Abdl > Novinky

Zmazané príspevky

(1/2) > >>

ababyi:
Ak sa vám zdá, že niektoré príspevky tu boli a už nie sú, tak sa vám to nezdá.

Témy, ktoré sú podľa môjho názoru na hranici dovoleného, a prípadne za ňou, presúvam do špeciálnej časti fóra, ktorá nie je "zvonku" viditeľná. Nerobím to rád, takže poprosím, nepíšte sem príspevky, ktoré potrebujú presun.

Spomenutá "hranica dovoleného" je popísaná v pravidlách fóra. Špeciálne upozorňujem, že príbehy, kde vystupujú postavy v detskom veku, sú za touto hranicou.

Primárne tento postup aplikujem na nové príspevky. Ak/ako čas dovolí, raz príde aj na témy staršie.

gecko123:
Takze hysteria ohladom urcitej veci dorazila z USA aj sem?

tretioko:
Já bych to za americkou histerii nepovažoval. Krom toho to považuju za krok správnym směrem.

gecko123:
:D ? ? ? :D
A kam sa podla teba maju veci uberat, ktory smer je spravny?
Ja vidim iba americanov/anglo ludi konstantne a konstantne na adisc a reddit skriekat o tom ze ich pohorsuje XXX a hlavne nedaj boze ak esste niekto nema 18 OMG!
Co tam potom ze staci ked mas na ukrajine 16 a ides na front (aspon sa zbavime tych slovanov, yay) , nevedia ani ze vobec mame vlastne fora a aka je "plienkova scena" tu
Ja nemam zaujem o nejake prilis korektne forum ktore ide cenzurovat same seba viac nez je potrebne.
Skratka mam na niektore veci trochu iny nazor :D

tretioko:
Mi za to nenadávej. Ale pkud umíš číst, tak si přečti eště jednou, co napsal admin a přestaň sem míchat věci, co s tim nijak nesouvisí.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi