Autor Téma: Zamilování část 2  (Přečteno 672 krát)

Offline Potvůrka

  • Registrovaný uživatel
  • 5 a více
  • ***
  • Příspěvků: 9
  • Karma: -1
  • Omlouvám se, že teď nepíši příběhy.
Zamilování část 2
« kdy: Května 11, 2023, 01:07:16 »
Krásné ráno píší to takhle pozdě, protože se rozvádím a končím se svým manželem který mě přebaloval. Proto až tak pozdě večer píši tyto slova.

Došli do obchodu. Jana chvíli přešlapovala a pak šla hledat nové botičky pro Moniku. Ty Moničiné již byly zcela zdevastované. Monika zatím seděla v kočárku zkoumajíc svět a hledala různé možnosti jak něco někomu vyvést, plínka zatím suchá takže cajk XD Vzadu v obchodě zahlédla Nicka. I přes veškeré Moničiny námitky ho s Mamkou nesledovaly kam jde..
Jana zbystřila výprodej obuvi a nechala na moment kočárek bez dozoru. Chvíle nadešla..."vydám se za Nickem, bude mě hlídat než se mamka vrátí a já si ho konečně užiji do sytosti"
Monika vstala z kočárku a utíkala přes celý obchodní dům za Nickem. "jenže co když se nebude chtít o mě starat.. co když jim budu jenom pro smích? ach..jo..."
Schovávala se za květináči, lavičkou, sedačkami a tak prostě co vše přišlo a pomalinku sledovala Nicka.. "hej.. mám mokro mezi nohama grrrr..no nic.. musím s nimi držet krok"

Nick chodící po obchodě již věděl, že ho Mončičí sleduje. Chvíli brouzdal, rozloučil se z klukama a zahnul do uličky.

"Mončičí, já tě vidím!" zavolal do prázdné uličky.
Monika schovaná za sloupem byla potichu, ještě více se přikrčila aby nešla vidět a když se po chvíli podívala za sloup, Nick tam nebyl.
"do stohu slámy..kam šel??" mrmlala si pro sebe.
"baf!" ozvalo se za Monikou...
"aaa jsem se lekla, tak ti děkuju." řekla Monika
Nick jí zvednul sukni a zkontroloval stav její plenky. "hmm ještě dobrý, nevím proč si stěžuješ, byl to jen fór", chytil Mončičí za ruku.. "tak kde máš maminku zlatíčko?"
Monika znejistěla a koukala všude okolo sebe "nevím", bylo vidět, že je ztracená a hledá maminku.
Nick si povzdechnul "ach jo, si mě tak dlouho sledovala až si se ztratila?"
Monika začala plakat a popotahovat "ano"..
Nick se lehce ohnul vzal si jít do náruče se slovy "tak půjdeme najít maminku jo? neboj si v bezpečí se mnou" a rozhlasem se ozvalo " prosím mladou slečnu Moniku ať se ihned dostaví k informacím, čeká tu její maminka"
Nick držíc Moniku v náručí vyrazil k informacím. Za nedlouho tam byli.
"dobrý den Jano" jo tykali si, Jana ho znala od malička a chodil jim sekat trávník a staral se o Mončičí.
"ahoj, tak ty si jí našel?" Odpověděla Jana
Nick trochu znejistěl, ale na té její roztomilé tvářičce bylo vidět, že má strach, když opustila kočárek bez vědomí maminky. "no víte, viděl jsem jí tu bloudit a žvatlat, že hledá zmrzlinu, tak jsem vám jí radši přivedl zpátky."
Jana se znepokojivě podívala na Nicka.. pak se usmála " víš už budou čtyři hodiny, domů to je trošku delší čas přidej se k nám, Monča bude mít radost a jestli máš čas pomůžeš mi s ní jo?"
Nick znervózněl " dobrá tedy."
Jana si přebrala malou k sobě. "tak a teď k tobě mladá dámo! Víš jaký jsem měla strach??! Mohlo se ti něco stát!"
Monika: ačkoliv dospělá holka ale myšlenkové pochody dítěte.. "já jsem šla za Nickem si hrát, žádnou zmrzlinu jsem nehledala" začala pofňukávat.
Fuj až mrazí.. Nick začal pomalinku couvat a uspokojoval Janu " no zmrzlinu... tak jsem se asi spletl... hh..chjo.. fajn, sledovala mě... všiml jsem si jí a jak zazněl rozhlas tak jsem jí vrátil. Mončičí nemůžeme si hrát, pokud o tom maminka neví"
Jana chvíli na Nicka nazlobeně koukala a potom dodala "fajn, oba dva si zasloužíte trest! Jdeme domů!"
Jakmile přišli domů Jana vypustila Moniku z kočárku a nechala jí v ohrádce v obýváku. Šla totiž za Nickem, přišla k němu "tákže zmrzlina jo?"
Nick se jí podíval do očí "Ehm.. no.. tak zmrzlina to úplně nebyla.
Jana pokračovala "podívej, jsem ráda, že jsi jí donesl zpět! Nicméně, dneska posekáš trávu zadarmo, nebudu ti dávat za to nic, ale chci aby si večer Moniku uspal za to ti samozřejmě zaplatím. Bereš?"
Nick chvíli udiveně koukal, poté se vzpamatoval a dodal "pro ní udělám vše."
Jana se usmála a šla do kuchyně připravit limonádu pro Nicka za posečení trávy.  Když tam stál Nick jako opařený se z kuchyně ozvalo "neslyším sekačku!"
Nick rázem procitnul a dodal "už letím."


Taaak pokračování příště ;)

Konichiwa a kuji Potvůrka
:3 Potvůrka :3

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Zamilování část 2
« Odpověď #1 kdy: Května 11, 2023, 09:22:37 »
Hezké, budu se těšit na další pokračování.