Autor Téma: Normálně nenormální část 2.  (Přečteno 1439 krát)

Offline Potvůrka

  • Registrovaný uživatel
  • 5 a více
  • ***
  • Příspěvků: 9
  • Karma: -1
  • Omlouvám se, že teď nepíši příběhy.
Normálně nenormální část 2.
« kdy: Května 08, 2023, 17:26:33 »
Tak vám nevím asi jsem hodná Potvora, že vám tady vypíši další díl.. ale chtělo by to nějakého administrátora aby to hodil jako čásťovku do nějakého většího vlákna :P

Začalo krásné ráno, Papáji přišla sms, že balíky přijedou v rozmezí 8:55-10:55. Tak mě začala převlékat, nejdříve šli dolů legíny (hmmm..těch růžových legín mám nějak hodně..sorráč miluju růžovou), potom tričko a kalhotky. Dostala jsem jiné žůžové legíny, bílé tričko a navrch skotskou minisukni, obrovské barevné ponožky, které sahaly až ke kolenům. (joo fakticky mě oblíkla takhle)

Přišel telefonát kde kurýr osvítil a řekl, že dorazí během minutky. Opravdu to tak bylo 19balíků různých věciček. Vyběhla jsem nahoru za mnou šla Papája s kartou a dýškem pro kurýra. Vynosil nám to na zahradu dostal za to 200kč dýško, birela a čokoládu. (neustále po mně koukal..jako sorry, ale fakt pořád..bylo to divné :) )

Když odjel začali jsme si to pomaličku nosit domů, jakmile to bylo doma, začalo obrovské otevírání snad 13balíků byly jenom plínky.. zkoumavě jsem se dívala na to, když Papája zavelela... "no tak pojď ke mně, dáme ti rovnou plínku a záchod se budeš učit za pár let" ...usmála jsem se a šla.

Začalo zabalení do plenek nadzvednutí nožiček a dupiny a zasunutí plenky pod ní..
položila mi zpět dupinu na plenku nanesla trošičku mastičky a začala mě zabalovat do plínky
(ono byla to lahoda co si budeme, zabalená někým jiným a ne sama...mmm sen hodně ABDLkářů :D)
nejdříve zapínala spodní pásky, potom horní Tykables byly super velké prostorné, dalo se v nich dobře hýbat.. nasadila mi leginy....(šlo to na těch upnutých legínách fakt vidět, ale co už).
postavila mě na nožky a šli jsme uklízet do skříní věci které nám přišly.

Ve dvě odpoledne se měl vrátit Pavel.

(Mezitím ač jsem na to nebyla zvyklá tak jsem si to velice rychle oblíbila a Papája i přes veškeré mé námitky do mě lila furt nějakou tekutinu... grrr.) Papája si všimla, že jsem na chvíli zastavila a ztuhla.. tak na mě zavolala "už čůráš lásko?" moje odpověď nebyla překvapivá. "ehm mmm" Papája: "super"
Dorazil Pavel (já v té době již 3x počůraná)... "ahojte lásky moje, jdu se jen převléct"
Papája: "jakto?? nemáš už konec?"
Pavel: "Vzal jsem si druhou práci abyste mohli v klidu zatím nakupovat"
Papája: "a kdo bude malou vozit v kočárku?? přebalovat a tak?!"
Pavel: "však neboj, ty to zvládneš a já budu mít víkendy volné"
Papája: "fajn, sice mě to štve ale peníze se asi budou hodit, tak se převleč"
Dali si spolu pusu (fuj nechápu proč to ožužlávání dělaj..jako líbat slimáka.. ten váš divný "francouzák" blee)
((Budu muset dodat že v době, kdy jsem Papáju poznala jsem byla podviživená na 166cm nějakých 52kilo, v tomhle se Papája bude později prozrazovat jaká je!))

Pavel odešel do druhé práce. Nám začala večerní rutina. (ano, teďkom už rutina, pro mě jo)
Dostala jsem čistou plenku jenom.. bylo horko.. více mě Papája neoblíkala na co? Šla jsem si lehnout s pohádkou asi v 7 večer..

Krásné čtení děcka. :) Pokud chcete pokračování stačí napsat "Potvůrka válí"!!!


Kuji a Konichiwa vaše Potvůrka
:3 Potvůrka :3

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 340
  • Karma: 1
Re:Normálně nenormální část 2.
« Odpověď #1 kdy: Května 08, 2023, 23:56:56 »
Určitě pokračuj. Líbí se mi to, jak se děj vyvíjí. :)

Offline Miminecko

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 43
  • Karma: 0
Re:Normálně nenormální část 2.
« Odpověď #2 kdy: Května 09, 2023, 09:00:58 »
Pokračuj 🤗🤗hezky se to čte 💙

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Normálně nenormální část 2.
« Odpověď #3 kdy: Května 09, 2023, 11:48:14 »
Tak opravdu, potvůrka válí. Přečetl jsem si dva díly, je to super!

Offline JiříS

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 135
  • Karma: 2
Re:Normálně nenormální část 2.
« Odpověď #4 kdy: Července 13, 2023, 22:46:39 »
Prosím rozhodně pokračování

Offline Chlap-ec

  • Email nefunguje
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 140
  • Karma: 0
Re:Normálně nenormální část 2.
« Odpověď #5 kdy: Července 14, 2023, 07:59:20 »
"Potvůrka válí" jedééééš, supeeeer  :-*
Milujem pocit bezmocnosti maleho dietata v plienkach i obleceni, o ktore sa staraju ...
Nikdy som to este neskusal, len o tom snivam, mozno...