Autor Téma: Plenkový model 7  (Přečteno 795 krát)

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Plenkový model 7
« kdy: Července 09, 2023, 22:24:03 »
                                         Plenkový model .
7. první den v družině , Pavel u nás , dobrodružný víkend začíná .

Omlouvám se za pravopis .

Rozhlédl jsem se po místnosti . Byla celá vymalovaná na modro a na stěnách byly postavy z oblíbených dětských kreslených filmů  a seriálů . Kolem stěn stály regály a v nich všechny možné hračky . Díval jsem se i po ostatních dětech , když mě došla jedna věc . Byly jsme tady samý kluci . Každý z nás měl na sobě body a buď punčocháče  nebo laclové kalhoty . Co bylo , ale úplně stejné , že se všem bez rozdílu pod nimi krásně rýsovali plenky . Přistoupila ke mně paní a oslovila nás oba s Péťou který stál vedle mne .

,,Ahoj kluci , vy jste určitě Péťa a Vlastík . Tak vás tady vítám . Co se týče mluvení , tak nás budete oslovovat teto a víc nic . Mezi sebou se bavit můžete normálně . Do plenek čůráte a pokud chcete tak můžete na kakání používat nočník . To se ohlásíte , teto budu dělat ee . Pokud ne , tak kakáte do plenek . To nám , ale neříkáte nic . To samé platí , že nám neoznamujete počůrané plenky . Samy vás budeme kontrolovat a rozhodovat zda se budou měnit plenky . Budete jíst to co dostanete a poslouchat . Teď dostanete oběd a po něm si pěkně lehnete a dáte si šlofíka ,, .

Potom nás všechny nasměrovala do vedlejší místnosti což byla jídelna . Posadila každého do dětské židličky , připoutala řemeny a sklopila pultík  . Před nás dali plastový talíř pro děti a plastovou lžíci . Byla v něm omáčka a nakrájené maso . Po uvázání bryndáčků jsme se mohli pustit do jídla . Snědl sem svou porci a potom sem dostal láhev z čajem . Po jejím vypití a otření úst nás odvedli do ložnice . Tady každému z nás sundali kalhoty nebo punčocháče a udělali kontrolu plenek . U mne byl rozhodnuto , že plenka ještě vydrží a uložili mě už do postýlky . Některé děti vzali přebalit . Během několika minut tam byly všichni a tety odešly .

Spal jsem celou půl hodinu dokud mne teta nevzbudila . Vyndala mne z postýlky a udělala kontrolu plenek . Bylo rozhodnuto , že jdu na přebalovnu . Byl sem totiž už pěkně mokrý . Tam mě plenku vyměnila a odvedla do herny . Trochu jsem se divil tomu , že už mne nedala zpět punčocháče a nechala mi jen  body . V herně už čekali v jednom koutě u autíček Péťa s Pavlíkem . Byly oblečeni úplně stejně jako já a hrozně moc jim to oběma slušelo . Začali jsme si spolu hrát .

,,Jak jsi vlastně k plenkám přišel Pavlíku ? ,, zeptal jsem se ho já po chvilce hraní .

,,No kluci nejdřív to , že jsem ve městě potkal kluka který byl stejně starý jako já . Měl na sobě tričko , punčocháče a pod nimi jasně se rýsující plenky . Přemýšlel jsem , jaké to musí být je nosit a používat . Nemyslet na to , že musím jít na záchod při hraní , nebo koukání na televizi , ale pěkně to pustit do plenek a počkat , až mě někdo přebalí . No a potom mamka začala dělat ve Španělsku v tý firmě na plenky pro větší děti . Občas vozila vzorky . Jednou je nechala doma a odjela . Tak jsem si jih tajně pár vzal a vyzkoušel je . No co vám mám povídat . Byl to super zážitek , úplná extáze . Od té doby jsem to často takto dělal . Někdy se mamka ptala , zda něco nevím o krabici kde měla vždy vzorky uložené , že se jí zdá jako by často ubývaly . Tak jsem jí řek , že nevím . No a jednou opět odjela a to i s tátou . Ségra jela s nimi a mě měla na starost sousedka . Mamka řekla , že jedou do Španělska a já budu přes víkend doma . Počkal jsem si , až mě večer naposled zkontroluje sousedka  a potom se zabalil do plenky . Mamka mě zkontrolovala přes telefon . Byl jsem pěkně zabalený v plence a hodně pil abych pořádně čůral do plenek . Koukal sem se na pohádku . Byl jsem už slušně počůraný a tak jsem se přebalil do jiné plenky . Vedle sebe jsem si dal plenku na noční výměnu . Usnul jsem hodně tvrdě . Najednou mne vzbudilo , jak se mnou někdo hýbe . Otevřel jsem oči a zjistil , že je to mamka a mění mě plenku . Řekla mne ať moc nekoukám , že jsem byl durch mokrej . Bylo pět ráno jak jsem si všimnul na budíku a tak sem ještě usnul , ale před tím mě nešlo do hlavy co tady mamka dělá a jak přišla na to , že spím v plínkách . Když sem se vzbudil po druhé , tak jsem zjistil , že ležím v obýváku v tričku a plence . Když mamka zjistila , že jsem vzhůru tak zavolala tátu . Oba si ke mne sedli a řekli mě , že když se mne plenky tak líbí , tak je můžu nosit . Udělaly mě nabídku , že se mnou budou jednat jako s batoletem . Přehlásili mne na tuto školu a psychiatr mě dal do papírů , že musím mít stále plenky , protože se nestále počůrávám a i pokakávám . No a tak jsem se k nim dostal . A vy je kluci nosíte proč ? ,, .

,,No oba jsme měli skutečně nehody , ale vůbec nevěděli , že je má i ten druhý . Jednou když jsem přišel domů tak mne mamka řekla , že budu nosit holt neustále plenky a hned mne do ní zabalila . Potom mě řekla něco , co mě doslova šokovalo . Že s tou plenkou co mám na sobě budu vystupovat v reklamě a Péťa taky . Oba nás nafotila v tričku a plenkách . Během focení jsme se oba jak počůrali tak i pokakali . Moc se mě nelíbilo , že budu hrát v nějaké reklamě , ale mamka mne to vysvětlila . Můj bývalý otec prý přestal na mne platit alimenty a my byly skoro bez peněz . No a Péťova matka odjela na víc než rok na stáž do ciziny a tak zůstal u nás . Druhý den mamka přiběhla celá nadšená , že nás oba vybrali do reklamy a my odjely do Španělska na natáčení a focení . Tam jsme poznaly i tvojí mamku . Za reklamu nám prý zaplatili hodně peněz , ale nevím kolik . No a v tom Španělsku nám právě mamka nabídla , že pokud chceme , tak se o nás bude starat jako o dvě batolata . My to přijaly a tak jsme vlastně taky tady ,, odpověděl jsem mu já .

Během vyprávění začal Pavel přešlapovat na místě a potom se chytnul za zadeček . Tvářil se při tom hodně důležitě , jako filozof . Přistoupil jsem k němu , dal mu ruku na zadeček a cítil jak plní plínku . Já na nic nečekal , trochu se rozkročil a pustil to tam taky . Naše počínání neuniklo jedné z tet a přistoupila k nám .

,,Tak se mně zdá , že si tady svorně kadíte do plenek pánové ,, .

Hned se rozhodla nás oba přebalit a odvedla do koupelny . Jiná teta za chvilku přivedla Péťu . Taky se pokadil pěkně do plenek . Postupně nás všechny přebalili do čistých plenek . Když jsme se vraceli do herny , tak pro nás přijela mamka a i teta . Obě nás všechny oblékli do punčocháčů a oteplovaček a šlo se do auta .

,,Maminko , tady Pavlík by rád viděl Rexíka , kdy se na něho může přijít podívat prosím ? ,, zeptal jsem se mamky .

Místo ní odpověděla teta .

,,To je jednoduché kluci . Já musím v pátek odletět do Španělska a to s tátou i holkou . Protože vím , že jste kluci se schopní postarat o sebe samy a tvoje maminka jde Vlastíku do práce , tak bude Pavlík u vás . Užije si tak Rexe i zábavu s vámi ,, .

To už jsme dojely domů kde nás teta vysadila . Mamka jí poděkovala a šlo se domů .

,,Chvilku kluci počkejte , dokud jste oblečeni tak vezmete na procházku Rexe ,, zarazila nás mamka venku .

Rex přiběhl k nám a mohl se radostí zbláznit , že nás vidí . Šli jsme jako vždy za město a tam ho pustili ať se vydovádí .

,,Tak to bude super víkend bych řek Péťo . Těším se až budeme přebalovat Pavlíka . Mně on připadá jako super kluk a moc mu to v plínkách taky sluší ,, .

,,Jo to máš Vlastíku pravdu . Taky se na to moc těším . Už aby byl víkend ,, odpověděl mě on .

Rex řádil kolem a furt na nás dorážel ať si sním hrajeme . Házeli jsme mu klacíky které nám stále nosil a blbli s ním ve sněhu . Za chvilku jsme měli oba mokrý oteplovačky , ale dovnitř nic neproniklo a ani ven , protože plenka jistila každou nehodu . Asi tak za hodinu a půl jsme se vrátili domů . Mamka nám sundala oteplovačky a boty . Já na její pokyn utřel Rexovi tlapky a on se po napití ze své misky stočil dole v pelíšku a usnul . Odešel jsem s Péťou do herny a šli si hrát s autíčkama .

Dny do pátku utíkali pomalu . To už tak bývá , že když se na něco těšíte , tak čas velmi pomalu utíká . Ve čvrtek jsem dostal od mamky instrukce co a jak dělat . Taky nám ukázala nové plenky .

,,Jsou to plenky tři v jednom kluci . Je to plenka , kalhotky a i svrchní kalhotky . Dovnitř si dáte ještě vložnou plenku . Na zadeček se musí dát separační plenka . Noste je doma hlavně . Když si tam dáte dvě vložné plenky , tak budete mít sice trochu větší balík plenek mezi nožkama , ale vydrží vám celou noc . Po použití separační plenku spláchnete do záchodu i s jejím obsahem , tyhle vložné včetně kalhotek rozděláte tak , že dáte zvlášť vložné pleny a vše vložíte do kyblíku z roztokem . Plenka se zapíná tady na ty patentky . Všeho tady budete mít dost tak se nebojte . Já přijdu v neděli večer a v pondělí vás vezmu do školy všechny tři já ,, pověděla nám mamka .

 Nakonec jsme se dočkali . Po pobytu v družině nás tři školní mikrobus odvezl ke mně domů .

,,Kluci , počkejte chvilku tady a já jdu pro Rexe . Vezmeme ho teď ven ,, zarazil jsem je oba a šel do vnitř .

Když jsem otevřel dveře do předsíně , tak jsem ho hned uslyšel jak kňučí za dveřmi . Otevřel jsem a on se na mě vrhnul a začal se se mnou vítat . Za chvilku jsem si připadal jako nanuk jak sem byl od něho oslintanej .

,,No jo ty divochu , taky tě rád vidím . Tak pojď jde se ven a pořádně přivítej ty dva venku ,, pověděl jsem mu a vzal jeho vodítko .

Pustil sem ho ven a on doslova vypálil ze dveří .

,,Rexíku ,, zařval Pavlík a už se sním mohutně vítal .

,,Jo a na mě už kašleš co ? ,, ozval se s výčitkou v hlase Péťa .

Rexík odskočil od Pavlíka a vítal se i s ním .

,,Tak pojďte kluci , jde se na procházku . Dnes jen kousek , ale zítra se půjde ven pořádně ,, pověděl jsem já a připnul konečně Rexovi vodítko a dal ho Pavlíkovi .

Ten byl zcela jasně nadšený , že vidí opět Rexe . Šli jsme kousek za město a blbli s Rexem který byl rád , že je venku .

,,A co budeme kluci dělat doma ? ,, zeptal se Pavlík .

,,No po návratu se vzájemně svlečeme a taky utřeme packy Rexovi . On asi půjde potom spát . No a my si zkontrolujeme plenky a když bude potřeba tak se pěkně přebalíme navzájem . Potom bychom mohli vyndat mašinky a hrát si s nimi . Večer je ani nebudeme uklízet a zítra se bude pokračovat . Po večeři si pustíme krátkou pohádku a po ní se pěkně vykoupeme a zabalíme do plenek na spaní . Večer dávají pohádku a na tu se smíme dívat . Při ní si dáme pěkně lahvičku mlíčka na dobrou noc a potom už se bude spát až do rána ,, .

Zatím jsem nikomu nic neřekl , ale věděl jsem , že u nás má Pavlík jak židličku tak i postýlku . Mamka mě řekla , že to tam bude mít . Počítala s tím , že u nás bude Pavlík často . Po asi tak hodince venku jsme se vrátili a udělali vše jak jsem klukům venku pověděl . Když jsme se vzájemně svlékli , tak na nás byl pěkný pohled . Tři stejně staří kluci co tady stojí v bodíčku , punčocháčích a plenkách které se zcela jasně vydouvaly v rozkroku a ve předu . Utřel sem Rexovi tlapky a on šel k sobě do pelíšku který měl dole . Odešli jsme na horu do ložnice . Tam skutečně stála jedna postýlka na víc .

,,Tak jak na tom jste kdo kluci ? Já mám jen mokro ,, zeptal jsem se jich já .

,,No já mám taky jenom mokro v plence , ale už dosti velký . Co ty Péťo ? ,, ozval se Pavlík .

,,Jenom mokro kluci ,, potvrdil nám Péťa .

,,Tak jo , pěkně se přebalíme . Pojď Pavlíku , ty půjdeš první . Lehni si na přebalovací pult a ostatní nech na nás ,, .

On udělal co jsem mu pověděl . Lehl si na pult , pokrčil nohy v kolenou a dal je od sebe . Já jsem mu dal ruce za hlavu . Péťa mě podal z jeho postýlky pro něho dudlík a já mu ho vložil do pusy , kde jsem ho chvilku podržel dokud ho nepřijal . On začal hned pěkně sát . Rozepnul jsem mu body , vyhrnul je a odhalil pěkně počůranou plenku . Byla zcela nasáklá jeho močí .

,,Jojo , tohle už chce výměnu ,, okomentoval sem jeho nacucanou plenku .

,,Péťo , nachystej mě prosím tě ty nové kalhotky . Dáme je bez vložné plenky . Jen na zadeček přijde separační plenka . ,, dal jsem instrukce Péťovi .

On mě přichystal požadovanou plenku . Já jsem mezitím rozlepil jednorázovku ve které byl Pavlék zabalený . On nadzvednul zadeček a já jí dal Péťovi který z ní udělal balíček a dal do voňavého sáčku . Potom už skončila plenka v koši . Já otřel Pavlíka několika ubrouskama . Dal jsem mu pod zadeček který on ochotně nadzvednul plenku . Vzal jsem mast proti opruzeninám a pěkně jemně jsem ho začal mazat všude kam měli přijít plenky . On se položil na plenku a já jí mu jí protáhnul mezi nohama . Ujistil sem se , že mu pindík míří dolů a do plenky ho zabalil . Stáhl jsem mu body a zapnul je v rozkroku .

,,Tak a jsi hotový . Doufám , že jsi spokojený . Jinak ti to hrozně moc v plenkách sluší . Jsi holt roztomilý chlapeček v plínce . Tak a teď jsi na řadě ty Péťo ,, .

Pavlík slezl ze stolu . Čekal jsem , že si tam lehne Péťa , ale on mne najednou trochu nadzvednul a společně s Pavlíkem mě vyzvedli na stůl . Chtěl sem něco prohlásit , ale v puse mě v tu chvíli přistál dudlík .

,,Kdepak , teď jsi na řadě ty Vlastíku ,, prohlásil Péťa .

Já jsem dal ruce za hlavu a pokrčil nohy v kolenou . Péťa mě je roztáhl od sebe . Rozepnul body a vyhrnul mi je .

,,No jsi moc pěkně počůraný chlapeček ,, pověděl a poplácal mne po plínce která pěkně začvachtala .

Rozlepil jí a postupně mě spolu s Pavlíkem pěkně něžně zabalily do suché a čisté plínečky . Byl to moc příjemný pocit . Mít na sobě čisté a suché plínky .
Když skončili , tak sme s Pavlíkem společně přebalily Péťu . Poslal jsem kluky do herny ať začnou chystat mašinky . Já došel do kuchyně pro lahvičky s pitím . Hned jak jsem přišel dolů , tak se objevil Rex .

,,Co nespíš ty pacholku ,, oslovil jsem ho .

On jen zavrtěl ocasem a koukal na mne . Vzal jsem několik lahviček s pitím a šel za klukama . Rex mě následoval . Kluci už mezitím začali chystat mašinky . Rychle sem jim dal lahvičky s pitím a přidal se k nim . Střídavě jsme si hráli s mašinkama a Rexíkem který na nás furt dorážel . Ani nevím jak utekla doba a už volala mamka zda je vše v pořádku . Přiznal jsem jí , že si ještě hrajeme .

,,No je mi jasný , že vůbec nesledujete čas . Večerníček jste už propásli . Tak se najezte a potom pěkně vykoupejte . Zabalte se do plenek na spaní a potom si můžete pustit pohádku . Před uložením do postýlek zkontroluj zda jste zamčení . Došlo v okolí k několika vloupání do domů . Když by se cokoliv dělo , tak hned volej na policii . Ráno tě asi Rex vzbudí , tak s ním běž ven . Vem si přes dupačky tu silnou bundu a vyběhni s ním jen na ulici . Moc dlouho tam nebuď a rychle dovnitř .Tak teď vše udělejte a já večer ještě zavolám ,, dala mě instrukce a zavěsila .

,,Tak jo kluci . Trochu jsme to přetáhli . Jdu ohřát večeři a taky dám Rexíkovi do misky . Po jídle se vykoupeme a po zabalení do plínek na spaní se podíváme na pohádku ,, .

Šel sem dolů chystat večeři . Nejdřív sem dal žrádlo do misky pro Rexe . Ten zaslech asi až na horu co se děje a za chvilku se přiřítil jako dělová koule k misce . Vrhnul se na to , jako by týden nežral . Já ohřál jídlo pro nás . To už přišli kluci a usadili se do židliček . Péťa dal brindáček Pavlíkovi a já jemu . Pavlík ho potom uvázal mě . Já dal každému z nás jídlo , sám se posadil a pustili sme se do jídla . Při něm sme se snažili nevšímat si Rexe který hned přišel žebrat . Po jídle jsem skildil ze stolu a šlo se do koupelny .

Tam jsem nejdřív sundal body i plenku Pavlíkovi a vše rozdělil dle instrukcí mamky . Když sem svlékal Pavlíka tak totéž začal dělat Péťa se mnou . Já potom začal napouštět vanu a mezitím svlékl Péťa Pavlíka . Všichni jsme se posadili do vany která byl naštěstí dostatečně velká . Chvilku jsme si hráli s lodičkama . Já potom vstal a začal sem umývat Pavlíka . Postupně jsme se takto umyly a po osušení se šlo do pokoje . Po cestě nás doprovázel Rexík a udiveně se na nás koukal . V pokoji šel tentokrát na řadu první Péťa . Nachystal jsem pro něho nové kalhotky a dal do nich dvě vložné plenky a na oblast zadečku separační plenku . Vše jsem podal Pavlíkovi . Ten podle mých instrukcí dal vše pod Péťův zadeček . Po důkladném namazání mastičkou na opruzeniny ho do všeho zabalil . Když byl Péťa hotový , tak sme se vystřídali postupně s Pavlíkem . Po zabalení do plenek jsem otevřel skříň a pro každého vyndal dupačky na spaní . Do těch jsme se navzájem oblíkli a odešli na pohádku .

Když skončila tak jsem šel rychle pustit ven Rexíka aby se vyčůral . Když skončil , tak sem důkladně zamknul a šel za klukama do ložnice . Po cestě jsem vzal ještě rychle lahvičky s mlékem na spaní . Pavlík už byl dokonce v postýlce . Já uložil Péťu a dal oběma lahvičku s mlíčkem na dobré spaní . Sám jsem se taky uložil a pustil se do lahvičky .

,,Tak co budeme dělat zítra kluci ? ,, ozval se Pavlík 

,,No dopoledne bych to viděl na hraní si doma a po odpoledním šlofíku jít ven ,, odpoveděl jsem mu já .

Rexík se stočil u sebe v pelíšku . Mamka ještě v krátkosti zavolala zda už sme v postýlkách . Já jí vše potvrdil . Popřáli jsme si dobrou noc a za chvilku už jsem spal jako malý chlapeček . Těsně před usnutím jsem cítil , že už zase čůrám do plenek . Skutečně jsem si na ně rychle zvykl a už ani necítil kdy do nich vlastně čůrám . Vše sem vždy poznal až podle toho , že moje plenky byly čím dál víc mokré .


Pokračování příště .

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
Re:Plenkový model 7
« Odpověď #1 kdy: Července 10, 2023, 09:06:58 »
Povídka je moc hezká, těším se na další pokračování
 :)