Anketa

Oznámkujte tento článek (jako ve škole)

1
5 (50%)
2
2 (20%)
3
2 (20%)
4
0 (0%)
5
1 (10%)

Celkem hlasů: 4

Hlasování ukončeno: Června 17, 2007, 23:57:05

Autor Téma: Jani at v tom nejsi tak sama  (Přečteno 18363 krát)

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Jani at v tom nejsi tak sama
« kdy: Května 31, 2012, 09:43:34 »
Jednou,jsme byly s kámoškama na diskotéce,bydlím v malém městečku,takže se tam všichni známe, ježtě před diskotékou jsem se rozhodla, že doma něco sním.Protože se vracíme kolem páté ráno.Snědla jsem špenát a zapila mlíkem,které bylo trochu kyselé,ale nevěděla jsem ,že jsem v tu chvíli udělala životní chybu.

Šli jsme tančit a vecěr začínal výborně,bavili jsme se a já tančila skoro na doraz,v tom mě začalo tak trochu kručet v břiše,ale nevěnovala jsem tomu vůbec žádnou pozornost .Asi o hodinu později jsem do břicha chytla takové křeče,zě jsem musela běžet na záchod,jeden zachod byl mimo provoz a dva obsazené ... nedalo se to vydržet musela jsem vběhnout na pánský,ale ani tam jsem nepochodila,nakonec jsem se dobelhala k baru, kde jsem se tiše svíjela a čekala,až se uvolní na záchodě místo,narovnala jsem se a křeče trochu povolily ,kde se vzali tu se vzali moji tři kamaradi a byli hodně opilí ,začali mě popichovat,at vylezu na bar k tyčce a zatančím nechtěla jsem, ale to nepomáholo stejně mě nakonec na bar vysadili,měla jsem na sobě bílou mini sukni a uplé tričko a ted to přišlo do smrti na tento hrozný okamžik nezapomenu dostala jsem nezadržiteklný průjem teklo mi to přez kalhotky, po nohách, na bar a na kluky ...bylo to tak hrozné, že jsem se skoro zhroutila všichni ztichli a půl diskotéky se na mě dívalo, dokonce na mě začala svítit světla,vystřelila jsem z tama tak rychle jak to jen šlo ,týden jsem nikde nechodila ani do školy ....

Převzato z Quicku klubu, Klub plenkařů. Se svolením administrátora.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: Jani at v tom nejsi tak sama
« Odpověď #1 kdy: Ledna 28, 2014, 11:06:05 »
:D Jani, takáto nehoda sa mi tiež stala, cestou domou som sa zastavil v krčme na dajaké pivko s vodkou a zabavil som sa až do záverečnej. Kúsok od baráku kde bývam ma to draplo a nebolo kam sa skryť a tlak bol tak silný, že som to neudržal a poriadne som sa pokakal aj pocikal.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »