Autor Téma: Poradite prosim?  (Přečteno 870 krát)

Offline abc333

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 40
  • Karma: -6
Poradite prosim?
« kdy: Září 19, 2023, 15:41:47 »
Ahoj,poznate nejaku lepiacu pasku s ktorou ked zalepite usta tak uz s nimi nepohnete?Skusal som fakt velke mnozstvo no neviem ci to mam len ja ale z kazdej som sa po par malo sekundach dostal.I pri tej najsilnejsej stacilo ze som cez zuby precedil par slin a max po minute trapenia bola paska dole.
Najsilnejsia bola zatial 5 cm siroka priesvitna fixacna paska z lekarne co sa pouziva napr ked vam beru krv tak aby vam ten vankus drzal na mieste,no aj to som musel pouzit 3 vrstvy pretoze sa pri silnejsom tlaku pretrhla a po chvilke som sa aj z tej dostal.Par malo rokov dozadu si pametam jednu kobercovu pasku a z tej som sa nevedel vobec dostat ale neviem ci som v tedy skusal pustat sliny.Ale teraz uz sa take silne kobercovky asi nepredavaju lebo odvtedy som vzdy kupil uz len taku slabsiu.
Skusam si davat dovnutra medzy zuby a pery slipove absorbcne vlozky tak aby sa mi tam krasne zmestila no aj tak dokazem tie sliny dostat von.A omotavanie okolo hlavy vobec nepomaha ba dokonca sa mi zda ze sa z nej viem este lahsie dostat,akurat ma z toho boly sanka.
Inak ked som bol mensi tak sme mali doma taku extra siroku baliacu pasku,pocitovo bola asi 2x tak hrubsia ako normalne baliace pasky a aj 2x tak lepiva a hrozne som si uzival ked som si snou zalepil usta aj ked som ich vedel po chvilke otvorit.Neviete o aku pasku mohlo ist a ci sa da este niekde kupit?A tiez sa mi hrozne paci tato paska  https://twitter.com/the_greg_gagsby/status/1457765383226724362 v popise je ze sa jedna o extra siroku elektricku pasku,no o izolacku asi tak celkom nejde pretoze na videu bolo vidiet ze z vnutornej strany je taka seda a pri odmotavani ma zvuk ako pvc paska a nie ako izolacka ktoru skoro vobec nepocut. Btw dufam ze nevai ze je to minu temu abdl preto som dl/bdsm a na zaciatku ked som sem prisiel tak mi admin napisal sem mozem pisat aj na tuto temu.

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
Re:Poradite prosim?
« Odpověď #1 kdy: Září 19, 2023, 22:44:43 »
Ahoj abc333,

Dle mého názoru jedna z  mála možnosti, jak může tapegag fungovat tak je návod zde : https://prollboss.wordpress.com/2018/05/18/2018-05-18-the-updated-tapegag-tutorial/
Ale i tam autor přiznává, že čase sliny pásku uvolní. Možná ta absorpční vložka není špatný nápad, zkusil bych ale nějakou klasickou s vyšší savostí, mohla by odlepení výrazně oddálit.
MS

Offline abc333

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 40
  • Karma: -6
Re:Poradite prosim?
« Odpověď #2 kdy: Září 20, 2023, 10:40:33 »
Diki za radu