Anketa

Oznámkujte tento článek (jako ve škole)

1
5 (71.4%)
2
0 (0%)
3
2 (28.6%)
4
0 (0%)
5
0 (0%)

Celkem hlasů: 3

Hlasování ukončeno: Června 17, 2007, 23:29:04

Autor Téma: Inkontinence  (Přečteno 6404 krát)

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Inkontinence
« kdy: Června 17, 2007, 23:29:04 »
INKONTINENCE
aneb INkontinentní KAlhotky

Ve 20. letech se mi stal těžký úraz páteře s přerušením míchy následkem čehož jsem ochrnul. To znamenalo nejenom pohyb na invalidním vozíku ale i svalové atrofie, impotence a nepříjemnou inkontinenci (počůrání a občasné pokakání).

Tato věc mě velmi ničila život a z počátku mi dokonce bránila vycházet (vyjíždět na vozíku) mezi lidi. Později jsem začal nosit urinální kondom. To je systém nalepovacího kondomu, hadičky, a sběrného vaku. Pokud vám jinak zdravý chodící muž v diskusi plenkařů na Internetu tvrdí že jemu jednorázové pleny předepisuje lékař, tak to leda na diagnózu sexuální úchylka. Inkontinence se u mužů řeší urinalem.

Ale život šel dál. Časem jsem si koupil auto s ručním ovládáním. Dostal jsem bezbariérový byt v Praze a dostudoval techniku. Našel jsem si ženskou s dítětem a abych mohl žít "plnohodnotný" sexuální život píchal jsem si do penisu injekce. Bohužel jsem však nadále nic necítil. I přes to že jsem se snažil zabezpečit vysoký životní standart jednoho dne byla pryč. Trochu jsem zvolnil a začal se dívat po ženských kvůli kterým bych si nemusel píchat injekce. Začal jsem jezdit na sportovní a společenské akce invalidů a vystřídal několik invalidních holek. Jednou mě poznal kamarád který bydlel v bezbariérové bytovce pro invalidy na oslavu. Představil mi několik známých i několik neznámých invalidních i neinvalidních. Na první pohled mě upoutala štíhlá drobná dívka tak 26let 145cm a 42kg, vozíčkářka. Kromě velmi sympatického obličeje mě na ní upoutala její velmi malá zahrocená prsa která se jí rýsovala pod tričkem. Představila se mi jako Šárka. Po asi trojhodinovém popíjení jsem se sní dal do řeči, zjistil že je sama a bydlí v tomtéž domě ve čtvrtém patře v 1+1. Je na vozíku od mala a vyučila se švadlenou. Protože se to na oslavě těžce párkovalo začínal být Petrův byt velmi těsný a tak jsem využil pozvání Šárky a přesunul se k ní do bytu.

Načali jsme další láhev, pohladil jsem ji a políbil.
- A já se tě bála zeptat jestli se ti líbím -, řekla tiše.
- Proč, vždyť na tebe koukám od začátku oslavy -.
- Víš, chlapi dokážou být krutí, jednomu vadí že nejsem moc vzdělaná, jinému že mám děsně malá prsa nebo že nosím pleny... -
- Hele, já mám taky problémy s inkontinencí. Někdy to řeším urinalem někdy inkontinentní svěrkou, no vy ženské to máte těžší, tyhle věci nemáte na co dát -.
Začala se smát.
- No a tvoje kozičky mi přes tričko připadají zcela nádherný -.
Začal jsem jí opět líbat a rukou jsem se dostal pod tričko na ta skvostná kůzlátka. Vyhrnul jsem jí tričko a začal jsem je líbat a sát. Vzhledem k tomu že jsme byli na vozících vedle sebe nebylo to vůbec pohodlné. Začal jsem se dobývat pod kalhoty v čemž mi kromě gumiček bránila malá diskrétní plenka. Přestala mě líbat a řekla:
- Víš co, nebylo by lepší kdybych roztáhla gauč a lehli jsme si -?
Řekl jsem: -Víš, mám u Petra tašku s věcmi, bez kterých nemůžu spát, aniž bych ti tu neudělal do postele loužičku. Měl jsem za večer a odpoledne dost pití a mě to nevzbudí -.
- Tak to jsme na tom stejně -, řekla a viděl jsem, že se jí ulevilo, že nebude trapné okamžiky nezvládání svěrače řešit sama. Šla se umýt do koupelny a já se napil džusu. Potřeboval jsem čůrat a musel jsem si nasadit inkontinenční svorku. Ta zmáčkne močovou trubici v penisu a moč nemá kudy odtékat. Sice se dá udržet i rukou, ale to vám zase ruka chybí na ovládání a jízdu na vozíku směrem k WC. Navíc, nandávání ve společnosti... Představte si že si uprostřed hovoru začnete rukou či rukama šátrat v kalhotách. Někdy je dost času zajet někam stranou, někdy ale ne.

Poté, co jsem se umyl, přijel z koupelny a lehl si k Šárce jsme si začali povídat. Řekla mi:
- Víš, nezlob se za ty podložky, ale já nevím kdy při sexu začnu čůrat, takže to musím nějak pojistit -. Pohladil jsem ji po zadečku, políbil jí a odkryl její peřinu.
- Zhasni já se stydím -, vyjekla v obavě.
- No, já si myslím, že když už toho moc necítíme, tak se můžeme dívat a navíc si štíhlá a krásná-, snažil jsem se jí uklidnit.
-Ty jsi taky hezký chlap-. Narážela na moje vysportovaná ramena a o atrofovaných nohách se nezmínila. Začal jsem jí líbat a sunul se hlavou níž. Líbal jsem její úplně vyholenou kundičku, kterou si zřejmě kvůli opruzení mazala nějakým krémem pro miminka neboť alespoň tak mě voněla. Příjemně. Následující dvě hodiny jsme strávily vzájemným líbáním a pokrýváním našich těl, žhavými polibky a cumláním oušek. A i přes to, že jsem to moc necítil líbilo se mi, když si vzala do pusinky můj neztopořený penis.
- Když mě budeš kousat do pipinky trochu to ucítím -, řekla mi stydlivě. A opravdu, po pěti minutách kousání a dráždění kůzlátek a pipinky začala vlhnout a vzdychat. Snažil jsem se dráždění ještě zvýšit a šukal jsem ji uvnitř kundičky dvěma prsty a nepřestával jí kousat a líbat. Protože se mi pořád ještě zdála málo vzrušená strčil jsem jí nasliněný palec do zadečku. Moc se jí to líbilo i když asi bojovala se studem, že jde o něco nepatřičného. Její dech a steny se ještě zrychlily. V tom začala čůrat zrovna na můj obličej, ale bylo to docela fajn. Hned se omlouvala:
- Víš bylo to s tebou strašně hezký a já nevím... asi se při orgasmu nějak uvolním a potom čůrání vůbec nekontroluji ...-, omlouvala se provinile.
- To nevadí-, řekl jsem a pozoroval jak si bavlněnou plenou otírá počůranou pipinku a mění si podložku. Ještě chvíli jsme se mazlili a pak se rozhodli jít spát, vždyť zítra je taky den. Šárka si začala oblékat jednorázové plenové kalhotky od firmy Tena a jedny podala i mě se slovy:
- To si oblékni, tím budou tvoje problémy vyřešeny nebo to neznáš -?
- Ale znám, občas když mám nějaký průjem, tak to takhle řeším, abych mohl vůbec ze záchodu a koupelny ale čůrání jsem takhle ještě neřešil. Mám pocit že to prosákne a budu zapařenej -.
- Neboj, mám to vyzkoušený i dlouhodobě-, odvětila. Nakonec jsem si kalhotky oblékl a doufal, že neprosáknou.
Asi v pět hodin ráno mě vzbudil nepříjemný pocit. Nejenom že jsem byl v kalhotkách počůraný, ale jak moč vystydla, bylo to nepříjemné. Rozsvítil jsem malou lampičku a začal si ty počůrané plenky sundávat. Najednou mě políbila na ucho a řekla:
- Počkej já ti pomůžu -.
Začala mě přebalovat jako mimino a já se nechal a pomáhal jí jen se svýma nohama. Namazala mě krémem - asi pro mimina, rozhodně tak voněl a dala nové suché plenkové kalhotky. Po třech polibcích jsem spal jako batole asi do 9 hodin. Vzbudil jsem se první a rozhodl se oplatit jí noční přebalení. Opatrně jsem jí stáhl plenkové kalhotky a ovanul mě nasládlý pach její moči. Přičichl jsem a nebylo to nepříjemné. Vzbudil jem jí polibky na její nádhernou čurinku.

S touto dívkou jsem pak chodil asi rok a náš vztah jsme po sexuální stránce i sexu v plenkách posunuli daleko za hranice pochopení normální populace. A jen v plenkách jsme na vozících a na veřejnosti mohli prožívat to, co bez plen prostě nejde. I když jsem pak sexuálně poznal několik dalších plenkařek na vozíčku i dvě invalidní plenkařky chodící, můj dík a moje vzpomínky Šárce patří za to, že s životního problému invalidy, jakým inkontinence bezesporu je, dokázala udělat příjemnou a sexuální záležitost.


Možná si myslíte, že nejsem vozíčkář, vymýšlím si pohádky a navíc se vám snažím nabourávat Klub plenkařů. Není tomu tak a ve foto příloze jsou důkazy. Rozostření a „ umělecká provedení jsou pro moji anonymitu, i když se nebráním mailům - obzvláště od žen, a to i plenkařek na vozíku - prostě rande a trvalý vztah s plenkařkou možný.

Ty čtenáři pokud si opravdu myslíš že tvůj plenkový koníček je celoživotní a zdravá žena jej nepochopí a nebude tolerovat, najdi si dívku či ženu invalidní, plenkařku. Měj ji rád a buď jí oporou. Najdeš ji v bytovkách pro invalidy, ale spíš v nějakém sociálním ústavu. - A chlapi nebuďte na ně zlí, už tak mají moc těžký život .

Můj E-mail jak pro plenkaře (nové kámoše), tak hlavně a především pro děvče nosící pleny, třeba vozíčkářku, nevadí když bude silnější postavy - prostě jestli s plenkami nemůžeš najít lásku, napiš, budu Tě moc milovat : mailto:honza_vozik@quick.cz

Převzato z Quicku klubu, Klub plenkařů. Se svolením administrátora.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: Inkontinence
« Odpověď #1 kdy: Října 01, 2009, 17:01:22 »
jsem taky po úrazu páteře a mám problémy s inkontinencí,a moje první setkání s tímto problémem, byly pro mladého člověka zoufalé!
Přístupem lékařů a personálu.Tím nechci nic namítat proti zdravotníkům, ale oni jsou již na tyto situace vlastně imunní a tak to mladým lidem, třeba neúmyslně ani nevysvětlí ,jak žít dál.Já mám poškozenou krční páteř a tak o to to bylo horší, protože žít v korzetu a jiných držácích těla a v plenách,  to byl horor hlavně pro mojí mladou ženu.Dokud byly doma malé děti, tak se praly pleny jako pro ně , ale později, to ani není snad možné, co dokážou sousedé.No zkrátím to-manželství se rozpadlo a jsem docela sám.A již mně ani nevadí, že se musím někde převléknout-prostě se přece nezblázním.Jenom je v této době jednorázovek , již větší pohodlí také pro mne.Praní bylo moc prádla a také nemusím tahat sebou pomočené pleny, to mají možná dobře promyšleno v Německu, kde na takové lidi mají místo na přebalení.Takto v tom žiji hodně roků a ještě dnes, někteří zdravotníci koukají velice "zdrženlivě" a to nemluvím o lidech jdoucích po chodníku.Snad tady u Vás najdu trochu pochopení, ale také radu, které plenky jsou dobré, někdy musím jít do klasických plen, ale není k sehnání kalhotkový systém, aby držely na místě a neklouzaly -pak je to svízel na druhou!
Možná body, ale nic o tom nevím.-děkuji, aspoň jsem možná našel cestu ve Vaší skupině a porozumění a snad také někdo poradí.Děkuji administrátorům za takové, aspoň malé uvolnění moci se s někým podělit o zkušennosti.

edit by martinlx-lehce opraven pravopis

děkovat netřeba..... ;)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »