abdl starší - jen převedeno z minulého fóra, zamčeno > Filmy, seriály

Kriminálka Las Vegas

(1/6) > >>

mskvor:
Čau, tak kdo jste se včera díval ? Co si myslíte o vyznění infantilismu v tomto dílku? A je mezi Vámi někdo, kdo nezaplakal nad představou onoho krásného krámku ?

MS

Sonya:
Nekoukal jsem. Můžeš přiblížit, o co přesně šlo?

mskvor:
TV NOVA  :
Policisté jsou přivoláni k případu podivné smrti jednoho z největších boháčů Las Vegas. Muže nalezla jeho žena mrtvého a polonahého na schodišti před jejich rezidencí.
Tentokrát Esklie rozhodne, že že na případě budou pracovat všichni a že na případu i přes odpor Catheriny, které případ podle zavedeného postupu patřil, bude pracovat Grissom. Před týmem se začne otevírat svět úchylného boháče. Ten trpěl infantilismem, když díky své úchylce začal zneužívat jednu z místních luxusních prostitutek, se zlou se potázal. Tato žena, po té co si uvědomila, že ji zneužívá, dohnala ho k sebevraždě skokem z balkonu.

Nebylo to špatný, měl krásně zařízenej pokojíček a nakupoval ve speciálním obchodě pro AB. Každopádně, nejen, že byl úchylnej, ale byl i hajzl  Xsad . Na netu určitě najdeš spoustu fotek a možná i něco na Youtube. V originále se seriál myslím jmenuje CSI Las Vegas.

sambal:
Sakra, zrovna na tenhle díl jsem se tolik těšil a propásnul jsem ho. Na netu bude až za pár dní, možná najdu někde odkazy na anglickou verzi, ale to není ono. Příště by jsem vás chtěl poprosit, aby jste informace o tom co zajímavého budou dávat pokud možno oznámili předem. Ne každý má tu možnost, nebo se mu prostě nechce koukat (já třeba neviděl televizi 3 roky :))

Jinak i když jsem ho viděl jenom zběžně a v anglickém znění, tak si myslím, že to mohl být docela poučný díl i když s ne moc dobrým(kladným) dějem. Snad to vidělo spoustu lidí, takže teď by se už neměli objevovat názory ve stylu "něco takové jsem v životě ještě neviděla / ještě jsem o tom neslyšela a pod."

mskvor:
Já bych to samozřejmě nahlásil dopředu, ale na ten seriál se jinak vůbec nedívám a náhodou jsem přepnul a navíc včas......
Jinak já nevím, pro mě to vyznělo tak, že infantilisti nejsou nebezpečný svýmu okolí víc, než kdokoliv jinej, ale jsou to fakt úchyláci non plus ultra. To samozřejmě beru tak, že jsem se na to díval nezávislýma očima, jako někdo, kdo to vidí poprvý v životě. A navíc jsem DL  Xlaugh
Ne, beze srandy, určitě to nějaký představě o AB spíš prospělo,než uškodilo, ale bylo to představený jako něco úplně mimo. Není to tak, Sambale, že když někde řekneš : "Vidělas ten díl K LV s tím velkým miminem? Tak já jsem taky takovej.", že Ti ta holka řekne : "Jo, aha, to je v pohodě."  Xnone

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi