jsme skončili šukačku do prdele, tak jsem mu poručila aby se šel osprchovat, on ale nechtěl, ale nakonec šel. Proč myslíte, že jsem ho poslala osprchovat, no přece abych si připravila výbavičku, protože jsem ho chtěla jako miminko. Vytáhla jasem ze skříně jednorázové plenky a zároveň gumové, dudlíka, kojeneckou láhev, kterou jsem naplnila čajem a dětský pudr. Když Lukáš vyšel z koupelny tak jsem mu řekla ať si lehne na postel, že mu něco pořádného ukážu. Poručila jsem ať roztáhne nohy. Najednou jsem vytáhla dětský pudr, pořádně jsem mu obsypala zase už stojícího ptáka a prdel a nasadila mu plenku. Řekla jsem mu, že ho chci mít jako miminko. Nakonec jsem mu přiložila do pusinky kojeneckou láhev z čajem a poručila mu aby ho vypil aby bylo miminko hodné. Já řekla, že to miminku ještě nestačí a dala jsem mu kojit ze svých koz, z těch samozřejmě nic neteklo. Když jsem ho nakojila tak jsem svému miminku dala dudlíček ať se uklidní. Řekla jsem mu, že teď tu může udělat loužičku nebo hovínko, že teď tu nenadělá. Po chvíli jsem si vzala plenku i já, Lukáš se do plenky počůral, já řekla že miminko hezky čůrá. Přebalila jsem ho do další plenky, to už ale nevydržel a začala pořádná šukačka v plenkách. Měla jsem z toho asi dalších 5 orgasmů jak krásně přirážel. Jak zepředu tak i zezadu. Bylo to velice pěkné šukat v plenkách. Ovšem já už to taky nevydržela a taky jsem se počůrala. Mému miminku jsem dala další plenku, ale já už jsem si ji vzala až k ránu. Chcete vědět co bylo dál, tak já vám to tedy řeknu, asi tak dalších 5 šukaček. Já měla už mojí lasturku pěkně roztaženou a Lukáše už musel tak bolet čurák, že už to nemohl ani vydržet a do těch plenek to pustil znova. Blížilo se ráno , tak jsme se šli společně vykoupat, aby Lukáš neodjel špinavej. Ve vaně jsme se z toho znova pomilovali. Věřím, že Lukáš po 10 hodinovém sexu musel být úplně vyčerpaný, ale já taky. Po koupeli jsem si vzala ještě jednu plenku a šla jsem Lukáše doprovodit ke dveřím a řekla jsem mu, že zase někdy musí přijít zkontrolovat počůranou holčičku, která potřebuje přebalit. Věřte nebo ne , plenkařské hrátky jsou opravdu neuvěřitelná věc. Já mám ráda všechny formy sexu ale plenkaření úplně. Je to taková nepopsatelná věc. A co Lukáš? Od té doby jsem s ním plenkařila ještě čtyřikrát, vždy se nám to velice líbilo. Věřte nebo ne, sex s Lukášem je jedna nezapomenutelná věc. A mimochodem vydržel by někdo šukat 10 hodin jako Lukáš? Už víte proč je to nezapomenutelná věc?
Další pokračování zase někdy příště

Převzato z Quicku klubu, Klub plenkařů. Se svolením administrátora.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Chlap-ec

  • Email nefunguje
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 140
  • Karma: 0
Re: Přebalená holčička Kateřina
« Odpověď #1 kdy: Ledna 03, 2008, 13:04:52 »
to urcite hej, s takym zaobchadzanim vydrzal, ale potom by som si ho musel tyzden liecit ...  Xsmilew
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Milujem pocit bezmocnosti maleho dietata v plienkach i obleceni, o ktore sa staraju ...
Nikdy som to este neskusal, len o tom snivam, mozno...

Offline VENDI

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 153
  • Karma: -2
Re: Přebalená holčička Kateřina
« Odpověď #2 kdy: Února 06, 2008, 21:26:46 »
No nevím,nevím,jestli to může někdo takhle dlouho vydržet??? Xconfused  Xconfused  Xconfused
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Johny333

  • Příliš sexy na normální nick
  • 5 a více
  • **
  • Příspěvků: 5
  • Karma: 0
Re: Přebalená holčička Kateřina
« Odpověď #3 kdy: Července 08, 2014, 22:31:28 »
proč ne já znám někoho kdo vydržel šukat od rána až do večera samozřejmě s přestávkami  :D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Mircaa

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 121
  • Karma: 0
  • Co Vás na mně sere?
Re: Přebalená holčička Kateřina
« Odpověď #4 kdy: Července 09, 2014, 01:30:50 »
Jistě, pauza musí být jinak ti upadne. Večer na to vlezu a ráno z toho slezu. Existuje video 75minut čistá práce a pak je cígo ale kouří partnerka.
A nepodpaluje se neb by to byla katastrofa. Když se sejde nymfomanka s nymfomanem tak je veškerá dřina na nic jen si každý trocha ulevil ale
nepomohl. Jo sex je věc ale neumírá se pro svobodu vlasti  :lol:  ale slasti...  :lol:  :lol:  Tak nějak to asi je a kdo nepije z pyje jakoby nežije.  :P
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline babygeorge

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 85
  • Karma: 0
Re: Přebalená holčička Kateřina
« Odpověď #5 kdy: Října 05, 2014, 21:45:27 »
Skvělá povídka, ode mně dostala jedničku :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »