Autor Téma: Zamilování část 1  (Přečteno 1303 krát)

Offline Potvůrka

  • Registrovaný uživatel
  • 5 a více
  • ***
  • Příspěvků: 9
  • Karma: -1
  • Omlouvám se, že teď nepíši příběhy.
Zamilování část 1
« kdy: Května 08, 2023, 16:41:16 »
Chci vás naštvat , proto začnu jiným příběhem a nebudu pokračovat v tom dosavadním a napíšu k tomu jen "až bude čas" :P :P :P
(Jo ano..sedím tu v plínce a záměrně vás štvu, protože mě to moooooocinky moc baví :P )


Píše se rok 2048 na zemi začala pro Moniku krásna neděle. Svítilo sluníčko a Monika (věk 18let, výška 154cm váha 48kilo) spinkala ve své dětské postýlce. Mezitím se nahoře odehrávala vášeň, její maminka měla nahoře partnera a dělali "techtle mechtle", když v tom 9:00 zazvonil budík. Maminka se v mžiku přestala věnovat partnerovi Karlovi. Šla dolů vzbudit svou malou holčičku (ano opravdu malou...jo zase ty dotazy.. ano fakt má 18let .. chodí do školy ..ale to teď neřešme,, jsou prázdniny). Dveře se potichounku otevřely a Monika dostala pusinku na probrání. Pomalinku ji odkryla a zjistila že její STR8UP růžová je úplně pročůraná. Ještě než se Monika úplně probrala byla položena na přebalovací pult a začala se jí měnit plínka. Abu Little Kings byla připravena na poličce vedle pultu i s boosterem, dneska měli s maminkou výlet po obchodech. Tak se musela pořádně zásobit (dětské pulty v obchoďácich jako jsou fajn! to neříkám... ale.. miniaturní... taky je mohli dělat i pro dospělé!!!) :) Jsem trošičku vybočila .. :) Pokračujeme dále. Zabalení do plínky proběhlo v klidu a ve vší slušnosti :P
Karel mezitím dole připravil kávu pro sebe a Maminku (Jana), Monice připravil chléb s máslem a ostružinovou marmeládou...(jeho záměr...zase bude "zapatlaná" od ucha k uchu :)) ... když holky sešly dolů, vůně kávy projela už skoro celou kuchyní a linula se do jídelny kde již byla připravená stolička s nápisem Monika...další tři zbylé stoličky s nápisy Eduard, Kelvin a Barbara byly v rohu prázdné (úplně osamocené).
Začala ranní rutina s jídlem kdy se Monika zapatlala jako... "hepčík prase"... (to, že má někdo snahu nasadit bryndák.. bylo asi úplně zbytečné říkat..)  marmeláda byla snad všude jinde než v puse. Vyvrcholilo to v epickou aféru, že musela jít maminka Jana připravit další chléb a nakrmit Moniku stylem "letí letadlo" :P

V druhé domácnosti Nick (19 let, vysoký černovlasý dlouhán s modrýma očima, výška 185cm, váha 89kilo). Nick ráno již vstával byl roznášet letáky, sousedovi stihnul posekat ten jeho miniaturní trávníček. a chystal se jít s kamarády na nákup. Potřeboval nové boty a novou tašku. Ta poslední se jako zázrakem roztrhla (jakby taky ne, když přemisťoval věci z místa dostatku, do místa nedostatku.. pacholek jeden), vyšel tedy s kamarády Nicolasem, Markem a Brandonem do obchodu.


Mezitím protože bydleli obě rodiny v jedné ulici Jana dala Moniku do kočárku a vyrazily společně do obchoďáku.
"Ahoj Nicku" zavolala Jana.. "kdy k nám přijdeš posekat trávník?"
"stavím se odpoledne, jdu s klukama pro nové boty" odpověděl Nick, všiml si Monči a tak na ní zavolal "Ahoj Mončičí" tu přezdívku měla od něj, občas jí chodil hlídat, když se po večerech nemusel učit.
Monika zbystřila a jako vždy krásně odpověděla svým pozdravem "Konichiwa Nicku, kdy mě budeš zase hlídat?"
Nickova odpověď Mončičí nepotěšila :(.. "mám moc práce se školou, ikdyž jsou prázdniny, ale zkusím to nějak vymyslet abychom si zase někdy mohli spolu hrát jo?"
 Mončičí "mm..dobže, ale babu máš tentokját ty!"
Nick se usmál a Janě slíbil, že přijde kolem páté hodiny.
 "Nákupy, nákupy, nákupy" Zpívala Monča polovinu cesty a zkoumala z kočárku celý svět před sebou.
Došli do obchodního domu a hned na kraji "zmrzlinaaa" (sakra, jsem se lekla, ani to dopsat nemohu ..kdo to sakra píše)..no nic na rohu obchodního domu stála zmrzlinářka. Jana zajela tedy k zmrzlinářce objednali si Pistáciovou.
Po zdatném zapatlání pokračovaly do obchodu....


(Hmm zkusím tohle..koho zajímá jak to skončí...zítra jdu na ranní a odpolední má manžel, tákžeeee dejte vědět jestli si mám zase sednout a psát něco)

Kuji a konichiwa vaše Potvůrka



+ Rozšířené možnosti...
« Poslední změna: Května 09, 2023, 14:43:33 od Potvůrka »
:3 Potvůrka :3

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 339
  • Karma: 1
Re:Zamilování část 1
« Odpověď #1 kdy: Května 09, 2023, 00:09:25 »
No určitě ano - piš. :)

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Zamilování část 1
« Odpověď #2 kdy: Května 09, 2023, 12:06:12 »
Za mne dobré, těším se na další pokračování.