Anketa

Oznámkujte tento článek (jako ve škole)

1
3 (75%)
2
0 (0%)
3
1 (25%)
4
0 (0%)
5
0 (0%)

Celkem hlasů: 3

Hlasování ukončeno: Června 17, 2007, 09:15:30

Autor Téma: Alenčina osudová chyba - Kapitola 1) Tenkrát poprvé  (Přečteno 12537 krát)

schwarczman

  • Host
Alenčina osudová chyba - Kapitola 1) Tenkrát poprvé
« kdy: Června 17, 2007, 09:15:30 »
Ahoj, jmenuji se Alena a chtěla bych se s vámi podělit o svůj příběh. Sice se mi na ty události, které kompletně změnily můj život, nevzpomíná lehce, ale, nemohu si pomoct, musím se k tomu každý den stále vracet a znovu o všem přemýšlet, a tak doufám, že se mi snad konečně podaří všechno dostat z hlavy, když se o tu nešťastnou historii podělím s ostatními.

Všechno začalo, když jsem chodila do druhého ročníku střední školy. Tehdy jsem byla naposledy v životě šťastná. Bylo mi šestnáct a byla jsem veselá a trochu ztřeštěná holka. Ač jsem byla ještě ve vývinu, měla jsem už atraktivní postavu, půvabný, trochu dětský obličej a dlouhé světlé vlasy. I partie, se kterými holky většinou nebývají spokojené, mi příroda nadělila více než uspokojivé. Měla jsem ženské boky, rozkošný malý kulatý zadeček a v podprsence pevné dvojky. A byla jsem panna. Ne snad, že bych neměla příležitost o to přijít, tehdy jsem ještě bývala natolik přitažlivá, že jsem o kluky neměla nouzi, ale to bylo všechno většinou teprve takové polodětské chození, takže nás ani nenapadlo, že by k něčemu vážnějšímu mělo dojít. Teprve až s Míšou, mým posledním klukem, to bylo jiné. Asi proto, že už měl za sebou i nějaké sexuální zkušenosti, ale to se později ukázalo jako kámen úrazu. Až příliš náš vztah tlačil k sexu a nebral ohledy na to, že jsem ještě nezkušená a bojím se toho. Nebyla jsem si prostě jistá, zda právě on je tím pravým, komu bych měla své panenství věnovat. Nakonec nevydržel čekat a rozešel se se mnou, takže mne jen utvrdil v tom, že jsem udělala dobře, když jsem odmítala, protože tohle byl důkaz, že se mnou evidentně chodil jen kvůli mému vzhledu. Ale, jak jsem již řekla, byla jsem ve vývinu a mladé tělo si žádá svoje. V noci se mi zdály erotické sny a probouzela jsem se celá mokrá. Přes den jsem se nemohla skoro na nic soustředit a kdykoli jsem potkala nějakého hezkého kluka, hned jsem cítila, jak vlhnu, a nemohla jsem si pomoct, pořád jsem mu očima sklouzávala do rozkroku a představovala si, jaký má asi penis a jaké by to bylo se s ním milovat. Byla jsem najednou pořád nadržená, jenže zrovna po rozchodu s Míšou nebylo s kým tyto mé touhy naplnit, takže jsem se rozhodla řešit ten přetlak masturbací. Nejprve jsem onanovala jen před spaním, potom jsem vstávala dřív a udělala jsem se vždycky i před odchodem do školy, a nakonec to dopadlo tak, že jsem si dělala dobře několikrát denně a skoro každou volnou chvilku jsem si v soukromí třela poštěváček. Ale každé vyvrcholení pomohlo vždycky jen na chvilku, poměrně brzy pocit ukojenosti odezněl a já si zase musela strkat ruku do kalhotek. Až jednou jsem v nějakém časopise četla článek, kde Katka Průšová popisovala, jak se jí jednou v dopravní zácpě chtělo strašně čůrat, až to nakonec nevydržela a počůrala se v autě. Najednou mi naskočila husí kůže, začala jsem se tam dole zcela automaticky hladit a představovala jsem si, jak krásná miss Katka sedí v autě počuraná, jak brečí hanbou a ponížením, jak ji mokrá látka kalhot začíná studit a lepí se jí k zadku a … Aaach! To byla extáze!! Tělem mi projel orgasmus naprosto nesrovnatelný s těmi předchozími. Ještě dlouho jsem pak popadala dech a večer ani druhý den ráno jsem už neonanovala. Po návratu ze školy jsem si sedla k internetu a hledala něco podobného. Podařilo se mi najít na stránce doktorka.cz diskuzi, kde mladé holky popisovaly, jak se počuraly nebo pokakaly třeba na školním výletě nebo na lyžáku. Úplně mne ty příběhy fascinovaly a strašně vzrušovaly, onanovala jsem u nich stále znovu a znovu, až do večera, kdy jsem šla, úplně vyčerpaná, spát. A ty šílené sny, které se mi pak v noci zdály tomu odpovídaly – zdálo se mi, jak jsem se před mámou, babičkou a celou rodinou počurala, jak jsem se pokakala ve třídě u tabule… Probudila jsem se celá rozechvělá (a uvnitř vlhká). Budík ukazoval pět ráno, měla jsem ještě dvě hodiny času, než budu muset vstávat do školy. Chvíli jsem jen tak ležela a bojovala sama se sebou, ale nakonec jsem se rozhodla, že se zkusím trochu počurat do pyžama, abych věděla, jaké to je. Zavřela jsem oči a …nešlo to. Mé dospělé tělo a mysl bylo za ty roky už naučené, že čurá se jen na záchodě a ne do postele. Šla jsem proto do kuchyně, potichu, abych nevzbudila mámu (od rozvodu bydlíme samy) a vypila tam asi litr studené limonády. Už když jsem dopíjela, cítila jsem, jak se začíná ozývat můj měchýř. Rychle jsem vklouzla do postele, přikryla se a snažila se co nejvíc uvolnit. Potom jsem zatlačila, nechtěné zábrany povolily a rozkrok mi zalil neuvěřitelně příjemný a hřejivý pocit. Bohužel jsem musela brzy přestat, protože jsem se nesměla počurat moc, aby se na to nepřišlo. Ale bylo to tak krásné, cítit ten potůček v mém pyžamu, že jsem se rozhodla ještě jednou, naposledy, si do pyžama trochu cvrknout. To do sedmi uschne a máma nic nepozná. Přejela jsem si rukou po vlhkých kalhotách, strčila ji dovnitř a jakmile jsem se dotkla své mokré mušličky, tělem mi projela vlna vzrušení a začala jsem čurat. Byla jsem jako v tranzu, čurala jsem a moč si roztírala po stydkých pyscích, masírovala jsem si poštěváček, čurala jsem a cítila, jak má moč zurčí, jak mi stéká po stehnech, jak mé pyžamo nasakuje a tiskne se mi k zadečku, čurala jsem a čurala, dokud jsem nebyla úplně prázdná a to celé na vlně nejsilnějšího orgasmu, jaký jsem kdy zažila. Vůbec jsem se prostě nebyla schopná ovládat. Potom, když nápor rozkoše trochu odezněl, jsem si pěřinu přitiskla pevně ke krku, a než jsem se vůbec stačila zamyslet nad tím, jakou spoušť jsem v posteli natropila, vyčerpáním nad tím intenzivním zážitkem jsem usnula.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline babygeorge

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 85
  • Karma: 0
Re: Alenčina osudová chyba - Kapitola 1) Tenkrát poprvé
« Odpověď #1 kdy: Října 11, 2014, 16:19:21 »
Wow :))) Obdiv autorovi(rce)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re: Alenčina osudová chyba - Kapitola 1) Tenkrát poprvé
« Odpověď #2 kdy: Října 21, 2014, 23:08:13 »
Velice pěkný příběh.Všechna čest.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »