Autor Téma: Needo  (Přečteno 1601 krát)

Offline Malejjelen

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 25
  • Karma: 0
Needo
« kdy: Srpna 08, 2024, 18:02:00 »
Tak jsem dle doporučení od zdejších lidí zkusil objednat na Needo. Musím říct že super. Rychlost dopravy parádní a body super. tabulka velikostí sedí mám cca 175 cm body velikost 176 a krásně sedí.  neškrtí ale zároveň pěkně drží plínku. na stránkách píší že má 3 cvoky na zapínání, ale tato velikost má 4 což je super. Vyhovuje mi že body mají i jednobarevné, takže člověk muže mít na veřejnost klidně jen body a kalhoty přes to rozeplou mikinu a nikdo nic nepozná.  Mohu tedy jen doporučit

Offline lodivod

  • Email nefunguje
  • 10 a více
  • *
  • Příspěvků: 24
  • Karma: 1
Re:Needo
« Odpověď #1 kdy: Srpna 10, 2024, 03:50:13 »
Já jsem naopak spokojený s body od abdlshop.cz , sedí úplně krásně a narozdíl od toho, co jsem si objednal z tajemné komnaty se nošením plenek neroztáhlo snad o 2 velikosti :)

Offline Okanzee

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 12
  • Karma: 0
Re:Needo
« Odpověď #2 kdy: Srpna 16, 2024, 08:52:07 »
Já jsem naopak spokojený s body od abdlshop.cz , sedí úplně krásně a narozdíl od toho, co jsem si objednal z tajemné komnaty se nošením plenek neroztáhlo snad o 2 velikosti :)
Přesně, mám stejnou zkušenost :( Teď do toho body dám i látkovky tlusté skoro až ke kolenům...

Offline gxl

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 41
  • Karma: 1
Re:Needo
« Odpověď #3 kdy: Srpna 16, 2024, 11:27:11 »
Nedávno jsme taky objednával na Nedoo. Za mě super :) Kvalita zpracování a materiálu je příkladná. Jen ta velikost není úplně ideální. Mám 186 cm, a objednal jsem si velikost 182. No je mi to trochu větší než bych si přál. body Pěkně obepíná celé tělo, ale plínka je stále poměrně dost na volno a může relativně volně plandat. Chybí mi tam ten "zádržný" efekt, nebo spíše není tak velký, jak jsme zvyklý. Uvidíme co to udělá po pár praních+sušička.

PS: V rozkroku mám už 5 ks patentek.

Offline Malejjelen

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 25
  • Karma: 0
Re:Needo
« Odpověď #4 kdy: Srpna 16, 2024, 16:43:07 »
Já jsem naopak spokojený s body od abdlshop.cz , sedí úplně krásně a narozdíl od toho, co jsem si objednal z tajemné komnaty se nošením plenek neroztáhlo snad o 2 velikosti :)

Ja mám od tajemné komnaty body s dynousary a drží v pohodě mám uz hodne dlouho v podstatě co tajemna komnata začala.
Pak jsem koupil jedno černé a to je mi volné ale už volné bylo když přišlo, špatně zbolená velikost.  Ale nevadi pořád plní účel aby nebyla plena videt kdyz se nekde v obchodě pro neco ohnu.