Anketa

Oznámkujte tento článek (jako ve škole)

1
11 (68.8%)
2
5 (31.3%)
3
0 (0%)
4
0 (0%)
5
0 (0%)

Celkem hlasů: 7

Hlasování ukončeno: Června 17, 2007, 23:41:41

Autor Téma: Jako miminka  (Přečteno 16553 krát)

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Jako miminka
« kdy: Června 17, 2007, 23:41:41 »
Bydlím se svojí maminkou a starší sestrou. Je mi 18 let a asi od osmi jsem se začal občas počůrávat. Stávalo se mi to jen přes noc, asi tak dvakrát do týdne, ale pak se to stávalo čím dál častěji. Moje maminka byla ze mě už zoufalá a jednou se rozhodla, že už musí řešit. Byla se mnou u doktorky a ta jí poradila, že se budeme muset vrátit k plínám.

Moc se mi nechtělo, ale při pomyšlení, že se můžu zbavit svého problému jsem nakonec souhlasil. Maminka mi tedy sehnala plínky a začala mě na noc přebalovat. Já se ale začal počůravat i přes den a tak jsem byl v plenkách zabalený celý den. Maminka to vadilo, protože chodila do práce a neměla na mě tolik času. Proto si mě jednou zavolala a řekla, že mě bude přebalovat i moje sestra. Bylo jí 25 a akorát dokončila vysokou školu. Nezbylo mi nic jiného než souhlasit. Sestra s tím souhlasila taky a už druhý den ráno ke mě přišla do pokoje a sáhla mi do kalhotek jestli nejsem mokrý. Maminka byla v práci, tak se mě hned ujala. Byl jsem počůranej a Lena, tak se sestra jmenovala, mi řekla, že se o mě postará a že se mi to bude líbit. Rozepla mi igelitové kalhotky, mokré plíny vytáhla a hodila do kbelíku a pak mi sundala i noční košilku. Byl jsem před ní úplně nahý a trošku se styděl. Řekla mi, že mě umeje v koupelně, tak jsme šli. Cupital jsem před Lenou a ona mě trošičku plácla po zadečku a usmála se na mě. Napustila vodu do vany a já si do ní vlezl. Celého mě umyla, pak osušila a vrátili jsme se zpátky do mého pokoje. Lehl jsem si na postel a ona zatím vytáhla 3 plíny a začala je rovnat. Pak mě namazala zadeček mastičkou, napudrovala mě, zvedla nohy do výšky a podsunula mi pod zadeček plínky. Přebalila mě a mě se to moc líbilo. Usmál jsem se na ní a ona mi řekla, že jsem jak miminko a že mi chybí jen dudlík do pusy. Já jsem ji přitakal hlavou, že má pravdu a ona se ke mě sklonila a řekla mi, že mi ho sežene, jestli budu chtít. Trošku jsem se zčervenal, ale nic jsem jí na to neřekl, jenom jsem se na ni usmál. Styděl jsem se jí přiznat, že bych rád zkusil být jako miminko. Pak Lena odešla nakupovat a já se díval na televizi. Když se vrátila, šla hned ke mě a ukázala mi dudlíka. Já jsem se na ní pousmál a ona mi ho jemně strčila do pusy. Začal jsem hned dudat a Lena mě pohladila po vlasech. Pak šla uklidit nákup a když se vrátila, byl už jsem krásně zvyklej na dudlík. Sedla si na gauč a řekla mi, at´ si jdu lehnout k ní a položím ji hlavu do klína. Udělal jsem to tak a ona mě začala hladit a mluvit na mě jako na miminko. Mě se to moc líbilo a myslím, že to na mě poznala. Zeptala se mě, jestli bych chtěl být její miminko a já ji odpověděl, že ano. Pohladila mě po vláskách a řekla, že mě přinese pití. Za chvíli přinesla čaj v kojenecké láhvi. Položila si mojí hlavu do klína, vytáhla mi dudlíka a strčila mi do pusy kojeneckou láhev. Začal jsem sát a Lena na mě pořád mluvila jako na miminko. Když jsem to všechno vypil, usnul jsem svojí sestře na klíně. Probudil jsem se asi za dvě hodiny a byl jsem úplně promočenej. Lena seděla vedle mě a když viděla, že jsem se probudil, hned mi sáhla do kalhotek jestli jsem se nepočůral. Když zjistila, že ano, přebalila mě do suchého a oblékla mi krásné růžové bodíčko. Nevím kde ho vzala, ale bylo opravdu moc hezké. Potom mi strčila do pusy dudlíka a řekla mi, že musí na chvíli ke kamarádce. Když se vrátila, měla v tašce nočník a postavila mi ho k posteli. Zeptal jsem se kde ho vzala a ona mi řekla, že u té kamarádky. Má ho pro své dítě, ale až bude trošku větší. A taky nás pozvala k sobě, budeme tam spát a starat se o obě naše miminka. Tak jsem se zeptal, kdy tam půjdeme a ona řekla večer. Byl jsem z toho trošku nervózní, být před cizí ženou jako miminko, ale Lena bude u mě, tak to snad bude dobrý. Večer se rychle blížil a Lena začala balit věci, které budeme potřebovat. V šest hodin jsme zvonili u dveří takového hezkého malého domku. Otevřela nám asi dvacetiletá, moc hezká holka a hned se pozdravila s Lenou a pak se mnou. Jmenovala se Lucy a byla asi tak stejně velká jako Lena. Řekla nám, at´ jdeme dál. Měla to tam moc hezký, bydlela jen se svým dítětem a hned mi ho ukázala. Bylo to malé miminko a Lena mi řekla, že je s Lucy domluvená a budou mi obě dvě dělat maminky. Hned mě odvedli do takového malého pokojíčku, který byl vybavený jako pravý ráj pro miminka. Lena řekla Lucy, že nejsem přebalený a že se počůrávám i ve dne. Lucy mě vzala za ruku a odvedla mě do kouta, kde byl krásný přebalovací stůl a vysadila mě na něj. Začala mě celého svlékat a Lena řekla, že se nemusím Lucy vůbec bát, že je moc hodná a krásně se o mě postará. Potom odešla a Lucy mě zatím vysvlékla úplně do naha. Ležel jsem před ní a ona na mě začala mluvit jako na miminko. Vzala dudlíka a strčila mi ho do pusy. Začal jsem se cítit nádherně. Potom mě začal natírat dětským olejíčkem celé tělo a její mazání bylo tak neskutečně láskyplné, že jsem se cítil jak s opravdovou maminkou. Všechna stydlivost, kterou jsem měl z Lucy byla pryč. Po namazání mě napudrovala a zeptala se mě kolik mi má dát na noc plenek. Řekl jsem jí, že sestra mi dává na noc 4 plínky. Nakonec vzala 5 plenek, připravila si je i s kalhotkama, strčila mi je pod zadeček a přebalila mě. Zapnula kalhotky a oblékla mě do nádherných dupaček, které ušila. Zvedla mě z přebalovacího stolu a odnesla k postýlce se sítí kolem dokola. Spustila sít´, sedla si na postýlku, vzala mě do náručí a zeptala se mě, jestli se chci ještě s nima dívat na televizi, nebo jestli už chci jít spinkat. Byl jsem už docela unavený a chtělo se mi už spát. Řekl jsem jí to, ona mě pohladila po tvářičce a řekla mi, že mě ještě musí nakrmit. Zeptala se mě, jak mám krmení rád a já jsem jí odpověděl, že mě Lena krmí z láhve s dudlíkem. Řekla mi, že mi může udělat sunárek, nebo mě může nakrmit krupicovou kaší lžičkou. Já jsem ze začátku nevěděl, ale Lucy si rozepla halenku, vytáhla z ní její velký prs a zeptala se mě jestli bych chtěl kojit. Řekl jsem jí že ano a hned jsem se přisál k bradavce. Sál jsem slad´oučký mlíčko a Lucy mě přitom povídala, jak jsem hodný miminko a jak krásně saju. V kuchyni zatím Lena domyla nádobí a šla se podívat za námi. Otevřela dveře a byla velice překvapená když viděla, jak mě Lucy drží v náručí a kojí mě. Přistoupila až k nám a dívala se jak saju. Hladila mě přitom po zadečku. Mohla na tom nechat oči. Když už jsem byl napapanej, dostal jsem zase do pusy dudlíčka, položili mě do postýlky, vytáhli sít´, řekli mi dobrpu noc a pomaličku odešli. Chvíli jsem ještě vnímal jak dudám, ale za chviličku jsem usnul. Probudila mě potřeba kakat. Volal jsem na Lenu a Lucy, že potřebuju na nočník, ale neslyšeli mě. Nevydržel jsem to a pokakal jsem se a i počůral. Bylo to docela příjemné být pokakaný a počůraný, ale nevěděl jsem co dál. Tak jsem stáhnul sít´ u postýlky a šel jsem do obýváku. Měl jsem mezi nohama pěkne naděláno, tak jsem šel s roztaženýma nohama a pomalu. Když jsem přišel do obýváku, viděl jsem Lucy jak sedí na gauči, kouká na televizi, ale Lenu jsem neviděl. Asi šla spát, myslel jsem si. Teprve když jsem přišel blíž, viděl jsem že Lucy drží Lenu v náručí a kojí jí. Byl jsem z toho trošku šokovaný, ale přišel jsem až k nim. Lucy se mě lekla a Lena taky rychle přestala sát a sedla si. Co tady děláš, zeptali se mě. Řekl jsem jim, že jsem se pokakal a počůral a že moje volání nikdo neslyšel. A v tom jsem si všimnul, že Lena je přebalená. Když jsem jí to řekl, pověděla mi, že taky chtěla být miminkem Lucy jako já. Tak jsem jí objal a zeptal jsem se jí, jestli je dost napapaná, když jsem ji tak vyrušil. Řekla mi že není a hned se zase přisála k Lucyinu prsu. Já jsem si lehl na druhou stranu a přisál jsem se k druhému a Lucy nás kojila oba. Když jsme se oba napapali, Lucy mě přebalila do suchého, odvedla mě spátky do postýlky a políbila na dobrou noc. Ráno jsem se probudil a byl jsem zase počůranej. Přišla za mnou Lena a když mě přebalovala, zeptala se mě, jestli se mi to u Lucy líbilo a já jí řekl, že moc. Leně se to taky moc líbilo a tak jsme se s Lucy domluvili, že k ní budeme chodit jak jen to půjde a ona bude naše maminka a bude se o nás starat.

Převzato z Quicku klubu, Klub plenkařů. Se svolením administrátora.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Vit-ass

  • Host
Re: Jako miminka
« Odpověď #1 kdy: Srpna 12, 2008, 14:41:23 »
Zajímavé a neuvěřitelné, ale pěkné
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Kobor9

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 55
  • Karma: 0
    • http://www.indoclix.com/index.php?ref=Serisa
Re: Jako miminka
« Odpověď #2 kdy: Února 09, 2009, 07:47:46 »
Perfektni ctenicko.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Re: Jako miminka
« Odpověď #3 kdy: Února 09, 2009, 17:53:23 »
Tak to bych chtěl prožít sevším šudy.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Adultbaby71

  • Host
Re: Jako miminka
« Odpověď #4 kdy: Července 19, 2009, 12:47:10 »
Moc hezké. Souhlasím taky bych to chtěl prožít se vším všudy :D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Ferko

  • Host
Re: Jako miminka
« Odpověď #5 kdy: Prosince 06, 2013, 22:57:06 »
Nádherný příběh, a taky bych chtěl něco podobného prožít :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: Jako miminka
« Odpověď #6 kdy: Října 13, 2014, 23:09:36 »
za první půlku 23x mě.....
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »