Autor Téma: Tak jsem také sebral odvahu a řekl jsem to přítelkyni  (Přečteno 993 krát)

Offline bej_by

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 3
  • Karma: 0
Tak jsem také sebral odvahu a řekl jsem to přítelkyni
« kdy: Května 24, 2023, 09:28:18 »
Musím říct že jsem se kolikrát ve vztahu přemlouval a sbíral odvahu, ale jak už se tu kolikrát rozebíralo, tak pokud je to holka která vás miluje tak to pochopí a možná i víc než to...
Vždycky jsem říkal že vztah je hlavně o toleranci a porozumění.
Já jsem od chvíle kdy jsem to řekl asi nejšťastnější co jsem kdy byl ale je to asi opravdu o povaze partnerky.
Všem bych moc přál aby našli tolik porozumění jako já. Sám Vím jak jsem se tím kolikrát trápil a dusil to v sobě.
Myslím že pokud chce být človek opravdu šťastný a užít si to naplno měl by říct co nejdříve, protože pokud nenajde pochopení aspoň je čas jít dál. Život není zas tak dlouhý a měl by každý dělat co ho dělá šťastným,co má rád a žít naplno.

Offline boy_in_nappies

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 289
  • Karma: 2
Re:Tak jsem také sebral odvahu a řekl jsem to přítelkyni
« Odpověď #1 kdy: Května 24, 2023, 10:18:28 »
Já jsem to přítelkyni také řekl a spokojeně žijeme X let, máme rodinu atd. Je to spíš o našem vnitřním strachu. Život se má žít a ne přežívat. Rádi potkáme podobné smýšlející reálné kamarády.

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Tak jsem také sebral odvahu a řekl jsem to přítelkyni
« Odpověď #2 kdy: Května 24, 2023, 22:52:22 »
Jsem rad, že sem takové příběhy píšete. Mám radost, že se zadařilo. Je to skutečně víc o tom, jak se berete vy sami, než ten druhý. Myslím, že takovou věc rozumný člověk řešit nebude, neb i tato věc ovlivňuje vaši povahu, pro kterou vás partner miluje.