Anketa

Oznámkujte tento článek (jako ve škole)

1
7 (63.6%)
2
1 (9.1%)
3
0 (0%)
4
1 (9.1%)
5
2 (18.2%)

Celkem hlasů: 4

Hlasování ukončeno: Června 17, 2007, 23:23:50

Autor Téma: Jak si hrát  (Přečteno 14371 krát)

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Jak si hrát
« kdy: Června 17, 2007, 23:23:50 »
PRIVÁTNÍ HRY
Na otázku jak si hrát, si musí odpovědět každý sám, neboť jen on ví, co je pro něj nejvíce příjemné, zábavné a vzrušující. Sám jsem však zjistil, kolik inspirace Vám mohou příběhy ostatních přinést, kolik nových nápadů, a jak Vám mohou ušetřit zbytečné tápání. Proto vznikl tento článek.

Hry se mohou odehrávat v soukromí domácnosti (nebo hotelového pokoje pro ty, kdo nemají doma chvíli klidu), v domácnosti se stejně zaměřenými přáteli, ženou nebo kýmkoli, v přírodě, ve stanu při kempování nebo tam, kde Vám odvaha dovolí. Fantazii se meze nekladou a hranice jsou pouze ve Vašem duchu. Nezapomeňte přitom, že nejen doma Vás může někdo nachytat. Svět je malý a pokud Vám bude trčet plenka z kalhot v australském kempu, vedlejší stan bude možná Vašeho šéfa či souseda. Mé první rady tedy zní: a) prozkoumejte okolí, zajistěte dveře a pokud riziko přistižení nezvyšuje Vaše potěšení, buďte ve střehu, b) pro případ přistižení si připravte věrohodnou výmluvu. Pro lidi, kteří se s Vámi často nestýkají je nejlepší výmluvou "Jsem po operaci". Vzbudíte soucit, přestanou nad tím přemýšlet a zbytečně se vyptávat. Tuhle výmluvu Vám ale nespolkne Vaše žena ani matka. Partnerkám je lepší se zkusit opatrně přiznat dříve, než na něco příjdou. Když to pochopí, budete je mít ještě radši a pokud při svých hrách máte někoho vedle sebe, je to super. Ostatním nic nepřiznávejte, je to předem prohraný boj. Budete odsouzeni a sťati. Tady je každá výmluva drahá. Pokud se najde pohozená nová plenka, svedete to na bezplatný vzorek ze zásilkové služby. Použitou můžete svést na návštěvu nemocného přítele a nebo pokud se ve vaši domácnosti pohybuje více lidí, tvrdošijně zapírat. Když Vás nachytá nezasvěcený přítel nebo příbuzný s plenkou na zadku, neobhájíte nic. Snad přípravu na maškarní ples a to musíte být hodně dobří lháři.

Hrát si budete asi nejčastěji sami. Ve velkých městech časem vniknou možná kluby jako v zahraničí, některé erotické salony poskytují podobé (ale placené) služby. Ti šťasnější možná naleznou přítele(kyni) potřebného pohlaví se stejnou zálibou. Nakonec lidé bez předsudků zjistí, že i přítel stejného pohlaví pro heterosexuální jedince může být užitečným společníkem při podobných hrách. Homosexuální jedinci asi nebudou mít problém se s takovou zálibou svému partnerovi svěřit. Největší výhrou však bude asi pochopení vašeho životního partnera, který Vás provází celý život. Pevný a kvalitní vztah Vaše doznání unese a může ho i utužit. Pozor však na netolerantní, konzervativní partnery. Sám vím minimálně o jednom rozvodu manželství po několika letech klidného soužití a jednom neopatrném přiznání. Buďte připraveni na to, že v očích neinformovaného člověka můžete stát v jedné řadě s nejhoršími sortami úchylných vrahů. Pokud tedy někoho na hry máte, blahopřeji, když u toho budete sami, také se nic neděje. A rada na závěr: a) pátrejte ve svém okolí, ale velmi opatrně, b)svou partnerku nebo partnera seznamte s touto zálibou přostřednictvím nějakého objektivního dokumentu a jen nenápadně naznačte, že to může být zajímavé, c) na internetu je všechno - ecce corpus delicti.

Už jsme si řekli kde a s kým, podívejme se ještě s čím. Řeknu Vám jeden inspirativní zážitek. Před několika lety jsem shodou okolností navšívil velkosklad firmy, zabývající se obchodem se zdravotnickými potřebami. Představte si letištní hangár, ke stropu nacpaný kartóny jednorázovách plen pro dospělé. Všechny barvy, velikosti, s obrázky i bez, ty nenápadné i pořádné noční rance na tři litry tekutiny. Byly jich tam milióny. Vidíte před očima ten plenkový ráj? Cítíte vzrušení? Tak na to zapomeňte a uvědomte si, kolik práce a odvahy dá začátečníkovi sehnat byť jedinou plenku. Zapomeňte na vrozené české kutilství, které Vás sice povede možná zajímavou a vzrušující cestou, ale zbytečnou oklikou. Všechno co potřebujete se dá pořídit poměrně snadno a poradím Vám i jak překonat ostych. Kromě specifických případů, kdy je vzrušující se počůrat bez plenek je pro hry vhodné vlastnit jak plenky jednorázové, tak látkové. Obojí poskytují rozdílné zážitky a hodí se pro jiné použití. Látkové pleny není problém sehnat. Pokud je nenajdete doma na půdě v některé krabici, stačí zajít do obchodu s kojeneckými potřebami a koupit je. Stydět se nemusíte, prodavačky Vám budou maximálně blahopřát. Kupte jich minimálně deset tj. na dvě přebalení po pěti. Nezapomeňte, že nejste roční dítě a dvě Vám nepomůžou více než složený kapesník. Kromě toho odborníci potvrdí, že není nad pořádný ranec. Kdyby hrozilo, že Vás při nakupování potká sousedka, jeďte nakupovat do sousedního města. Jinak budete podezřelí z vlastnictví nemanželského dítěte. Na látkové pleny ovšem patří gumové kalhotky a tady ouha. Dětské na sebe ani nezkoušejte natáhnout a zdravotnické budete shánět stěží. V zahraničí existují speciální obchody s oblečky pro "adult baby", mají tam krásné kousky s obrázkovým potiskem ale velice drahé a můžete je získat jedině pomocí mezinárodní platební karty a zásilkové služby. Tady je pak trochu kutilství na místě. Nejvhodnějším dostupným materiálem je transparetní PVC fólie na ubrusy, kterou dostanete v metrovém textilu. Vybírejte tu nejsilnější, která bude k dispozici, nebo se Vám kalhotky hned roztrhají. Ideální je ta silnější průsvitná s jemně vroubkovaným dezénem a bílým potiskem. Je snadno k dostání a vydrží. Střih zhotovíte podle starých šortek a dáte se do šití. Alternativně je možno použít lepení, švy pak neprosakují a netrhají ´se. Nezapomeňte založit lemy, kterými se protahnou kolem pasu a stehen gumičky. Také můžete podle obrázků z internetu vyrobit zapínání na suchý zip nebo jiná vylepšení podle vaší fantazie a šikovnosti. Vhodné je všít kousky suchého zipu dovnitř, na které se pak přichytí flanelová vložka stejného střihu, jako jsou kalhotky. Ta se pak dá odepnout a vyprat a vy si ušetříte otlaky a opruzeniny (co se divíte, mokrá plenka je prevít). Pokud Vám Vaš dílo sedne napoprvé, můžete být na sebe hrdi. Pokud ne, zkuste to znovu nebo požádejte zasvěcenou přítelkyni. Teď se ještě podíváme na plenky jednorázové. Tady je to pro ty stydlivější o něco horší a také utratíte nějakou korunu. Na trhu je poměrně veliký výběr. Nejlépe je se seznámit s dostupným sortimentem na internetu. Ještě lépe je navštívit lékárnu a vzít si volně pohozené prospekty o inkontinenci. Minimálně TENA a Molicare mají v letácích objednávkový kupón, který vyplníte a odešlete a do tří týdnů dostanete zdarma diskrétně vzorky a katalogy. Všechno změříte a vyzkoušíte a pak seberete odvahu a navštívíte lékárnu v sousedním městě. Lékárny patřící k nemocnicím mají největší sortiment. Není třeba se stydět, lékárnice se nad ničím nepozastaví a prodají Vám plenky stejně ochotně jako salám v potravinách, většinou Vám s výběrem i pomohou. Vždy raději kupujte o číslo větší než menší. Větší kolem sebe hezky zabalíte a více vydrží. Menší se Vám nepodaří ani zapnout a krátké těsnící gumičky budou způsobovat problémy. Každá velikost se vyrábí ještě v provedení s různou nasákavostí. Tady je nejlépe sáhnout po nočních s vyšším objemem (některé pohltí až tři litry a po dvou počůráních budete ještě suší). Skvělé jsou také navlékací kalhotky (pants). Ty nemají lepítka, ale oblékají se jako normální kalhotky s tím rozdílem, že mají plenu všitou uvnitř. Dobře sedí, těsní, nešustí a můžete v nich i sportovat. Jsou ovšem o něco dražší. Jako doplňkovou výbavu doporučuji pudr, nějaký krém, dobrá je podložka do postele z pogumované textilie nebo postačí i starší ubrus z látky potažené PVC. Prodávají se i nasákavé nepropustné podložky do postele, ale ty jsem ještě nezkoušel. Rady na závěr: a) budete-li se chtít počůrat někde na veřejnosti, dělejte to raději jen v prudkém dešti - i ta nejlepší plenka naschvál někdy někde prosákne; b) budete-li se chtít počůrat někde v posteli bez nepropustné podložky, prosákne vždy. Ještě se zmíním o způsobech posuzování jednotlivých druhů. Zdravotnictví je rozeznává podle rozměrů, váhy a absorpční schopnosti. Vy však nesmíte zapomenout na další kriteria, jako šustivost při nošení, příjemný povrch pro pohodlné nošení, viditelnost pod oblečením a další. Nejpříjemnějším povrchem vynikají asi Abrisan, skvělé, ale hůře dostupné pak BOBI Absorba nebo Kolibri.

Teď se konečně dostáváme k vlastním zábavám. Základem pro tyto hry je dostatečný přísun nápojů. Začněte pít tak hodinu předem, aby se močový systém pročistil a moč nepáchla a nebarvila. První dávku doporučuji ponechat záchodu, ale to každý dle svého vkusu. Nápoje střídejte a vyjma trošky vína nebo nízkostupňového piva nepoužívejte alkohol. Otupí Vás a příjdete o nejlepší zážitky. Nejlepší jsou ředěné ovocné šťávy a čistá voda. Otrávit se ovšem lze i vodou, takže doporučuji vypít první hodinu 2-3 litry a pak doplňovat jen to, co vyčůráte (po cca 2-3dl). Pokud máte automatickou pračku a nikomu nbebude divné, že si perete věci, můžete si na sobě ponechat libovolné oblečení. Jinak si vyhraďte nějaký starší domácí oděv, po hrátkách ho lehce přeperete v ruce a dáte usušit. Pokud tato činnost není u Vás běžná, stačí zvědavci vysvětlit že jste se např. polili ovocnou šťávou. Svou pokožku před zabalením ošetřete krémem, neboť tak ji vlhko snadno neublíží. Způsob, jak se nejlépe zabalit, si musí najít každý sám. U jednorázových plen není co pokazit, dejte pouze pozor na správné utažení. Manžety nesmí fungovat jako škrtidlo ani být tak volné, aby propouštěly. S bavlněnými plenkami je to jiné. Pokud nemáte náhodou větší formát než originální dětský, budete muset chvíli experimentovat. Pro děti se plenka skládá podle obr. 1. V takovém formátu však poslouží pro náž účel těžko. Budete si připadat, jako když máte vložku. Proto je složte na polovinu, maximálně třetinu a nebo je neskládejte vůbec. Svisle je rozhodně nepřekládejte. Děti se samy nebalí a vy zjistíte, že přebalit se sami je dost obtížné. Nejlépe je vestoje plenky naskládat vhodným způsobem do napolo oblečených gumových (igelitových, ...) kalhotek a ty si pak opatrně natáhnout a případně již v oblečeném stavu opatrně srovnat tak, aby netlačily. Vynalézáním vlastního způsobu co nejpříjemnějšího a nejefektivnějšího balení můžete strávit dost času, je to vzrušující objevitelská činnost, zejména co se týče zkoušení jednotlivých modelů.



Tak, teď jste sami nebo s partnerem, přetlak tělních tekuti Vám plní močový měchýř a Vy máte úhledně srovnáno vše, co potřebujete. Pod prostěradlem v posteli je nepromokavá podložka, na počítači běží slide-show inspirativních fotografií a dveře jsou zamčeny na dva západy. V místnosti by měla být přiměřená teplota, abyste ani nazí necítili chlad.Teď se můžete svléknout donaha a nejlépe před zrcadlem si obléci vyhovující druh plenek a dělat to, co běžně děláte. Pokud se nehodláte pozorovat v zrcadle, jak Vám plenky sluší, je mnohem zajímavější si obléci co nejvíce věcí (spodky, tepláky, kalhoty, děvčata punčohy). Zintenzívní to Váš pocit svobody a plenky přitisknuté k tělu způsobují příjemné šimrání, když si moč hledá cestičky. Nejlepším druhem oblečení jsou různé kombinézy, které Vám nahradí zavinovačku. Pokud Vám partner pomůže, vyrobte si zavinovačku skutečnou. Pak můžete hrát sami se sebou hru, že se nechcete počůrat, držíte to do poslední chvíle, pak už se ale nedá nic dělat. V posteli pod peřinou Vám plenka zprostředkuje také příjemné zážitky. Pokud se ale na noc opravdu dost napijete, užijete si, ale nevyspíte se. Každá plenka nakonec prosákne, navlhne všechno kolem a když nadzvednete peřinu, začne Vás to studit. Je ovšem skvělé, když Vás v polospánku probudí nutkání čůrat, a Vy nemusíte vstávat a prostě to pustíte. Pokud si patřičně vybavíte postel (pod sebe nepromokavou podložku, na ni prostěradlo s vysokou sací schopností a mezi sebe a peřinu ještě jednu nepromokavou plachtu), můžete si užít ještě lépe. Až bude plenka promočená skrz, jednoduše ji odhodíte a spíte dál nazí nebo v pyžamu. Když Vás to pak znovu probudí, nemusíte se ani pohnout a začnete čůrat. Pod Vámi se vytvoří příjemně teplá louže. Nejlepší je to v poloze na zádech s pokrčenými koleny. Moč Vám stéká žlábkem pod zadek a to je příjemné. Pokud máte dobrého partnera/partnerku, je také skvělé, když se Vám počůrá v sedě na klíně (oblečená, ale bez plenek), můžete to udělát i oba současně. Partneři by měli hrát podle nepsaného pravidla, jako že se každý z nich snaží jít na záchod ale druhý mu v tom nějakým způsobem zabrání, např. zamkne dveře pokoje nebo ho drží v posteli a hádají se jestli to ještě vydrží nebo ne. Nakonec to nevydrží. Je to zábavné, napínavé a vzrušující. To by bylo pro začátek všechno. Budu rád, když mi napíšete Vaše zkušenosti, návody na zlepšení nebo jiné hry nebo cokoliv jiného. Přeji Vám neustále plný měchýř a hodně zajímavých zážitků.

Převzato z Quicku klubu, Klub plenkařů. Se svolením administrátora.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

kika

  • Host
Re: Jak si hrát
« Odpověď #1 kdy: Února 03, 2010, 17:55:09 »
Ahoj,asi to není až tak úplně k věci ale potřebovala bych moc poradit.Nejde v mojem případě ani moc o plenky.Jde o to že mám už delší dobu přítele.Už dávno před tím jsem se dívala na tyhle stránky a vždycky mně to lákalo.Potom to něják ustálo a zapomněla sem na to.Jenže teď mně to láká ještě víc než kdy před tím.Zčalo ta asi takhle:Jednou zme s přítelem byli u nás,jenom tak leželi,mazlili se a přitel mi pak začal cucat bradavky,protože nás to oba vzrušuje.Pak ze srandy si začal hrát na miminko a začal nehlas oddychovat a dělat jako že pije z mojeho prsa.Potom jsem se znažila aby to ještě někdy udělal ale už se to nastalo.Vzpomněla jsem si na tyhle stránky a napado mně že by bylo hrozně faj si zahrát na "chapečka a maminku" nemněla jsem mu to ale odvahu říct tak jsem to vzdala.Potom jsem jednou byla já u něho a bylo mi s ním strašně dobře,byla jsem uplně klidná a hrozně unavená takže jsm začla usínat.Přitiskla jsem se k jeho hrudi a tolik si najednou přála byt jeho malinká holčička.Pak jsem se otočila a on jako by něco tušil mi lehce jezdil prstama po tváři a mysle si že spím,Když mi přejížděl přez rty,už jsem to nevydržela a strčila si jeho prst do pusy a začla žužlat jako batole.Slyšela jsem jak se směje a vypadalo že mu to vůbec nevadí.Od té doby už to dělám pořád když jsem spolu.A když jsem to jednou probíraly vylezlo z něho že chtěl abych mu je začla žužlat a nemyslel si že to budu dělat.On je takovej hodnej a rád mně ochraňuje a stará se o mně.strašně bych chtěla aspoň někdy aby zme si zahrály a on o mně pečoval jako o miminko.Dělal prostě všechno co k tomu patří.Jenože největší problém je v tom že já jsem stydlvá a nedokážu mu to říct.Neví prosímvás někdo jak bych mu to mohla naznačit a jestli by se mu to lbilo?..Mám strach aby se kvůli tomu se mnou třeba ještě nerozešel:(..prosím pomoc
děkuju
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline mitja

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 57
  • Karma: 0
Re: Jak si hrát
« Odpověď #2 kdy: Října 07, 2011, 03:31:46 »
Přečti si povídku ODHALENÍ v tématech diaper lover. Ta je skutečná. Můžeš mi věřit
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: Jak si hrát
« Odpověď #3 kdy: Září 27, 2013, 12:53:34 »
 Ja plienkarím už pár rokov a musím iba súhlasiť, mať na sebe plienku má veľa výhod, netreba sa nikam náhliť, všetko si môžem uživať do sýtosti, netreba mi odchádzať na wc-ko len preto, že ma tlačí mechúr a treba ho vyprazniť. Najradšej sa pocikavam v spoločnosti kamarátov v našom podniku pri pivku a sledujem koľkokrát tí chalani musia už po piatom kúsku chodiť a ja si pokojne sedím a bavím sa... A to ráno sa prebudiť s mokrou plienkou je fantastické.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »